Forum » Praca

Nagroda dla pracodawcy roku 2015

  • Samanta Rigerr 26 lis 2015

    Firma Bzomex ze Stróży pracodawcą roku 2015 w powiecie myślenickim. Jak to możliwe skoro na ,,naszym'' forum ma setki negatywnych wpisów.
    http://forum.miasto-info.pl/praca/1105,b-ex-stroza.html

    27 6 Cytuj
  • mirek@ 26 lis 2015

    pewnie dlatego ze kryterium nagrody wreczanej przez pup jest liczba zatrudnionych osob bezrobotnych. myslenie nie boli.

    11 15 Cytuj
  • 13oddział 26 lis 2015

    Spóźniliśmy się na imprezę, miała trwać do 17 a byliśmy o 16.30. Cóż nie udało się tym razem ale następnym razem przybędziemy wcześniej by zobaczyć jak za odebrane nam pieniądze robi się kabaret i oczywiście dołożyć swoje trzy srebrniki do spektaklu.

    22 3 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 5 gru 2015
    Malatesta13 napisał/a:

    Spóźniliśmy się na imprezę, miała trwać do 17 a byliśmy o 16.30. Cóż nie udało się tym razem ale następnym razem przybędziemy wcześniej by zobaczyć jak za odebrane nam pieniądze robi się kabaret i oczywiście dołożyć swoje trzy srebrniki do spektaklu.

    co to za protestanci ktorzy nawet na pczatek imprezy nie sa w stanie dotrzec?

    8 10 Cytuj
  • 13oddział 7 gru 2015
    bartek napisał/a:

    co to za protestanci ktorzy nawet na pczatek imprezy nie sa w stanie dotrzec?

    Tacy którzy muszą zarobić pieniądze na siebie i swoje rodziny w uczciwej pracy podczas gdy inni w południe rozdają sobie nagrody i klepią się po pleckach.

    12 2 Cytuj
  • 7 gru 2015

    Ciekawe jak to skomentuje Rysiu Petru ?

    9 Cytuj
  • 1 sty 2016
    Malatesta13 napisał/a:

    Tacy którzy muszą zarobić pieniądze na siebie i swoje rodziny w uczciwej pracy podczas gdy inni w południe rozdają sobie nagrody i klepią się po pleckach.

    Niech sobie rozdają nic mi do tego,niech się klepią nawet po pośladkach też mi nic do tego.

    4 5 Cytuj
  • 1 sty 2016

    Bartol26 bo pewnie jakbyś tam pracował to miałbyś coś do tego :P

    5 2 Cytuj
  • 2 sty 2016

    ale nie pracuje tam ;(

    3 2 Cytuj
  • 13oddział 4 sty 2016

    Nie musisz pracować w jednej z nagrodzonych firm ale jeśli płacisz podatki w tym kraju to Ty (my wszyscy zresztą) ufundowałeś te nagrody i całą imprezkę. Od wypłat urzedników którzy w tym uczestniczyli a przedtem pewnie godzinami to planowali po statuetki, prąd, nagłośnienie itd. MDK i UP to instytucje sponsorowane przez nas czyli pośrednio nagrody były "od społeczeństwa polskiego dla przedsiębiorców walczących z bezrobociem". Ale skoro nie obchodzi Cie jak wydawane są Twoje pieniądze to cóż mi więcej pisać.

    7 1 Cytuj
  • 4 sty 2016
    bartek napisał/a:

    co to za protestanci ktorzy nawet na pczatek imprezy nie sa w stanie dotrzec?

    Spokojnie tego roku dotrzemy razem z TVN i Polsatem . Oj będzie się pani kierownik PUP tłumaczyć co to za reguły i wedle czego ten a nie inny. Zresztą temat jest jeszcze nie zamknięty!

    7 Cytuj
  • 4 sty 2016

    Bzomex serio ? Firma która zatrudniała na czarno 3/4 magazynierów?
    Temat nadaje się do prokuratury - przecież to kołchoz i jeszcze ich nagradzają. Co za kraj...

    Proponuje petycje o odebranie nagrody i telewizję - na pewno uzbiera się tu masa osób które pracowały w Bzomexie bez umowy, bez ubezpieczenia, bez uprawnień bo odmawiano tego pracownikom.

    9 Cytuj
  • 4 sty 2016

    od tego jest sąd pracy

    4 Cytuj
  • 5 sty 2016

    To ja tylko zadam dla was jedno mądre pytanie,,,,dlaczego ktoś pracuje na czarno?sami jesteście sobie winni(ci którzy tam pracują) a teraz wylewacie żale na forum.. sami jesteście sobie winni. Wiem że po mnie pojedziecie ale ja mam swoją firmę i śmieje się z ludzi którzy pracują bez umowy i dają się oszukać ale napisze jeszcze raz SAMI JESTEŚCIE SOBIE WINNI PRACY BEZ UMOWY. Isć i zgłosić gdzie trzeba i już

    2 5 Cytuj

Odpowiedz