Forum » Społeczeństwo Jakiego PUB-u/ kawiarni/ restauracji brakuje w Myślenicach?

• 07.12.2018 - 9:40
    Mysleniczanie i nie tylko

Wypowiedzcie się, jakiego PUB-u/ kawiarni/ restauracji brakuje w Myślenicach?

Do kogo miałoby byc skierowane takie miejsce?
    Co miałoby oferować?
    W jakim stylu miałoby być zaaranżowane?
    Jakie menu?
    Co do pica?
    Cytuj Zgłoś
  • PANACEUM 07.12.2018 - 10:16
    Jak bardzo odlatujemy wyobraźnią? Jeśli bardzo to na pewno klubu gdzie można by zorganizować koncerty i inne wydarzenia: trochę miejsca, scena, nagłośnienie, wyciszenie ścian... Nie jesteś w stanie za bardzo wyprofilować miejsca pod względem aranżacji i typu klientów bo za mało tu ludzi.
    8 2 Cytuj Zgłoś
  • 07.12.2018 - 12:05
    Jesli chodzi o koncerty, to bardziej kameralne wsytapienia.
    Na klub pokroju "kwadrat" krakowski raczej bym się nie porwała, choć popieram, ze tego właśnie w Myślenicach brakuje :(
    6 Cytuj Zgłoś
  • Krzysztof Mowak 07.12.2018 - 16:16
    Mi osobiście brakuje prawdziwej kawiarni na Zarabiu. Miejsca gdzie można na spokojnie z rodziną przyjaciółmi pójść na lody kawę ciasto itd... ale nie mam na myśli żałosnych budek z lodami gdzie tak naprawdę nie ma nawet gdzie usiąść. A Fajnego gustownego miejsca z ładnym ogródkiem nad brzegiem Raby wśród zieleni
    5 Cytuj Zgłoś
  • 07.12.2018 - 16:48
    Weterani mówią, że brakuje TURYSTYCZNEJ, tam się szło wypić.
    Jeszcze inni, że brakuje MYŚLENICZANKI tam się chodziło zjeść.
    I jeszcze inni, że BARU EKSPRES tzw. MORDOWNI, tam piło się piwo na stojąco.
    5 Cytuj Zgłoś
  • 07.12.2018 - 19:11
    Rybę bym dobrą zjadł a nie tylko kebab koło kebaba :)
    9 Cytuj Zgłoś
  • 07.12.2018 - 19:33
    Takiej chillowej knajpki z wygodnymi kanapami, planszówkami i dobrą kawą :)
    5 Cytuj Zgłoś
  • 07.12.2018 - 21:33
    inna napisał/a:
    Mysleniczanie i nie tylko

Wypowiedzcie się, jakiego PUB-u/ kawiarni/ restauracji brakuje w Myślenicach?

Do kogo miałoby byc skierowane takie miejsce?
    Co miałoby oferować?
    W jakim stylu miałoby być zaaranżowane?
    Jakie menu?
    Co do pica?
    Restauracje nie mają tu większego prawa bytu, chyba, że obsługują wesela, komunie oraz chrzciny (to jest biznesowa dojna krowa) albo są zwykłymi fastfoodami, aczkolwiek to nie jest super dochodowy biznes moim zdaniem.
    Jeśli miałabym wymyśleć czego brakuje, to takiej restauracji, która wspolpracowałaby z kołem myśliwskim i serwowała jakieś pyszności z dziczyzny. To niezwykle zdrowe mięsa a zdrowie coraz bardziej zaczyna się cenić w naszym rejonie.
    Nie głupie byłoby też jakieś miejsce, oferujące nie tylko na miejsce ale też do cateringu menu ułożone pod jakieś diety. Grubasów niestety nie ubywa a wiadomo, że na nich zawsze idzie zarobić;)
    5 4 Cytuj Zgłoś
  • 07.12.2018 - 21:36
    topamers napisał/a:
    Rybę bym dobrą zjadł a nie tylko kebab koło kebaba :)
    O to to to :) też o tym pomyślałam, ale ponieważ wiemy wszyscy, że ani dawna centrala rybna na Gałczyńskiego, ani restauracja rybna na Słonecznej nie przetrwały, to ciężko widzę taki biznes. A szkoda, no dobry świeży pstrąg lub łosoś to by było coś:)
    5 Cytuj Zgłoś
  • 08.12.2018 - 8:21
    Przede wszystkim brakuje klientów, którzy zapewnią utrzymanie takiego lokalu.
    10 1 Cytuj Zgłoś
  • 08.12.2018 - 11:24
    bono napisał/a:
    Weterani mówią, że brakuje TURYSTYCZNEJ, tam się szło wypić.
    Jeszcze inni, że brakuje MYŚLENICZANKI tam się chodziło zjeść.
    I jeszcze inni, że BARU EKSPRES tzw. MORDOWNI, tam piło się piwo na stojąco.
    Czy ma ktoś zdjęcie Mordowni? To taki bar z piwem i bigosem
    w Rynku obok baru mlecznego w latach siedemdziesiątych.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 10.12.2018 - 0:38
    ZdolnaZDolnego napisał/a:
    O to to to :) też o tym pomyślałam, ale ponieważ wiemy wszyscy, że ani dawna centrala rybna na Gałczyńskiego, ani restauracja rybna na Słonecznej nie przetrwały, to ciężko widzę taki biznes. A szkoda, no dobry świeży pstrąg lub łosoś to by było coś:)
    A smażalnia na Słowackiego? Ta na przeciw Starostwa? Przecież funkcjonuje od lat i z tego co wiem, ma się bardzo dobrze...
    4 Cytuj Zgłoś
  • 10.12.2018 - 18:30
    tez mysle o restauracji dietetyvznej
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 13.12.2018 - 8:42
    Jeśli posiadacie informacje o wynajmie lokalu z zapleczem gastronomicznym, blisko rynku to dajcie znac :)
    Cytuj Zgłoś
  • Arthur Renegat 17.12.2018 - 18:27
    Najlepszy klimat jest u śpika
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 21.12.2018 - 18:16
    argi030 napisał/a:
    Najlepszy klimat jest u śpika
    Nazwy się pisze dużą literą.
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 21.12.2018 - 22:37
    inna napisał/a:
    Jeśli posiadacie informacje o wynajmie lokalu z zapleczem gastronomicznym, blisko rynku to dajcie znac :)
    Pod Arkadami był kiedyś Bard.. który został zamknięty
    Cytuj Zgłoś
  • 03.01.2019 - 11:37
    Zdecydowanie brak jakiejś klimatycznej kawiarenki z dobrym ciastem w menu!
    2 Cytuj Zgłoś
  • Damian 03.01.2019 - 11:42
    Może Coffee House ?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 09.01.2019 - 23:03
    Brakuje łabędzia. Starzy wyjadacze zapewne wiedzą o co mi chodzi.... ????
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 20.01.2019 - 10:31
    cojestdoktorku napisał/a:
    Takiej chillowej knajpki z wygodnymi kanapami, planszówkami i dobrą kawą :)
    W Coffee House są planszówka
    1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz