Forum » Społeczeństwo

Dobry stomatolog w Myślenicach

  • mknp@o2.pl 16 lut

    Jest w Myślenicach jakiś dobry dentysta, który przykłada się do swojej pracy, potrafi np. założyć prawidłowo i zgodnie z zasadami wypełnienie z kompozytu chociażby stosując przy tym koferdam i którzy używają do pracy powiększenia (lup, mikroskopu)?

    Sprawdziłem wielu stomatologów w naszym mieście i wszyscy u których póki co byłem, robią na szybkości byle jak, którzy mikroskop ostatni raz widzieli chyba na studiach.

    2 1 Cytuj
  • 1 mar

    Każdy jest dobry jak masz prywatna wizytę i wyłożysz kilkaset setek ... 😀

    2 Cytuj
  • mknp@o2.pl 1 mar

    No pytam o prywatne wizyty, bo na NFZ to wiem że jest po taniości i na szybkości. Ale póki co i prywatne wizyty w Myślenicach wyglądały podobnie jak na NFZ, z tym że faktycznie prywatnie możesz mieć kompozyt światłoutwardzalny, ale co z tego jak niepoprawnie założony? Co z tego że zrobi Ci przegląd, jak nie ma mikroskopu, który ogromnie poprawia jakość usług.

    Dlatego szukam stomatologa, który faktycznie przykłada się do pracy, aby nie trzeba było jeździć do Krakowa, myślałem że ktoś się odezwie że jest w Myślenicach ktoś ze sprzętem, w sumie tak z praktyki wiem, że wystarczy zapytać czy używają koferdamu, jeśli stomatolog odpowie że tak, to z dużym prawdopodobieństwem zna się na swojej robocie, ale w Myślenicach spotkasz się raczej z odpowiedziami "ale po co to, szkoda czasu" :/
    Chyba bazują tutaj na tym, że nie ma zbyt dużej konkurencji, więc robiąc nawet byle jak, i tak zawsze znajdą klienta.

    1 Cytuj
  • 1 mar

    Polecam Klinikę GAMADENT przy ul. Kaz. Wielkiego 46. Miałam kontakt z dr Agnieszką Witkowską. Jestem bardzo zadowolona. Super podejście do pacjenta, solidność leczenia, fachowość i spokój. Tego szukałam w gabinecie stomatologicznym.

    2 Cytuj

Odpowiedz