Forum » Praca

RPGK (Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej) Myślenice

  • 17 mar 2015

    Witam
    Chcialbym zapytać się o warunki pracy w tej firmie. mam zamiar postarać się tam o prace na ładowacza (na razie nie przyjmują ale może jednak) z tąd moje pytania. Czy dają umowe o prace czy śmieciową, ile sie pracuje 8, 10, 12 h czy wiącej, i jakie stawki za prace.
    PS(jak by ktoś wiedział o tych informacjach ale nie na tym stanowisku ale w tej firmie to też prosze o info)
    Pozdrawiam

    8 3 Cytuj
  • 17 mar 2015

    na razie musisz czekać bo dopiero tobie szykują widły i nie wiedzą czy mają być 3-zębne czy 4-zębne,bo ładowacz musi mieć sprzęt do pracy.

    7 15 Cytuj
  • 18 mar 2015

    To o ile dobrze wnioskuje to RPGK, wynajmuje, tzw podwykonawców i oni ich przyjmują, na jakąś umowe? Przepraszam ale z tymi widłami to nie kminie...może kto wyjaśnić???

    5 2 Cytuj
  • 18 mar 2015

    chodzi o widły do gnoju,będę wywoził i mogę ciebie wziąć na praktykę .

    3 11 Cytuj
  • 18 mar 2015

    Warunki nawet ok :) praca po 8 godzin pierwsza umowa próbna na 3 miesiace potem stała albo na czas okreslony

    2 1 Cytuj
  • 18 mar 2015
    On_666 napisał/a:

    Warunki nawet ok :) praca po 8 godzin pierwsza umowa próbna na 3 miesiace potem stała albo na czas okreslony

    tylko ten gnuj trochę smierdzi

    2 9 Cytuj
  • 19 mar 2015
    On_666 napisał/a:

    Warunki nawet ok :) praca po 8 godzin pierwsza umowa próbna na 3 miesiace potem stała albo na czas okreslony

    A jakie wynagrodzenie???

    2 Cytuj
  • 20 mar 2015

    prawdopodobnie najniższa krajowa :D

    2 Cytuj
  • 20 mar 2015

    Ktoś coś wie jeszcze na temat płacy w tej firmie, tylko na 100% bo prawdopodobnie mnie nie przekonało...

    2 Cytuj
  • 20 mar 2015

    skipper tobie się w głowie poprzewracało pytając się o zarobki.Najpierw idź do pracy wykaż się a potem pytaj o zarobki.A jak ci się zarobki nie spodobają to bezrobocie i narzekanie że nie ma roboty. Myślisz że jesteś jeden chętny i będą cię prosić żebyś przyszedł do pracy.Na twoje miejsce czeka wielu chętnych nawet z tego forum.Ps.dzięki że dałeś mi namiary na robote bo też złożyłem CV

    3 5 Cytuj
  • 23 mar 2015

    Toko tylko sie pytam a moge więc się tak nie denerwuj. Piszesz że mi sie w głowie poprzewracało, twoje wcześniejsze wypowiedzi wskazują na to że Tobie, bez urazy. Nie myśle że jestem jeden chętny, poprostu taka praca mi się podoba to się dopytuje i tyle. Ps Nie ma za co obyś się dostał do tej pracy życze Ci tego z całego serca, Choć przyjęć nie ma i tak pytałem, ale kto wie...

    5 Cytuj

Odpowiedz