Forum » Społeczeństwo

Temat DDA

  • 16 kwi 2012

    Witam.
    Szukałem w myślenicach informacji na temat Dorosłych Dzieci Alkoholików, jednak za dużo się nie dowiedziałem pomimo że problem jest na porządku dziennym to pomocy i informacjii w naszym rejonie za dużo niema. Co Wy o tym sądzicie ?

    11 5 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    Wio po słownik ! " ALKOHOLIKÓW " a nie Alkocholików :/

    4 20 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    W Poradni Leczenia Uzależnień przy ul. Szpitalnej w Hotelu Pielęgniarskim trwa rekrutacja do grupy terapeutycznej dla DDA. tel. 273 02 13

    http://www.dda.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=6&id=73&Itemid=66

    13 2 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    Niestety byłem kiedyś zmuszony szukać pomocy w tej materii i ostrzegam. Niech Ręka Boska broni od korzystania w tym względzie z tzw. "pomocy" ośrodka pomocy społecznej w Myślenicach !!! Po prostu to prawdziwa katastrofa . Ostrzegam.

    9 1 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    Witam:) nie mieszajcie poradni leczenia uzależnień z ośrodkiem pomocy społecznej.
    Ja miałam ,,niestety" okazję rozmawiać z jedną z pań tam pracujących z powodu uzależnienia mojego wujka.
    Polecam, bardzo mili ludzie, widać że zależy im na człowieku

    4 4 Cytuj
  • 19 kwi 2012

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Myślenicach - to wielka pomyłka, która nie służy najbardziej potrzebującym tylko "kółku wzajemnej rodzinnej adoracji".

    6 3 Cytuj

Odpowiedz