Forum » Społeczeństwo

Dobra zmiana? antypis

  • 10 lut
    Prawicowiec napisał/a:

    I………, kto po nim?

    Jak to kto ? Po co nam Polski rząd jak jest niemiecki i Bruksela? 💩

    6 Cytuj
  • 10 lut
    NikiLauda napisał/a:

    Jak to kto ? Po co nam Polski rząd jak jest niemiecki i Bruksela? 💩

    No nie żartuj.
    Masz na myśli Brauna?
    Konfederacja jest za mała by tworzyć samodzielnie rząd. Więc z kim?

    5 Cytuj
  • 13 lut

    Kochany, stary ustrój powrócił po drugim komunizmie, i temat zamknięty. Znów jesteśmy w Europie
    po pisowskiej Wenezueli .

    3 Cytuj
  • 13 lut

    Hura! Stary ustrój powrócił, mamy już nowe podatki, czekamy na podniesienie wieku emerytalnego, mamy nową TVP PO, mamy protesty Rolników, nie będzie elektrowni atomowych, nie będzie CPK, czekamy na lekarzy i kardiochirurgów z Afryki, mamy lepsze uchwały sejmu niż starą Konstytucję. Niech żyje TUSK.

    8 1 Cytuj
  • 13 lut
    Prawicowiec napisał/a:

    Kochany, stary ustrój powrócił po drugim komunizmie, i temat zamknięty. Znów jesteśmy w Europie
    po pisowskiej Wenezueli .

    Nawiązujesz do tego że społeczeństwo będzie pracować i płacić, żeby górnicy nie strajkowali ? 😃
    Ps. Wenezuela i inne kraje z Ameryki Południowej wjadą ze swoją żywnością do Europy zaraz po tym jak eurokraci zabija nasze rolnictwo 💩
    Będziesz jadł tanie kurczaki z Meksyku 😅 oczywiście z wolnego chowu 🤡

    8 Cytuj
  • 13 lut
    NikiLauda napisał/a:

    Nawiązujesz do tego że społeczeństwo będzie pracować i płacić, żeby górnicy nie strajkowali ? 😃
    Ps. Wenezuela i inne kraje z Ameryki Południowej wjadą ze swoją żywnością do Europy zaraz po tym jak eurokraci zabija nasze rolnictwo 💩
    Będziesz jadł tanie kurczaki z Meksyku 😅 oczywiście z wolnego chowu 🤡

    Bracia:
    Czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie. Nie bądźcie zgorszeniem ani dla Żydów, ani dla Greków, ani dla Kościoła Bożego, podobnie jak ja, który się staram przypodobać wszystkim pod każdym względem, szukając nie własnej korzyści, lecz dobra wielu, aby byli zbawieni.
    Bądźcie naśladowcami moimi, tak jak ja jestem naśladowcą Chrystusa.

    2 Cytuj
  • 13 lut

    Kolejna dobra informacja dla lemingów 🥳

    https://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/9429879,drastyczne-podwyzki-rachunkow-za-prad-w-2024-dwie-grupy-ucierpia-najm.html

    Macie w pasku jeszcze miejsce na nową dziurkę? Będziecie zaciskac pasa.... 💩

    7 1 Cytuj
  • 13 lut
    NikiLauda napisał/a:

    Kolejna dobra informacja dla lemingów 🥳

    https://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/9429879,drastyczne-podwyzki-rachunkow-za-prad-w-2024-dwie-grupy-ucierpia-najm.html

    Macie w pasku jeszcze miejsce na nową dziurkę? Będziecie zaciskac pasa.... 💩

    Lepszy na wolności kęsek byle jaki niźli w niewoli przysmaki

    3 Cytuj
  • 13 lut

    Niki zastanów się może kto doprowadził do takiego stanu???? Czy pisiory nie ponoszą winy?? Tak tylko pytam bo zupełnie nie znam się na energetyce....

    2 5 Cytuj
  • 13 lut

    Zastanawiałem się w którym momencie zostanie to napisane (wszystko przez PIS) i przez kogo i oczywiście ruski czołg z tym wyjechał (tak obstawiałem).

    3 1 Cytuj
  • 13 lut
    Prawicowiec napisał/a:

    Bracia:
    Czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie. Nie bądźcie zgorszeniem ani dla Żydów, ani dla Greków, ani dla Kościoła Bożego, podobnie jak ja, który się staram przypodobać wszystkim pod każdym względem, szukając nie własnej korzyści, lecz dobra wielu, aby byli zbawieni.
    Bądźcie naśladowcami moimi, tak jak ja jestem naśladowcą Chrystusa.

    Prawicowiec skończ już tym ziołem pomiędzy pisaniem komentarzy bo już odlatujesz coraz mocniej.

    5 Cytuj
  • 13 lut
    adamos napisał/a:

    Prawicowiec skończ już tym ziołem pomiędzy pisaniem komentarzy bo już odlatujesz coraz mocniej.

    Sugerujesz, że teksty apostołów miały związek z ziołem?

    To czytanie z niedzieli z kościoła.

    4 Cytuj
  • 13 lut

    Nic nie sugeruję tylko ja po prostu nie rozumiem sensu wielu z twoich ostatnich komentarzy

    5 Cytuj
  • 13 lut
    adamos napisał/a:

    Zastanawiałem się w którym momencie zostanie to napisane (wszystko przez PIS) i przez kogo i oczywiście ruski czołg z tym wyjechał (tak obstawiałem).

    Nie super. 8 lat rządzili... wszystko rozmotnowali i zabetonowali.
    A teraz co? Nowy rząd ma cudownie... obejść?

    Oczywiście, że ten GNÓJ trzeba ogarnąć i to proste nie jest.
    Min zostawionych jest zapewne mnóstwo...
    Połatali, zamaskowali... i odeszli

    1 6 Cytuj
  • 14 lut

    Jak zwykle 8 gwiazdek i do przodu

    5 Cytuj
  • 14 lut
    adamos napisał/a:

    Jak zwykle 8 gwiazdek i do przodu

    No lepiej bym tego nie podsumował.... Dokładnie tak, ten PiS trzeba zaorać bo to partia złodziejska i prorosyjska...

    1 5 Cytuj
  • 14 lut

    Rolnicy wyjaśniają dzieciaka Kołodziejczaka 👌

    https://youtu.be/ng1voGadMeI?si=W2CFKijloDEq8rLH

    5 Cytuj
  • 14 lut

    Kurde.... 8 lat totalnej demolki rolnictwa przez PiS.... A teraz po dwóch miesiącach pisiory mają do rządu pretensje że dno i bałagan..... Rozumie ktoś coś???

    6 Cytuj
  • 14 lut
    t-34 napisał/a:

    Kurde.... 8 lat totalnej demolki rolnictwa przez PiS.... A teraz po dwóch miesiącach pisiory mają do rządu pretensje że dno i bałagan..... Rozumie ktoś coś???

    Ty najwyraźniej nic nie rozumiesz 💩
    Pisiory protestują też w Hiszpanii, Francji, Niemczech? 🙈
    Włoskie pisiory też protestują 🤣

    5 Cytuj
  • 14 lut
    NikiLauda napisał/a:

    Ty najwyraźniej nic nie rozumiesz 💩
    Pisiory protestują też w Hiszpanii, Francji, Niemczech? 🙈
    Włoskie pisiory też protestują 🤣

    I co proponujesz w związku z tym?

    4 Cytuj
  • 15 lut

    Pieniędzy nie ma i nie będzie... więc obwodnic też nie będzie 💩

    https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/9432324,budowy-100-obwodnic-nie-bedzie-resort-infrastruktury-prowadzi-weryfik.html

    Ciekawe które projekty z naszego regionu trafią do kosza 🥳

    4 Cytuj
  • 15 lut
    NikiLauda napisał/a:

    Ty najwyraźniej nic nie rozumiesz 💩
    Pisiory protestują też w Hiszpanii, Francji, Niemczech? 🙈
    Włoskie pisiory też protestują 🤣

    Przypomnij jeszcze który komisarz za ten bałagan odpowiada ....

    5 1 Cytuj
  • 17 lut

    Ruszyła miotła Tuska. Nowy prezes Poczty Polskiej. Ten sam facet zarządzał kiedyś PL LOT. A miał być jakieś konkursy i wybory na najlepszych z najlepszych fachowców. A tutaj mamy gościa z typowego nadania politycznego. Dodatkowym "atutem" jest to że w czasach jak ten "ekspert" był prezesem LOT praktycznie szorował na dnie i w zasadzie chyba tylko przez wybory w 2015 roku nie został sprzedany za przysłowiowy worek ziemniaków.

    https://www.rp.pl/biznes/art39849561-ruszyly-zmiany-w-zarzadzie-poczty-polskiej-sebastian-mikosz-zostal-prezesem

    6 3 Cytuj

Odpowiedz