Forum » Społeczeństwo

Tęczowi tęczowym.

  • 20 lut 2011

    Szukają się wegetarianie - my też się poszukajmy.

    5 17 Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 lut 2011

    Jesli chodzi o jakiesi ziamteresowania poszukaniem to Pan Zdzich hemtnie w temat. Zaczas morzna by puńś gdzie poszukać jaki grzyb wew las albosz staryh łusek po Niemcah.
    zezpowarzamniem
    Zdzichó
    podskryptum: Ino rzeby mi siem złorzono popoprzez kompanion na bemzyne do wolwa jak siem uplanuje jakisi wewspólny wyjazd!

    3 3 Cytuj
  • 20 lut 2011

    Tęczowi , to jak? Znaczy się pedzie?!

    5 6 Cytuj
  • 20 lut 2011

    Lepiej Pan Zdzich to by poszukał zapomognięcia budżetu gminy alboco. Poniemieckie łuski wypolemrować do błysku jaki w oku Panienki Małgomrzaty z Działu Promomcji i na Allegro sprzedawamć. A i grzyb na targ zanieść i w fundusz pomocy Gminie przehandlowamć. A nawet jak targ przeniosą na Dolne od tego noszenia siat z grzybami Pan Zdzich zrobi się tenczowy to i łatwiej go będzie Panience Bukolika po facjacie odnaleźć.

    5 Cytuj
  • 20 lut 2011

    Zapewne chodzi o mistrzów świata w kolarstwie

    3 3 Cytuj
  • 21 lut 2011

    Panie Zdzichó, żeś pan z tymi grzyboma jako zając spode konopi wyskoczył. Widział kto w środku zimowizny grzybowin szukiwać? Się już panu całkowicie we rozumie wymięszało.

    Towarzyszu Zulusie, a cóże to za zdumienie? I cóże to za wulgaryzmy, bo tym miało być słowo "pedzie", jak sądzę?

    1 5 Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Kto to są tęczowi?

    2 2 Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Aha,nie wiedziałam,kiedyś tolerowałam nie akceptowałam,teraz nawet nie toleruję,choć nie szkodzę.Jestem homofobem?może i tak,ale ja TEZ nie wstydzę się tego jaka i kim jestem,tym bardziej ,że RÓWNIEŻ nie robię tym nikomu krzywdy,pozdrawiam.

    5 18 Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Myślenickie forum schodzi na psy ..bardzo proszę o nie promowanie zboczeń !!!!

    14 24 Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Uprzejmie proszę Grzechu poczytaj sobie tutaj;
    http://forum.miasto-info.pl/myslenice/835,czy-w-myslenicach-jest-tolerancja-do-gejow-i-lesbijek-i-wszystkiego.html
    Jak masz własną opinię dołącz do dyskusji.

    13 1 Cytuj
  • 21 kwi 2011

    Zboczony to jest ktoś, kto feruje wyroki nie wiedząc, co mówi.

    21 6 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=gość: Zulus] Tęczowi , to jak? Znaczy się pedzie?! [/quote]

    Pedzio Gej Pedal Ciota itp - To raczej nie miłe określenie dla os. orientacji homoseksulanej, a Pamiętaj o tym że to też są ludzie!!! Miło by ci było gdybyś ty był jednym z nich tak zakładając oczywiście i ktoś tak na ciebie gadał?? Przemyśl to, a później ich oceniaj !!!

    21 10 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Może ktoś przypomni od kiedy homoseksualizm przestał być uznawany za chorobę i co takiego zaszło że świat medyczny zmienił zdanie?
    Czy przez tyle lat mylili się ?
    Może za parę lat okaże sie że pedofilia ,narkomania itp też bedą normą?

    9 20 Cytuj
  • adzygmunt 23 wrz 2011

    Zadaj sobie trud i poszukaj w historii starożytniej Grecji

    16 2 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=gość: ????] Może ktoś przypomni od kiedy homoseksualizm przestał być uznawany za chorobę i co takiego zaszło że świat medyczny zmienił zdanie?Czy przez tyle lat mylili się ?Może za parę lat okaże sie że pedofilia ,narkomania itp też bedą normą? [/quote]

    Jeszcze na początku lat 80 gejostwo było w fachowej prasie opisywane (na świecie) jako choroba.

    8 14 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Adzygmunt nie odsyłaj do starożytnej Grecji bo to wcale niedawno wykreślono homoseksualizm z listy chorób.Lobby pro gejowskie doprowadziło do tego i niedługo normo będą związki homoseksualne a hetero to będzie zboczenie.Można u nas podrzeć publicznie biblię ale za nazwanie pedałem dostaje się wyrok.
    Widzę że chcesz byc nowoczesny to jak najbardziej zamiast festynu w Trzemeśni zorganizuj paradę równości.Przecież to takie modne teraz a i media myślę poświęcą dużo czasu tylko koniecznie trzeba załatwić jakąś młodzież która będzie wykrzykiwać hasła przeciwko.
    Przecież oni biedacy są tak prześladowani w tym zacofanym kraju.
    Nie mogą nigdzie znaleźć pracy,ludzie ich wytykają palcami a może i stosują przemoc?
    A może by tak jeszcze zorganizować gejowskie rodziny zastępcze dla dzieci z patologicznych rodzin?

    8 17 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Jeżeli związgi gejowskie są w niektórych krajach zalegalizowane, dlaczego nie zalegalizować zoofilie ?

    Dlaczego mamy być homofobami i nie legalizować jeśli ktoś kocha zwierze i chce z nim uprawiać sex ? Przecież to jest to samo jak związek m-m i k-k.
    Kiedyś gdzieś czytałem, że gej to obleśmy gość którego nie chciała żadna kobieta więc zabrał się za faceta.

    Wszystkie te postawy są sprzeczne z ludzką naturą.

    10 21 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    A może azygmunt też jest tęczowy???
    Tak się tylko zastanawiam... hmmmmmm.....

    3 12 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Mnie to sie podobo ten murzyn w zielonych skarpytkach
    fajny jes

    1 12 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Osobiście uważam, ze jeżeli mnie jakiś facet nie łapie za tyłek, to może sobie robić co i z kim chce. Podobno mamy wolność, demokrację i wszystkie te inne, ładnie brzmiące słowa. Podobno.
    To, co tu czytam przyprawia mnie o ciarki. Ludzie piszą, jakby żyli w cudownych czasach Średniowiecza. Wychodzi totalne zacofanie i przerażający brak tolerancji.
    Dramat

    15 8 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    Czy tolerancja ma polegać na tym że większość ma podporządkować się mniejszości?
    Jeżeli to nie jest choroba to co to jest?
    Jest wolność ale to wcale nie polega na tym że mniejszość ma narzucać większości społeczeństwa swoje zachowanie i domagać się specjalnych praw.
    Jeżeli ktoś decyduje się na związek homoseksualny to sam świadomie skazuje się na to że nie może mieć potomstwa więc dlaczego społeczeństwo ma godzić się na czyjeś zachcianki bo akurat ktoś chce mieć dziecko.
    Pod pojęciem tolerancji przepycha się na siłę zachowania które dla większości są nie do zaakceptowania.Podarcie publicznie Biblii nazywa się sztuką zamiast piętnować to zachowanie tak samo zwiazki homoseksualne i adopcja.
    Niektóre rzeczy należy nazywać po imieniu bo kolejnymi ustępstwami dojdziemy do nikąd.
    Za jakiś czas może pedo czy zoofilia stanie się czymś normalnym i wytłumaczy się durnemu społeczeństwu że to wszystko z miłości do ludzi czy zwierząt.

    12 24 Cytuj
  • 30 maj 2013

    Pedofilia i zoofilia nie sa normalne bo tylko jedna strona wyraza na to zgode; zwierze nie ma nic do gadania i dziecko nie ma. W homoseksualizmie jest inaczej bo to dwie dorosle osoby decyduja o sobie. I taka wlasnie jest roznica

    22 10 Cytuj
  • 30 maj 2013
    myslenicka napisał/a:

    Pedofilia i zoofilia nie sa normalne bo tylko jedna strona wyraza na to zgode; zwierze nie ma nic do gadania i dziecko nie ma. W homoseksualizmie jest inaczej bo to dwie dorosle osoby decyduja o sobie. I taka wlasnie jest roznica

    wyobrażasz sobie dwóch tatusiów dających sobie buziaczki w ciągu dnia a między nimi adoptowane dziecko (ze skutkami teraz i w przyszłości) ? Moim zdaniem dopóki nie ingerują w trzecią osobę lub życie innych mogą sobie dawać buziaczki nawet bez wazeliny ale generalnie to patologia w mojej ocenie.

    20 30 Cytuj
  • 30 maj 2013

    i hate rainbow!!

    7 23 Cytuj

Odpowiedz