Forum » Społeczeństwo

Dobra zmiana? antypis

  • 15 gru 2023

    zaczęli ....
    Jedno z pierwszych rozdań i obsada stanowisk.
    - Sikorski ?? What? Nikogo innego nie znaleźli?
    - wiceminister edukacji Joanna Mucha. Ojeju, kolejna "gwiazda".

    Na tą chwilę mamy show medialny z obrad sejmu, który ktoś zagasił gaśnicą. Bawią się niby dorośli. Pacze im na ręce. Pacze.

    18 25 Cytuj
  • 15 gru 2023
    niewierzacy napisał/a:

    zaczęli ....
    Jedno z pierwszych rozdań i obsada stanowisk.
    - Sikorski ?? What? Nikogo innego nie znaleźli?
    - wiceminister edukacji Joanna Mucha. Ojeju, kolejna "gwiazda".

    Na tą chwilę mamy show medialny z obrad sejmu, który ktoś zagasił gaśnicą. Bawią się niby dorośli. Pacze im na ręce. Pacze.

    Fakt , że Beata Kępa i Beata Mazurek były śliczne .
    Jeżeli chodzi o urodę to przewaga gwiazd PiS była przeogromna i niebywała.
    A mądrość Krasnodębskiego i Legutki też były niebywale.

    27 15 Cytuj
  • 15 gru 2023

    "gwiazda" polityczna.
    z tak na szybko zapamiętanych rzeczy to było pytanie kto wybrał takie drużyny do meczu o superpuchar (totalna niewiedza) mówienie o wspomaganiu 3 ligi hokeja (nie ma i nie było takiej) i te wpadki obniżają kompetencje
    plus wałek finansowy koncertu Madonny na Narodowym. Nie pamiętam jak to się skończyło. I nagle po latach minister sportu ma być wiceministrem edukacji.
    Dla mnie strzał w kolano. karykaturalne kompetencje

    11 9 Cytuj
  • 15 gru 2023
    niewierzacy napisał/a:

    "gwiazda" polityczna.
    z tak na szybko zapamiętanych rzeczy to było pytanie kto wybrał takie drużyny do meczu o superpuchar (totalna niewiedza) mówienie o wspomaganiu 3 ligi hokeja (nie ma i nie było takiej) i te wpadki obniżają kompetencje
    plus wałek finansowy koncertu Madonny na Narodowym. Nie pamiętam jak to się skończyło. I nagle po latach minister sportu ma być wiceministrem edukacji.
    Dla mnie strzał w kolano. karykaturalne kompetencje

    Ciężko zestawiać z gwiazdami politycznymi
    np. Sasin, Ziobro, Czarnek, Niedzielski, Kępa, Macierewicz, Szyszko, Waszczykowski, Zalewska......

    19 13 Cytuj
  • 15 gru 2023

    do tego jest inny wątek na forum
    nie trawię powtarzających się, niekompetentnych, karykaturalnych żondzoncyh
    tuska też nie trawię, to tez wg mnie kawał złośliwego mściciela i czasem chama

    12 13 Cytuj
  • 15 gru 2023
    niewierzacy napisał/a:

    do tego jest inny wątek na forum
    nie trawię powtarzających się, niekompetentnych, karykaturalnych żondzoncyh
    tuska też nie trawię, to tez wg mnie kawał złośliwego mściciela i czasem chama

    Ja mam tak że na początku wszystkich trawię, z czasem przychodzą zatrucia..
    Na Morawieckiego stawiałem, ale dupa.
    Gdyby Kaczyński nie był antyunijny też by mi nie przeszkadzał.
    Nie wybieram ludzi wg. ich cech osobowych, tylko celu w którym prowadzą.
    I na tym bym zakończył.

    10 9 Cytuj
  • Janek Sal 15 gru 2023

    Celu nie osiągnęli - z Unii nie wyprowadzili za tą straconą energię zerro stawił sie w szpitalu na jakze zacnym oddziale żony min Czarnka -Onkologii .lubelskiej .
    Ciekawe kto do Tworek sie wybierze .Jaro czy Antonio ? a moze obaj?

    12 6 Cytuj
  • 15 gru 2023
    niewierzacy napisał/a:

    zaczęli ....
    Jedno z pierwszych rozdań i obsada stanowisk.
    - Sikorski ?? What? Nikogo innego nie znaleźli?
    - wiceminister edukacji Joanna Mucha. Ojeju, kolejna "gwiazda".

    Na tą chwilę mamy show medialny z obrad sejmu, który ktoś zagasił gaśnicą. Bawią się niby dorośli. Pacze im na ręce. Pacze.

    Same gwiazdy... jedno jest pewne, nic się nie zmieni, pis = po
    Jak można wierzyć ludziom, którzy przed pisem dymali Polaków.
    Zajebiście, że konfederacja jest w Sejmie, dzięki nim po likwidacji TVP będzie można usłyszeć, zobaczyć co te pajace wyprawiają.
    Jestem ciekaw na co pójdą pieniądze z KPO, które potem będziemy spłacać. Wiatraki prawie udało im się przepachac.

    11 6 Cytuj
  • Janek Sal 16 gru 2023

    odnośnie wiatraków =- Jadąc na wschód przed Rzeszowem A4 był przygotowany plac do pobierania opłat za autostradę . Obecnie mieści się tam składowisko wiatraków . w pozycji transportowej lezy kilkadziesiąt wiatraków oraz śmigieł .
    Czekają na koniec wojny czy liberalizację przepisów .
    Musi że wieje na wschodzie - jak mawiał wieszcz wiatr od wschodu

    10 Cytuj
  • 16 gru 2023

    Entuzjazm bo nie ma pisu i będą rozliczani. Społeczeństwo ich rozliczyło i osiem lat ich nie było w żondzie. Polityk to kutwa i menda! Trza ich za mordy czymać! Jakbym ja coś ksześcijańskiego rozpiździł u użędzie to by kara była i piętnowanie. A tu gnybek wywiadów tfu! udziela.

    2 8 Cytuj
  • 16 gru 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    odnośnie wiatraków =- Jadąc na wschód przed Rzeszowem A4 był przygotowany plac do pobierania opłat za autostradę . Obecnie mieści się tam składowisko wiatraków . w pozycji transportowej lezy kilkadziesiąt wiatraków oraz śmigieł .
    Czekają na koniec wojny czy liberalizację przepisów .
    Musi że wieje na wschodzie - jak mawiał wieszcz wiatr od wschodu

    Widziałem te wiatraki, nikt ich już nie chce, szukają frajera komu będą mogli je wcisnąć.

    12 3 Cytuj
  • 16 gru 2023
    niewierzacy napisał/a:

    Entuzjazm bo nie ma pisu i będą rozliczani. Społeczeństwo ich rozliczyło i osiem lat ich nie było w żondzie. Polityk to kutwa i menda! Trza ich za mordy czymać! Jakbym ja coś ksześcijańskiego rozpiździł u użędzie to by kara była i piętnowanie. A tu gnybek wywiadów tfu! udziela.

    https://youtu.be/bAYdJqiQryQ?si=iYhAIZEnrDe5dIWS

    Co za wstyd. W izraelskim parlamencie mają choinkę? Ale my musimy mieć ich symbole.

    11 2 Cytuj
  • 16 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    https://youtu.be/bAYdJqiQryQ?si=iYhAIZEnrDe5dIWS

    Co za wstyd. W izraelskim parlamencie mają choinkę? Ale my musimy mieć ich symbole.

    Wstydzić to powinieneś się Ty, za brak wiedzy. To nie są symbole państwa Izrael ale symbole religijne polskich obywateli, którzy żyli w tym kraju i jeszcze żyją, tak to może być szok dla Ciebie ale w Polsce byli, są i będą ludzie wyznania mojżeszowego i nie są to Izraelczycy tylko Polacy więc mają takie same prawa jak wyznawcy odłamu ich religii czyli chrześcijanie (a choinka to podobno pogański/germański zwyczaj a takich tam nie było)

    8 11 Cytuj
  • 17 gru 2023

    TVP skutecznie 8lat ryla berety.
    Sejm nareszcie jest proludzki i riposty Holowni sa dla niektorych nie do ogarniecia
    no coz=spieprzaj dziadu w wydaniu Terleckiego bylo -ok....
    Piotrowicz,Pawlowicz,Kepa,Ziobro,Kaminski,Kowalski i inne .............
    coz,zmiana,panowie i panie
    polowa cieszyla ssie 8 lat
    teraz druga polowa
    az dorosnie pokolenie Z i moze nastapi zmiana
    bo nasza stara,mloda demokracja od 89r.ma 2 zmiany warty
    wspolczujemlodym co musza patrzec na tych dziadkow
    ja tam z niektorych sie ciesze
    a symbole
    no coz
    chyba nigdzie w BIBLII nie pisze,zebysmy sie modlili do obrazow ani krzyza
    dobrze,ze Jezusa nie powiesili bo by szubienice wisialy
    albo kamieniowanie bo sterta kamieni
    to KK nawprowadzal takie rozne symbole
    najlepszy jet w wielki piatek krzyz na ziemi a obok z lewej i prawej koszyki na kase
    ....................
    wina TUSKA.................

    9 6 Cytuj
  • 17 gru 2023

    Kiedyś w grupie zawodowej zaczęliśmy grzebać w naszych korzeniach.
    Okazało się, że wielu z nas ma w sobie krew żydowską głównie po przodkach płci żeńskiej, jako katolicy.
    Po płci męskiej, pozostały nazwiska polskie , z nieokreśloną religijnością.

    W samych Myślenicach obcych nazwisk katolików jest całkiem sporo.

    7 7 Cytuj
  • 17 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Widziałem te wiatraki, nikt ich już nie chce, szukają frajera komu będą mogli je wcisnąć.

    Wydaje się że wiatraki nie dot. Małopolski ( za gęsta zabudowa).
    Nie zajmuje się nie swoim tematem.
    Ślązak nie zajmuje się o gazyfikacją Podhala, Podhale nie zajmuje się wielkością wydobycia węgla .

    4 6 Cytuj
  • 17 gru 2023
    oportunista napisał/a:

    Wstydzić to powinieneś się Ty, za brak wiedzy. To nie są symbole państwa Izrael ale symbole religijne polskich obywateli, którzy żyli w tym kraju i jeszcze żyją, tak to może być szok dla Ciebie ale w Polsce byli, są i będą ludzie wyznania mojżeszowego i nie są to Izraelczycy tylko Polacy więc mają takie same prawa jak wyznawcy odłamu ich religii czyli chrześcijanie (a choinka to podobno pogański/germański zwyczaj a takich tam nie było)

    Menora jest symbolem Żydów i Państwa Izrael, więc nie pierdol głupot. Tak samo w Izraelu żyją Polacy a choinki w ich parlamencie nie ma. Nie ma symetri w stosunkach pomiędzy nami a Izraelem. Poza tym Izrael jest drugim po Rosji największym ludobójcą. To tak jakbyśmy w Sejmie mieli symbole "Z" bo w Polsce nadal żyją Rosjanie.
    Powstało nawet nowe nazewnictwo "humanitarne ludobójstwo"
    Putin to nawet kilka lat ostrzegał Ukrainę i zachód że zaatakuje..
    https://youtu.be/4gYdSY3H098?si=jEKnWXh4WLfUw0JA

    11 2 Cytuj
  • 17 gru 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Wydaje się że wiatraki nie dot. Małopolski ( za gęsta zabudowa).
    Nie zajmuje się nie swoim tematem.
    Ślązak nie zajmuje się o gazyfikacją Podhala, Podhale nie zajmuje się wielkością wydobycia węgla .

    Można by na Plebanskiej Górze kilka postawić, bez wysiedleń.

    4 3 Cytuj
  • 17 gru 2023
    oportunista napisał/a:

    Wstydzić to powinieneś się Ty, za brak wiedzy. To nie są symbole państwa Izrael ale symbole religijne polskich obywateli, którzy żyli w tym kraju i jeszcze żyją, tak to może być szok dla Ciebie ale w Polsce byli, są i będą ludzie wyznania mojżeszowego i nie są to Izraelczycy tylko Polacy więc mają takie same prawa jak wyznawcy odłamu ich religii czyli chrześcijanie (a choinka to podobno pogański/germański zwyczaj a takich tam nie było)

    Trzeba szanować różnorodność kulturową i kultywować różne tradycje obecne na naszych ziemiach. Ale od tego są domy kultury. Sejm to z zasady organ świecki. Praca posłów i senatorów powinna być nautralna światopoglądowo, a jak można tego oczekiwać, jeśli sejmowe korytarze robią za kaplicę?

    6 3 Cytuj
  • 17 gru 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Kiedyś w grupie zawodowej zaczęliśmy grzebać w naszych korzeniach.
    Okazało się, że wielu z nas ma w sobie krew żydowską głównie po przodkach płci żeńskiej, jako katolicy.
    Po płci męskiej, pozostały nazwiska polskie , z nieokreśloną religijnością.

    W samych Myślenicach obcych nazwisk katolików jest całkiem sporo.

    Jak głębiej pogrzebiesz, to odkryjesz, że twoim przodkiem była małpa.

    11 2 Cytuj
  • 17 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Jak głębiej pogrzebiesz, to odkryjesz, że twoim przodkiem była małpa.

    Żydów zaprosił do sejmu Lech Kaczyński,
    o od tamtej pory stało się to zwyczajem.

    Ja bym ich tam nie zapraszał.

    6 6 Cytuj
  • 17 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Jak głębiej pogrzebiesz, to odkryjesz, że twoim przodkiem była małpa.

    No nie do końca. Mieliśmy z małpami wspólnego przodka, ale nie była to małpa. "Gatunków" pierwszych ludzi było bardzo dużo, ciężko to połączyć w liniową całość. Jeśli się nie mylę to na dwóch wyspach odkryto szczątki pra-czlowieka nazwanego przez naukowców "hobbitem" :) miał mózg mniejszy, niż dzisiejsze szympansy, ale zaliczany jest do gatunku ludzkiego.

    1 3 Cytuj
  • 18 gru 2023

    Robię sobie taką analizę.
    UE wg tv PiS chce nas ograć wykorzystać.

    A USA to druh, który chce nas bronić za darmo i bezinteresownie.

    Czytałem publikacje Włochów, którzy nie chcą Amerykanów na swoim terenie, bo ich zniewalają,
    podobnie Niemcy, widzą Amerykanach obrońcę własnych interesów.

    My zaś mieliśmy armię sowiecką w Legnicy, broniącą ziem zachodnich, a teraz mamy armię USA, broniącą ziem wschodnich.

    Różnica między nimi polega na tym, że jedni z nami graniczą a drudzy nie.
    Poza tym obie armię bronią nas
    „bezinteresownie”

    4 4 Cytuj
  • Janek Sal 19 gru 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Żydów zaprosił do sejmu Lech Kaczyński,
    o od tamtej pory stało się to zwyczajem.

    Ja bym ich tam nie zapraszał.

    dokładniej Marek Jurek - ale za aprobatą Lecha Kaczynskiego

    7 1 Cytuj
  • 21 gru 2023

    Idą ciężkie czasy... raczej zimne, lepiej żeby klimat szybciej się ocieplał 😅
    Czym będziecie grzać ? 😃

    https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/9386260,od-kiedy-zakaz-piecow-na-wegiel-gaz-olej-i-ekogroszek-takze-w-polsc.html

    Najważniejsze , że dostaniemy piniondze z kpo na transformacje energetyczną, które wydamy u Niemca, zasilając niemiecką gospodarkę, a my polaczki będziemy potem spłacać dług. Lepiej wymyślić tego nie mógł nasz nowy wódz Führer Tusk

    9 7 Cytuj

Odpowiedz