Forum » Społeczeństwo

Samochodem osobowym zamiast ciasnym busem

  • 24 cze 2011

    Witam
    W związku z planowanym zawieszeniem działalności PKS, założyłem forum na którym można wpisywać kiedy, skąd, dokąd ktoś jedzie swoim samochodem, lub chce z kimś jechać.
    Jazda samochodem osobowym w 4 osoby do Krakowa i z powrotem będzie opłacalna zarówno dla właściciela pojazdu jak i jego pasażerów, a warunki dużo lepsze niż w ciasnym busie. Wystarczy się tylko dogadać i stworzyć taki "zespół".
    Tak samo można jeździć z okolicznych wiosek do Myślenic.
    Zachęcam do wpisywania.

    30 4 Cytuj
  • 24 cze 2011

    Nie chce mi sie zakladac nowego tematu wiec sorry, ze nie na temat, ale zobaczcie czym znów zasłynęły Myślenice.

    Słucham sobie właśnie RMF i okazuje się, że pijani kierowcy mieli jechac autobusem na wycieczkę do Francji! Szok!

    http://www.rmf24.pl/raport-pogotowie-kolonijne/najnowsze-fakty/news-pijani-kierowcy-autokaru-chcieli-pokonac-dwa-tysiace,nId,346955

    3 20 Cytuj
  • 24 cze 2011

    super pomysł i wcale nie potrzeba 4 osob w samochodzie bo już 2 osoby tj kierowca +jeden pasażer to podróż w cenie biletu za busa

    16 4 Cytuj
  • 24 cze 2011

    kiedy: pon-pt i co druga sobota okolo 7:10-7:15 jestem w mc, powrót - 16
    gdzie: Borek Fałęcki (Górka Borkowska)
    koszt: okolo 20-25 pln tygodniowo

    Jak ktoś jest zainteresowany, to prosze pisac w temacie.

    8 4 Cytuj
  • 24 cze 2011

    [quote=gość: dojazd] kiedy: pon-pt i co druga sobota okolo 7:10-7:15 jestem w mc, powrót - 16gdzie: Borek Fałęcki (Górka Borkowska)koszt: okolo 20-25 pln tygodniowoJak ktoś jest zainteresowany, to prosze pisac w temacie. [/quote]

    strasznie to niezrozumiale napisales
    7;10-7;15 jesteś w myslenicach czy w borku :-/

    2 10 Cytuj
  • 24 cze 2011

    Jadę do pracy na 8 do Krakowa - czyli wyjeżdżam z Myślenic około 7:10-7:15

    W Borku jestem około 7:40 w zależności od natężenia ruchu.

    8 1 Cytuj
  • 25 cze 2011

    bardzo dobry pomysł...tez jestem zdania, że samochodem teraz będzie bardziej opłacało się jeździć.....podzielić koszt na pasażerów i będzie taniej na łebka aniżeli busem...
    Siłą rzeczy te zmiany miały dopomóc busiarzom, ale niestety...Ja do tej pory zostawiałam auto i tłukłam się busem, właśnie ze względów ekonomicznych, ale przesiadam się do auta i pierniczę e luksusy.... ( smród, ścisk, niesympatycznych kierowców...............) I tak większość z nich upadnie.....a tak walczyli o swoje....

    4 3 Cytuj
  • 26 cze 2011

    GLASE miałem już taki pomysł w 1995 roku żeby PANOWIE TAKSI :) rachowali od łebka do krakowa ale problem był w tym że 4 pasażerów to za cienzko to teraz oni mają ciężko.

    4 1 Cytuj
  • 27 cze 2011

    Popieram pomysł z tym wątkiem. Sama mam dosyć jeżdżenia ciasnymi, niewygodnymi busami...przymiotniki na określenie "komfortu" jazdy oraz kultury większości kierowców można by mnożyć, ale w sumie to po? Lepiej wziąć sprawę w swoje ręce.
    Nie wiem ile będzie od lipca kosztował przejazd busem do KRK, ale więcej niż 5 zł (jeżdżę z Krzyszkowic) to już będzie przesada.
    Szukam 2 chętnych do jazdy pn-pt. wyjazd 7 20 (spod kościoła w Krzyszkowicach) do parkingu Carrefoura Zakopianka.
    Powrót godz. 16 45.
    Koszt 3,5 zł/osoba/ 1 strona

    6 4 Cytuj
  • 27 cze 2011

    [quote=asiakoala] Szukam 2 chętnych do jazdy pn-pt. wyjazd 7 20 (spod kościoła w Krzyszkowicach) do parkingu Carrefoura Zakopianka. [/quote]
    Samobójcą nie jestem :(

    3 15 Cytuj
  • 30 cze 2011

    Dołączam się. Szukam chętnych do wspólnej jazdy pon.-pt. (albo w charakterze pasażera albo kierowcy).
    Warunki:
    wyjazd z M-c tak, żeby pod Cracovią być na 6:30 (może być trochę wczesniej)
    powrót spod Cracovii o 14:30 (może byc trochę później)

    1 4 Cytuj
  • 30 cze 2011

    a z Sułkowic ktoś w okolice karmelickiej jeździ autkiem?? Żeby zdążyć na 8. Powrót ok16 (lub 7-15)??

    1 5 Cytuj
  • 30 cze 2011

    a jeździ ktoś do Kraka ale tak aby wyjechać z M. ok 16 i wracać po 22??

    1 4 Cytuj
  • 1 lip 2011

    Jestem chętna się dołączyć do kogoś co Krakowa, prawie co dziennie(niektóre dni mam wolne) ok.8.00 z Myślenic do Krk.Łagiewniki,powrót ok. 18.20 lub 19.20.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi, skorzystam na pewno!!!

    2 3 Cytuj
  • 1 lip 2011

    Wracam po 22 z Krakowa wtorki i czwartki - wyjeżdzam z Ptaszyckiego ( Nowa Huta). Te same dni wyjezdzam z Myślenic około 19.30 i jadę do Nowej Huty. Mogę kogoś zabrać .Pozdrawiam

    3 2 Cytuj
  • 5 lip 2011

    Witam,
    Wyjazd z Myślenic pn-pt około 6,30 w zasadzie z każdego miejsca - Kraków okolice ronda Mogilskiego powrót po godzinie 15. Pozdrawiam

    2 5 Cytuj
  • 5 lip 2011

    Glase Moje uznanie! Super, wreszcie ktoś zrealizował pomysł, który narodził się w tzw. prasie niezależnej czyli miesięczniku "S"
    Tak właśnie wygląda społeczeństwo obywatelskie, samo potrafi się organizować. Człowieku jesteś bohaterem , jesteś wielki, gdy 100 osób pójdzie w Twoje ślady... nie będzie nam potrzebna władza.

    6 2 Cytuj
  • 18 lip 2011

    [quote=gość: Gurken] Witam,
    Wyjazd z Myślenic pn-pt około 6,30 w zasadzie z każdego miejsca - Kraków okolice ronda Mogilskiego powrót po godzinie 15. Pozdrawiam [/quote]
    A jedziesz przez Grunwaldzkie ??

    2 2 Cytuj
  • 18 lip 2011

    Jak ktoś jeździ z Myślenic przez Rondo Grunwaldzkie wyjazd ok 6.30 z Mce to pisać. Jestem chętny w czasie roku szkolnego.

    3 2 Cytuj
  • Joanna 18 lip 2011

    W wakacyjnym czasie zauważamy więcej wyjazdów- prywatnych i tych służbowych.Dlatego też mam takie zapytanie do forumowiczów i ich znajomych.Czy w dniach 21.07 -czwartek, lub 22.07- piątek wybiera się ktoś samochodem do Białystoku lub okolic tego miasta? Oczywiście dokładam się do kosztów paliwa.Jadę na Sesję PSPL i jak sobie pomyślę ile przesiadek i godzin mam być w podróży przy naszej państwowej komunikacji to mam obawy czy "wyrobię" się w dobie.Wszelkie informacje proszę słać na adres e-mailowy joannaos24@interia.pl

    5 4 Cytuj
  • 8 sie 2011

    Do : 18.07.2011 - 17:12
    __________

    Niestety przez Grunwaldzkie nie jade :(

    1 3 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Jak ktoś jeździ z Myślenic przez Rondo Grunwaldzkie wyjazd ok 6.30 z Mce to pisać. Jestem chętny w czasie roku szkolnego.

    3 Cytuj
  • 23 paź 2011

    Podbijam temat, wciąż chętnie zbierałbym kogoś do Krakowa - Górka Borkowska

    Wyjazd z Myślenic pon-pt około 7:15, ewentualny powrót o 16.

    3 2 Cytuj
  • 23 paź 2011

    I ja podbije, codziennie dojezdzam myślenic wyjazd 7,55-8,05 do kraka nowa huta powrót 17-17,30.

    2 2 Cytuj
  • 23 paź 2011

    A jeździ ktoś w kierunku ronda mogilskiego, ew. okolice AWF, ok 6- 6.15?

    2 2 Cytuj

Odpowiedz