Forum » Praca

Gdzie pracujecie??

  • 23 kwi 2010

    Może zamiast pisać i pytać gdzie są wolne etaty itp.
    Osoby, które pracują niech nam powiedzą jeśli mogą gdzie sa zatrudnieni ?? jak im się pracuje?? itp.
    Czy podzielicie się opiniami o waszej firmie , stanowisku ?? z bezrobotnymi mieszkańcami Powiaty Myślenice.

    7 2 Cytuj
  • 23 kwi 2010

    Tak,tak -wszędzie dobrze gdzie nas nie ma -

    8 4 Cytuj
  • 23 kwi 2010

    Lux ma po części racje ale z drugiej strony każda zmiana powinna być na lepsze a na pewno uczy doświadczenia.
    Pit troche bez sensu wątek, ponieważ co chcesz usłyszeć? Generalnie są możliwe trzy a nawet dwie odpowiedzi: 1.jest mi dobrze w XYZ, płaca marnie ale jest OK i siedze, 2.jest fatalnie w XYZ ale cóż począć więc siedze w XYZ i pracuje. Ta trzecia to nieliczni czyli płacą mi za to co lubię robić więc mimo , że średnio płacą i tak zostanę w XYZ.
    Jeżeli pozwolisz, poradze. Skoro już jesteś na bezrobociu skorzystaj max ze szkoleń, a co ważne w różnych branżach. Lubisz handlować, przeszkol się jako akwizytor cy cóś, ale przy okazji zrób kurs spawacza, czy na kopareczkę. Niech papier leży a są to kursy dość drogie. Masz prawo jazdy? Dorób ADRy + kurs na wózek. Jesteś wykształcony to porób kursy SAPa, CADa co tam cokolwiek jak mają. Nie przesiedź pół roku, a po tym wszystkim zobaczysz że wypełnisz lepiej CV.

    3 2 Cytuj
  • 23 kwi 2010

    Teraz bez prawka przynajmniej kat. B jest ciężko wymagane jest przez większość pracodawców i przy kursach np. na wózek widłowy, koparkę. A ja takiego nie posiadam niestety nie mogę mieć.
    Szkolenia z UP jest bardzo ograniczona liczba osób jaka może ubiegac się o szkolenia.
    np. http://www.praca.myslenice.pl/images/stories/szkolenia/2010/plan_szkole_2010.doc

    2 2 Cytuj
  • 10 gru 2010

    Słuchajcie a jacy sa Wasi szefowie....Czy w ogole da sie z nimi wytrzymac ?
    Czy potrfailibyscie sie na nich w jakis sposób odegrac ?

    3 4 Cytuj
  • 8 sty 2011

    Szukajac pracy w Myslenicach nie jest Ci potrzebne CV.Musisz miec znajomosci

    14 5 Cytuj
  • 27 sty 2011

    praca kierowcy nie jest to łatwy chleb aczkolwiek nie ma też co nażekać
    http://pracawkraju.com

    3 3 Cytuj
  • 1 lut 2011

    [quote=gość: inka] Szukajac pracy w Myslenicach nie jest Ci potrzebne CV.Musisz miec znajomosci [/quote]

    nie tylko w M-cach

    8 2 Cytuj
  • 8 lut 2011

    w myślenicach nic mi się niestety nie udało znaleźć. w wakacje zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną do eniro polska, do krk. trochę się denerwowałam, bo takie rozmowy jakie mialam w myslenicach, to raczej malo maja wspolnego z profesjonalnymi w duzych firmach. rekrutacje przeszlam pomyslnie. potem trafilam na okres probny, szkolenie, opieka supervisora. i tak od pol roku jestem w krakowskim oddziale. zarabiam konkretne pieniadze, bo prawie 3 tysiace na reke co miesiac. a jak na konsultanta telesprzedazy to jest naprawde calkiem sporo. mysle, ze w myslenicach nie mialabym szans na takie zarobki. wszystkim, ktorzy szukaja pracy polecam wyjazd, bo u nas to raczej marne szanse na znalezienie czegos ciekawego.

    7 3 Cytuj
  • 8 lut 2011

    to miałas szczescie luska ja szukam pracy ponat puł roku juz i nic .mysle ze w myslenicach to prace moznz tylko po znajomosciach zdobyc.

    6 6 Cytuj
  • 14 maj 2011

    [quote=gość: dziunia;)] to miałas szczescie luska ja szukam pracy ponat puł roku juz i nic .mysle ze w myslenicach to prace moznz tylko po znajomosciach zdobyc. [/quote]
    No ja się nie dziwie że nie możesz pracy znaleźć z taką ortografią

    23 6 Cytuj
  • Mariusz Kurzawski 22 lis 2011

    A mnie zainspirował fragment dyskusji, gdzie omawiają zagadnienie „apteki medyczne praca” i wybieram się na farmację :) Mam nadzieję, że znajdę potem pracę, choćbym się miał wyprowadzić.

    1 3 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Ja pracuje w zakładzie pogrzebowym lubie te pracę z klientem nikt mi nad głowa nie buczy, cisza spokój zaduma relaksuje sie przy tym zarobki sa adekwatne do wykonywanego zajęcia. Czasem zadowoleni blisy dadza coś extra da się "żyć" generalnie polecam ja na klientów narzekać nie mogę.

    16 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    a czy tam przyjmują jestem zainteresowany

    8 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    drugi facebook sie robi?

    1 6 Cytuj
  • 8 lut 2012

    ===
    przyjmą Cię, ale jako klienta :DDD

    9 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Naturalnie że są przyjęcia, nie ma dużej rotacji boo specyfika pracy hmm, ale serio mówie to nie jest robota dla każdego, trzeba miec dystans kumpel potrafi jeść drugie sniadanie w karawanie "pełnym" nie mówiać już o piciu kawy przy otwartym wieku. To oczywiscie nic zdrożnego lecz trzeba mieć na uwadze iż klient no właśnie. Każdy jest inny ja rozmyślam w pracy, drugi siedzi z mp3 na uszach by nie łapać jak to mówi"nerwa". Natomiast kumpel potrafi jeść i pic podczas zabiegów tantokosmetologi :(. Praca jak praca jeden lubi inny nie da rady i pęknie ja jestem zadowolony. Daj maila wyśle ci namiary pozdrawiam.

    11 Cytuj
  • 9 lut 2012

    oto i on ; dojjm@onet pl.

    3 4 Cytuj
  • 9 lut 2012

    [quote=gość: nekrofillPawel] Naturalnie że są przyjęcia, nie ma dużej rotacji boo specyfika pracy hmm, ale serio mówie to nie jest robota dla każdego, trzeba miec dystans kumpel potrafi jeść drugie sniadanie w karawanie "pełnym" nie mówiać już o piciu kawy przy otwartym wieku. To oczywiscie nic zdrożnego lecz trzeba mieć na uwadze iż klient no właśnie. Każdy jest inny ja rozmyślam w pracy, drugi siedzi z mp3 na uszach by nie łapać jak to mówi"nerwa". Natomiast kumpel potrafi jeść i pic podczas zabiegów tantokosmetologi :(. Praca jak praca jeden lubi inny nie da rady i pęknie ja jestem zadowolony. Daj maila wyśle ci namiary pozdrawiam. [/quote]
    chyba Cie pogięło!

    3 8 Cytuj
  • 9 lut 2012

    proszę o usunięcie posta z adresem maila

    3 4 Cytuj
  • 13 lut 2012

    niech ktoś powie coś na temat ,bzomex,,dzieki

    1 8 Cytuj
  • 1 mar 2012

    mam pytanie,czy ktoś pracuje w firmie AKBUD Myślenice?chciałbym sie dowiedzieć coś więcej na temat tej firmy.

    1 3 Cytuj
  • 1 mar 2012

    nic nie powiemy i nic nie napiszemy.

    2 5 Cytuj
  • 1 mar 2012

    a mimo to dzięki wielkie że nic nie powiecie i nic nie napiszecie

    4 1 Cytuj
  • 6 kwi 2016

    ja pracuję w biurze, cały dzień spędzam przy komputerze, ale jest ok

    2 7 Cytuj

Odpowiedz