Forum » Praca

Praca w domu, praca przez internet. Zarobki w zależnosci od zaangażowania

  • 2 wrz 2017

    Witaj!

    Chciałbyś zacząć zarabiać w internecie?

    Oferuję pracę w której nauczę Cię:

    – Jak zacząć zarabiać w internecie Bez Inwestycji,
    – Krok po kroku, nauczę Cię jak zarabiać coraz większe pieniądze.
    – Jak zbudować Biznes w sieci, tak abyś nie musiał marnować całego swojego czasu. Wszystkiego zostaniesz nauczony, otrzymasz gotowe narzędzia.

    Podam Ci kilka PLUSÓW współpracy ze mną:

    – W pełni LEGALNA praca!
    Praca o dowolnych godzinach
    – Brak „Szefa” nad głową!
    Tutaj sam jesteś sobie szefem.
    – Bez INWESTYCJI. Uczestnictwo w programie jest Bezpłatne i w każdej chwili możesz zrezygnować.
    – BEZ Formalności. Wystarczy twoje Imię oraz wiek.
    – Praca która zabiera niewiele czasu (2-4 godziny dziennie) i daje naprawdę dobre zarobki.
    – Współpraca z portalem który istnieje Już od 13 Lat,
    – Grupa wsparcia, całodobowy kontakt.
    Jeśli pojawią się problemy, niejasności, będziesz miał pytania, możesz o każdej porze do mnie napisać. Odpowiem jak najszybciej się da!

    Każdy kto zna podstawy komputera i potrafi poruszać się po internecie na pewno sobie poradzi.

    Praca polega na wykonaniu prostych czynności przy pomocy komputera lub Smartphona zajmuje to 2-4 godziny dziennie.

    Warunkiem jaki trzeba spełnić, aby dołączyć to ukończone 18 LAT, podstawy obsługi komputera oraz poruszania się po internecie.

    Jeśli jesteś zainteresowany/a proszę podaj swoje imię oraz wiek na podany adres e-mail. Skontaktuje się z tobą jak najszybciej to będzie możliwe. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

    Adres e-mail: mkworld32@gmail.com

    Zapraszam do współpracy,
    Dziękuję za zaufanie,
    Maciej

    10 Cytuj
  • 2 wrz 2017

    Nie

    6 Cytuj
  • 8 wrz 2017

    Ktoś wie o co kaman z tą pracą?

    4 1 Cytuj
  • Niebieskooka 25 lis 2017

    Patrząc na to ogłoszenie to ręce opadają. A dynamix? Hmm patrząc na zdjęcia wnętrza to nie dbają zbytnio o pracowników. Ja u siebie w domu mam bardziej ergonomiczny sprzęt bo wiem że do takiej pracy przy komputerze jest to niezbędne a tutaj papier do drukarki pod monitorem :D

    3 Cytuj
  • 17 gru 2017

    Ja również mocno myślę o budowie domy. Przez trzy lata mieszkaliśmy w wynajmowanym jak wróciliśmy do naszego bloku nie mogliśmy się odnaleźć. Problemem były tylko koszty ogrzewania (kocioł na olej opałowy), ale odkąd właściciel przerobił kocioł na pellet kupowaliśmy go za pośrednictwem serwisu https://www.eurabota.ua/jobs/housekeeper/jobs-offeredkoszty mocno spadł nawet o blisko 2tys w sezonie. Nie zmienia to faktu, że kupiliśmy już działkę i zaczynamy szukac projektu.

    9 Cytuj
  • 18 gru 2017

    Najlepiej w Meksyku-Jaworniku. Tam pełny luz od rana do wieczora i tak w kółko-świat się kręci.

    1 Cytuj

Odpowiedz