Forum » Społeczeństwo

Samochodem osobowym zamiast ciasnym busem

  • 23 paź 2011

    [quote=gość: Gurken] Witam,
    Wyjazd z Myślenic pn-pt około 6,30 w zasadzie z każdego miejsca - Kraków okolice ronda Mogilskiego powrót po godzinie 15. Pozdrawiam [/quote]
    Masz już komplet, czy oferta wciąż aktualna? Na którą jesteś na rondzie? Chętne 2 osoby z Myślenic.

    3 2 Cytuj
  • 23 paź 2011

    Ja jezdze na rondo czyzynskie dzien w dzien wyjazd 8 ma powrot wyjaz z krakowa 17,30.
    Duza komfortowa 4 drzwiowa bryczka.

    3 2 Cytuj
  • 31 paź 2011

    do asa
    oferta aktualna
    na mogilskim jestem ok 7.10 - 15, w zależności od natężenia ruchu.

    3 2 Cytuj
  • 10 lis 2011

    Witam, jeżdżę samochodem osobowym do krakowa (na ruczaj przez górę borkowską) od poniedziałku do piątku o różnych porach (napisz może się jakoś zgramy). Chętnie kogoś ze zobą zabiorę:)

    3 1 Cytuj
  • 13 lis 2011

    temat zacny szczególnie przy tej cenie paliwa i nieudolności transportu publicznego.

    5 Cytuj
  • 13 lis 2011

    Witam!Bardzo dobry temat!Otóż jeżdżę swoim samochodzikiem z Jawornika do Nowej Huty !Pracuje w systemie czterobrygadowym. Tzn. 4 x na rano dzień wolnego , 4 x popołudniu dzień wolnego , 4 x noc dzień wolnego i tak na okrągło!
    Na dniówki wyjeżdżam około 4.30 , na popołudniówki około 12.30 , na nocki 20 30
    Pracuje po osiem godzin!Jeżdżę okolice rybitw, tandety !Pracuję w krakowskiej hucie !Chętnie nawiąże współprace !Mój adres @ misiek27nh@op.pl

    2 Cytuj
  • 13 lis 2011

    llTeraz widsicie jak trudno jest się dopasować . Szlachetny cel, ale nic wiele z tego nie wyjdzie. Wyjdzie tym co razem pracują i to jeezcze na tej samej zmianie. Trzeba walczyć z wiatrakami , taki jeet marny los nas biednych najbardziej zapracowanych Polaków zaras po Chińczykach.

    5 2 Cytuj
  • 13 lis 2011

    Ps. zaraz

    2 2 Cytuj
  • 13 lis 2011

    Ps. widzicie. następny byk , piszę z telefonu a oczy marne.

    2 2 Cytuj
  • 21 lis 2011

    Witam! Pomysł znakomity. Chętnie kogoś ze sobą zabiorę.
    Jeżdżę do Krakowa od poniedziałku do piątku. Z Myślenic wyjeżdżam około godz. 6:45, jadę przez rondo Matecznego, rondo Grzegórzeckie, rondo Mogilskie. Wracam około godziny 16:00.

    2 Cytuj
  • 22 lis 2011

    donald, masz już komplet, chętnie bym się zabrał z Tobą z Jawornika do Ronda Matecznego i jeżeli wracasz po 16 przez Mateczny to tez chętnie... mój mail to mjaukcje@gmail.com
    Pracuje od 8 do 16 na Matecznym, także jak ktoś ma propozycje to pisać, ogólnie auto też posiadam jakby coś to też mogę jeździć.
    Niestety mój post z przed bodajże roku się nie przyjął tak jak ten, wtedy jeszcze busy były znośne :P

    1 2 Cytuj
  • 26 lis 2011

    Witam. kursuje codziennie (pon-sob) trasa Poreba - Nowa huta( ul. Tad.bora komorowskiego) w godz ok 6.00wyjazd -powrot 17.00. codo godz moge wprowadzic male rezerwy, jeśli masz pytanie pisz smiało, mozemy sie dogadac;)
    krzyskollo@gmail.com

    3 Cytuj
  • Piotrek 5 gru 2011

    witam. Ja jeżdżę z Krzyszkowice do Myślenic około godz 9.00 powrót po godz 17.00. Przeważnie jeżdżę przez Jawornik ale jak będzie ktoś chętny i z tej okolicy to mogę jeździć przez Zawadę i Polankę.

    2 2 Cytuj
  • 5 gru 2011

    Witam, jeżdże z Myślenic do Krakowa przez łagiewniki, na nowohucką potem w kuklińskiego na nowy płaszów, wyjeżdzam 9.15 wracam około 20-21, godziny powrotu są dosyć mocno ruchome, jak jest ktoś chętny to proszę dzwonić na nr. 789 417 284

    2 1 Cytuj
  • 5 gru 2011

    [quote=gość: j11] Ps. widzicie. następny byk , piszę z telefonu a oczy marne. [/quote]
    ślepiec chce wozić ludzi?????????????????

    3 3 Cytuj
  • 22 gru 2011

    [quote=gość: alterbuz] I ja podbije, codziennie dojezdzam myślenic wyjazd 7,55-8,05 do kraka nowa huta powrót 17-17,30. [/quote]

    [quote=gość: agent] Ja jezdze na rondo czyzynskie dzien w dzien wyjazd 8 ma powrot wyjaz z krakowa 17,30.
    Duza komfortowa 4 drzwiowa bryczka. [/quote]

    Odezwijcie się do mnie. Jestem zainteresowany.

    1 2 Cytuj
  • 29 gru 2011

    Dłuższy czas niestety nie zaglądałem na forum, ale nadal jestem zainteresowany jakimś alternatywnym sposobem transportu do pracy.
    Jawornik - Kraków (rondo Matecznego) 8:00 do 16:00 jestem w pracy, także wyjazd w okolicach 6:55-7:15 z Jawornika a powrót z Krakowa (rondo Matecznego) około 16:05-16:15.
    Mogę się z kimś zabrać lub sam jeździć (jeżeli będzie minimum 2 osoby chętne to bez problemu podjadę jakieś 10 minut wcześniej do Myślenic). Cena do uzgodnienia ale na pewno nie większa niż busem i na pewno wygodniej i szybciej :) (oczywiście jeżeli ja bym miał prowadzić swoim autem to nie więcej niż 3 osoby - poza mną, chociaż auto jest 5 osobowe, także wygoda i "komfort" zapewniam :), jako pasażer to liczba osób w aucie jak dla mnie obojętna byleby miejsce było siedzące :P )
    Czekam na propozycje, tel. 531990086, Michał

    2 2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Podobnie dojezdzam do pracy w okolice ronda. W pracy musze byc miedzy 7:30 do 8.00 i tak jezdze. po 8h powrot. jezdze swoim samochodem. Jakby ktos jezdzil w okolice i pracowal w podobnych godzinach niech da znac na priv.

    3 1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Witam! Jeżdżę z Myślenic do Krakowa na dwie zmiany - jeden tydzień pracuję od 6.00 do 14.00, kolejny od 22.00 do 6.00 i tak na zmianę tydzień w tydzień. Jeżdżę w okolice tamdety (dokładnie ul.Saska i sąsiednie). Gdyby komuś odpowiadały takie godz.proszę o kontakt!!

    1 1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Znowu spróbuję

    dojeżdżam do Borku Fałęckiego - wyjazd z Mc około 7:20, powrót 16.

    1 2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Jadę z Myślenic ok. 8.00 tak żeby na 9.00 być w Krk. do Łagiewnik okolice Tesco na Kapelance,
    reszta do uzgodnienia- zapraszam :)
    Proszę pisać: esting@wp.pl

    1 2 Cytuj
  • 3 lip 2012

    pn-pt
    wyjazd z M-ce 8:15 do Zawiła/Góra Borkowska
    powrót Zawiła/Góra Borkowska 17:30 do M-ce
    poniat@interia.pl

    1 Cytuj
  • 18 sie 2012

    witam
    czy istniej bus KABEL który jeżdzi z Krakowa do Poręby?

    1 1 Cytuj
  • 27 sie 2012

    czy ktoś byłby zainteresowany dojazdem do Krakowa na godz.6.00?? informacje pod numerem 511-333-379

    1 Cytuj
  • 2 paź 2012

    Witam. Od poniedziałku do piątku. Trasa Myślenice - Kraków al. 3 maja (Muzeum Narodowe)
    wyjazd około 6.30 powrót 15.30. e-mail:joeykrol@wp.pl. Mam 3 wolne miejsca. Pozdrawiam

    4 Cytuj

Odpowiedz