Forum » Praca

Nowa galeria

  • 12 sie 2013

    Witam orientuje się gdzie należy składać cv jesli chce się pracować w nowo powstającej galerii?

    3 13 Cytuj
  • 12 sie 2013

    pewnie i tak wszystkie miejsca są już zajęte;p

    12 8 Cytuj
  • 12 sie 2013

    może akurat :)

    3 4 Cytuj
  • 13 sie 2013

    w którym miejscu będzie ta galeria ??

    4 3 Cytuj
  • 14 sie 2013

    wszystko fajnie ale czy ta galeria przetrwa przy bliskości Krakowa i mnogości tamtejszych galerii?

    4 3 Cytuj
  • 14 sie 2013
    Koniecswiata2012 napisał/a:

    w którym miejscu będzie ta galeria ??

    i kiedy będzie ta galeria??

    2 1 Cytuj
  • 17 sie 2013
    kasq napisał/a:

    Koniecswiata2012 napisał/a:w którym miejscu będzie ta galeria ??i kiedy będzie ta galeria??

    ii z co tam będzie może KINO??? albo sklep monopolowy

    2 Cytuj
  • 17 sie 2013

    mam nadzieje ze wreszcie będzie w niej kfc lub mc Donald:-)

    3 10 Cytuj
  • Magdalena 17 sie 2013

    a ja mam nadzieję, że nie :/ dzieciaki i tak jedzą masę śmieci - lepiej żeby nie truły się po szkole tym świnstwem

    7 4 Cytuj
  • 17 sie 2013

    Na razie piszecie o wirtualnej galerii i o swoich marzeniach w takowej. A konkrety gdzie?

    2 2 Cytuj
  • 18 sie 2013
    bono napisał/a:

    Na razie piszecie o wirtualnej galerii i o swoich marzeniach w takowej. A konkrety gdzie?

    NO WŁAŚNIE GDZIE TA GALERIIA

    2 Cytuj
  • 18 sie 2013

    Galeria ma być budowana na tym zarośniętym placu między przystankiem busów i pasażem handlowym Dekada. Tutaj więcej informacji:
    http://www.galeriamyslenicka.pl/pl/

    3 Cytuj
  • ania 19 sie 2013

    Miałam ostatnio kilka dni wolnego. Nie chadzam do galerii (ani krakowskich ani żadnych innych) bo nie lubię. Zakupy staram się robić w miejscowych sklepach. Sytuacja i dzieciaki mnie jednak zmusiły, że wybrałam się w ciągu ostatnich 2 tygodni do różnych marketów i galerii. Pojechałam do bonarki, carrefoura i tesco, przejazdem wstąpiłem również do plazy i oniemialam. Absolutna pustka, klientow brak, co drugi sklep zamknięty, szyby oklejone naklejkami, że wszystko dla naszego dobra, i tu kłócić się nie będę. Widać, że przedsiębiorcy rezygnują i klienci też. I nasuwa się pytanie, ile galerii jest jeszcze w stanie pomieścić Krakow. Ile galerii są w stanie pomieścić Myślenice? Przyjdźcie po Myślenicach i zobaczcie ile lokali jest do wynajęcia, i to nie dlatego, że powstają nowe. Zastanówmy się czy kolejna galeria jest nam potrzebna. Właściciele małych sklepików, którzy już ledwo wiążą koniec z końcem będą musieli zamknąć biznes i zgodnie że swoimi umiejętnościami zasiąść na kasie jednego z nowopowstalych marketów. A kasa zamiast zostać w regionie znów popłynie gdzieś za granicę. Nie podoba mi się to i dlatego unikam galerii jak mogę.

    13 4 Cytuj
  • Magdalena 19 sie 2013

    z tego co się orientuje, Myślenice są w czołówce polskich miast co do liczby sklepów przypadających na jednego mieszkańca - dziwie się, że w ogóle kolejne sklepiki z ciuchami, powstające jak grzyby po deszczu w jakiś sposób się utrzymują i totalnie nie widzę sensu budowania kolejnego sklepowego molocha :/ wystarczy, że dekada to jedno wielkie nieporozumienie - tylko tesco ma tam jakąś rację bytu, a sklepy jak choćby ten z butami Laura Messi świecą pustkami. Tam się wchodzi najwyżej "pooglądać" rzeczy, na które mało kogo stać :/ głupota

    2 4 Cytuj
  • 19 sie 2013
    anula napisał/a:

    Miałam ostatnio kilka dni wolnego. Nie chadzam do galerii (ani krakowskich ani żadnych innych) bo nie lubię. Zakupy staram się robić w miejscowych sklepach. Sytuacja i dzieciaki mnie jednak zmusiły, że wybrałam się w ciągu ostatnich 2 tygodni do różnych marketów i galerii. Pojechałam do bonarki, carrefoura i tesco, przejazdem wstąpiłem również do plazy i oniemialam. Absolutna pustka, klientow brak, co drugi sklep zamknięty, szyby oklejone naklejkami, że wszystko dla naszego dobra, i tu kłócić się nie będę. Widać, że przedsiębiorcy rezygnują i klienci też. I nasuwa się pytanie, ile galerii jest jeszcze w stanie pomieścić Krakow. Ile galerii są w stanie pomieścić Myślenice? Przyjdźcie po Myślenicach i zobaczcie ile lokali jest do wynajęcia, i to nie dlatego, że powstają nowe. Zastanówmy się czy kolejna galeria jest nam potrzebna. Właściciele małych sklepików, którzy już ledwo wiążą koniec z końcem będą musieli zamknąć biznes i zgodnie że swoimi umiejętnościami zasiąść na kasie jednego z nowopowstalych marketów. A kasa zamiast zostać w regionie znów popłynie gdzieś za granicę. Nie podoba mi się to i dlatego unikam galerii jak mogę.

    Pustki powiadasz?
    1. Są wakacje więc ludzie śpią dłużej ;] Bo pewnie byłaś tam przed/w południe(m)
    2. Są wakacje wieć ludzie wyjeżdżają i w Krakowie naprawde jest dużo mniej ludzi niż zwykle ( zauważyć to można przez ruch na ulicach i ilośc ludzi na przystankach MPK )
    3. Są wakacje, jest sierpnień wieć pewnie z 200tyś studentów jest u siebie w domu ( Pojedź do Galerii Krakowskiej w październiku o każdej porze dnia to Cie głowa rozboli od ilości luda na 1m2 :D )
    To takie trzy z brzegu przykłady
    Pozdrawiam
    Marcin

    2 5 Cytuj
  • Inżynier Monk 19 sie 2013
    anula napisał/a:

    ile galerii jest jeszcze w stanie pomieścić Krakow. Ile galerii są w stanie pomieścić Myślenice?

    Ile może Wiedeń? - Mariahilfer Strasse.
    Kraków zmieści więcej, kwestia czasu.

    3 1 Cytuj
  • ania 20 sie 2013
    marcin007 napisał/a:

    anula napisał/a:Miałam ostatnio kilka dni wolnego. Nie chadzam do galerii (ani krakowskich ani żadnych innych) bo nie lubię. Zakupy staram się robić w miejscowych sklepach. Sytuacja i dzieciaki mnie jednak zmusiły, że wybrałam się w ciągu ostatnich 2 tygodni do różnych marketów i galerii. Pojechałam do bonarki, carrefoura i tesco, przejazdem wstąpiłem również do plazy i oniemialam. Absolutna pustka, klientow brak, co drugi sklep zamknięty, szyby oklejone naklejkami, że wszystko dla naszego dobra, i tu kłócić się nie będę. Widać, że przedsiębiorcy rezygnują i klienci też. I nasuwa się pytanie, ile galerii jest jeszcze w stanie pomieścić Krakow. Ile galerii są w stanie pomieścić Myślenice? Przyjdźcie po Myślenicach i zobaczcie ile lokali jest do wynajęcia, i to nie dlatego, że powstają nowe. Zastanówmy się czy kolejna galeria jest nam potrzebna. Właściciele małych sklepików, którzy już ledwo wiążą koniec z końcem będą musieli zamknąć biznes i zgodnie że swoimi umiejętnościami zasiąść na kasie jednego z nowopowstalych marketów. A kasa zamiast zostać w regionie znów popłynie gdzieś za granicę. Nie podoba mi się to i dlatego unikam galerii jak mogę.Pustki powiadasz?
    1. Są wakacje więc ludzie śpią dłużej ;] Bo pewnie byłaś tam przed/w południe(m)
    2. Są wakacje wieć ludzie wyjeżdżają i w Krakowie naprawde jest dużo mniej ludzi niż zwykle ( zauważyć to można przez ruch na ulicach i ilośc ludzi na przystankach MPK )
    3. Są wakacje, jest sierpnień wieć pewnie z 200tyś studentów jest u siebie w domu ( Pojedź do Galerii Krakowskiej w październiku o każdej porze dnia to Cie głowa rozboli od ilości luda na 1m2 :D )
    To takie trzy z brzegu przykłady
    Pozdrawiam
    Marcin

    rozumiem, że te polikwidowane sklepy w galeriach to z powodu nadmiernej ilości klientów? Nie mieszczą się na korytarzach w okresie od października do czerwca i postanowiono te korytarze poszerzyć kosztem sklepików.
    Galeria Krakowska to inna para butów, spacerują po niej zmarznięci pasażerowie czekający na pociąg, jest też dobrym miejscem by się tam z kimś umówić (bliskość rynku i Kazimierza).

    5 1 Cytuj

Odpowiedz