Forum » Społeczeństwo

KOD - Komitet Obrony Demokracji

  • 29 gru 2018

    I brawo Wałęsa, podobnie jak Janda, Stuhrowie, Olbrychski i 90% ludzi polskiej kultury. Lepiej nie wiedzieć jak wyglądałaby Polska gdyby ludzie dopuścili całe dziadostwo jakie chciał zrobić PiS grając dobrego wujka który rozdaje 500+.
    zdjecie

    5 8 Cytuj
  • 29 gru 2018
    WKibic napisał/a:

    Soros niech sobie finansuje kogo chce. KOD robi rzeczy pożyteczne. To wolontariat. Pieniądze podatników idą na propagandę PiS, TVP stała się tubą propagandową tej partii, spółki skarbu państwa zatrudniają całe rodziny PiSowskich polityków. Gdzie spojrzeć afera. Takiego złodziejstwa jeszcze nie było. To rabunek. Przykre, ale z błogosławieństwem kleru. Zohydza się KK w Polsce, biskupów i księży spisionych do granic przyzwoitości, niszczy państwo, zasady , prawość i przyzwoitość. Z tego bagna, które stworzył PiS musi się narodzić coś szlachetnego. Ludzie się budzą. Nie wszystkich da się kupić. Tym bardziej, że z blatowany z KK PiS jest odrażający w swej obłudzie i korumpowanie poszczególnych prokuratorów, sędziów etc. Wypływają nazwiska ludzi na wskroś uczciwych, pojawiają się postawy szlachetne, odważne, przyzwoite. To PiSowskie bagno musi przegrać. Żal patrzeć na kolegów, sąsiadów, członków rodziny, których prawdziwe oblicza przy PiS zobaczyliśmy. To też plus. Przynajmniej do końca poznaliśmy ludzi, o których nie wszystko wiedzieliśmy. PiS wyzwala demony.

    Piszesz tak jak kiedyś wrogowie ustroju.
    A tamten okres uczy, że należy służyć władzy. Dzisiejszy PiS to też władza ludowa, bo wybrana przez lud. Należy z nią iść do przodu.
    Nie wiem czemu się wypinasz na siłę narodu. Może byś jeszcze załapał się na stanowisko, a tak stoisz okoniem do tej władzy. Co ci to da? Lud kocha tą władzę i na nic brużdżenie.
    Ja dostałem propozycje dobrej roboty, ale warunek członkostwo w partii i służba dla niej.
    Kupiłem temat, czekam na posadę. chwilę to potrwa, bo tego co mam zastąpić muszą wylać i na razie
    zbierają na niego haki. Ale to że wyleci jest pewne, to tylko kwestia czasu.

    I jak zasiądę już na obiecanym stanowisku, Soros będzie moim wrogiem i cała opozycja. Będę robił wszystko dla mojej partii aby dalej awansować.
    No chyba, że za jakiś czas przyjdzie nowa Solidarność i nas zmiecie, ale do tego nie możemy dopuścić.

    12 20 Cytuj
  • 29 gru 2018
    bono napisał/a:

    Piszesz tak jak kiedyś wrogowie ustroju.
    A tamten okres uczy, że należy służyć władzy. Dzisiejszy PiS to też władza ludowa, bo wybrana przez lud. Należy z nią iść do przodu.
    Nie wiem czemu się wypinasz na siłę narodu. Może byś jeszcze załapał się na stanowisko, a tak stoisz okoniem do tej władzy. Co ci to da? Lud kocha tą władzę i na nic brużdżenie.
    Ja dostałem propozycje dobrej roboty, ale warunek członkostwo w partii i służba dla niej.
    Kupiłem temat, czekam na posadę. chwilę to potrwa, bo tego co mam zastąpić muszą wylać i na razie
    zbierają na niego haki. Ale to że wyleci jest pewne, to tylko kwestia czasu.

    I jak zasiądę już na obiecanym stanowisku, Soros będzie moim wrogiem i cała opozycja. Będę robił wszystko dla mojej partii aby dalej awansować.
    No chyba, że za jakiś czas przyjdzie nowa Solidarność i nas zmiecie, ale do tego nie możemy dopuścić.

    Też się zastanawiałem czy metodą Piotrowicza nie rozwalać władzy ludowej od środka, łapiąc stołek. Za stary jednak jestem na Konrada Wallenroda. A władzy ludowej każdy służy jak może: jeden ziemię orze, drugi domy wznosi, a trzeci donosi, przepraszam, sygnalizuje. W nowej Solidarności pojawią się kolejni Piotrowicze. I tak w koło Macieju. Lepiej nazywać rzeczy po imieniu. Nie każdy zasłużył na taką swobodę i niezależność. To wartość sama w sobie i jej strzec trzeba jak żrenicy w oku.

    5 20 Cytuj
  • 29 gru 2018
    Vivaldi napisał/a:

    oplułem monitor ze śmiechu....a z drugiej strony wydaje mi się, że albo pijesz i piszesz albo piszesz i pijesz, bo często sam sobie zaprzeczasz.

    Lepiej pluć po monitorze niż po KOD-zie czy Sorosie. Nie dość, że piję, to jeszcze niedowidzę, kuleję, garb mi urósł i na umyśle coś kiepsko. Inaczej się tego , com spłodził powyżej, tłumaczyć nie da. Mente captus.

    6 20 Cytuj
  • 29 gru 2018

    śmiało pogadajcie sobie między sobą to Wasz wątek, tu jest Wasze 5 minut....tyle możecie, a karwana idzie dalej. Dobrze by było, żebyście się choć kiedykolwiek za uczciwą, prawdziwą, ciężką pracę zabrali, może wtedy horyzont by się Wam wyrównał.

    3 8 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 30 gru 2018

    Wszystkie tu zarzuty co do PiSu sprowadzają się do dwóch punktów!!!! :
    - stosowanie tych samych metod politycznych co ich poprzednicy;
    - spełnianie obietnic wyborczych, z czym poprzednicy mieli poważne problemy.

    3 6 Cytuj
  • 30 gru 2018

    PiS spełnia obietnice, nawet z nawiązką, dają nam nawet to czego nie oczekiwaliśmy,
    a dla nas uczestniczących w podziale dóbr, są nawet hojni.

    Jedna rzecz z obietnic PiS kompletnie przemilczana i zamiatana pod dywan, to służba zdrowia.
    Mówią co prawda o objęciu funduszem nowego zabiegu, ale to nie dla mas, a masy stoją dalej w kolejkach do specjalisty i na ten temat TVP, Polskie Radio prasa rządowa - milczą.

    7 19 Cytuj
  • 30 gru 2018
    bono napisał/a:

    Jedna rzecz z obietnic PiS kompletnie przemilczana i zamiatana pod dywan, to służba zdrowia.

    jedź do England, spróbuj tam do specjalisty..... :-) ..... ale tak to jest jak ktoś nigdzie nie był i nic nie widział, marudzić tylko potrafi, albo tematyka w Niemczech czy Austrii i turystyki np stomatologicznej do nas, Czechów lub na Wegry. Ciekawe dlaczego moja znajoma operowała kręgosłup w Krakowie a nie w Wiedniu skoro tam 30lat siedzi i to z obywatelstwem. Kolorowo u nas nie jest ale to na oddzielny temat zaczynając od coraz słabszych lekarzy przez finansowanie i ubezpieczenie po starzejące się społeczeństwo.

    1 4 Cytuj
  • 30 gru 2018
    Vivaldi napisał/a:

    jedź do England, spróbuj tam do specjalisty..... :-) ..... ale tak to jest jak ktoś nigdzie nie był i nic nie widział, marudzić tylko potrafi, albo tematyka w Niemczech czy Austrii i turystyki np stomatologicznej do nas, Czechów lub na Wegry. Ciekawe dlaczego moja znajoma operowała kręgosłup w Krakowie a nie w Wiedniu skoro tam 30lat siedzi i to z obywatelstwem. Kolorowo u nas nie jest ale to na oddzielny temat zaczynając od coraz słabszych lekarzy przez finansowanie i ubezpieczenie po starzejące się społeczeństwo.

    Widzę, że jesteś chłop światowy, inteligentny, z doświadczeniem i pewnie masz nawet tytuł naukowy, bo twoje treści (bardzo wysoki poziom) to zaświadczają.
    Wyraźnie widzę w tobie obieżyświata, podróżnika i znawcę światowych kultur. Robota na DJ, na polach
    truskawkowych, na ścianie gipsowej, to nie twoja specjalność.

    6 20 Cytuj
  • 30 gru 2018
    WKibic napisał/a:

    Też się zastanawiałem czy metodą Piotrowicza nie rozwalać władzy ludowej od środka, łapiąc stołek. Za stary jednak jestem na Konrada Wallenroda. A władzy ludowej każdy służy jak może: jeden ziemię orze, drugi domy wznosi, a trzeci donosi, przepraszam, sygnalizuje. W nowej Solidarności pojawią się kolejni Piotrowicze. I tak w koło Macieju. Lepiej nazywać rzeczy po imieniu. Nie każdy zasłużył na taką swobodę i niezależność. To wartość sama w sobie i jej strzec trzeba jak żrenicy w oku.

    Wystarczy tylko iść z prądem. Umarł król, niech żyje król. Gadasz teraz PiS owi co chce usłyszeć i załapujesz się do głównego nurtu. Tak zrobił Morawiecki i z doradcy Tuska przeszedł do PiS.
    Widzisz jak szybko awansował?
    Olej preferencje polityczne, skieruj swoja sympatię na nowy kurs i do przodu ustawiaj rodzinę po kraju.

    6 20 Cytuj
  • 31 gru 2018
    bono napisał/a:

    Wystarczy tylko iść z prądem. Umarł król, niech żyje król. Gadasz teraz PiS owi co chce usłyszeć i załapujesz się do głównego nurtu. Tak zrobił Morawiecki i z doradcy Tuska przeszedł do PiS.
    Widzisz jak szybko awansował?
    Olej preferencje polityczne, skieruj swoja sympatię na nowy kurs i do przodu ustawiaj rodzinę po kraju.

    Z prądem płyną jeno śmiecie. Z prądem czy pod prąd, oto jest pytanie. Bono, zaczynasz hamletyzować?

    2 20 Cytuj
  • 31 gru 2018

    A ja słyszałem, że w PiSie kryzys i dramat......... bo się kończą dzieci i znajomi do obsady stanowisk....

    4 3 Cytuj
  • 31 gru 2018
    bono napisał/a:

    Widzę, że jesteś chłop światowy, inteligentny, z doświadczeniem i pewnie masz nawet tytuł naukowy, bo twoje treści (bardzo wysoki poziom) to zaświadczają.
    Wyraźnie widzę w tobie obieżyświata, podróżnika i znawcę światowych kultur. Robota na DJ, na polach
    truskawkowych, na ścianie gipsowej, to nie twoja specjalność.

    nic więcej mówić nie trzeba, odtwarzaj sobie ten świetny monolog zawsze zanim zaczniesz bluzgać na otaczającą Cię rzeczywistość, niezależnie pod czyimi rządami.

    https://www.youtube.com/watch?v=RGsheVbcty8

    1 5 Cytuj
  • 1 sty 2019
    Vivaldi napisał/a:

    nic więcej mówić nie trzeba, odtwarzaj sobie ten świetny monolog zawsze zanim zaczniesz bluzgać na otaczającą Cię rzeczywistość, niezależnie pod czyimi rządami.

    Bluzganie pozostawia Tobie. Tyś chłop światły.

    8 22 Cytuj
  • 1 sty 2019

    zdjecie

    5 Cytuj
  • 1 sty 2019

    Nie jestem fanem Lisa, ale tu ma ciekawych gości -gospodarka, SKOK-i, troling.

    https://vod.pl/programy-onetu/tomasz-lis-janusz-piechocinski-bianka-mikolajewska-anna-mierzynska-1712/ee63tq8#autoprev

    8 20 Cytuj
  • 1 sty 2019

    po co się zabezpieczasz stwierdzeniem, że nie jesteś fanem Lisa skoro do Ciebie docierają i łykasz informacje przedstawiane od człowieka o którym już raz Ci pisałem : jest to jeden z głównych dziennikarzy fake newsów i dezinformacyjnej wojny w dziennikarstwie.

    to Twój mentor godny cytatów ?
    http://pressmania.pl/prawdziwa-historia-tomasza-lisa-warto-znac-historie-dziennikarza-nocnej-zmiany/

    2 6 Cytuj
  • 2 sty 2019
    Vivaldi napisał/a:

    po co się zabezpieczasz stwierdzeniem, że nie jesteś fanem Lisa skoro do Ciebie docierają i łykasz informacje przedstawiane od człowieka o którym już raz Ci pisałem : jest to jeden z głównych dziennikarzy fake newsów i dezinformacyjnej wojny w dziennikarstwie.

    to Twój mentor godny cytatów ?
    http://pressmania.pl/prawdziwa-historia-tomasza-lisa-warto-znac-historie-dziennikarza-nocnej-zmiany/

    Nie trzeba być fanem Lisa, aby go czytać i z nim sië zgadzać. Korzystam z różnych źródeł informacji. Interesuje mnie treść a nie to, kto to mówi. W TVN, u Lisa , w koszernej znajduję informacje w miarę zobiektywizowane. Media Rydzyka, TVP to czysta propaganda. Soros pomału pisieje.. TVP utrzymywane jest z pieniędzy podatnika, także moich i służy PiSowskiej propagandzie wbrew mojej woli. Wolną wolę zaś posiadam. Czasem resortowe dzieci są bardziej przyzwoite jak ci od Rydzyka czy z TVP z Bogiem i ojczyzną na ustach. Podwójnie mnie denerwują, bo korzystają z moich pieniędzy i wykorzystują mojego Boga i szargają moją także ojczyznę. To jest główne łajdactwo. TVN oglądam krytycznie, GW czytam także krytycznie. Podobnie Lisa. Przyzwoitości u ludzi prawicy mniej, zdecydowanie mniej niż w w/w mediach. Nic na to nie poradzę. Dzięki PiSowi obrazą dla mnie jest określenie mnie jako prawicowca, a za takiego uchodziłem. Uczciwości, przyzwoitości , prawdy więcej jest w nieprawicowych mediach. Ubolewam nad tym jako Polak i katolik. Brzydzę się prawicą Kaczyńskiego. To wrzód , nowotwór niszczący moją ojczyznę i religię. Przykre, ale przy czynnym udziale przedstawicieli KK.

    3 22 Cytuj
  • 2 sty 2019
    WKibic napisał/a:

    Korzystam z różnych źródeł informacji. Interesuje mnie treść a nie to, kto to mówi. W TVN, u Lisa , w koszernej znajduję informacje w miarę zobiektywizowane. Media Rydzyka, TVP to czysta propaganda. Soros pomału pisieje.. TVP utrzymywane jest z pieniędzy podatnika, także moich i służy PiSowskiej propagandzie wbrew mojej woli. Wolną wolę zaś posiadam.

    A wcześniej jak TVP było PO to było po Twojej woli za wtedy i teraz moje pieniądze? Aaaaa z resztą trzeba być deko odmóżdżonym aby nie szukać autorstwa i podstaw hipokryzji (dotyczy to wszystkich nawet Rydzyka o świętościach) więc to Twoja sprawa jeśli żresz jak małpa kit słowa np pedofila o pracy w przedszkolu, złodzieja o uczciwości jako pracownik banku czy strażaka który jest piromanem. Dodać należy, że takich przypadków jest co rusz a od nas zależy czy jednak posiadamy mądrą wolną wolę i potrafimy skutecznie ocenić i oddzielić czy może faktycznie uwielbiamy szukać tylko treści bez znaczenia kto je produkuje i przetwarza. Przecież Ty jesteś swoim zaprzeczeniem we własnych słowach i jak Cie poważnie odbierać?

    1 9 Cytuj
  • 2 sty 2019
    Vivaldi napisał/a:

    A wcześniej jak TVP było PO to było po Twojej woli za wtedy i teraz moje pieniądze? Aaaaa z resztą trzeba być deko odmóżdżonym aby nie szukać autorstwa i podstaw hipokryzji (dotyczy to wszystkich nawet Rydzyka o świętościach) więc to Twoja sprawa jeśli żresz jak małpa kit słowa np pedofila o pracy w przedszkolu, złodzieja o uczciwości jako pracownik banku czy strażaka który jest piromanem. Dodać należy, że takich przypadków jest co rusz a od nas zależy czy jednak posiadamy mądrą wolną wolę i potrafimy skutecznie ocenić i oddzielić czy może faktycznie uwielbiamy szukać tylko treści bez znaczenia kto je produkuje i przetwarza. Przecież Ty jesteś swoim zaprzeczeniem we własnych słowach i jak Cie poważnie odbierać?

    TVP nigdy nie było w rękach PO. Z budżetu państwa bezpośrednio nie dotowano TVP. Skoro wspierało PO, to odpowiedz sobie dlaczego. Ówczesna TVP a obecną to niebo a ziemia. Ty tego nie widzisz albo nie chcesz widzieć. Skoro szacunku do faktów nie posiadasz, dyskusja z Tobą nie ma sensu. Kłamiesz wzorem TVP, czyli jesteś propagandystą. Z propagandystą nie mnie dyskutować. Przy okazji prostuję. To nie Soros pisieje, jeno Solarz z Polsatem. Taka nachalna propaganda razi nawet wyborców PiSu. Ty jesteś wyjątkiem, czyli propagandystą. " Mądra wola", "prawdziwy Polak", Prawdziwy katolik". Tylko wyborcy PiS do tej nowej kasty należą. Na szczęście , de facto, stanowicie mniejszość, mimo krzykliwości i nachalności. O pazerności i obłudzie nie wspomnę. Jestem dobrej myśli, bo z tego bagna może się wyłonić lepsza Polska i lepszy KK. Ludzie tego nie zdzierżą. Przyzwoitość zwycięży. Oczywiście z całym bagażem niedoskonałości. Zakłamany jesteś. Spróbuj uznać podstawowe fakty. Nie zmuszaj innych do szukania prawd, wartości, dróg, wzorów. Zejdź z drogi obłudy, którą kroczysz. Przy założeniu, że nie jesteś etatowym propagandystą jedynej słusznej partii patriotów. Polska przeżyje Kaczyńskiego i PiS tak, jak komunę przeżyła. Obywatelskość przegoni ten czerep rubaszny, który krajowi demokratycznie , co prawda, ale narzucono. Pozostanie wstyd, dla takich jak Ty. O ile wiesz, co to pojęcie znaczy, bo honor przez Was stracił zupełnie na znaczeniu. Prawda też.

    4 21 Cytuj
  • 2 sty 2019

    Łooo matko, kto Ci coś zrobił w życiu, że aż tyle złych emocji? Miałeś przedszkolankę która kazała Ci klęczeć na grochu a dowiedziałeś się, że też na PiS głosowała? Trochę mi Cię szkoda. Jak można Ci pomóc? Wykończysz sam siebie w tej psychozie obaw.

    WKibic napisał/a:

    Kłamiesz wzorem TVP

    kiedy skłamałem?

    WKibic napisał/a:

    Na szczęście , de facto, stanowicie mniejszość

    gdzie ta mniejszość? W sejmie? W wyborach? Tu ? Cholera nie nadążam za Tobą. Masz jakiś swój świat?

    WKibic napisał/a:

    z tego bagna może się wyłonić lepsza Polska i lepszy KK ...Obywatelskość przegoni ten czerep rubaszny, który krajowi demokratycznie

    potrzebujesz pilnie pomocy, zacznij od siebie nie od Polski i KK

    WKibic napisał/a:

    Nie zmuszaj innych do szukania prawd, wartości, dróg, wzorów.

    wróć do lektury, ja nie potrzebuje wzorców już mam swoje tym bardziej nikogo do niczego nie zmuszam (ciekawi mnie dlaczego Ty użyłeś stwierdzenia "zmuszać" - zmuszano Cię już do czegoś? ) to bono spokojnie pytał na kim na czym się wzorować. Wtedy dostał ta podpowiedź
    https://www.youtube.com/watch?v=mlc_KoYEEhQ

    Kurde chłopie ogólnie to ....oddychaj albo powiedz jak Ci pomóc.

    1 10 Cytuj
  • 2 sty 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Łooo matko, kto Ci coś zrobił w życiu, że aż tyle złych emocji? Miałeś przedszkolankę która kazała Ci klęczeć na grochu a dowiedziałeś się, że też na PiS głosowała? Trochę mi Cię szkoda. Jak można Ci pomóc? Wykończysz sam siebie w tej psychozie obaw.

    kiedy skłamałem?

    gdzie ta mniejszość? W sejmie? W wyborach? Tu ? Cholera nie nadążam za Tobą. Masz jakiś swój świat?

    potrzebujesz pilnie pomocy, zacznij od siebie nie od Polski i KK

    wróć do lektury, ja nie potrzebuje wzorców już mam swoje tym bardziej nikogo do niczego nie zmuszam (ciekawi mnie dlaczego Ty użyłeś stwierdzenia "zmuszać" - zmuszano Cię już do czegoś? ) to bono spokojnie pytał na kim na czym się wzorować. Wtedy dostał ta podpowiedź
    https://www.youtube.com/watch?v=mlc_KoYEEhQ

    Kurde chłopie ogólnie to ....oddychaj albo powiedz jak Ci pomóc.

    Kiedyś napisałem, że jesteś inteligentny i pewnie masz tytuł naukowy, ale to był sarkazm.
    Chyba jednak tego tak nie odebrałeś?

    Robota na saksach nie służy, człowiek przemraża głowę na rusztowaniach i później płyną z tego konsekwencje a wiem że los cię nie oszczędzał i szukałeś roboty w wielu krajach.

    4 21 Cytuj
  • 2 sty 2019
    bono napisał/a:

    Kiedyś napisałem, że jesteś inteligentny i pewnie masz tytuł naukowy, ale to był sarkazm.
    Chyba jednak tego tak nie odebrałeś?

    Robota na saksach nie służy, człowiek przemraża głowę na rusztowaniach i później płyną z tego konsekwencje a wiem że los cię nie oszczędzał i szukałeś roboty w wielu krajach.

    ani mi w głowie licytować się kto, kim, gdzie, więcej, mniej, wyżej, niżej - więc niech będzie po Twojemu, tak jak napisałeś

    1 3 Cytuj
  • 2 sty 2019
    bono napisał/a:

    Kiedyś napisałem, że jesteś inteligentny i pewnie masz tytuł naukowy, ale to był sarkazm.
    Chyba jednak tego tak nie odebrałeś?

    Robota na saksach nie służy, człowiek przemraża głowę na rusztowaniach i później płyną z tego konsekwencje a wiem że los cię nie oszczędzał i szukałeś roboty w wielu krajach.

    Hier ist der Hund begraben. Sarkazm, advocatus diaboli, wątpliwości? A po co to komu? Szukanie wzorców? My mamy swoje i atom ich nie ruszy.

    2 21 Cytuj
  • 2 sty 2019
    Vivaldi napisał/a:

    ani mi w głowie licytować się kto, kim, gdzie, więcej, mniej, wyżej, niżej - więc niech będzie po Twojemu, tak jak napisałeś

    Bardzo dziękuję.

    2 21 Cytuj

Odpowiedz