Forum » Społeczeństwo

Co powie Ryba która psuje się od ogona?

  • 14 mar 2019
    taki_gość napisał/a:

    Zauważyłem już nie raz, że jak zaczyna Ci brakować argumentów próbujesz przysłonić to żartem, często prymitywnym.....

    Tego nikt nie przebije
    : taki_gość05.01.2019 - 14:22
    Kiedym ja Kaźmierzu we woreczku sapał,
    Tyś chodził i innych po fujarach drapał,
    Jam Ci przecie mój drogi nigdy nie zażądał,
    Abyś mi biedaku na „fiuta” spoglądał,
    I tak sobie myślę, że spoglądać lubisz
    A potem na forum z innymi się czubisz.

    Może(m) i „kogucik,
    Lecz we mnie nadzieja
    Że wreszcie powstrzymam
    Wypociny Błażeja.

    Nikt z Ciebie nie szydzi, bo i nie ma z kogo,
    Ja swoimi rymami, mój Ty drogi Panie
    Chciałbym tu uciszyć to Twoje pisanie.
    Racz to raz zrozumieć, i będziemy kwita,
    Że na naszym forum, nikt Ciebie nie czyta

    2 1 Cytuj
  • 14 mar 2019
    Seneka napisał/a:

    Tego nikt nie przebije

    Nie będę Ci tłumaczył, jeżeli nie zrozumiałeś intencji po co powstały takie częstochowskie rymy. Zastanawiam się tylko po co "wcinasz" się w dyskusję między mną a bono?

    Do Ciebie napisałem w wątku o przedszkolu w Jaworniku.

    Cytuj
  • 14 mar 2019
    Seneka napisał/a:

    Wolę narody, które są sumą „ja”, niż członków narodów, którzy są cząstką „my”.
    Stanisław Jerzy Lec

    Tu chyba bono jest wezwany do tablicy, on szukał całych narodów gdzie i z kim byłby bezpieczny i w ciepełku a z sąsiadamy by się klepał po ramieniu zapraszając na grilla....jakoś tak to leciało

    Cytuj
  • 14 mar 2019

    Ale jesteście nudni.
    Nieciekawy dyskutant jest ignorowany.
    Tak tudno zrozumieć?

    Cytuj
  • 14 mar 2019
    bono napisał/a:

    Ale jesteście nudni.
    Nieciekawy dyskutant jest ignorowany.
    Tak tudno zrozumieć?

    Mamy Cię ignorować jak Kazimierza?

    Cytuj
  • 14 mar 2019

    Jak działacie indywidualnie-wasz wybór.
    Jeżeli tworzycie organizacje- nie mam na to wpływu.

    Cytuj
  • 14 mar 2019

    Daniec mówi:
    Robio co chco.

    Cytuj
  • 14 mar 2019

    Zostawmy ich, niech budują przedszkole w Jaworniku. Łażą za mną i minusują. Sprawdziłem.

    3 Cytuj
  • 14 mar 2019
    Seneka napisał/a:

    Zostawmy ich, niech budują przedszkole w Jaworniku. Łażą za mną i minusują. Sprawdziłem.

    ooooo kolego już byłeś w wątku i przeczytałeś o przedszkolu, teraz używasz mojej retoryki. Nic z tego. Nie uciekniesz. Trzeba było się durnowato nie odzywać. Czasem lepiej pierdnąć (nawet po łacinie) niż się odezwać. Wszystko ma swoje konsekwencje, także rozrzucanie gnoju po forach. Jedziesz z tym przedszkolem sam. Toż twych mądrości nie mogliśmy tu udźwignąć. Widzimy, patrzymy i słuchamy.

    bono napisał/a:

    Jak działacie indywidualnie-wasz wybór.
    Jeżeli tworzycie organizacje- nie mam na to wpływu.

    zauważyłeś jak to bezradnie brzmi? W stylu "ale co ja mogę" :-))) "jak się nie obrócę dupa z tylu" . Bezsilność ?

    1 1 Cytuj
  • 15 mar 2019
    Vivaldi napisał/a:

    ooooo kolego już byłeś w wątku i przeczytałeś o przedszkolu, teraz używasz mojej retoryki. Nic z tego. Nie uciekniesz. Trzeba było się durnowato nie odzywać. Czasem lepiej pierdnąć (nawet po łacinie) niż się odezwać. Wszystko ma swoje konsekwencje, także rozrzucanie gnoju po forach. Jedziesz z tym przedszkolem sam. Toż twych mądrości nie mogliśmy tu udźwignąć. Widzimy, patrzymy i słuchamy.

    zauważyłeś jak to bezradnie brzmi? W stylu "ale co ja mogę" :-))) "jak się nie obrócę dupa z tylu" . Bezsilność ?

    Może spotkajmy się- forumowicze Vivaldi, Seneka, Srozaninek, Taki_gość i Mysleniczanin007

    i wymienimy poglądy na żywo, jakie miejsce proponujecie?
    Ale będzie zaskoczenie kto jest kim. Taka randka w ciemno.

    Cytuj
  • 15 mar 2019
    bono napisał/a:

    Może spotkajmy się- forumowicze Vivaldi, Seneka, Srozaninek, Taki_gość i Mysleniczanin007

    i wymienimy poglądy na żywo, jakie miejsce proponujecie?
    Ale będzie zaskoczenie kto jest kim. Taka randka w ciemno.

    Taki intelektualny Darkroom?

    Cytuj
  • 15 mar 2019

    Prezent emerytalny od Kaczyńskiego wydałbym na zbożny cel. I tak Prezes by nas połączył.

    Cytuj
  • 15 mar 2019
    bono napisał/a:

    Może spotkajmy się- forumowicze Vivaldi, Seneka, Srozaninek, Taki_gość i Mysleniczanin007

    i wymienimy poglądy na żywo, jakie miejsce proponujecie?
    Ale będzie zaskoczenie kto jest kim. Taka randka w ciemno.

    Wiesz, ze chodziło mi to po głowie przy okazji spotu o smogu. Stwierdziłem, ze to głupi pomysł choć na 101% nie wrócilibyśmy tu z wieloma problemami. Zawsze po spocie live, porządkuje się w głowach, "widzi" się twarz, sporo jadu wtedy człek przełyka :-)))
    ale rozszerzyłbym propozycje o innych chętnych, np. Luna kimkolwiek jest czy Bagietka choć zamilkła. Mi się tu osobiście tęskni za Ksiondz Roman :-)
    Pasuje tylko jakieś zasady określić bo na wolnej amerykance to ktoś ze śliwką wyjdzie niepotrzebnie. Dobra żartowałem..... :-)
    ale wspólna fota bezcenna, oprawić, zrobić kopie i powysyłać PO, prezesowi, Rabiejowi wszystkim :-) z dopiskiem da się ? da się !

    4 Cytuj
  • 15 mar 2019

    Patrzę i widzę;

    POPiS się zawiązał w starcie do Brukseli,
    uniwerek trzeciego wieku,
    się tam wybiera...
    - porządzić by chcieli.

    Wczas chodzimy teraz spać,
    i obrady są z rana,
    teraz wcześniej się budzimy,
    pora spotkań więc udana.

    Później trochę się kimniemy,
    gdy Niemiec przynudza,
    gówno z tego rozumiemy
    to strata nieduża.

    A rządzenie jak nie wyjdzie,
    przynajmniej euro przytulimy,
    do Egiptu polecimy
    i się zabawimy,

    OFE całe nam zabrali ...
    ale poradzimy :
    euro na Egipt funta wymienimy
    i też potańczymy.

    1 Cytuj
  • 16 mar 2019

    Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje.

    1 Cytuj
  • 16 mar 2019
    Seneka napisał/a:

    Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje.

    yyyyy nie uchwyciłem niuansu o co kaman? W sensie, że każdy kolejny poranek to sukces i trzeba go obwieścić na forum? Jeśli tak to szczerze cieszymy się Twym szczęściem.

    To tak jak w tym kawale. Dwóch dziadków rozmawia. Jeden - jak się czujesz? Aaaa nie chodzę po lekarzach to chyba dobrze a jak Tobie leci, jak zdrowie? A ten drugi : zdrowie doskonale, codziennie budzę się rano, kupa, później wstaje ...... :-)

    3 Cytuj
  • 16 mar 2019
    bono napisał/a:

    Patrzę i widzę;

    POPiS się zawiązał w starcie do Brukseli,
    uniwerek trzeciego wieku,
    się tam wybiera...
    - porządzić by chcieli.

    Wczas chodzimy teraz spać,
    i obrady są z rana,
    teraz wcześniej się budzimy,
    pora spotkań więc udana.

    Później trochę się kimniemy,
    gdy Niemiec przynudza,
    gówno z tego rozumiemy
    to strata nieduża.

    A rządzenie jak nie wyjdzie,
    przynajmniej euro przytulimy,
    do Egiptu polecimy
    i się zabawimy,

    OFE całe nam zabrali ...
    ale poradzimy :
    euro na Egipt funta wymienimy
    i też potańczymy.

    Bono jak w tytule .. Ty się już od ogona całkiem psujesz. Dam Ci dobrą radę. Pijesz nie pisz. Albo pisz w wątku Kazimierza.

    1 3 Cytuj
  • 16 mar 2019
    taki_gość napisał/a:

    Bono jak w tytule .. Ty się już od ogona całkiem psujesz. Dam Ci dobrą radę. Pijesz nie pisz. Albo pisz w wątku Kazimierza.

    Widzisz bono czuje oddech, bo PiS ma mocną obsadę na wybory. Bono wpisuje się w narzucony niby trend tym, że koalicja nie ma pomysłu co dalej, są zgrzyty wew., kłótnie, cala koalicja wisi na włosku ale koniecznie chcą wspólnie dociągnąć do wyborów nawet gdyby po nich mieli się rozpaść w niesławie. Brak konkretnego programu przykrywają niby to dowci pem, wpisują się w trend LGBT (bo nic bliżej nie mają) byleby dokuśtykać w tym wspólnym tworze. Grzechu z PO wie, że cień Tuska już na niego pada, skuma się z kimkolwiek i czymkolwiek byleby dożyć do wyborów. Jarają się niby sondażem w którym niby idą łeb w łeb ale nikt nie analizuje nagłego wzrostu o 13% poparcia ale wzięty chyba z kosmosu, bo nie mam pojęcia skąd te 13% które w polityce jest anomalią. Jesli ktoś na anomalii chce budować przewagę to szczęścia życzę. Z Biedronia zeszło powietrze, wiosna idzie ale tylko ta kalendarzowa. Dajmy im się podniecać :-) niestety sromotnie się zdziwią i ....nastąpi cisza.

    1 3 Cytuj
  • 16 mar 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Widzisz bono czuje oddech, bo PiS ma mocną obsadę na wybory. Bono wpisuje się w narzucony niby trend tym, że koalicja nie ma pomysłu co dalej, są zgrzyty wew., kłótnie, cala koalicja wisi na włosku ale koniecznie chcą wspólnie dociągnąć do wyborów nawet gdyby po nich mieli się rozpaść w niesławie. Brak konkretnego programu przykrywają niby to dowci pem, wpisują się w trend LGBT (bo nic bliżej nie mają) byleby dokuśtykać w tym wspólnym tworze. Grzechu z PO wie, że cień Tuska już na niego pada, skuma się z kimkolwiek i czymkolwiek byleby dożyć do wyborów. Jarają się niby sondażem w którym niby idą łeb w łeb ale nikt nie analizuje nagłego wzrostu o 13% poparcia ale wzięty chyba z kosmosu, bo nie mam pojęcia skąd te 13% które w polityce jest anomalią. Jesli ktoś na anomalii chce budować przewagę to szczęścia życzę. Z Biedronia zeszło powietrze, wiosna idzie ale tylko ta kalendarzowa. Dajmy im się podniecać :-) niestety sromotnie się zdziwią i ....nastąpi cisza.

    Co tam nudziarzu?
    Możesz teraz pisać kolejne przemyślenia.

    1 1 Cytuj
  • 16 mar 2019
    taki_gość napisał/a:

    Bono jak w tytule .. Ty się już od ogona całkiem psujesz. Dam Ci dobrą radę. Pijesz nie pisz. Albo pisz w wątku Kazimierza.

    Głęboka rysa w dumie został wyryta i pozostawiła po sobie trwały ślad. Rana wciąż krwawi, ten Kazimierz nie daje ci spać.
    Długo tak będziesz się odgrywał?

    1 1 Cytuj
  • 16 mar 2019
    bono napisał/a:

    Głęboka rysa w dumie został wyryta i pozostawiła po sobie trwały ślad. Rana wciąż krwawi, ten Kazimierz nie daje ci spać.
    Długo tak będziesz się odgrywał?

    Kazimierz to mi LOTTO, próbuję Ciebie "wyprostować"

    1 2 Cytuj
  • 16 mar 2019

    Niewykonalne.

    Cytuj
  • 16 mar 2019
    bono napisał/a:

    Niewykonalne.

    Też tak myślę. Jesteś przypadkiem beznadziejnym. Ale jak wezmę przykład z Ewy Kopacz, to zniszczę Cię tak jak Ona zniszczyła dinozaury :)

    1 3 Cytuj
  • 16 mar 2019
    taki_gość napisał/a:

    Też tak myślę. Jesteś przypadkiem beznadziejnym. Ale jak wezmę przykład z Ewy Kopacz, to zniszczę Cię tak jak Ona zniszczyła dinozaury :)

    czyli jednak jesteś babą, jak na zdjęciu a robisz za mena.

    1 Cytuj
  • 16 mar 2019
    bono napisał/a:

    czyli jednak jesteś babą, jak na zdjęciu a robisz za mena.

    Swego czasu form żeńskich używał. Teraz się dużo lepiej maskuje. To nie to, co wkibic. Jak baba, baje po Pcimiu zbiera i "ach , Ty nie wiesz, co o wkibicu mówią, oj, oj".

    Cytuj

Odpowiedz