Forum » Praca

Pracodawca roku 2017

  • 25 lis 2017

    Redakcja portalu dała artykuł którego nie można komentować więc może tu wybierzemy pracodawcę 2017r. Jak myślicie kto wygra wedle urzędu pracy .

    8 2 Cytuj
  • 25 lis 2017

    Wedle urzędu pracy to nie ma po co nawet czytać kto wygra bo zapewne będzie to jeden z trzech Bzomex, Polplast lub Cooper Standard. A Najlepszy pracodawca czyha za rogiem.

    23 1 Cytuj
  • Samanta Rigerr 26 lis 2017

    Oj będzie się działo,będą gratulacje,kwiaty,prezenty i owacje na stojąco. Taki typowy pokazowy cyrk. W urzędzie pracy na liście cały czas znajdują się te same firmy w których nikt nie chce pracować więc urząd siłą kieruje tam bezrobotnych.

    23 3 Cytuj
  • 26 lis 2017

    Pracodawca roku 2017- czy jest taki? Myślę ze chyba nie! Bo każdy zakład zabiega szczególnie o osoby z orzeczeniem grupy niepełnosprawności. Ale żaden zakład (poza budżetówką) nie respektuje 7-mio godzinnego dnia pracy czy dodatkowego zwiększonego urlopu. A za to łamanie praw nabytych jeszcze się NAGRADZA!!!!!!!!!!!! Tytułem" Pracodawca roku".

    20 1 Cytuj
  • 26 lis 2017

    Pracodawca Roku - Prawo i Sprawiedliwość wraz z programem "praca dla swoich rodzin".

    20 15 Cytuj
  • 13oddział 3 gru 2017

    Chyba jedyna uczciwa urzędnicza nagroda. Pracodawca nie jest po to by respektować prawa pracownicze- interesuje go swój zysk. Im mniej zapłaci pracownikowi za więcej zrobionej roboty tym lepiej. Tak trzeba rozumieć ową nagrodę innego logicznego wyjaśnienia nie potrafię znaleźć. p.s. nagroda wręczana "od państwa" które nas łupie niemiłosiernie podatkami dla ludzi którzy żyją z naszej pracy, czekam na dalsze nagrody za nasze pieniądze.

    6 14 Cytuj
  • 5 sty 2018
    Malatesta13 napisał/a:

    Chyba jedyna uczciwa urzędnicza nagroda. Pracodawca nie jest po to by respektować prawa pracownicze- interesuje go swój zysk. Im mniej zapłaci pracownikowi za więcej zrobionej roboty tym lepiej. Tak trzeba rozumieć ową nagrodę innego logicznego wyjaśnienia nie potrafię znaleźć. p.s. nagroda wręczana "od państwa" które nas łupie niemiłosiernie podatkami dla ludzi którzy żyją z naszej pracy, czekam na dalsze nagrody za nasze pieniądze.

    Jak jest tak slotko to otwieraj firme sam, chetnie bede na ciebie tyral za 4k na reke , urlop platny , telefon , auto i bede tez marudzic ze mnie wykorzystujesz i zyjesz z mojej cieszkiej pracy :)

    4 4 Cytuj

Odpowiedz