Forum » Społeczeństwo

Podwyżki cen paliwa

  • 24 sty 2012

    on nie widzi to jest jakiś bolek który nie rozumie życia przeciętnego człowieka a przecież nasze stacje benzynowe podnoszą ceny kiedy chca dziś w myślenicach cena to 5 ,89to chore a jutro pewnie jeszcze w góre

    4 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Proszę ja Was zauważyłem na Orlenie obniżkę ceny ON o całe 3 grosze-szaleństwo...:]
    reszty paliw nie zdążyłem zaobserwować

    6 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    A ja mogę się założyć ze każde miasto większe i te mniejsze ten strajk zorganizują tylko w Myślenicach skończy się jak zawsze na samym gdybaniu

    6 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    na pewno tym bardziej jak taki wiejski pisze śmiej sie śmiej tylko jak paliwo pójdzie w duł to sie na rowerek przeżuć żebyś za dużo nie stracił ,,,ze wsi a wielki pan ...WOM.....

    2 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Jak ktoś ma czas to po pisał by do ludzi. strajk zorganizować w sobope popołudniu niektórzy przecież pracują godzina ok 15? na głównej miasto-info by może podali też jak ktoś ma znajomego admina? myśle że pod Tesco parking jest za mały by sie zgadać a w dodatku aut tam sporo. już lepiej zarabie duży parking spokojnie umówić wszystko. zakopianke blokować ale nie trzeba do krk aż jechać tylko w naszym myślenickim obrębie to nawet zrobić między wjazdem z zarabia a górnymi światłami i tak sie podzielić w dwie strony.

    4 3 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: Dywizjony] Jak ktoś ma czas to po pisał by do ludzi. strajk zorganizować w sobope popołudniu niektórzy przecież pracują godzina ok 15? na głównej miasto-info by może podali też jak ktoś ma znajomego admina? myśle że pod Tesco parking jest za mały by sie zgadać a w dodatku aut tam sporo. już lepiej zarabie duży parking spokojnie umówić wszystko. zakopianke blokować ale nie trzeba do krk aż jechać tylko w naszym myślenickim obrębie to nawet zrobić między wjazdem z zarabia a górnymi światłami i tak sie podzielić w dwie strony. [/quote]
    To myślę ze już lepszym pomysłem jest tankowanie za 1 zł

    1 4 Cytuj
  • 25 sty 2012

    to z zarabiem dobry pomysł chodzi przecież o strajk u nas w naszym mieście no działajcie co

    2 2 Cytuj
  • adzygmunt 25 sty 2012

    Tankowanie za złotówkę jest jak dla mnie złym pomysłem. Zawsze jest ktoś komu rzeczywiście się spieszy, ot choćby zawieźć dziecko do szkoły, odebrać, do szpitala czy na ważne spotkanie.
    Blokowanie Zarabia jest lepszym pomysłem. Pytanie czy są drogi alternatywne np dla straży, karetki, i zwykłych użytkowników drogi itp
    Mnie także trafia, gdy za ropę płacę 6 zł. Emerytura w tym roku podniesiona o 71 zł. Ceny paliw podniosą koszty wszystkiego, na co starczy te - 71 zł?
    Unia "każe" nam podnosić akcyzę. Niech rząd nie zasłania się Brukselą. Niech nie ratuje się przed kryzysem podwyżkami. Jest wiele wiele sposobów na ratowanie finansów. Odchudzić budżety sejmu, kancelarii rządu, prezydenta, zlikwidować senat, zlikwidować powiaty wycofać armię z Afganistanu! I dużo, dużo innych działań!
    Drogie paliwo jest wszędzie? A ile my tego paliwa możemy kupić za średnią pensję w porównaniu z innymi krajami Eurolandii?
    Jest konieczny protest, może tysiącami pisać maile na adres Rostowskiego?

    3 5 Cytuj
  • 25 sty 2012

    przecież busiarze protestowali i jakoś większych problemów nie było to dlaczego my mamy być gorsi cała polska protestuje

    6 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Przed wyborami w Warszawie paliwo nagle staniało o 20 groszy aby lemingi się cieszyły a teraz macie co chcecie.Nie da się przypadkiem podwyżek zwalić na PiS ?Cały naród popiera PO więc wierzyć się nie chce aby tak popularny rząd działął na niekorzyść swoich wyborców?

    6 5 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: WIEJSKI ZAROBOS] W NIEMCZECH PRACUJA A U NAS TYLKO CHLAC I NARZEKAC UMIEJA DO ROBOTY [/quote]

    No to bierz przykład i przestań chlac, narzekac, weż sie do roboty bo mama i tata ci całe życie dawac nie będą.

    9 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Mam taką wielką prośbę.

    Jeżeli ktoś ma kanisterek najlepiej przezroczysty np. 5 czy 10 litrowy mógłby przy okazji podczas tankowania zacząć tankowanie od tego kanisterka (później można je wlać do samochodu).
    Chodzi o to by dokładnie sprawdzić stacje w naszym mieście, bo dzisiaj tankowałem na Orlen T..ka i weszło mi do pełna 3 litry więcej niż jest możliwe wg producenta. Nie mam takiego kanisterka by to udowodnić a chciałbym mieć pewność bo lubię tą stację i być może się pomyliłem?

    Paliwo drogie jak diabli więc to świetny interes cyknąć byle 5% na litrze, co daje 2,5 litra na zbiorniku 50litrowym, czyli prawie 18zł za free na jednym tankowaniu do pełna osobówki.

    Myślę że każdy byłby zainteresowany informacjami która stacja robi nas w bambuko okradając nas niepostrzeżenie, a która jest uczciwa. jak dla mnie miałoby to kluczowe znaczenie przy wyborze miejsca tankowania, wydaję ostatnio 600-700zł miesięcznie na ropkę :(

    Jak ktoś miałby taką możliwość to proszę o podzielenie się wiedzą w tym temacie.

    3 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Co tu gadać mamy najgorszy rząd od upadku komuny. Ludzie oni nas okradają a wszystko to pod pretekstem walki z kryzysem czy wy nie widzicie jak rząd Tuska nas otumania? Czy dalej zwolennicy PO będą przystawali przy swoim jaki to nie jest dobry rząd? Ludzie oni nas okradają! Mamy zmasowany atak podwyżek w każdej dziedzinie za niedługo ropa będzie kosztować 8 , 9 lub 10zł. Na pewno wielu słyszało ostatni absurd czyli podatek od deszczu! Myślicie że jest to nie możliwe? Będziemy mieć ("liczniki w rynnach") Obecnie w Polsce nie da się Żyć!!!!! Jestem za protestem A jak będzie trzeba to z kamieniami pójdę jak w Egipcie czy Libii!!! I Wiem że wielu ludzi zrobi to samo jak to się nie zmieni!!

    9 3 Cytuj
  • 26 sty 2012

    [quote=gość: Wróg PO] Co tu gadać mamy najgorszy rząd od upadku komuny. Ludzie oni nas okradają a wszystko to pod pretekstem walki z kryzysem czy wy nie widzicie jak rząd Tuska nas otumania? Czy dalej zwolennicy PO będą przystawali przy swoim jaki to nie jest dobry rząd? Ludzie oni nas okradają! Mamy zmasowany atak podwyżek w każdej dziedzinie za niedługo ropa będzie kosztować 8 , 9 lub 10zł. Na pewno wielu słyszało ostatni absurd czyli podatek od deszczu! Myślicie że jest to nie możliwe? Będziemy mieć ("liczniki w rynnach") Obecnie w Polsce nie da się Żyć!!!!! Jestem za protestem A jak będzie trzeba to z kamieniami pójdę jak w Egipcie czy Libii!!! I Wiem że wielu ludzi zrobi to samo jak to się nie zmieni!! [/quote]

    Taaa i wystrzelają was jak KACZKI :)

    Paliwo nie jest u nas drogie, poprostu za duży haracz bulimy państwu, głodujemy czase porzyczamy by nie głodować, kombinujemy, szukamy gdzie taniej na nic to. *****a..... kraj żeby tu życ musisz nauczyć się walczyć nie o swoje o cudze, bo swojego nic nie masz. Aby coś kupić orza cie równo zawsze jest wybór nie kupić, Mam juz dość pocieszeń w stylu ciesz sie ze nie zyjesz w rosji albo libi hmm... Własnie martwie się ze musze życ w PL a co jakis czas mieć wybór między mniejszym a większym złem, ale jak zwykle większa połowa nie słuchała no to skutki MAMY.
    Róbcie protest ale tak by nie ucierpieli nasi, ktoś wspomniał że dziecko trzeba do lekarza, kogoś do szpitala więc z tym blokowaniem z głową a poki co ZBIERAC SIE JAK BEDZIE NAS WIECEJ WYGRAMY

    5 1 Cytuj
  • 26 sty 2012

    [quote=gość: Ropniak] Mam taką wielką prośbę.

    Jeżeli ktoś ma kanisterek najlepiej przezroczysty np. 5 czy 10 litrowy mógłby przy okazji podczas tankowania zacząć tankowanie od tego kanisterka (później można je wlać do samochodu).
    Chodzi o to by dokładnie sprawdzić stacje w naszym mieście, bo dzisiaj tankowałem na Orlen T..ka i weszło mi do pełna 3 litry więcej niż jest możliwe wg producenta. Nie mam takiego kanisterka by to udowodnić a chciałbym mieć pewność bo lubię tą stację i być może się pomyliłem?

    Paliwo drogie jak diabli więc to świetny interes cyknąć byle 5% na litrze, co daje 2,5 litra na zbiorniku 50litrowym, czyli prawie 18zł za free na jednym tankowaniu do pełna osobówki.

    Myślę że każdy byłby zainteresowany informacjami która stacja robi nas w bambuko okradając nas niepostrzeżenie, a która jest uczciwa. jak dla mnie miałoby to kluczowe znaczenie przy wyborze miejsca tankowania, wydaję ostatnio 600-700zł miesięcznie na ropkę :(

    Jak ktoś miałby taką możliwość to proszę o podzielenie się wiedzą w tym temacie. [/quote]

    heh dopieroteraz się skapłeś.. stary nie uświadczysz stacji na której nie ma wałków. Albo mniej leją, albo handlują paragonami, albo poprostu dolewaja do paliwa jakieś smieci .... na każdym kroku szary obywatel jest okradany, taka ta nasza rzeczywistość

    3 1 Cytuj
  • 26 sty 2012

    to co drodzy Państwo, bo schodzimy z tematu - gromadzimy się w tą sobotę?
    Parking na Zarabiu to dobry pomysł godzina 15 myślę że też niezła.
    W niedalekiej Wieliczce też mają zamiar po protestować...

    2 2 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Myślę by kulturalnie zablokować na jakies 30 czy 45 minut zakopiankę. a wszyscy na parking na zarabie na 15 i skrzykać ludzi:)
    Zróbmy coś i sami dla satysfakcji!!!
    bez zbędnego gadanie że się nie uda.

    6 1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    jakoś wszyscy gadaja a nikt nic nie działa...

    3 2 Cytuj
  • 27 sty 2012

    taki to już nasz naród - dużo gada niewiele robi...
    Gdzie się podział powstańczy zapał?
    Jak to się stało że komuna padła?

    1 3 Cytuj
  • 27 sty 2012

    zamroziło wszystkich

    1 3 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Sam se zablokuj móżg Pomysl komu zrobisz na złosc PAŃSTWU ?? ludziom co płaca tak jak ty za paliwo na które psioczysz ze drogie oni zapłacili tyle samo a moze i wiecej i przez takich sianogłowych, pomyslałes jak ktos ma np zapalona rezerwe i jedzie z dzieckiem widzi stacje w myslenicach a ty KULUTURALNIE ZABLOKUJESZ MU DROGE NA 45 min !!!! przy -12C ... w sumie niech ma za swoje ze miał mało paliwa i ze ma dziecko heeh przy -12 nikt jeszcze nie umarł :) hehe WIEJSKO KULURA szacun

    3 5 Cytuj
  • 27 sty 2012

    PRZYJOŁECH DZIS KLECHE PO KOLYNDZIE TAKSA PRZYJECHOŁ HAY

    CI TO UMIEJO SIE URZADZIC NIE BULI ZA PALIWO :)

    1 2 Cytuj
  • 27 sty 2012

    ale ksiądzu za kolęde cza hej,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    4 Cytuj
  • 27 sty 2012

    A może się dołączymy do reszty ludzi?

    http://twojepaliwo.pl/przebieg-akcji-miasta/

    2 3 Cytuj
  • 27 sty 2012
    2 4 Cytuj

Odpowiedz