Forum » Praca

Restauracja Dallas Myślenice Borzęta

  • 14 lut 2014

    Co myślicie o Restauracji Dallas i o pracy tam?

    7 10 Cytuj
  • Basia 14 lut 2014

    miałam tam komunię syna wszystko było ok
    bardzo miła kierowniczka

    9 9 Cytuj
  • 15 lut 2014

    Właścicielka niby sympatyczna,ale ma swoje widzi mi się.Miałam zacząć tam pracować,poszłam zanieźć Cv,wszystko pięknie ładnie było.Właścicielka kazała przyjść mi następnego dnia na okres próbny,poszłam oczywiście.Pokazano mi gdzie co się znajduje i kazano mi sprzątać część hotelową tzn.myć okna,zmieniać pościel.Wszystko było by spoko,gdyby nie to,że nie zapłaciła mi za pracę,nawet nie zapytała.A co się później okazało wypytywała ludzi o mnie.To już jest szczyt bezczelności.Podziękowałam jej od razu.Wiem,że nie jestem pierwszą,która została tak potraktowana....

    20 6 Cytuj
  • Basia 15 lut 2014

    a to zmieniła się ?z tego co pamiętam właścicielka była stara babka w Usa a tutaj bylła taka kierowniczka-blondynka bardzo miła

    7 3 Cytuj
  • 15 lut 2014

    Z tego co wiem to kierowniczka miała odejść stamtąd.A ja niestety trafiłam na właścicielkę.

    6 5 Cytuj
  • 30 paź 2015

    Kierowniczka o której mowa to prawdopodobnie ja. Wróciłam z urlopu wychowawczego i nadal pracuję w Restauracji DALLAS. Zapraszam zainteresowanych do organizacji w naszym lokalu wesel oraz innych imprez okolicznościowych.

    12 10 Cytuj
  • 30 paź 2015

    Unikać szerokim łukiem, mieliśmy z żoną organizować tam wesele, lokal miał aktywne działać już dwa lata temu do dzisiaj wieje pustkami, zero wiarygodności.

    10 13 Cytuj
  • 2 lis 2015

    Kolego Gascan !!! 2 lata temu mnie nie było- więc nie wiem dlaczego jesteś tak niezadowolony. Aktualnie nie narzekamy na brak klientów. Jednakże organizujemy tylko imprezy zamknięte ( wesela, komunie, chrzciny, urodziny, rocznice itd. ) dlatego lokal w normalny dzień świeci pustkami :). Pozdrawiam.

    10 8 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Hallo, mieszkam obecnie w Warszawie, ale pochodzę z Myślenic, mam tam rodzinę i jestem z tym miejscem związana emocjonalnie. Byłam na weselu u przyjaciółki w restauracji Dallas i jak dla mnie było bardzo na poziomie. Poznałam panią Agnieszkę-kierowniczkę i podchodzi do klientów mega profesjonalnie, ma duże doświadczenie, a proszę mi wierzyć, że mam porównanie bo pracuję w branży. Widać, że dba o Klientów i lokal, a to przekłada się na zadowolonych Klientów. Nocowaliśmy też u nich i nie wydaje mi się, żeby restauracja nie miała ruchu, bo wszystko jest zadbane, ładne pomieszczenia, dobre jedzenie. Jak ktoś nie ma Klientów to na to wszystko go nie stać! Polecam to miejsce.

    6 17 Cytuj
  • 19 mar 2017

    Różne zreczy się zdarzają, wazne są atrakcje dla gości ja mialam perfect service czyli mobilny bar kawowy fajnie goscie właśnie spędzali czas przy mobilnym barze. Fajna atrakcja.

    1 8 Cytuj

Odpowiedz