Forum » Praca

Kurs na wózki widłowe

  • 8 wrz 2015

    Czy to coś daje? Mam większe szanse na zdobycie pracy po takim kursie? A może ułatwi mi to prowadzenie własnej działalności? Jak myslicie?

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2015

    żeby się cokolwiek liczyło musi być to papier z UDT jak szukasz pracy na pewno jest to jakiś plus aczkolwiek niektórzy pracodawcy sami wysyłają na taki kurs wtedy nie musisz płacić, a u siebie po podwórku zezwoleń mieć nie musisz więc do działalności słabo...

    1 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Może kurs na wózki widłowe, po nim jest sporo możliwości. Kupić wózek i nawet świadczyć usługi w przewożeniu ciężkich rzeczy. Chociaż hala, magazyn własny to by było coś. Opony byś znalazł w Prestige Tyres
    Maja najlepsze oferty i interes by się kręcił - warto pomyśleć.

    1 1 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    I dla kobiet dobre

    1 Cytuj
  • 6 sie 2020

    W Krakowie w Oesie zrobisz kurs na wózki widłowe. Robiłem u nich taki kurs i jestem zadowolony. A czy jest potrzebny. Z mojego punktu widzenia tak bo mam uprawnienia i szybciej znalazłem pracę.

    2 1 Cytuj
  • 2 paź 2020

    Maciek dzięki za info o oesie. Właśnie jestem po kursie i zdanym egzaminie. Jestem mega zadowolony. Sprawnie i bez przynudzania. Jeszcze raz dzięki

    2 Cytuj
  • 5 lip 2021

    Ja tez robiłem kurs na wózki w Oesie. Są spoko. Kurs realizowałem z dofinansowaniem. Szybko sprawnie i skutecznie. Egzamin zdany bez problemu

    1 Cytuj
  • 29 gru 2023

    W Oesie można zrobić kurs na wózki szybko i bezproblemowo, dobrze tez szkolą na prawo jazdy. Polecam

    1 Cytuj

Odpowiedz