Forum » Społeczeństwo Uważalcie na rowerzystę

• 03.06.2018 - 20:59
    Uważajcie na młodego chłopaka, który jechał z (chyba) rodziną dziś po dwudziestej ulicą Trzeciego Maja. Jechali całą szerokością szosy. Na delikatny klakson zareagował pięściami. Rozbił nam lusterko, pokazał ogólnie rozpoznawalny znak. Policja zareagowała standardowo, nie ma rannych- nie ma sprawy. Pojechaliśmy za nim. Chłopak uciekł koło bloku nr 20.
    26 26 Cytuj Zgłoś
  • 03.06.2018 - 22:41
    To był delikatny klakson ??????? przestań facet piepszyć akurat byłeś zaraz przy mnie jak zacząłeś trąbić tym swoim suzuki kiedy mijałeś nas na przeciw PZU .
    Wtedy to ja jechałem z rodziną i przede mną jechali moi dwaj synowie jeden za drugim a akurat ten chłopak co Ci pokazał środkowy palec to on jechał z dziewczyną i oni nas wyprzedzali .
    To prawda jechali trochę szerzej ( ale na prawym pasie nawet do środka drogi było jeszcze dość miejsca ) jednak jechali tak szybko że jakbyś facet poczekał z tym trąbieniem dosłownie z sekundę dwie to oni by nas wyprzedzili i pojechali by dalej ale nie , tobie się śpieszyło i musiałeś wszystkich naraz wyprzedzić w tak wąskim i niebezpiecznym miejscu jak jest za PZU przed skrzyżowaniem do " rybki " i zakrętem przed starym kinem .
    Był tak duży ruch ( z przeciwnego kierunku ) że nie udało Ci się ich wyprzedzić ani inne auta które jechały za wami aż pod sam "lewiatan " .

Jakby chciał Pan świadka całego zajścia to mogę nim być , tylko proszę pomyśleć czy się to Panu opłaci bo ja opiszę całą zaistniałą sytuację trochę z innej strony i wykażę że to Pan stworzył zagrożenie na drodze nieostrożnym wyprzedzaniem rowerzystów .
    41 29 Cytuj Zgłoś
  • 04.06.2018 - 0:40
    Aaaaa zapomniałem wyjaśnić dlaczego ten chłopak sprzedał Panu piąchę w lusterko .
    Może dla tego , że jak on nas wyprzedzał i był już prawie przed nami Pan zaczął trąbić , to on się obrócił i pokazał Panu środkowy palec . Panu pewnie się to nie spodobało bo jak tak być może ja wielki pan jadę swoim wozem a jakiś młodzian palec mi pokazuje ? to ja też mu pokaże .
    Jak zrównał się Pan z nim na tym zakręcie co jest przed skrzyżowaniem do kościoła to prawie zepchnął go Pan na chodnik i zajechał mu drogę , aż on się zatrzymał . Następnie ruszył i jechaliście obok siebie cały czas , on raz się zamachnął i nie wiem czy uderzył w maskę samochodu ( wydaje mi się że na pewno raz trafił ) następnie drugi raz uderzył w lusterko .

Z tego wszystkiego nasuwa się wniosek JAKA BYŁA MIĘDZY WAMI ODLEGŁOŚĆ ??????? !!!!!!!!!!!!!
    - bezpieczna ?? skoro on jadąc na rowerze dwa razy trafił z pięści w Pana auto ?

Proszę więcej się nie odzywać i nie oczerniać innych bo jeszcze Pan dostanie paragraf za spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu lądowym .
    38 27 Cytuj Zgłoś
  • 04.06.2018 - 7:16
    Prawda jest taka, że za uszkodzone mienie trzeba zapłacić, nie ważne czyja jest to wina jeśli lusterko jest np elektryczne i podgrzewane i jego koszt przekracza 500 zł to można za to dostać nawet zawiasy
    23 10 Cytuj Zgłoś
  • 04.06.2018 - 7:28
    korwin napisał/a:
    Aaaaa zapomniałem wyjaśnić dlaczego ten chłopak sprzedał Panu piąchę w lusterko .
    Może dla tego , że jak on nas wyprzedzał i był już prawie przed nami Pan zaczął trąbić , to on się obrócił i pokazał Panu środkowy palec . Panu pewnie się to nie spodobało bo jak tak być może ja wielki pan jadę swoim wozem a jakiś młodzian palec mi pokazuje ? to ja też mu pokaże .
    Jak zrównał się Pan z nim na tym zakręcie co jest przed skrzyżowaniem do kościoła to prawie zepchnął go Pan na chodnik i zajechał mu drogę , aż on się zatrzymał . Następnie ruszył i jechaliście obok siebie cały czas , on raz się zamachnął i nie wiem czy uderzył w maskę samochodu ( wydaje mi się że na pewno raz trafił ) następnie drugi raz uderzył w lusterko .

Z tego wszystkiego nasuwa się wniosek JAKA BYŁA MIĘDZY WAMI ODLEGŁOŚĆ ??????? !!!!!!!!!!!!!
    - bezpieczna ?? skoro on jadąc na rowerze dwa razy trafił z pięści w Pana auto ?

Proszę więcej się nie odzywać i nie oczerniać innych bo jeszcze Pan dostanie paragraf za spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu lądowym .
    A rowerzysta dostanie paragraf za uszkodzenie mienia.
    Jak juz sobie tak grozicie paragrafami to polecam ci lekture

art. 288 k.k. i art. 124 k.w

Podsumowujac: spotkalo sie dwoch prostakow. Jeden w samochodzie drugi na rowerze i jak koguciki pokazywali ktory ma wieksze jaja. A wychodzi, ze zaden ich nie ma.
    27 14 Cytuj Zgłoś
  • 04.06.2018 - 9:34
    Podsumowując; Ten rowerzysta ze strachu zeby nie zostać przejechanym odruchowo przytrzymał się lusterka, to nie ma nic wspólnego z prostactwem rowerzysty. ,,Tonący brzytwy się chwyta,,A kto samochodem wojuje Ten musi się liczyć z utratą lusterka );
    30 23 Cytuj Zgłoś
  • 04.06.2018 - 10:52
    jasmin napisał/a:
    Podsumowując; Ten rowerzysta ze strachu zeby nie zostać przejechanym odruchowo przytrzymał się lusterka, to nie ma nic wspólnego z prostactwem rowerzysty. ,,Tonący brzytwy się chwyta,,A kto samochodem wojuje Ten musi się liczyć z utratą lusterka );
    Ja tylko pokazuje ze jak ktos zaczyna w w/w sprawie wojowanie paragrafami to z relacji obu stron wynika, ze obie strony moga sobie pogrozic paragrafami.
    12 8 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 11.07.2018 - 19:50
    Co nie zmienia faktu, że @dudkry zachował się, jak ostatnia menda. Jeżdżą tacy i trąbią, zajeżdżają sobie drogę pajace.
    7 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz