Forum » Praca

praca w ALPHA Dobczyce

  • 13 lis 2009

    witam
    chciałam dowiedzieć się coś więcej o firmie ALPHA Z DOBCZYC pracuje tam ktoś?? bardzo proszę o opinie osób które tam pracowały bądź pracują pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 13 lis 2009

    nie pracowałem ale słyszałem: wyzysk i na bakier z prawami pracownika, przynajmniej tak było przed "nibykryzysem" czyli należy się spodziewać, że obecnie jest jeszcze gorzej.

    2 1 Cytuj
  • 13 lis 2009

    niestety nie mogę zgodzić się z przedmówcą.
    jeźeli komuś zależy na pracy to powinien być zadowolony.
    praca po 8 godzin na 3 zmiany po 4 dni.po skończeniu np. pracy na rano jest dzień wolny i następnie na popołudnie.i tak samo po popołudniówkach oraz nockach.
    oprócz wynagrodzenia dla pracowników przewidzane są różne wycieczki (niedawna na termy do Bukowiny lub muzeum zabawek w Kielcach),przez firme obchodzony jest równieź mikołaj dla dzieci oraz dzień dziecka.
    pracownicy są dobrze traktowani.nie ma większego problemu z urlopami,problem moze być gdy np. jest bardzo dużo pracy wtedy niechętnie wypisują wolne.
    za dodatkowe godziny pracy przewidzane jest dodatkowe wynagrodzenie.

    4 3 Cytuj
  • 13 lis 2009

    a jakie jest wynagrodzenie miesięczne w alphie???

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    od tysiąca zł w górę

    2 Cytuj
  • 13 lis 2009

    mam jeszcze jedno pytanie a nowi pracownicy jaka umowe dostaja i na jaki okres czasu?? jest to umowa na cały etat pół etatu czy uwowa zlecenie ???

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    [quote]oprócz wynagrodzenia dla pracowników przewidzane są różne wycieczki (...)pracownicy są dobrze traktowani.nie ma większego problemu z urlopami,problem moze być gdy np. jest bardzo dużo pracy wtedy niechętnie wypisują wolne.
    za dodatkowe godziny pracy przewidzane jest dodatkowe wynagrodzenie.[/quote] świetnie ujęte "wynagrodzenie jest przewidziane"

    niech żyją nam

    a teraz proponuje poczytać : TUTAJ WIĘCEJ

    jednak punkt patrzenia jak zwykle zależy od punktu siedzenia

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Vivaldi, a zwróciłeś uwagę że wypowiedzi przez Ciebie wskazywane pochodzą z 2007 i 2008 ?

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    i myślisz, że się na lepsze w listopadzie (total kryzys w branży motoryzacyjnej) zmieniło ? :D

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Pracownicy są dobrze traktowani, ale chyba ci którzy pracują w biurze. Pracowałem tam i tyle co mogę powiedzieć to że była to najgorsza praca w moim życiu. To w jaki sposób tam się pracowników traktuje, przechodzi ludzkie pojęcie.

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    pracuje w alphie ale niestety wszystko jest prawda,wymagaja od ludzi niewiadomo czego, a najgorsza jest jedna z brygadzistek drze sie na wszystkich rowno. w tej firmie trzeba zapierdzielac a itak zle. ale zycie to zycie

    2 Cytuj
  • 7 maj 2010

    Tom
    Ty sie nadajesz na nastepnego brygadziste <lol2>

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    jak ktoś chce zeby brygada była najlepsza to powinni zachecic zarobkami, a nie ze trzeba sie pocic za smieszne pieniadze, bo nikt sie nie sprzeciwi i nie pojdzie poprosic o podwyzke, a brygadzisci jak wszedzie chca zeby ich grupa była najlepsza bo maja dodatkowa kase w wy co macie?? wielkie nic

    1 Cytuj
  • 8 maj 2010

    my mamy satysfakcje z uśmiechu naszej brygadzistki

    1 Cytuj
  • 13 maj 2010

    wszystko jest prawda co piszecie o tej firmie jedna wielka zenada mam juz jej dosc po dziurki w nosie jebiesz jak baran a na wypłate czekasz bo nie wiadomo kiedy ja dostaniesz, pracujesz na zlecenie to musisz pokutowac czy co zaczyna to byc nienormalne ludzie zrobcie cos z tym .....

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    Fakt jest jeden to wspaniała firma, dla tych którzy lubią pracować.Jeżeli nudzi Ci się w domu to w Alphie możesz pracować ile chcesz;)dyrektorzy tylko patrzą jak by sobie premie zrobić kosztem pracowników... bo przecież kryzys...;) Co do wynagrodzenia to raz w miesiącu dostaniesz coś na konto... ale nazwałbym to raczej jałmużna... pracownicy w biurze to mają gorzej niż na produkcji... tylko nerwówka za żenujące pieniądze... wiec jak możecie omijajcie szerokim łukiem... bo w tej firmie panuje dziki kapitalizm...

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    witam pracowałem tam jakis czas jak macie wybór: beztobocie albo alpha, radzę dobrze wybierzcie BEZROBOCIE

    2 Cytuj
  • 26 cze 2010

    to jest dramat, pracowałam tam jak niewolnica, i dalej nie mam nic, zarobki groszowe za cieżką prace, brygadzistka okropna drze sie za nic i mysli ze jest bogiem a tak naprawde to robi to zeby przypodobac sie szefowi, wole juz isc pod most niz do alfy!

    2 Cytuj
  • 30 lip 2010

    Jak czytam wasze posty to chwytam się za głowę, ludzie co wy za bzdury opowiadacie. Pracuję tam już prawie dwa lata i nie było przypadku kiedy nie dostałam wypłaty ! Czy wy chcecie brać pieniądze za nic ? Idziesz do pracy, dostajesz umowe to wiesz ile zarobisz a jak nie to nie idziesz i juz.

    2 1 Cytuj
  • 3 sie 2010

    pracujesz az dwa lata czy tylko dwa .pieniazki chcemy brac za prace a tu oboz zero motywacji same kary i zakazy .kochana w pracy powinna byc mila atmosfera a nie horror narzucony od gory ,niedlugo bedzie zakaz oddychania.

    3 1 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Ech... Jeśli takie osoby zabierają "głos" na forum... osobiste wycieczki nie mają nic wspólnego z oceną pracy w alfa.
    Gdyby nie "chowali" to zamówień by nie było, nie mielibyście na co narzekać bo pracy nie było by wcale, pieniążki, miła atmosfera ... ludzie przecież to jest zakład pracy a nie klub.
    Czy horror to praca wykonywana tak jak sobie życzy szef produkcji ?
    Opinie w podobnym klimacie można przeczytać o każdym zakładzie w okolicy, horror, obóz, mało płacą i tak dalej. Może ktoś napisze o zakładzie na temat którego nie ma złej opinii ?

    2 1 Cytuj
  • 27 sie 2010

    "Zdziwiona" pracujesz tam juz dwa lata, ale nie dodałaś na jakim stanowisku. Moze jesteś jedną z tych paniuś z biura, które na niczym sie nie znają a najwięcej mają do powiedzenia.

    3 1 Cytuj
  • 31 sie 2010

    Ech... - jak Twoja podpowiedź ma się do tematu ?! Poza tym nie będę komentowała poziomu odpowiedzi. Robisz wycieczki osobiste, a tu rozmawiamy o pracy w firmie. Nawet gdybym była kompletną idiotką to nijak ma się to do pracy w Alfa dla Ciebie. Piszemy tutaj o pracy w firmie, a nie o poszczególnych ludziach, którzy są różni, jak to bywa w życiu i w różnych zakładach.

    1 1 Cytuj
  • 31 sie 2010

    zdziwiona cz cie popierdoliło że tak bronisz AUSHWITS? Jak mniemam uważam podobnie jak gość że jesteś albo jedną z tych paniuś z biura albo ci całkiem sperma na mózg wali

    4 Cytuj
  • 31 sie 2010

    Praca jest fajna ja tam pracuje juz miesiąc i nie moge narzekać a odnosnie tej waszej brygadzistki to podobno był jakis koles co sobie z niej jaja robił w firmie ale podobno sie zwolnil na wiosne. Nie znacie na niego namiarów chciałabym z nim porozmawiać

    1 Cytuj

Odpowiedz