Forum » Społeczeństwo

Budujemy razem Polske

  • 15 lut 2019
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    [img ]

    Widzisz, jak chcesz to potrafisz ;)

    Podszkol się. I nie kradnij zdjęć z internetu. Chyba ze to twój zawód?

    3 Cytuj
  • 15 lut 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Podszkol się. I nie kradnij zdjęć z internetu. Chyba ze to twój zawód?

    Testuje Twoje możliwości. Widzę że Ty "wyszkolony".

    1 5 Cytuj
  • 15 lut 2019

    Kradnąc czyjaś prace? Współczuje

    /nie podałeś źródła zdjęcia = kradzież

    Miłego dnia!

    3 1 Cytuj
  • 15 lut 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Kradnąc czyjaś prace? Współczuje

    /nie podałeś źródła zdjęcia = kradzież

    Miłego dnia!

    Myślisz że coś udowodniłeś w dyskusji czy sprowadziłeś ją na samo dno? Wystarczy Cie podpuścić żeby zobaczyć jak daleko posuniesz się w "kreciej robocie". Poklep się po ramieniu i pogratuluj sobie osiągnięcia - złapałeś mnie na kradzieży zdjęcia z intenetu. Moje gratulacje!

    1 6 Cytuj
  • 15 lut 2019

    Nie tylko na tym cię złapałem: nie odnoszenie się do argumentów, wybiórcze odpowiadanie na komentarze, nie pamiętanie tego co pisałeś do kogos plus kradzież zdjęć i podpisywanie się nie pod swoją praca. Serduszko.

    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Myślisz że coś udowodniłeś w dyskusji czy sprowadziłeś ją na samo dno? Wystarczy Cie podpuścić żeby zobaczyć jak daleko posuniesz się w "kreciej robocie". Poklep się po ramieniu i pogratuluj sobie osiągnięcia - złapałeś mnie na kradzieży zdjęcia z intenetu. Moje gratulacje!

    2 1 Cytuj
  • 15 lut 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Nie tylko na tym cię złapałem, nie odnoszenie się do argumentów, wybiórcze odpowiadanie ma komentarze, nie pamiętanie tego co pisałeś do kogos plus kradzież zdjęć i podpisywanie się nie pod swoją praca. Serduszko.

    Popatrz, brzmi jak Twoja samoocena - sans stunt ze zdjęciem. Ale się uśmiałem. Jak będziesz tak brylował to Bono się obrazi.

    1 4 Cytuj
  • 15 lut 2019
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Popatrz, brzmi jak Twoja samoocena - sans stunt ze zdjęciem. Ale się uśmiałem. Jak będziesz tak brylował to Bono się obrazi.

    Prawda boli.

    2 Cytuj
  • 15 lut 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Prawda boli.

    Nie mam pojęcia. Ty masz większe doświadczenie.

    1 3 Cytuj
  • 15 lut 2019

    Idz potańczyć do kumpla :).

    2 1 Cytuj
  • 15 lut 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Idz potańczyć do kumpla :).

    Dobrze, kończmy tą farsę bo zaczyna się żenująca adolescencyjna pyskówka. W taki sposób ani dyskusji ani nowej Polski nie zbudujemy. A ja wiem swoje.

    1 4 Cytuj
  • 15 lut 2019

    Jak będziesz tańczyć i zaistniejesz - nie pchaj się do mikrofonu jak były chłopak Dody.

    https://www.pudelek.pl/artykul/46363/nie_jestem_juz_z_blazejem_patrzyl_na_mikrofon_jak_*****_na_*****a/

    :*

    2 Cytuj
  • 15 lut 2019
    bono napisał/a:

    My tego problemu nie mamy, wybraliśmy UE jako wspólną ojczyznę narodów Europy.
    Wy błąkacie się między Tel Awiw a Waszyngtonem - jeden 4 tyś km od nas a drugi 7200 km.

    Ja Niemców się nie lękam, bo pochodzę z grupy rzemieślników którzy przybyli do Krakowa z obecnych Niemiec w czasach Wita Stwosza (...) Moi przodkowie pięknie się spolonizowali

    Co Wy macie z Kibicem z tymi drzewami genealogicznymi? Coś Was trapi? Martwicie się? Jeden o przodkach spod Cedyni, drugi o Wicie Stwoszu? Nie dość, że retoryka dziwnie spójna to jeszcze jakaś schiza kto jest bardziej polski niż Polak. Jakiś problem sami ze sobą? Czy może razem wersję ustalacie czym by zagrać?

    Do tego jako potwierdzenie na bałagan i wprowadzanie przez Was dezinformacji weź i wróć na pierwszy Twój post z zapoczątkowania tego tematu Razem Budujemy Polskę, zacytuję "Trump mówi....." - czyli my się błąkamy? - później było trochę o Polsce ale, że od tematu uciekaliście to bono na str.3 wypalił ni w pi...de ni w oko o Natanjahu, ot tak znikąd. Temat o Polsce był niewygodny więc klasycznie wrzucił jakiś "komentarz dnia" tak dla ucieczki. Teraz jak hipokryta twierdzi, że my mamy jakiś problem Między Tel Awiwem a Waszyngtonem?

    Na pewne tematy nie odpowiadacie. Wrzuciłem o PiS jako o rządzie który ciężko przekupić trzeba fake newsami zniszczyć - to cisza, wrzuciłem o Waszej twarzy czyli powrocie do ulicy Armii Ludowej to tez od razu zasypane jakimś off topikiem.

    Identyczni jak Wasz idol. Grzesiu się jorgnął, że może coś ugrać bo był ostatnio wyciszony, ale jorgnął się już po sprostowaniu więc mają go za pacynkę z opóźnionym zapłonem.

    https://fakty.interia.pl/swiat/news-schetyna-slowa-netanjahu-obrazaja-pamiec-tysiecy-polakow,nId,2837979

    Dlaczego to wkleiłem? Dokładnie tak samo działacie czołg, bono i kibic. Byleby puścić bąka na forum, zasypać literowym gównem o słabej wartości.

    Pogadamy w końcu o tych Waszych faworytach tak zachwalanych jeszcze dwa dni temu o Biedroniu (zabrał PO sporo głosów, oj będzie płacz i lament), o Rafałku z jego powrotem do PRLu na ulicy AL ? Noooo tak ale to wyborcy PiS są ciemnogrodem, który cofa Polskę i ją niszczy - takie własnie Wasze wartościowe wartości :-))) ale za to ustaliliście, że są to Polskie wartości bo po mieczu albowiem po pradziadku spod Cedyni co żółtą ciżemkę za ołtarzem Wita Stwosza zgubił :-)))) ......zabawnie jest z Wami :-)))

    6 Cytuj
  • 15 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Noooo tak ale to wyborcy PiS są ciemnogrodem, który cofa Polskę i ją niszczy - takie własnie Wasze wartościowe wartości :-))) ale za to ustaliliście, że są to Polskie wartości bo po mieczu albowiem po pradziadku spod Cedyni co żółtą ciżemkę za ołtarzem Wita Stwosza zgubił :-)))) ......zabawnie jest z Wami :-)))

    Pewnie Marek Kondrat. :) Zdjęcia nie wkleję bo znowu będzie nagonka.

    zdjecie

    1 5 Cytuj
  • 15 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Co Wy macie z Kibicem z tymi drzewami genealogicznymi? Coś Was trapi? Martwicie się? Jeden o przodkach spod Cedyni, drugi o Wicie Stwoszu? Nie dość, że retoryka dziwnie spójna to jeszcze jakaś schiza kto jest bardziej polski niż Polak. Jakiś problem sami ze sobą? Czy może razem wersję ustalacie czym by zagrać?

    Do tego jako potwierdzenie na bałagan i wprowadzanie przez Was dezinformacji weź i wróć na pierwszy Twój post z zapoczątkowania tego tematu Razem Budujemy Polskę, zacytuję "Trump mówi....." - czyli my się błąkamy? - później było trochę o Polsce ale, że od tematu uciekaliście to bono na str.3 wypalił ni w pi...de ni w oko o Natanjahu, ot tak znikąd. Temat o Polsce był niewygodny więc klasycznie wrzucił jakiś "komentarz dnia" tak dla ucieczki. Teraz jak hipokryta twierdzi, że my mamy jakiś problem Między Tel Awiwem a Waszyngtonem?

    Na pewne tematy nie odpowiadacie. Wrzuciłem o PiS jako o rządzie który ciężko przekupić trzeba fake newsami zniszczyć - to cisza, wrzuciłem o Waszej twarzy czyli powrocie do ulicy Armii Ludowej to tez od razu zasypane jakimś off topikiem.

    Identyczni jak Wasz idol. Grzesiu się jorgnął, że może coś ugrać bo był ostatnio wyciszony, ale jorgnął się już po sprostowaniu więc mają go za pacynkę z opóźnionym zapłonem.

    https://fakty.interia.pl/swiat/news-schetyna-slowa-netanjahu-obrazaja-pamiec-tysiecy-polakow,nId,2837979

    Dlaczego to wkleiłem? Dokładnie tak samo działacie czołg, bono i kibic. Byleby puścić bąka na forum, zasypać literowym gównem o słabej wartości.

    Pogadamy w końcu o tych Waszych faworytach tak zachwalanych jeszcze dwa dni temu o Biedroniu (zabrał PO sporo głosów, oj będzie płacz i lament), o Rafałku z jego powrotem do PRLu na ulicy AL ? Noooo tak ale to wyborcy PiS są ciemnogrodem, który cofa Polskę i ją niszczy - takie własnie Wasze wartościowe wartości :-))) ale za to ustaliliście, że są to Polskie wartości bo po mieczu albowiem po pradziadku spod Cedyni co żółtą ciżemkę za ołtarzem Wita Stwosza zgubił :-)))) ......zabawnie jest z Wami :-)))

    Na wszystkie stawiane przez Ciebie pytania znajdziesz odpowiedź w naszych wcześniejszych postach. Nie chcesz tego przyjąć do wiadomości, to Twoja sprawa, ale nie zarzucaj, żeśmy nie dali odpowiedzi. Nie będziemy powtarzać. Kto chciał przeczytał i zrozumiał. Nie śmiej się z cudzych przodków. Chcemy jedynie uzmysłowić, że Naród polski obecnie tworzą także spolonizowani przedstawiciele obcych Tobie nacji. Tyle i aż tyle. Różnorodność leżała u podstaw polskiej państwowości i była żródłem jej potęgi. Nacjonalizm prowadzi Polskę na margines. Dziedzictwo kulturowe nasze wspólne jest przebogate. PiS i jego wyborcy je zawężają do wybranych , wyselekcjonowanych postaci. To zubożenie. Tak jest z ową ul. Armii Ludowej, której nazwę zmieniono niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Przywrócenie okazuje się likwidacją bezprawia. O nazwie mieszkańcy Warszawy mogą zawsze podyskutować i ewentualnie zmienić w trybie określonym prawem. Tak jest z TK, KRS-em i wielu innymi sprawami. Generalnie psuciem instytucji państwa przez rządzący PiS. Czy mogę to prościej wyrazić? Główny problem leży w tym, że PiS i jego wyborcy uważają, że wygrali wybory i mogą wszystko robić. To nieprawda. Muszą działać w granicach określonych prawem. Każda władza , każdego szczebla w Polsce musi działać w granicach określonych prawem. To podstawa państwa demokratycznego, które PiS niszczy. O Misiewiczach, Nikodemach Dyzmach , także lokalnych, łapczywości na kasę, nagrodach ministrów, bizantyjskiej rozrzutności pisaliśmy i co dzień media dostarczają nowych wiadomości w tym względzie. Polska polityka zagraniczna legła w gruzach. Zawsze przed PiS-u rządami była zgodność wszystkich co do jej prowadzenia i konsultacje przed ważnymi dla Polski sprawami. Nasza dyplomacja wycięta w pień, zastąpiona Misiewiczami i Dyzmami przynosi takie owoce, że USA i Izrael robią z nas durnia, a zraziliśmy do siebie UE. Rosja ręce zaciera. Kreml się cieszy z tego, jak nas Kaczyński rozkłada. Politykę zagraniczną trzeba prowadzić dwutorowo i profesjonalnie. Racja stanu najważniejsza. PiS chce uzyskać doraźne korzyści polityczne kosztem racji stanu Polski. Czego Vivaldi przykładem. O nieprzekupności zamilcz w kontekście afery za aferą, SKOK-i, Srebrna, Misiewicz, nagrody ministrów, zrzuty na Rydzyka z każdego ministerstwa, Kujdy TW i tak dalej i tak dalej. Lista jest długa. Zniszczenie telewizji publicznej i nazwanie jej narodową, to kpina z Narodu. O prawości lokalnych karierowiczów napisano na tym forum tysiące słów. Prokuratura Ziobry wycofuje z sądu, umarza i gościa się wpycha aż do trzech spółek skarbu państwa, aby robił czystki i politykę Nowogrodzkiej wcielał. Kompetencje nabyte naprędce na uczelni po drodze do stolicy, która prawdopodobnie już tych kwalifikacji dawać nie może, bo upadła. Bylejakość, amoralność, niekompetencja. I tak jest w każdej reformowanej instytucji, prokuraturze, sądownictwie, spółkach skarbu państwa etc. To norma. Fachowcy nie chcą z tą władzą współpracować. Szanują swoje kwalifikacje i doświadczenie. O tym już napisano tu dużo. W telegraficznym skrócie to przypominam, bo drzesz japę, że nie odpowiadamy na pytania. Patriotyzm i część dokonań przodków zarówno Bono, jak i ja podajemy, li tylko po to, bo robi się z nas zdrajców, kapusiów do Brukseli, kosmopolitów, na banicję wygania. Jestem uczniem Nitscha, Brucknera, Kleinera. Lindego, Estreichera, Weissa i tak by można wymieniać wybitnych polonistów, nie żydowskiego bynajmniej pochodzenia. Czytam wiersze Tuwima, Słonimskiego, Leśmiana, Jana Lechonia,. że wymienię tylko kilku poetów żydowskiego pochodzenia. Polska to wielka rzecz. Za wielka na PiS-owskie zawężone podejście do polskości. Jeden z potomków moich praszczurów spod Cecory [ mylisz z Cedynią, ale u Was już tak jest ], spod Połocka, Wielkich Łuków, Chocimia był arcybiskupem Grazu i jako jedyny biskup austriacki został uwięziony przez Hitlera po wchłonięciu Austrii. Przeciwnik Hitlera, lecz lekki antysemita kościelny. Miał odwagę. Nosił także piękne polskie nazwisko i imię do końca, końców. O taką Polskę nam z Bonem chodzi PiS-owsy patrioci.

    8 1 Cytuj
  • 15 lut 2019
    WKibic napisał/a:

    To zubożenie. Tak jest z ową ul. Armii Ludowej, której nazwę zmieniono niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Przywrócenie okazuje się likwidacją bezprawia.

    do tego się ograniczę tylko. Oto bezprawie w ocenie WKibic :

    "ul. Armii Ludowej , w ocenie Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu nazwa powyższa powinna zostać zmieniona jako wypełniająca normę art. 1 Ustawy o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej (Dz.U. RP z 2016 r. poz. 744)."

    Mieszkańcy Warszawy już wybrali przedstawiciela....."gratulujemy" wyboru.

    http://www.wykop.pl/ramka/1544871/armia-ludowa-klamstwo-i-propaganda/
    tu masz rozwinięte jak Ci wykop nie odpowiada
    http://www.sww.w.szu.pl/index.php?id=polska_armia_ludowa

    Czy możesz nic nie mówić o historii i jeszcze doklejać patriotyzm do tego?

    Jakiej jakości niepodległość wnieśli i przenieśli Twoi przodkowie do czasów Twojej osoby? To co mówisz i piszesz świadczy o tym, pomyśl zatem jak przekazujesz to dalej i czy jakiegoś zaniedbania w wartościach nie było w Twoim dziedzictwie (na podstawie tego co napisałeś) genealogicznym.

    WKibic napisał/a:

    KOD gromadzi ludzi zaniepokojonych zagrożeniem dla demokracji, jakie niosą ze sobą rządy PiS-u, stąd różne szyldy. Zjednoczył ich Jarosław Kaczyński. (...) Wole nawróconego na demokrację PZPR-wca w manifestacji KOD-u niż przy Kaczyńskim jako reformatora prawa [ Piotrowicz}. Szydło, Duda, Kaczyński, Macierewicz robią krzywdę przede wszystkim swoim wyborcom. Powiatowy poziom Premier, Prezydenta nie przynosi splendoru Polsce powiatowej. Glówną dewizą PiS-u stało się KŁAMSTWO opakowane w tani patriotyzm [ kibolski ] i tani katolicyzm. Dziwię się Kościołowi, że takie kłamstwo poparł. Mam nadzieję, że część przyzwoitych duchownych przejrzało na oczy.

    robert napisał/a:

    I kto to mówi przegrany niedoszły wójt Pcimia który z demokratycznymi wyborami mieszkańców nie może się pogodzić i wiecznie wszystkich nie myślących tak jak on obraża. Panie ogarnij się Pan KOŃCZ PAN WSTYDU OSZCZĘDŹ !!!!

    No i mamy WKibica Andrzeja. To się nazywa frustracja a nie patriotyzm. Mylisz Pan stany umysłu.

    8 Cytuj
  • 15 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    do tego się ograniczę tylko. Oto bezprawie w ocenie WKibic :

    Jakiej jakości niepodległość wnieśli i przenieśli Twoi przodkowie do czasów Twojej osoby? To co mówisz i piszesz świadczy o tym, pomyśl zatem jak przekazujesz to dalej i czy jakiegoś zaniedbania w wartościach nie było w Twoim dziedzictwie (na podstawie tego co napisałeś) genealogicznym.

    Napisz coś więcej o tym jak się dorabiałeś na zachodzie, co robiłeś, czego się dorobiłeś i dlaczego tam pojechałeś oraz dlaczego tam jest tak źle, ale o uchodźcach już nie pisz aby się nie powtarzać.

    Czy pojechałeś tam z kasą i wynająłeś piękne mieszkanie z wyjściem na ogródek, czy z materacem dmuchanym i śpiworem a kasy poszukiwałeś?

    3 2 Cytuj
  • 15 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    do tego się ograniczę tylko. Oto bezprawie w ocenie WKibic :

    "ul. Armii Ludowej , w ocenie Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu nazwa powyższa powinna zostać zmieniona jako wypełniająca normę art. 1 Ustawy o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej (Dz.U. RP z 2016 r. poz. 744)."

    Mieszkańcy Warszawy już wybrali przedstawiciela....."gratulujemy" wyboru.

    http://www.wykop.pl/ramka/1544871/armia-ludowa-klamstwo-i-propaganda/
    tu masz rozwinięte jak Ci wykop nie odpowiada
    http://www.sww.w.szu.pl/index.php?id=polska_armia_ludowa

    Czy możesz nic nie mówić o historii i jeszcze doklejać patriotyzm do tego?

    Jakiej jakości niepodległość wnieśli i przenieśli Twoi przodkowie do czasów Twojej osoby? To co mówisz i piszesz świadczy o tym, pomyśl zatem jak przekazujesz to dalej i czy jakiegoś zaniedbania w wartościach nie było w Twoim dziedzictwie (na podstawie tego co napisałeś) genealogicznym.

    No i mamy WKibica Andrzeja. To się nazywa frustracja a nie patriotyzm. Mylisz Pan stany umysłu.

    Nie baw się w Freuda, lecz obal moje zarzuty wobec rządów PiS. Merytorycznie obal. Nie w ten sposób, że zamiast udowodnić właściwość trybu zmian nazw ulic [ ustawa ] , oceniasz AL. Ja mam swoją ocenę i znam jej historię. Prawo wyboru zaś mają warszawiacy.

    4 2 Cytuj
  • 16 lut 2019
    bono napisał/a:

    Czy pojechałeś tam z kasą i wynająłeś piękne mieszkanie z wyjściem na ogródek, czy z materacem dmuchanym i śpiworem a kasy poszukiwałeś?

    ale nie mierz wszystkich miarą swoich znajomych co tam zostali i sobie chwalą ..... jakby Ci to powiedzieć, pojechałem na gotowe :-) czaisz ? Taki był warunek, że jadę z rodziną na gotowe albo wcale. Ty Polak warunek postawił ....ale jazda :-) nie do pomyślenia, zazwyczaj to warunki myśmy spełniali aby móc w płaszcz ucałować i wyjść z zacofania z kraju w którym białe niedziwedzie po ulicach chodzą.

    WKibic napisał/a:

    Merytorycznie obal. Nie w ten sposób, że zamiast udowodnić właściwość trybu zmian nazw ulic [ ustawa ] , oceniasz AL. Ja mam swoją ocenę i znam jej historię. Prawo wyboru zaś mają warszawiacy.

    Merytorycznie to się bawimy tu od kilku dobrych tematów i nic do Was nie dociera. Wpada merytoryka to zmieniacie temat i od nowa w kółko. Co do historii Andrzeju to jak tam na UJ-cie za PRLu uczyli tak i umiesz do dzisiaj. Czy patriotyzmu nauczyli w technikum kolejowym?
    A co Warszawiaków już jednego wybrali, przyszedł i zmienił na AL bo o dekomunizacji podobnie jak Ty nic nie słyszał. A ja nic o wyborze Warszawiaków takiej nazwy nie słyszałem. Kiedy ich o to zapytał?

    1 5 Cytuj
  • 16 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    ale nie mierz wszystkich miarą swoich znajomych co tam zostali i sobie chwalą ..... jakby Ci to powiedzieć, pojechałem na gotowe :-) czaisz ? Taki był warunek, że jadę z rodziną na gotowe albo wcale. Ty Polak warunek postawił ....ale jazda :-) nie do pomyślenia, zazwyczaj to warunki myśmy spełniali aby móc w płaszcz ucałować i wyjść z zacofania z kraju w którym białe niedziwedzie po ulicach chodzą.

    Merytorycznie to się bawimy tu od kilku dobrych tematów i nic do Was nie dociera. Wpada merytoryka to zmieniacie temat i od nowa w kółko. Co do historii Andrzeju to jak tam na UJ-cie za PRLu uczyli tak i umiesz do dzisiaj. Czy patriotyzmu nauczyli w technikum kolejowym?
    A co Warszawiaków już jednego wybrali, przyszedł i zmienił na AL bo o dekomunizacji podobnie jak Ty nic nie słyszał. A ja nic o wyborze Warszawiaków takiej nazwy nie słyszałem. Kiedy ich o to zapytał?

    Żenada. Bono Cië wypuszcza , a Ty ekshibicjonizm odstawiasz. Mnie nie interesuje, kim jesteś w realu. Dla mnie jesteś typowym wyborcą PiS z Polski powiatowej. Potwierdzasz jedynie moje zdanie o mentalności tego środowiska. Dziękuję Ci za to. To wartość dodana z naszej dyskusji na forum. Te wstawki ad personam są tak poniżej pasa, że dech zapiera. Nie podejrzewałem Cię o podłość. Gęba pełna frazesów o wartościach, a zasady masz nieco niżej, w d. Także zasady na forum. Fanatyzm wyzuwa z zasad. To taka uwaga na koniec, abyś miał co dziatkom swym przekazywać. Wyżej Cię oceniałem. Co się będzie działo, jak PiS przegra w jesieni? Zaczynam sië o Ciebie martwić. Bez odbioru.

    5 2 Cytuj
  • 16 lut 2019

    Polska zaczyna się od domu, ulicy, mista, wioski, gminy, powiatu - tym się różnimy, podstawami. Widzisz znów nie dociera do Ciebie : pisałem, że potraficie tylko oceniać i komentować, żadnej propozycji do przedstawienia. Takie ot gadanie, hejtowanie, trolowanie. Zero konkretów. Podpowiedź .....zacznij od siebie od swojej najbliższej okolicy. Na prawdę nie martw się o mnie przebrnąłem przez czas PO i KODu przebrnę dalej w doskonałej kondycji. Przynajmniej nie mam frustracji oglądając się wstecz :-))) .......i takich mamy nauczycieli niestety. Wiele wiele do powiedzenia i skomentowania ale osiągnięcia.....cóż

    http://www.bip.krakow.rio.gov.pl/?a=1760

    coś jeszcze masz do dodania w sprawie budowania.....czegokolwiek? Wybacz ale nie razem :-)

    1 6 Cytuj
  • 16 lut 2019

    Przez śmierć Jana Olszewskiego można zrozumieć ilu konfidentów budowało obecną Polskę.
    I w tej nowej Polsce TVN wroga stacja, finansowana i zarządzana jest przez Amerykanów. Dlaczego oni nie popierają obecnego rządu. Dlaczego Unia Europejska woli tajnych agentów niż uczciwych, bezinteresownych polityków? Ne mogę tego pojąć.

    Vivaldi, ty się lepiej już nie angażuj, bo za głęboko w to wchodzisz i nie chcę aby w kolejnych Twoich wejściach, pojawiły się podsłuchy a zaczyna się od publikacji dokumentów, czyli haki na przeciwnika.

    Na tym forum nie prowadzimy walki o stołki, więc wyluzuj.

    Vivaldi napisał/a:

    ale nie mierz wszystkich miarą swoich znajomych co tam zostali i sobie chwalą ..... jakby Ci to powiedzieć, pojechałem na gotowe :-) czaisz ? Taki był warunek, że jadę z rodziną na gotowe albo wcale. Ty Polak warunek postawił ....ale jazda :-) nie do pomyślenia, zazwyczaj to warunki myśmy spełniali aby móc w płaszcz ucałować i wyjść z zacofania z kraju w którym białe niedziwedzie po ulicach chodzą.

    Napisz coś więcej, jak ci się powodziło, co ugrałeś, do czego doszedłeś, co przywiozłeś i czy powrót był konieczny?

    4 2 Cytuj
  • 17 lut 2019

    Antoni Słonimski mawiał: " Nie siada się do gry w brydża z tymi, co umieją grać tylko w dupaka". Na Dzikim Zachodzie załatwiał to rewolwer. Tu wystarczyłyby kije. Koniecznie na Rynku pod Tereską. Na marginesie dokumentów. Taki wykaz bzdetów można by znaleźć w każdej gminie, ale ktoś ukochał jedną lub jednego. Takie wypracowanie ocenione na pięć czerwone od braku przecinków. Epatować można byle bzdurami. *****izja przykładem. Ciemny lud wszystko połknie. Kompetentny nie. IPN, CBA, prokuratury, urzędy opanowane przez PiS. Przecieki stanowią obecnie potężny oręż. Szukajcie, a znajdziecie. To dopiero budowanie.

    2 1 Cytuj
  • 17 lut 2019
    bono napisał/a:

    Na tym forum nie prowadzimy walki o stołki, więc wyluzuj.

    nikt tu walki nie prowadzi, bo nie ma o co a i nie ma z kim :-) jest natomiast temat w którym coś tam razem chcecie budować. Tylko co (bo tego to się od Was nie mogę dowiedzieć) i z kim? Pokazałem, że ja i demokratycznie głosujący takim budowlańcom dziękujemy. Trzeba najpierw wokół siebie coś wybudować :-))) - cały czas powtarzam o czasach PO, że wystarczy nie kraść aby było nieźle, następnie plac należy wyczyścić, uprzątnąć, wyplantować i można rozpocząć budowę, na razie mocnych fundamentów.
    Trochę ubolewam nad nieustanną Waszą argumentacją : ciemnogród, uwstecznienie, debile, nieuki bez przygotowania do zarządzania, wieś, prowincja, niszczenie, cofka :-))) ......i co dalej? Poza tym jakieś propozycje? Mieliście na to 8 lat, debile i ciemnogród powiedział dość obstawiam, że to z powodu dobrobytu i tak z nudów zagłosowali. Podobnie jak z nudów wybrali Trzaskowskiego a ten cofnął się do czasów sprzed dekomunizacji i o to nie pytał Warszawiaków :-))).

    bono napisał/a:

    Przez śmierć Jana Olszewskiego można zrozumieć ilu konfidentów budowało obecną Polskę.

    Tak bono, dokładnie tak. Nie wiem co o tych ludziach myśleć którzy chcieli zbojkotować pogrzeb i czy to ludzie psychicznie zdrowi jeśli oczernia się zmarłego.

    https://www.salon24.pl/newsroom/935421,walesa-olszewski-byl-nieodpowiedzialnym-prowokatorem-chcial-pozostac-przy-korycie

    ....dla mnie jest szokiem, nie przystoi po prostu, nie powinno mieć miejsca , nie w chwili pogrzebu. To jest dramat totalnej opozycji, dramat i zarazem wykopanie sobie grobowczyka wśród tych którzy jako ludzie się jeszcze wahali co myśleć.

    5 Cytuj

Odpowiedz