Forum » Społeczeństwo

Podwyżki cen paliwa

  • 23 sty 2012

    Paliwo coraz droższe, na forach coraz bardziej wrze o protestach więc może i my byśmy się zebrali i coś zablokowali?
    http://www.mmkrakow.pl/400417/2012/1/23/wywalcza-paliwo-za--zlote-juz-dzis-protesty?category=spozaMiasta

    21 3 Cytuj
  • 23 sty 2012

    No i to jest b dobry pomysł. tylko trzeba kogoś rozsądnego z głową na karku jako organizatora no i dobre nagłośnienie takiego protestu.

    9 3 Cytuj
  • 23 sty 2012

    Se mózg zablokujcie gdzie PYTAM GDZIE CHCESZ blokować masz w myślenicach 3 stacje konkretne z tego na 2 panienki juz blokuja HOT DOGIEM a ty jeszcze zydzisz 0,20-0,40 gr jak cie nie stać na paliwo to chodz na nogach, baaa cała wies MYSLENICKA jezdzi dieslem no i boli co boli jednak za duzo spala do ROBOTY.

    4 27 Cytuj
  • 23 sty 2012

    Piszesz tak, bo sam jeździsz rowerem albo zupełnie nie masz pojęcia o realiach. I nie jeżdżę dieslem, a i pracuję uczciwie. A Tobie proponuję najpierw szybki kurs kultury osobistej a później wypowiedzi na forum. To, że Myślenice małe to nie znaczy że można je okradać a my mamy być cicho. Najwyraźniej Ciebie można zmuszać do czego tylko się chce a Ty protestu nie wnosisz. Przykro czytać takie wypowiedzi.

    16 2 Cytuj
  • 23 sty 2012

    zgadzam sie z PAULCIAM ja rowniez popieram akcje protestacyjna sama sie dolacze jesli bedzie taki protest

    11 2 Cytuj
  • 23 sty 2012

    Ja jestem za!!! Mamy najdroższe paliwo w całej UE to kpina Już dawno powinniśmy zrobić strajk i blokadę stacji tankować po 10 gr i tak w koło ...uja nam zrobią

    8 3 Cytuj
  • 23 sty 2012

    hm po 10 gr cię nie puści dystrybutory też mają minima.
    ale w sobote strajk w polsce blokują autostrady i obwodnice moze by u nas zakopianke zablokować.
    Problem to nie jest tylko się zgadać na więcej aut i krążyć. sam bym sie na to pisał. Zróbmy coś razem wszyscy bo liczyć że ktoś zrobi za nas to nic z tego nie będzie

    8 1 Cytuj
  • 23 sty 2012

    Moim zdaniem blokada stacji nic nie da.
    Można by się skrzyknąć i pojeździć sobie powoli w sobotę Zakopianką do Krakowa i z powrotem.
    Inna myśl jaka mi się nasuwa to można starać się jak najmniej jeździć, t.j. jak najmniej tankować a można to osiągnąć przez np. dojeżdżanie w kilka osób jednym samochodem do pracy, Gumtree jest bardzo dobrym miejscem do takich akcji, sam dojeżdżam co dzień do Krk do pracy i właśnie tam znalazłem dwie osoby które już od dłuższego czasu ze mną dojeżdżają.

    Dywizjony masz rację, jeżeli my czegoś nie zrobimy to kto??

    12 1 Cytuj
  • 23 sty 2012

    Teraz to po ptokach ,jak wybraliście to teraz cierpcie.Za cztery lata znowu obiecają wam podatek liniowy,zielona wyspę i takie tam duperele.Na razie podpiszą ACTA żeby wam się w głowach nie poprzewracało od tej wolności.

    10 3 Cytuj
  • 23 sty 2012

    proponuje ustalic miejsce godzine do spotkania w sobote i jedziemy pomalu do krakowa tylko pytanie ilu sie odwazy?

    10 1 Cytuj
  • 23 sty 2012

    Najpierw niech przetrzepią stacje benzynowe, jak oszukują na dystrybutorach. Większośc jest ustawiona że nie leje tyle ile mają lać. Nie dość że dymają nas na cenach to jeszcze oszukują na dystrybucji..

    12 2 Cytuj
  • 23 sty 2012

    W sobotę jadę.

    7 2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Jak dzieci mało im mało to przez was jest tak a nie inaczej, miał byc PKP w myślenicach to nie, wszystko na nie ale kase trzebac jak w UE to pierwsi wykazac sie a ze uczciwie zarabiacie. Smiech na sali dobrze wam tak paliwo skoczy na 7 pln potem 8 i 10 i co i tak bedziecie jezdzic psioczyc kazdy potrafi, rzad ma centralnie w powazaniu czy TY ON ONA ONO JA bedzie jezdzic autem, nie stac cie proste placz i płacz. Blokowac i Strajkowac NIC INNEGO NIE UMIECIE ale KASE TO WAM DAC PODWYZKI OBNIZKI baaa POLACZKI zawsze wszystko zle MYSLENICE okradane hehe.

    3 20 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Do roboty sie brac a nie biadolic na tej wsi to tylko NARZEKAC umiecie paliwo jest tanie u nas jak barszcz, niemcy tankuja i mowia ze tanie wiec o co chodzi, TRZEBA SIE BYŁO UCZYC to by sie miało lepsza prace a nie chlac chlac i narzekac POLACZKI.

    2 15 Cytuj
  • 24 sty 2012

    [quote=gość: BRITISHpetrolDLABOGATYCH] Se mózg zablokujcie gdzie PYTAM GDZIE CHCESZ blokować masz w myślenicach 3 stacje konkretne z tego na 2 panienki juz blokuja HOT DOGIEM a ty jeszcze zydzisz 0,20-0,40 gr jak cie nie stać na paliwo to chodz na nogach, baaa cała wies MYSLENICKA jezdzi dieslem no i boli co boli jednak za duzo spala do ROBOTY. [/quote]

    Ty się lepiej zajmij cenami owsa i siana dla twojego konia bo niedługo z głodu padnie biedna szkapa.

    13 2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    [quote=gość: WIEJSKI ZAROBOS] Jak dzieci mało im mało to przez was jest tak a nie inaczej, miał byc PKP w myślenicach to nie, wszystko na nie ale kase trzebac jak w UE to pierwsi wykazac sie a ze uczciwie zarabiacie. Smiech na sali dobrze wam tak paliwo skoczy na 7 pln potem 8 i 10 i co i tak bedziecie jezdzic psioczyc kazdy potrafi, rzad ma centralnie w powazaniu czy TY ON ONA ONO JA bedzie jezdzic autem, nie stac cie proste placz i płacz. Blokowac i Strajkowac NIC INNEGO NIE UMIECIE ale KASE TO WAM DAC PODWYZKI OBNIZKI baaa POLACZKI zawsze wszystko zle MYSLENICE okradane hehe. [/quote]

    Znam dobrego lekarza .

    6 4 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Ja jestem za o której co i jak? nie dajmy sie bo jak dalej nie bedziemy reagowac to beda nas okradac jeszcze wiecej ,z wyplaty zostaje oplacenie rachunków kpina ,

    7 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    [quote=gość: WIEJSKI ZAROBOS] Do roboty sie brac a nie biadolic na tej wsi to tylko NARZEKAC umiecie paliwo jest tanie u nas jak barszcz, niemcy tankuja i mowia ze tanie wiec o co chodzi, TRZEBA SIE BYŁO UCZYC to by sie miało lepsza prace a nie chlac chlac i narzekac POLACZKI. [/quote]

    tylko ze w niemczech zarabiaja 4 razy tyle co my

    8 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    W NIEMCZECH PRACUJA A U NAS TYLKO CHLAC I NARZEKAC UMIEJA DO ROBOTY

    1 15 Cytuj
  • 24 sty 2012

    [quote=gość: WIEJSKI ZAROBOS] W NIEMCZECH PRACUJA A U NAS TYLKO CHLAC I NARZEKAC UMIEJA DO ROBOTY [/quote]

    gadasz jak potluczony. tylko ze u nas idac do pracy oferuja ci 1200-1500 zl i wyzyj za to. chcac pracowac i tak jestes skazany na bylejakosc plac. widac ze nigdy nie musiales sam sie utryzmywac

    8 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    [quote=gość: WIEJSKI ZAROBOS] Do roboty sie brac a nie biadolic na tej wsi to tylko NARZEKAC umiecie paliwo jest tanie u nas jak barszcz, niemcy tankuja i mowia ze tanie wiec o co chodzi, TRZEBA SIE BYŁO UCZYC to by sie miało lepsza prace a nie chlac chlac i narzekac POLACZKI. [/quote]
    Żal mi Ciebie człowieczku. Można kupę zarabiać i mieć ciężko chore dziecko i wystarczy, by nawet jak twierdzisz super płaca za super wykształcenie nie starczyła na lanie do baku. Coś na ten temat wiem, więc skończ te swoje żałosne wypowiedzi i spadaj szastać tymi swoimi wielkimi zarobkami puki masz zdrowie!

    9 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Ja też jestem za i w 100% pojawię na proteście bo to co z naszym krajem i nami robi rząd jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie długo nie będzie się wogóle dało tu żyć a szkoda mi Naszej Polski :(

    8 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    kasuja posty super ale blokada tak tak i jeszcze raz takk pewnie cwanik wiejski na nogach łazi i dlatego tak syczy na blokade

    4 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    http://twojepaliwo.pl/

    Ja proponuje sobotę o godzinie 14 pod Tesco

    4 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    WIEJSKI ZAROBOS- w Polsce pensja minimalna to 1500 zł brutto.

    Według niemieckiego GUS przeciętne wynagrodzenie brutto w całej RFN w drugim kwartale bieżącego roku wyniosło 3313 euro w przeliczeniu po dzisiejszym kursie to około 14 tysięcy zł.

    Widzisz różnicę ?

    8 1 Cytuj

Odpowiedz