Forum » Praca

fabryka Cooper w Myślenicach

  • 30 gru 2011

    misie zawsze ze sobą .misie radzą misie nigdy cię nie zdradzą

    2 2 Cytuj
  • 30 gru 2011

    witam. chciałbym się zorientować czy są możne przyjęcia do Coopera??? i jakie wynagrodzenie na początek? dzięki za info

    3 Cytuj
  • 30 gru 2011

    Nie ma.

    2 2 Cytuj
  • 30 gru 2011

    rajskie życie rajski śmiech hehe

    1 5 Cytuj
  • 31 gru 2011

    mały kadafi ma wybuchowe poczucie chumoru jak cała alkaida szkoda że pierwsze udeżenie muamara będzie w bielsku.

    2 1 Cytuj
  • 21 sty 2012

    rajski smiech i po rajskim

    2 2 Cytuj
  • 26 sty 2012

    miło było przeczytać.

    1 1 Cytuj
  • 1 lut 2012

    po 10 latach procy moze .

    1 Cytuj
  • o.Tadeusz 1 lut 2012

    [quote=gość: xxxx] po 10 latach procy moze . [/quote]
    *** fabryka jest 4 i pół roku brawa za wiedzę

    1 3 Cytuj
  • 17 lut 2012

    doświadczenie go zgubiło.....stary

    6 Cytuj
  • 17 lut 2012

    11 pudeł do wyrzucenia...stary

    5 Cytuj
  • 17 lut 2012

    Przypominam kierowcom coopera, którzy chyba zapadli w sen zimowy z misiem tatrzańskim.
    Wyjeżdżając z coopera jesteście na drodze podpożądkowanej! Kilka dni temu jakiś zielonym smochodem wjechał na skrzyżowanie... na jego szczęście wychamowałem.
    Pozdrówcie odemnie.

    3 1 Cytuj
  • 17 lut 2012

    Miś Tatrzański ma niebieskie a na tej drodze wcale nie musiał być kierowca z coopera sorki kierowco.

    1 Cytuj
  • 17 lut 2012

    Elo,

    Zastanawiam się nad pracą w tej fabryczce. Moglibyście coś mi napisać a temat kultury pracy kierownictwa. Czy jest to w miare na poziomie oddział a może słoma z butów wystaje tzw. przełożonym? Dodam że pracowałem zagranicą w tego typu fabryce, więc dobre standardy sobie cenię. Dodatkowo reaguje agresywnie na wszelkie chamsto dlatego wole ustrzec jakiegoś potencjalnego buraka od oklepu :)

    3 2 Cytuj
  • 19 lut 2012

    standard sobie cenią dobre sobie jest kryzys wyzysk rośnie ale jest dobrze płacą TY SIĘ ZASTANAWIASZ TO ZASTANAWIAJ SIE DALEJ DOSTAĆ SIĘ JEST CIĘŻKO BARDZO CIĘŻKO

    4 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Dzięki srubo za odpowiedź. Z tego co zrozumiałem z Twojej wypowiedzi - to jest wyzysk. Mam nadzieje jednak że pracownicy nie dają ciała i potrafią się odpowiednio postawić.
    Co do mojego zastanawiania, to szczęśliwie się składa że mam dosyć szeroki wybór - dlatego zbieram opinie ludu co by potem nie być niemile zaskoczonym.
    A jak się sprawa ma z wszelkiej maści podlizywaczami, pucującymi do przełozonych. Wiele tam tego?

    2 1 Cytuj
  • 2 mar 2012

    podro dla coopera ... niezły ubaw na tym forum....

    2 5 Cytuj
  • 3 mar 2012

    [quote=gość: muniek] podro dla coopera ... niezły ubaw na tym forum.... [/quote]

    człowieczku, napisz coś z sensem . Pobudka!

    3 2 Cytuj
  • 9 mar 2012

    Zaczęła się czystka!!!

    1 1 Cytuj
  • 10 mar 2012
    4 Cytuj
  • 10 mar 2012

    Co myślicie na temat kj w cooper standard złożyłam podanie i czekam na info już tydzień

    2 1 Cytuj
  • 10 mar 2012

    [quote=gość: zsz] Co myślicie na temat kj w cooper standard złożyłam podanie i czekam na info już tydzień [/quote]
    To czekaj jeszcze drugi

    1 1 Cytuj
  • 26 mar 2012

    Zastanawiam się czy nie złożyć tam papierów są jakieś wolne wakaty?

    Jaki jest stopień podstawowego wynagrodzenie za info a góry dzięki

    1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    ja zlozylem 2 miesiace temu i dalej nic zadnego telefonu.;/ takze chyba nie ma przyjec??

    1 1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    ja mam pytanie czy ktoś pracuje w Cooper standard przez jakaś firmę randstad . pisać na forum lub na pw

    2 Cytuj

Odpowiedz