Forum » Społeczeństwo

Dobra zmiana? antypis

  • 22 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Idą ciężkie czasy... raczej zimne, lepiej żeby klimat szybciej się ocieplał 😅
    Czym będziecie grzać ? 😃

    https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/9386260,od-kiedy-zakaz-piecow-na-wegiel-gaz-olej-i-ekogroszek-takze-w-polsc.html

    Najważniejsze , że dostaniemy piniondze z kpo na transformacje energetyczną, które wydamy u Niemca, zasilając niemiecką gospodarkę, a my polaczki będziemy potem spłacać dług. Lepiej wymyślić tego nie mógł nasz nowy wódz Führer Tusk

    Tym polaczkiem najwyraźniej jesteś ty.

    Gdybyś, ty tą prezydencję prowadził
    to byśmy palili koksem węglem, śmieciami i czy kto chce, i ostatni gasi światło.
    Zaiste IQ pisowcow stoi w miejscu. Dobrze zakonserwowane!

    6 5 Cytuj
  • 22 gru 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Tym polaczkiem najwyraźniej jesteś ty.

    Gdybyś, ty tą prezydencję prowadził
    to byśmy palili koksem węglem, śmieciami i czy kto chce, i ostatni gasi światło.
    Zaiste IQ pisowcow stoi w miejscu. Dobrze zakonserwowane!

    Nic się nie bój, jeszcze Ci unia Europejska zgasi w domu światło 😅
    PiS=PO koryto to same tylko świnie przy nim inne.
    Miało nie być finansowania kościoła przez państwo, no to macie.. rekord 😆
    https://www.money.pl/gospodarka/mial-zniknac-w-100-dni-a-jest-w-budzecie-rekordowa-kwota-na-fundusz-koscielny-6975815502989824a.html

    2 2 Cytuj
  • Janek Sal 22 gru 2023

    wiem ze kierowcy wyscigowi są szybcy - ale poczekaj co konca stycznia , dzis zapowiedz weryfikacji FK oraz finansowania tvp na poczatek stycznia .
    Kwik odrzynanych ryjów od koryta spory

    4 2 Cytuj
  • 22 gru 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    wiem ze kierowcy wyscigowi są szybcy - ale poczekaj co konca stycznia , dzis zapowiedz weryfikacji FK oraz finansowania tvp na poczatek stycznia .
    Kwik odrzynanych ryjów od koryta spory

    Naprawdę wierzysz w to ?
    Już Ci powiem co usłyszysz
    1. Nic nie usłyszysz, temat zmiotą pod dywan, robiąc w ch.... swoich wyborców i koalicjanta
    2. Führer Tusk powie, że to co pis obiecał, że da to on nie zabierze, lub ,że tak drastycznych zmian nie można wprowadzić tak szybko.

    Komuna układała się z kościołem, PiS robił to samo a dobra zmiana vol.2 będzie kontynuować przyjaźń z Kościołem 😀

    Już mi się podoba nowa lepsza zmiana 😅

    2 3 Cytuj
  • 22 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Naprawdę wierzysz w to ?
    Już Ci powiem co usłyszysz
    1. Nic nie usłyszysz, temat zmiotą pod dywan, robiąc w ch.... swoich wyborców i koalicjanta
    2. Führer Tusk powie, że to co pis obiecał, że da to on nie zabierze, lub ,że tak drastycznych zmian nie można wprowadzić tak szybko.

    Komuna układała się z kościołem, PiS robił to samo a dobra zmiana vol.2 będzie kontynuować przyjaźń z Kościołem 😀

    Już mi się podoba nowa lepsza zmiana 😅

    Trzeba Dudę wysłać na konsultacje do Trampa i po szkoleniu, na Sejm z kosami.

    7 3 Cytuj
  • 22 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Naprawdę wierzysz w to ?
    Już Ci powiem co usłyszysz
    1. Nic nie usłyszysz, temat zmiotą pod dywan, robiąc w ch.... swoich wyborców i koalicjanta
    2. Führer Tusk powie, że to co pis obiecał, że da to on nie zabierze, lub ,że tak drastycznych zmian nie można wprowadzić tak szybko.

    Komuna układała się z kościołem, PiS robił to samo a dobra zmiana vol.2 będzie kontynuować przyjaźń z Kościołem 😀

    Już mi się podoba nowa lepsza zmiana 😅

    Imponuje mi że piszesz Führer Tusk.
    To świadczyło by o budowaniu potęgi i przestrzeni życiowej dla nas Polaków.

    Każdy Führer robi to dla swojej ojczyzny
    Kaczyński marzy jedynie o tym, by go Niemcy i Rosjanie nie podbili, bo byłby bezrobotny i nie miałby możliwości robienia intryg. A to jego jedyna przyjemność.

    5 3 Cytuj
  • 22 gru 2023

    Donald był i jest dla mnie mendą. Pamiętam napisy na murach "Tusk ty matole twój rząd obalą kibole". zdobyć władzę, to jest cel *e*an*ch politykuff. ci co teraz żondzą są nie lepsi

    4 7 Cytuj
  • 23 gru 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Imponuje mi że piszesz Führer Tusk.
    To świadczyło by o budowaniu potęgi i przestrzeni życiowej dla nas Polaków.

    Każdy Führer robi to dla swojej ojczyzny
    Kaczyński marzy jedynie o tym, by go Niemcy i Rosjanie nie podbili, bo byłby bezrobotny i nie miałby możliwości robienia intryg. A to jego jedyna przyjemność.

    Jak na razie to Führer Tusk, powiększa nie przestrzeń życiową ale deficyt budżetowy
    https://www.money.pl/gospodarka/deficyt-budzetowy-na-2024-r-wyniesie-184-mld-zl-srogo-6975438564264864a.html

    Mamy kontynuację polityki pis tylko z większym rozmachem 😃

    4 2 Cytuj
  • 23 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Jak na razie to Führer Tusk, powiększa nie przestrzeń życiową ale deficyt budżetowy
    https://www.money.pl/gospodarka/deficyt-budzetowy-na-2024-r-wyniesie-184-mld-zl-srogo-6975438564264864a.html

    Mamy kontynuację polityki pis tylko z większym rozmachem 😃

    No to dupa. Deficyt, niepotrzebnie nauczyciele zarobią, jakieś babciowe…….
    Nie ma co czytać na czerwonych paskach w TVP nawet o Kaczyńskim . No i nie wychodzimy z UE, co jest ewidentnym rozbiorem Polski. Chcemy być w cesarstwie UE razem z Portugalią i Grecją i Finlandią, czy Irlandią ….,, to zdrada stanu i oddanie potęgi Polski w obce ręce.

    Tragedia. Dlaczego ludzie odrzucili PiS? A mogliśmy budować Cesarstwo Polskie z protektoratem USA.

    Co prawda obca armia zawsze robi z nas wasala, no bo wojsk polskich nie ma na terenie USA.

    Ale albo się godzimy na protektorat ruski, albo na amerykański albo budujemy wspólną armię z Europą.

    Podobno żołnierze amerykańscy w Polsce, są przyjemniejsi niż to samo czyniący rosyjscy żołnierze, na podbitych terenach w Legnicy, chroniący Szczecin, Wrocław, Karpacz, Szklarską Porebę ….. przed Niemcami .

    Ps.
    A to CPK, to za co?
    Deficyt, a może ficyt?

    6 3 Cytuj
  • 23 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Jak na razie to Führer Tusk, powiększa nie przestrzeń życiową ale deficyt budżetowy
    https://www.money.pl/gospodarka/deficyt-budzetowy-na-2024-r-wyniesie-184-mld-zl-srogo-6975438564264864a.html

    Mamy kontynuację polityki pis tylko z większym rozmachem 😃

    A jakoś przez 8 lat... nikt nie patrzył na deficty?
    Nikt nie patrzył PISowi na ręce... robili co chcieli i bylo cacy.
    Nagle teraz: deficyt, wolność prasy.... konstytucja :-)

    Śmiech... ale dobrze bo już ruszyła maszyna co obetnie głowy tej hydrze PISowskiej!

    A co do deficytu... to myślę cały PISowski budżet był taki dziurawy... że jakby chciało się to wyprostować to byłby jeszcze większy.
    Dodatkowo przecież mieli kilka dni na jego przygotowanie... bo wspaniały prezeydent zmarnował miesiąc...

    8 2 Cytuj
  • 23 gru 2023
    marko napisał/a:

    A jakoś przez 8 lat... nikt nie patrzył na deficty?
    Nikt nie patrzył PISowi na ręce... robili co chcieli i bylo cacy.
    Nagle teraz: deficyt, wolność prasy.... konstytucja :-)

    Śmiech... ale dobrze bo już ruszyła maszyna co obetnie głowy tej hydrze PISowskiej!

    A co do deficytu... to myślę cały PISowski budżet był taki dziurawy... że jakby chciało się to wyprostować to byłby jeszcze większy.
    Dodatkowo przecież mieli kilka dni na jego przygotowanie... bo wspaniały prezeydent zmarnował miesiąc...

    Prawdę mówiąc też kupiłem te zapewnienia o kondycji i że na wszystko nas stać. Na największą w UE armię. na najlepsze uzbrojenie z Korei i USA, na CPK , na tunel pod Plebańską i na złoty pociąg.

    A tu długi, długi, długi.

    Gierek, DSL nam oddech pierwszy, Kaczyński oddech drugi.

    7 2 Cytuj
  • 23 gru 2023

    Kłamstwo szerzą za publiczne pieniądze. Trzy miliardy złotych na telewizję publiczną, która szczuje, kłamie i manipuluje. I mam dla was świetną wiadomość. 15 października z tym skończymy, a te 3 miliardy pójdzie na leczenie chorych na raka - tak mówił Führer Tusk

    I co ? I jak zawsze pokazał ludziom środkowego palca 🖕
    Pieniądze pójdą na leczenie chorych na raka, jasne....

    https://wyborcza.biz/biznes/7,147582,30533110,pierwsza-zlamana-obietnica-tuska-tvp-dostanie-w-przyszlym-roku.html?disableRedirects=true

    5 3 Cytuj
  • 23 gru 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Prawdę mówiąc też kupiłem te zapewnienia o kondycji i że na wszystko nas stać. Na największą w UE armię. na najlepsze uzbrojenie z Korei i USA, na CPK , na tunel pod Plebańską i na złoty pociąg.

    A tu długi, długi, długi.

    Gierek, DSL nam oddech pierwszy, Kaczyński oddech drugi.

    Ty żeś wszystko kupił co ci Tusk obiecał, dobrze, że się powoli przyznajesz, do tego że Cię nabrali 😃

    5 4 Cytuj
  • 23 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Ty żeś wszystko kupił co ci Tusk obiecał, dobrze, że się powoli przyznajesz, do tego że Cię nabrali 😃

    No błąd. Jaro chłopie wróć.
    Brakuje mi TVP info, Rachonia Pietrzaka……..Wolskiego i całej tej wspaniałej telewizji PiS.

    Teraz nudy, nic się nie dzieje, wszyscy cię Jarku pozdrawiają, Donek cię nie pozdrawia.

    6 3 Cytuj
  • 24 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Kłamstwo szerzą za publiczne pieniądze. Trzy miliardy złotych na telewizję publiczną, która szczuje, kłamie i manipuluje. I mam dla was świetną wiadomość. 15 października z tym skończymy, a te 3 miliardy pójdzie na leczenie chorych na raka - tak mówił Führer Tusk

    I co ? I jak zawsze pokazał ludziom środkowego palca 🖕
    Pieniądze pójdą na leczenie chorych na raka, jasne....

    https://wyborcza.biz/biznes/7,147582,30533110,pierwsza-zlamana-obietnica-tuska-tvp-dostanie-w-przyszlym-roku.html?disableRedirects=true

    To co... może zamknąć tę TVP w pi... u i będzie oszczędność?
    Nie rozumiem o co tu kaman.
    Przecież zawsze telewizja publiczna była dotowana z budżetu... to teraz skąd ma być?
    Hello?

    6 1 Cytuj
  • 24 gru 2023
    marko napisał/a:

    To co... może zamknąć tę TVP w pi... u i będzie oszczędność?
    Nie rozumiem o co tu kaman.
    Przecież zawsze telewizja publiczna była dotowana z budżetu... to teraz skąd ma być?
    Hello?

    Chodzi o to aby Tuska sprowadzić do poziomu posłuszeństwa Dudy.

    Może rządzić, ale Kaczyński rozdaje karty.

    6 2 Cytuj
  • 24 gru 2023

    A tych Macierewicz, Fotygą, Glinski …..
    ustawił bym pod domem Kaczyńskiego.
    bo sprawdzili się na ochronie nawet w nocy.

    7 3 Cytuj
  • 24 gru 2023
    marko napisał/a:

    To co... może zamknąć tę TVP w pi... u i będzie oszczędność?
    Nie rozumiem o co tu kaman.
    Przecież zawsze telewizja publiczna była dotowana z budżetu... to teraz skąd ma być?
    Hello?

    Zapytaj o to Tuska. Jeśli coś obiecywał przed milionami Polaków to chyba nie kłamał i miał na to rozwiązanie? Chyba nie chcesz powiedzieć, że z przesunięciem finansowania tvp na leczenie ludzi chorych na raka to był żart?
    To samo z kościołem, mówił że odetnie kościół od państwa i od jego finansowania.

    Co do TVP to zamknąć w pizdu. Tego nie da się oglądać. Lub niech utrzymymuje się samo, tak jak komercyjne stacje.
    Tak samo kościół.

    To obiecywała dobra zmiana vol.2

    8 4 Cytuj
  • 26 gru 2023

    Zapraszamy do Polski ! 😃
    Wir schaffen das

    https://x.com/KONFEDERACJA_/status/1738616157739884571?s=20

    6 2 Cytuj
  • 26 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Zapraszamy do Polski ! 😃
    Wir schaffen das

    https://x.com/KONFEDERACJA_/status/1738616157739884571?s=20

    całkiem przyjemne te czarnulki, mówią w języku polskim czy angielskim?

    1 1 Cytuj
  • 27 gru 2023
    niewierzacy napisał/a:

    całkiem przyjemne te czarnulki, mówią w języku polskim czy angielskim?

    Mamy żydów, murzynów w Polskim parlamencie, tylko prawdziwych Polaków w nim brak 😢
    Kommik przygotowuje grunt pod nowe przepisy migracyjne.
    Łukaszenka z Putinem, przeciera oczy ze zdumienia, patrząc ma zdjęcie.
    Sam nie mogę w to uwierzyć.

    4 5 Cytuj
  • 27 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Mamy żydów, murzynów w Polskim parlamencie, tylko prawdziwych Polaków w nim brak 😢
    Kommik przygotowuje grunt pod nowe przepisy migracyjne.
    Łukaszenka z Putinem, przeciera oczy ze zdumienia, patrząc ma zdjęcie.
    Sam nie mogę w to uwierzyć.

    Jarek. Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie;
    Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
    Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
    Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.

    4 3 Cytuj
  • Janek Sal 27 gru 2023

    Czy ten rajdowiec tu na forum to nie ten od gum ?????? dziurawych . cosik mi smierdzi butaprenem ten laudamus

    4 2 Cytuj
  • 27 gru 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    Czy ten rajdowiec tu na forum to nie ten od gum ?????? dziurawych . cosik mi smierdzi butaprenem ten laudamus

    Nie, tam ten był mocno za pisem, ja na pis ani na tą dziwną hybryde nie głosowałem. Dlatego tak zarąbiście mi się patrzy jak ludziom zaczynają boleć dupy od dobrej zmiany vol.2 😅
    Miało być a nie ma, obiecali, wydymali.
    Cudownie 😁

    4 4 Cytuj
  • 27 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Nie, tam ten był mocno za pisem, ja na pis ani na tą dziwną hybryde nie głosowałem. Dlatego tak zarąbiście mi się patrzy jak ludziom zaczynają boleć dupy od dobrej zmiany vol.2 😅
    Miało być a nie ma, obiecali, wydymali.
    Cudownie 😁

    Gościu, jest cudownie. Prezydent gra dla rządu,
    Dlatego zlikwidował kasę na TVP.

    7 2 Cytuj

Odpowiedz