Forum » Społeczeństwo

Samochodem osobowym zamiast ciasnym busem

  • 13 lis 2012

    hej,

    wyjeżdża ktoś może z myślenic codziennie pn-pt ok. 8:00 a wraca z krakowa po 17:00?

    1 1 Cytuj
  • 14 lis 2012

    Ja codziennie dojeżdżam z Trzemeśni do Borku Fałęckiego. Wyjazd około 7 (z Myślenic około 7:15-7:30)

    Powrót o 16, chętnie kogoś wezmę za niewielkie pieniądze.

    Kontakt - skrzynka_spamowa@wp.pl

    2 Cytuj
  • 6 gru 2012

    A jeździ ktoś z Myślenic do Wieliczki, tak aby w Wieliczce być na 7 rano?

    3 1 Cytuj
  • 6 gru 2012

    Jadę od poniedziałku do piątku z Rudnika przez Jawornik do Krakowa (Rondo Matecznego). Wyjazd z Rudnika 5 .50 Jawornik ok. 6.00. Kraków ok.6.30. Powrót tą samą trasą ok. 16.10. Zainteresowanych proszę o kontakt zibikaper@interia.pl

    2 1 Cytuj
  • 15 gru 2012

    Jeżdżę (busem) codziennie ok. 7:30 z Myślenic centrum do Krakowa (okolice poczty głównej lub hali targowej). Jeśli ktoś jeździ samochodem na tej trasie o zbliżonej godzinie i chciałby zabierać pasażera proszę o kontakt.

    5 1 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    Jeżdżę codziennie w tygodniu z Myślenic do Krakowa w okolice ronda grunwaldzkiego. Pon 9.30 powrót 14.45, wt 6.45-14.40 lub 13.50, sr 6.45-15.45, czw 9.30-17.30, pt 6.45-14.40. Jak jest ktoś chętny proszę o kontakt.

    2 1 Cytuj
  • Andrzej 30 kwi 2013

    (Trzemeśnia)-Myślenice-Opatkowice-A4-Skotnicka-Kraków Chmieleniec. Możliwa też alternatywna trasa przez Górę Borkowską i dalej Zawiłą.
    Wyjazd z Myślenic około 7:30, powrót około 16:45-17:00. Codziennie od poniedziałku do piątku.

    Chętnych proszę o PM.

    2 Cytuj
  • 26 maj 2013

    Do endrju
    jestem zainteresowana powrotem do myslenic o godzinie 17 z ulicy zawiłej
    proszę o kontakt katarzyna_1990@onet.pl

    2 Cytuj
  • 26 maj 2013

    wyjeżdża ktoś może z myślenic dolne przedmieście-kraków codziennie pn-pt ok 5;00

    3 1 Cytuj
  • 26 maj 2013

    Witam :)

    Codziennie przemierzam samochodem trasę Myślenice-Kraków. Dokładna trasa przejazdu wygląda tak:
    trasa nr. 1 Myślenice, Opatkowice, Borek Fałęcki, Rondo Mateczne, Kamieńskiego.
    trasa nr. 2 w Opatkowicach skręcam w A4, następnie zjazd na Herberta, Stojałowskiego, Beskidzka, Walerego Sławka, Kamieńskiego.

    Mniej więcej z Myślenic wyjeżdżam ok 8.15 (jeśli ktoś potrzebuje wyjechać wcześniej nie ma problemu:) ) Powrót z Krakowa koło 17.00.

    Jeżeli ktoś ma dość "tułaczki" busami i pasują godziny oraz trasa to chętnie mogę podwoźić w zamian za partycypację w kosztach paliwa :)

    Proszę o kontakt na forum w razie zainteresowania :)

    1 2 Cytuj
  • Moriss Moriss 27 maj 2013

    Witam ! :) Jeżdżę prawie codziennie przez Łęki Myślenice Rondo Mateczny. Wyjazd z Myślenic 5:45 może być wcześniej :) Mam trzy miejsca wolne.. cena taka jak busa czyli 5 zl od osoby w jedna stronę.

    melwin@interia.eu

    2 7 Cytuj
  • 6 lip 2013

    Mieszkam w Myślenicach a pracuję w Krakowie na ulicy Romanowicza. Pracę mam zmianową 6 - 14 lub 14 - 22.
    Z Myślenic wyjeżdżam odpowiednio o 5:30 lub 13:30
    Chętnie kogoś przyjmę na pokład lub się dołączę.
    Razem weselej i taniej :)
    Pozdr Paweł

    5 1 Cytuj
  • 4 sie 2013

    Witam
    Dojeżdżam od poniedziałku do piątku i czasem w soboty do Krakowa.
    Start około 5 z Zasani,
    przelot przez Myślenice około 5:10, meta na ul.Wadowickiej.
    Powrót 14, ale mogę poczekać.
    Zainteresowanych proszę o kontakt.

    2 1 Cytuj
  • 5 wrz 2013

    Moje miejsce zatrudnienia zmieniło się :) i teraz szukam codziennego transportu z Myślenic do Dobczyckiej strefy przemysłowej.
    Pracuję w godzinach 6:30 - 14:30
    Pozdr Paweł

    3 3 Cytuj
  • 5 wrz 2013

    A czy jest może ktoś na forum, kto będzie dojeżdżał na uczelnie w weekendy ?

    1 3 Cytuj
  • 7 wrz 2013

    Cześć,

    Jeżdżę codziennie od poniedziałku do piątku z Myślenic do Niepołomic. Wyjazd około godz. 7:30. Powrót około godz. 16:30. Gdyby ktoś był zainteresowany: goodnight2(małpa)tlen.pl

    Pozdrawiam,
    Gerard

    1 3 Cytuj
  • piotrworker 8 wrz 2013

    Witam
    Jeżdże codziennie od pon-pt do Trzemeśni
    trasa Pcim-Myślenice (ul. słowackiego) lub koło polplastu-Trzemeśnia

    wyjazd o 5:30 powrót o 16

    1 2 Cytuj
  • 10 wrz 2013

    Witam,

    jeżdżę codziennie z Trzemeśni do Krakowa w okolice Ronda Mogilskiego. Pracę mam 8.30 - 16.30. Chętnie się dołączę do kogoś kto jeździ na tej trasie w podobnych godzinach.

    3 3 Cytuj
  • Andrzej 10 wrz 2013
    Madziaa napisał/a:

    Witam,

    jeżdżę codziennie z Trzemeśni do Krakowa w okolice Ronda Mogilskiego. Pracę mam 8.30 - 16.30. Chętnie się dołączę do kogoś kto jeździ na tej trasie w podobnych godzinach.

    Do czasu, aż nie znajdziesz środka transportu, możesz spróbować dojeżdżać ze mną (O ile finansowo i czasowo będzie to opłacalne dla Ciebie). Ja jadę do ul. Bobrzyśkiego, stamtąd dostaniesz się na mogilskie tramwajem 52 (32 minuty jazdy, jeździ co kilka minut).

    Jeśli chodzi o koszty, (dojeżdża nas trójka, więc koszt Myślenice-Kraków rozkłada się na kilka osób, Trzemeśnia-Myślenice podzielimy na 2), to nie będzie to więcej, niż 6 PLN w jedną stronę (przy obecnych cenach paliwa) za trasę Trzemeśnia-Kraków. Do tego musisz dodać bilet MPK (3,8 PLN), co generuje już dodatkowe koszty. Czasowo dojazd Trzemeśnia-Kraków zajmuje mi średnio 40-45 minut.

    Nie wygląda to zbyt atrakcyjnie (ani finansowo, ani czasowo), ale przemyśl ofertę, jak nie znajdziesz nic lepszego ;)

    Jakby co, pisz na priv

    2 3 Cytuj
  • 11 wrz 2013

    Szukam osoby,która jeździ własnym samochodem z Dobczyc do Myślenic w godz. 8-16 od pon do pt. Chętnie się przyłącze do wspólnej jazdy i dołożę do paliwa :)

    3 4 Cytuj
  • 20 lis 2013

    Witam!
    Dojeżdżam codziennie (od pon. do pt.) o tej samej porze (6:15 wyjazd z Myślenic) do pracy na Rondo Mogilskie (na miejscu o 7:00).
    Jadę praktycznie taką samą trasą co busy (przez Dietla), do ronda Grzegórzeckiego i na Mogilskie.
    Istnieje również możliwość zabrania się z powrotem do Myślenic - wyjazd o 15.00 z Mogilskiego (jadę tą samą trasą: przez Rondo Grunwaldzkie i Matecznego).
    Za przejazd wezmę 5 zł w jedną str. czyli mniej nawet niż bus a warunki nieporównywalne:)
    Chętnych proszę jedynie o punktualność i kulturę.

    Moje info o dojazdach na portalu otodojazd:
    http://www.otodojazd.pl/dojazd-z-myslenice-do-krakow-10089.html

    Zainteresowani proszę pisać na maila: fijal.r@gmail.com
    bądź dzwonić na tel. podany w powyższym linku (na portalu otodojazd)
    Obecnie mam 3 miejsca wolne.
    Serdecznie zapraszam i pozdrawiam :)

    3 4 Cytuj
  • 13 gru 2013

    Witam,dojeżdża ktoś do pracy samochodem na 6 do Krakowa z Myslenic,w weekendy też

    4 3 Cytuj
  • 16 gru 2013

    Siema od 2 stycznia będę miał 2 wolne miejsca do Krakowa w swoim samochodzie, i szukam chętnych którzy chcieli by się zabrać i dorzucać do benzyny, wyjazd 5:00 powrót gdzieś 15:00. Dokładna trasa Myślenice, Borek, na matecznym prosto, przez Ditla i Rondo Mogilskie na Stoczniowców, jak by był jakiś chętny proszę pw, zrzutka w wysokości 5 zł - taniej niż bus.

    1 3 Cytuj
  • 17 gru 2013

    Witam.
    Szukam kogoś kto dojeżdża z Myślenic do Krakowa okolice ul. Lea na ok 8 - 8.30.
    Albo kogoś chętnego kto by chciał tam zemną dojeżdżać :) od stycznia .

    2 2 Cytuj
  • 7 sty 2014

    Czy ktoś dojeżdża W tygodniu samochodem do Krakowa. Między 6:30 a 7:30.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz