Forum » Społeczeństwo

Kolaboracja na naszym terenie

  • 19 mar
    oportunista napisał/a:

    Z której części Myślenic? Bo jak z górnego albo dolnego to niestety nie możesz być z pradziada myśleniczaninem, najwyżej górno lub dolnowieśniakiem (bez urazy), dopiero od 1929 czyli nawet nie ma stu lat te części to Myślenice

    A jak z rynku to ....Zydem ?

    6 1 Cytuj
  • 19 mar
    Prawicowiec napisał/a:

    Aż się boję grzebać w korzeniach moich przodków, bo chodź są z Myślenic z dziada i pradziada, nie wiem skąd są z prą prą dziada.
    Czy nie byli z tych niebieskookich blondynów, którzy współżyli z tymi z obrzeży Krakowa… bo mam w rodzinie brunetki i blondynów. A bywali na tych terenach przejazdem i Tatarzy i Szwedzi.

    Ooooo?.....to moze idz do jakigo psychologa I porozmawiaj z nim o swoich bojazniach.

    5 1 Cytuj
  • 19 mar
    Kiernoz Blachowski napisał/a:

    Ooooo?.....to moze idz do jakigo psychologa I porozmawiaj z nim o swoich bojazniach.

    Pójdę PUŹNIEJ.

    2 2 Cytuj
  • 19 mar
    Kiernoz Blachowski napisał/a:

    A jak z rynku to ....Zydem ?

    Możesz być i Żydem, dla mnie nie ma to żadnego znaczenia, ja widzę tylko ludzi, mądrych głupich i nijakich

    4 Cytuj
  • 22 mar
    oportunista napisał/a:

    Możesz być i Żydem, dla mnie nie ma to żadnego znaczenia, ja widzę tylko ludzi, mądrych głupich i nijakich

    Dobrze że apostołowie nie urodzili się w Izraelu.
    Bo zawsze byli by żydami, a tak to są katolikami.

    4 Cytuj
  • Janek Sal 22 mar

    odnosnie tych apostołów - na półwyspie arabskim ,azja mniejsza a jakos nacji arabskiej mało wsród tych apostołów - i nie wszyscy obrzezani

    2 Cytuj
  • 22 mar
    jaskokrakow napisał/a:

    odnosnie tych apostołów - na półwyspie arabskim ,azja mniejsza a jakos nacji arabskiej mało wsród tych apostołów - i nie wszyscy obrzezani

    Swoją drogą dziwne, że obrzezani apostołowie nie rozpropagowali tego zwyczaju w Grecji i Rzymie, dokąd powędrowali.

    Swoją drogą zastanawia, czy Jezus nauczał prawosławia czy katolicyzmu?

    3 2 Cytuj

Odpowiedz