Forum » Społeczeństwo

prawda o Palikocie

  • 21 maj 2012

    wiem że wielu z was się zawiodło na Platformie Obywatelskiej, część z Was przekierowuje swoje sympatie polityczne na Ruch Poparcia Palikota, proponuję więc przyjrzeć się z bliska owej osobie.
    Wiecie że ojciec Palikota był szmalcownikiem?

    http://www.blogpress.pl/node/4892

    [i/]Bardzo prawdopodobną hipotezą, krążącą po ziemi lubelskiej jest
    hipoteza okupacyjnego szmalcownictwa Mariana Palikota. Czy ktoś wie
    dlaczego Marian Palikot w okresie powojennym (1945-47) stał się nagle
    człowiekiem zamożnym?
    Czy ktoś ostrzegł Mariana Palikota, gdyż ten zniknął nagle z
    Biłgoraja na kilka miesięcy w momencie gdy ocaleli z getta Żydzi
    zwiezieni na rynek, wskazywali polskim żołnierzom miejskich
    „szmalcowników”.[i/]

    Wiecie w jaki sposób Palikot dorobił się swojego majątku?

    http://socjologiakrytyczna.nowyekran.pl/post/28962,jak-powstal-majatek-palikota
    <em class="bbc">
    Dnia 28. stycznia 2004 r. Polmos Lublin podpisał umowę
    ze spółką Market Consulting (Europe) Limited z siedzibą w Londynie,
    zlecając jej wykonanie usług zmierzających do nabycia przez Polmos akcji
    jakiegoś angielskiego producenta alkoholu. Tytułem zaliczki Market
    Consulting dostał 2 mln euro. Siedziba firmy zarządzającej spółką Market
    Consulting mieści się na Wyspach Dziewiczych - co to oznacza, wie
    każdy, kto ma pojęcie o przepływie kapitału do rajów podatkowych. Na
    nasz rozum z Polmosu najzwyczajniej wyprowadzono 2 mln biznesie.

    Pomińmy moralny aspekt całej sprawy: Palikot kupił
    Polmos Lublin za pieniądze nie swoje, tylko Polmosu (podobnie było z
    prywatyzacją PZU S.A.). Opisane wyżej losy 2 mln euro są jawnym
    złamaniem art. 345 § 1 kodeksu spółek handlowych. Stanowi on, że spółka
    nie może udzielać pożyczek, zabezpieczeń, zaliczkowych wypłat czy w
    jakikolwiek inny sposób pośrednio finansować nabycia emitowanych przez
    nią akcji.

    Ekspert z branży PR, szef dużej agencji, nie ma
    wątpliwości, że dla Palikota muszą pracować profesjonalni PR-owcy. -
    Świadczy o tym choćby szybkość reakcji na wydarzenia medialne.
    Nieprzypadkowo też najbardziej skandalizujące wypowiedzi Palikota
    pojawiają się w momentach dogodnych dla PO. Kiedy PiS ogłosił mający
    ręce i nogi program walki z kryzysem, Palikot obraził minister Gęsicką. I
    media mówiły tylko o tym, a nie o programie PiS - stwierdza. Przyznaje,
    że Palikot szybko został wylansowany jako rozpoznawalna w 40-milionowym
    narodzie osoba, ale dla Platformy niekoniecznie musi skończyć się to
    dobrze. - Palikot stanie się w pewnym momencie niebezpieczny, ale nie
    dla PiS, które może też swoje ugrać - zyskiwać na oburzeniu jego
    metodami, tylko dla kolegów z PO. Mając nazwisko, może zacząć
    dystansować się od dotychczasowego wizerunku, a zacząć prezentować się
    jako ekspert od gospodarki, który odniósł sukces w biznesie.

    Ciekawy wywiad z byłą żoną Palikota

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/byla-zona-palikota-chcial-topic-pielegniarki-i-gor,1,5136446,wiadomosc.html

    "Ciągle udaje kogoś innego. Był szlachcicem,
    hetmanem lubelskim. Jego poglądy są śmieszne, to teatr alternatywny,
    zabawa do końca" - mówi o Januszu Palikocie, swoim byłym mężu, Maria
    Nowińska. W rozmowie z tygodnikiem "Wprost" ujawnia także, jakie poglądy
    na temat protestujących pielęgniarek miał obecny lider Ruchu Palikota.
    "Na rozwiązanie sprawy protestujących pielęgniarek miał zawsze taki sam
    pomysł. Zawieźć pielęgniarki na dół do kopalni, do górników. Potem
    zatopić ich wszystkich i zabetonować szyby" - dodaje.

    "....dla odmiany, jej był mąż postanowił zostać "komunistą". "Zabawa do
    końca, hajowa jazda, zupełny teatr alternatywny. Program Ruchu Palikota
    to bajka. Pisał go pewnie z jakimś kumplem przy winie i mieli dobrą
    zabawę" - czytamy w rozmowie z tygodnikiem "Wprost".

    "Moja ocena jest obarczona osobistym rozgoryczeniem. Tak, zawsze ktoś
    może powiedzieć, że o Palikocie mówi rozgoryczona kobieta, ale nie z
    powodu osobistych stosunków z panem Palikotem, mam inne powody do
    goryczy" - zaznacza dalej. Oskarża także polityka o to, że wyprowadził
    ich wspólny majątek zagranicę i jest "ponad prawem".

    Palikot z racji bycia posłem, szefem partii, powinien zająć się czymś w
    temacie gospodarczym. Z racji tego że był on kiedyś przedsiębiorcą i
    całkiem nieźle mu szło/choć mam jest wielka wątpliwości w legalność z jaką udało mu
    się zdobyć środki na zakup pierwszej gorzelni - bo to temat na osobny
    wątek/ wie jak zrządzać majątkiem więc powinien wg mnie skupić się na
    tym by Polakom żyło się dostatniej. Jak dobrze pamiętam miał ogromną
    szansę w "komisji przyjazne państwo" ale właśnie w niej pokazał na co go
    stać. Szybko jego działania przekształciły się w konferencje z
    wibratorem w dłoni i pistoletem. Brak skupienia się na tym co
    najważniejsze dla Polski i Polaków doprowadziły do odwołania Palikota z
    szefa tejże komisji i tak do dziś pojawiając się na wiecu gejów,
    palących marychę, na happeningach ustawia swoją chorągiewkę tak jak
    wiatr zawieje i aktualne badania socjotechniczne mówią. Wyjątkiem byłą
    akcja młodych w sprawie ACTA gdzie został wygwizdany bo młodzi się
    szybko na nim poznali za co im chwała.
    Reasumując Palikot zrobi wszystko żeby tylko uzyskać dodatkowy punkt
    procentowy poparcia, ew zrobi szum wtedy kiedy wychodzą niewygodne fakty
    dla PO

    10 17 Cytuj
  • 21 maj 2012

    rzeczywiście, jesteś szakalem.
    Piszesz o pośle Palikocie, czy jego ojcu. Czy ego "winy" są winami syna.
    Po co ten post? Polityka (rzygam już tym), czy próba zdyskredytowania człowieka. Nie przepadam za nim. Ale od wyciągania przekrętów nie jest opinia publiczna, zwłaszcza jak opiera się na sformułowaniach typu: "...Bardzo prawdopodobną hipotezą, krążącą po ziemi lubelskiej jest
    hipoteza okupacyjnego szmalcownictwa Mariana Palikota..."
    Nic dodać nic ująć o kulturze tego postu.

    14 17 Cytuj
  • 21 maj 2012

    widać nie otworzyłeś linków bo to co poniżej nich jest cytatem z tych zródeł

    zapytaj ludzi z biłgoraja co myślą o palikocie

    a tu polityk nawołujący do miłości:
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r-tFlRbX--s

    11 12 Cytuj
  • 21 maj 2012

    Tylko że do wyborców nic nie dociera.Jak można nabierać się na takie sztuczki?
    Gdyby Goebbels miał telewizję?Ale co można wymagać od ludzi gdzie większość całą swoją wiedzę posiada z telewizji czy tabloidów?Wystarczy rozejrzeć się w koło jak ta cała machina propagandowa robi z większości idiotów,teraz Premier objeżdżał kraj jak Gierek i społeczeństwo zachwyca się jaki to gospodarz zamiast wyśmiać ten cały kabaret.Palikot nie wziął się z nikąd a jego ugrupowanie powstało jak mówią złośliwi w gabinecie Tuska aby zatrzymać część elektoratu przed przejściem na stronę SLD czy innych ugrupowań.To część "grupy trzymającej władzę" gdyby się wywinął spod kontroli podzieliłby losy wygnańców z PO a "niezależna " prokuratura prześwietliła by jego interesy.Zresztą wystarczy prześledzić jak u nas powstawały partie polityczne,czy był to ruch od dołu czy na górze ktoś decydował i ludzie kupowali ten kit?
    http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6263&Itemid=1
    http://www.tvn24.pl/12690,1725350,0,1,przypomnijmy--co-czempinski-mowil-o-powstaniu-po,wiadomosc.html
    Polecam artykuł Waldemara Łysaka z Uwarzam Rze"Ludzie Cienia"
    http://www.uwazamrze.pl/artykul/766446,878251-Ludzie-z-cienia.html
    "Polityka jest jak mówią drugą najstarszą profesją świata.Doszedłem do wniosku że ma ona dużo wspólnego z tą pierwszą" R.Reagan.

    11 3 Cytuj
  • 21 maj 2012

    Nie ma bardziej skompromitowanego i dwulicowego polityka w Polsce nad Palikota! Lepper był "głosem ludu"- chciał (a przynajmniej tak zapewniał) poprawić byt najuboższych. A czego tak naprawdę chce Palikot? Pojedzie na zjazd komuchów- powie, że chce budować fabryki! Pojedzie na zjazd cpunow- powie, że trzeba legalizować zioło! Pojedzie do antyklerykałów- wypisze się z koscioła! Pan P uprawia wielkomiejski POPULIZM. Znajduje niszę światopoglądową, temat "tabu" w którym żaden szanujący się polityk i trzeźwo myślący człowiek nie zdecyduje się na jednoznaczne oceny, i dowali z grubej rury. Zbierze za to parę punktów procentowych i tak gromadzi przeróżnych radykałów i dziwaków wokół siebie.

    A tym z krótką pamięcią przypominam co zdziałał Palikot w swojej rewolucyjnej komisji Przyjazne Panstwo: NIC! A miał przecież pełne poparcie rządu i sejmu. Nie zrobił NIC. No ale gdzie tu znaleźć czas na pochylenie się nad nudnymi ustawami, kiedy trzeba ze sztusznym choojem i swinskim ryjem w tv robic szoł!

    15 5 Cytuj
  • 21 maj 2012

    Szakal. Jest jedna zasada. Jeśli komukolwiek coś zarzucasz, to podpieraj się prawdą, rzetelną prawdą. Z niezbitymi dowodami.
    A nie bez powodu zacytowałem: "...Bardzo prawdopodobną hipotezą, krążącą po ziemi lubelskiej ...
    O cóż to jest ta "bardzo prawdopodobna hipoteza" ? może mi to wytłumaczysz?

    Opieranie się na tekstach "ogólnie powtarzanych", pogłoskach, nawet na tych "najprawdziwszych" oraz powielaniem tych "wiadomości" jest niczym więcej niż szkalowaniem danej osoby.
    Niestety w naszej społeczności stało się to normą, żywienie się niesprawdzonymi "faktami", wrosło to w nas. Jest to ponurą rzeczywistością. W Myślenicach oraz na tym forum aż roi się od pomówień, kłamliwych informacji, niesprawdzonych "faktów".
    Chyba nie tędy droga.

    4 9 Cytuj
  • 21 maj 2012

    Jeśli Janusz Palikot mógł pytać o ojca braci Kaczyńskich, byłego żołnierza AK mam prawo zadać następujące pytania:
    1) Czy to prawda, że Marian Palikot, ojciec Janusza Palikota, w czasie II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał polskich Żydów do Majdanka i Auschwitz?

    2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot stał się nagle człowiekiem niezmiernie zamożnym? A działo się to w tym czasie, gdy ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i nacjonalizacji.

    3) Czy to prawda, że Marian Palikot uciekł z Biłgoraja na całe dwa lata, a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była identyfikacja szmalcowników przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w Biłgoraju?

    4) Czy to prawda, że niejaki Jakub Schumann, polski Żyd, szantażowany i wydany przez Mariana Palikota nazistom, cudem ocalały z transportu do obozu koncentracyjnego, odwiedził rodzinę Palikotów w roku 1963?

    5) Czy to prawda, że Jakubem Schumannem natychmiast zajął się przyjaciel rodziny Palikotów, członek KM PZPR Dechnik?

    6) Czy to prawda, że po tej interwencji losy Jakuba Schumanna są nieznane?

    7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe „zapicie na śmierć”?

    Cool Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku?

    9) Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci swojego ojca Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy?

    10) Co stało się z majątkiem Mariana Palikota? Kto był spadkobiercą i czy pieniądze zdobyte na tak ohydnym procederze zostały zainwestowane w firmy Janusza Palikota?

    11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania odebranego od ojca mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał trwałego urazu psychicznego?

    12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w klinice psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma przeszłość ojca mordercy i alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota, która nosi znamiona poważnych zaburzeń psychicznych.

    13) Czy ciało Mariana Palikota nie powinno być ekshumowane, aby zbadać przyczynę śmierci i ewentualny udział osób trzecich, w tym Janusza Palikota?

    14) Czy to nie dziwne, że Janusz Palikot syn alkoholika, który widział tragedię ojca i własną, buduje fabrykę z tanim alkoholem, przyczyną milionów podobnych nieszczęść? Czy takie zachowanie nie świadczy o wyjątkowo cynicznej naturze Janusza Palikota, chęci zysku za wszelką cenę przypominającej zachowania ojca?

    15) Czy Janosz Palikot chcąc odkupić winy ojca, nie powinien zamieścić na swoim blogu fotografii swojego ojca, aby poszkodowani przez Mariana Palikota Żydzi oraz ich krewni, mogli rozpoznać swojego oprawcę?

    16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej zainwestował brudne i krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien wypłacić rodzinom prześladowanych Żydów odszkodowania?

    z góry dziękuję za odpowiedzi

    16 5 Cytuj
  • 21 maj 2012

    źródło:
    http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/90332,pieniadze-palikota-z-cypryjskiej-skrzynki.html

    Ustaliliśmy, że w ostatnich tygodniach Janusz Palikot wykonał zaskakujący ruch biznesowy. Poseł ma ponad 2 mln euro długu w luksemburskiej firmie CEPI, którą sam założył. Ale Palikot właśnie sprzedał CEPI. Akt notarialny - dostępny dla każdego, kto chce skorzystać z rejestrów sądu w Luksemburgu - ma datę 9 kwietnia.

    Kupcem jest cypryjska firma Hydrativa. Do kogo należy? Za ile kupiła firmę od Palikota? To informacje
    niedostępne, prawo na Cyprze pozwala ukrywać wiadomości o właścicielach firm i przepływach finansowych. Sam Palikot informował nas jeszcze w czwartek, że nie jest udziałowcem firmy i nie zna jej struktury kapitałowej.

    My ustaliliśmy, że Hydrativa podaje ten sam adres w Limassol co inna spółka, z której płynęły pieniądze na pożyczki dla Palikota. I którą w Polsce reprezentował Marek Zdanowicz, adwokat pojawiający się przy biznesach posła.

    Do tej pory tylko raz warszawska prokuratura sprawdzała, czy Janusz Palikot lub jego współpracownicy nie stoją za anonimową spółką z raju podatkowego.

    Chodzi o londyńską firmę zarejestrowaną na Wyspach Dziewiczych (przez nią Palikot miał rzekomo wyprowadzać pieniądze
    z Polmosu Lublin). Prokuratura umorzyła śledztwo, choć nie próbowała nawet ustalić nazwisk rzeczywistych właścicieli spółki, nie wykonała podstawowych sprawdzeń w brytyjskim rejestrze sądowym.

    Polityk pożycza pieniądze nie tylko od anonimowych spółek z rajów podatkowych. Z ostatniego oświadczenia Palikota wynika, że mógł liczyć na młodszego brata - Bogdana. Ten udzielił posłowi w zeszłym roku czterech pożyczek na sumę 3,9 mln euro. Bogdan Palikot był kilka miesięcy temu przesłuchiwany przez policję na zlecenie prokuratury, która bada operacje finansowe posła. Po przesłuchaniu młodszy Palikot, który miał 3,9 mln euro na pożyczkę dla brata, poprosił o zwrot kosztów przejazdu do Warszawy, ponieważ... nie ma pracy.

    8 3 Cytuj
  • Marek 22 maj 2012

    ...ale chyba nie sugerujecie ze Palikot bedzie kandydowal na burmistrza miesciny 30 km od Krakowa :D

    6 Cytuj
  • 22 maj 2012

    Tekst w stylu "dziadek z wermachtu" no ale nie mi oceniać intencje autora. Nie wiem próbujesz udowodnić wszystkim jaki to jesteś inteligenty, że nie kierujesz i nie dałeś się ogłupić tym "złym" mediom? Oczerniasz czyjegoś ojca na forum publicznym nie mając żadnych dowodów. Jest to coś najgorszego. Post w stylu "byłeś gotów wysłać brata na śmierć" sam zniżasz się do poziomu osoby, którą tak nienawidzisz. To świadczy o tobie no i pewnie o tym że jesteś fanem niepokalanego Jarosława i św. pamięci brata jego jedynego? Trochę wstyd mi za takich ludzi.

    6 6 Cytuj
  • 22 maj 2012

    Krytykujesz kogoś a sam robisz to samo,kpisz sobie innych.Ze zwolennikami RP nie można dyskutować gdyż dyskusja z ludźmi bez poglądów i zasad nie ma sensu.
    Mnie ten folklor tylko bawi i niech się ludziska bawią świńskimi ryjami ,występowaniem z kościoła i czym tam jeszcze chcą.

    4 3 Cytuj
  • 22 maj 2012

    [quote=gość: marcinecki] Jeśli Janusz Palikot mógł pytać o ojca braci Kaczyńskich, byłego żołnierza AK mam prawo zadać następujące pytania...
    [/quote]

    Masz prawo zadawać pytania. Ale dlaczego wzorujesz się na Januszu Palikocie? Czy powielanie zachowań od negatywnych polityków nie razi Cię. Wzorując się na politykierze (trudno nazwać go politykiem) stajesz się podobnym do niego.
    A Twój styl pytań niczym nie odbiega od jego stylu. I nie wiem, czy znajdzie się ktoś, kto będzie starał się na nie odpowiedzieć. Ja na pewno nie.
    Natomiast retoryka Twoich pytań jest, delikatnie mówiąc, niestosowna.

    I tak na przykład:

    ... 2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot stał się nagle człowiekiem niezmiernie zamożnym? A działo się to w tym czasie, gdy ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i nacjonalizacji....

    Jedziesz po ludzkich uczuciach. Pytasz i ubierasz to pytanie w kontekst historyczny, bolesny. To chwyta. Zaczynam już Mariana Palikota nienawidzieć.

    Idziemy dalej:

    ...7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe „zapicie na śmierć”? Cool Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku?...

    Zapicie się na śmierć, to jest tragedią dla każdego człowieka, dla rodziny, bliskich. Kimkolwiek jest. Nie chce mówić na temat alkoholizmu, ale na pewno znasz wokół siebie cierpiących z powodu tego uzależnienia.

    Dalej:

    ... 11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania odebranego od ojca mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał trwałego urazu psychicznego?...

    ... ojca mordercy i ....
    Czy jest do dowiedzione w postępowaniu sądowym? Bo Ty wydałeś już osądziłeś, nie dając odpowiedzi na 1 pytanie.

    następne:

    ... 12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w klinice psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma przeszłość ojca mordercy i alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota, która nosi znamiona poważnych zaburzeń psychicznych. ...

    widzę, że oprócz majestatu sędziego również jesteś lekarzem psychiatrą a w pytaniu 14 ocierasz się o psychologię i socjologię.

    i na koniec:

    ... 16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej zainwestował brudne i krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien wypłacić rodzinom prześladowanych Żydów odszkodowania?

    Używasz słowa "najprawdopodobniej" i już proponujesz jakie ma podjąć działania.

    Pomyśl, co ono oznacza. Co oznaczają słowa: "prawdopodobna hipoteza, rzekome działania, itp.

    Już w poprzednim poście napisałem, że opieranie się na tekstach "ogólnie powtarzanych", pogłoskach, nawet na tych "najprawdziwszych" oraz powielaniem tych "wiadomości" jest niczym więcej niż szkalowaniem danej osoby.
    Niestety w naszej społeczności stało się to normą, żywienie się niesprawdzonymi "faktami", wrosło to w nas. Jest to ponurą rzeczywistością.

    1 2 Cytuj
  • 22 maj 2012

    A co robił Wasz bohater-też zadawał takie pytania na temat np. Prezydenta i to było OK bo dokładał Kaczorom ale już w odwrotną stronę nie wolno pytać.
    Cytat"Niestety w naszej społeczności stało się to normą, żywienie się niesprawdzonymi "faktami", wrosło to w nas. Jest to ponurą rzeczywistością."
    Prawdziwe fakty to te które podaje TVN i GW.Zresztą POstępowy Rząd zlikwiduje naukę historii w szkołach żeby jakiś pętak który naczyta się jakiś książek wygrzebanych na strychu nie kwestionował prawd objawionych przez TVN i najlepszego kolegę Urbana.

    4 3 Cytuj
  • 22 maj 2012

    Zacofany. Źle mnie zrozumiałeś. Janusz Palikot nie jest moim bohaterem. Jeśli już to negatywnym, tak jak wielu innych posłów krzykaczy i szukających sensacji w niesprawdzonych wiadomościach.
    Janusz Palikot zadawał pytania, pod którymi kryły się negatywne odpowiedzi, tak jak w pytaniach marcineckiego. Pytania, które sugerują, wprost narzucają odpowiedzi, najczęściej negatywne.
    Chodzi mi o ten styl przekonywania ludzi, który krzywdzi innych ludzi.

    2 4 Cytuj
  • 22 maj 2012

    Jeśli GW i TVN 24 kłamie? To jak nazwiesz to co jest napisane w uważam rze? Bo kiedyś wpadła mi w ręce ta gazeta to mogłem się tylko złapać za głowę. Ci to powinni zmienić dilera. Absolutnie nie jestem fanem GW ani TVN 24. W mediach interesuje mnie przede wszystkim sport. Jednak każdemu zdarza się obejrzeć fakty czy wziąć do ręki uważam rze. I z dwojga złego wybiore TVN.

    5 6 Cytuj
  • 22 maj 2012

    [quote=gość: obserwator78] Jeśli GW i TVN 24 kłamie? To jak nazwiesz to co jest napisane w uważam rze? Bo kiedyś wpadła mi w ręce ta gazeta to mogłem się tylko złapać za głowę. Ci to powinni zmienić dilera. Absolutnie nie jestem fanem GW ani TVN 24. W mediach interesuje mnie przede wszystkim sport. Jednak każdemu zdarza się obejrzeć fakty czy wziąć do ręki uważam rze. I z dwojga złego wybiore TVN. [/quote]
    doczytać sobie proszę genezę powstania grupy ITI, a jak nie to udostępnię linka, kto ma media ten ma władzę i nie będą to żadne oszczerstwa czy pomówienia tylko same fakty

    co do palikota to wiecie już dlaczego potrzebny mu był imunitet, ryba psuje się od głowy,
    Palikot i reszta zrobi wszystko żeby nie dopuścić PIS do władzy bo PIS już pokazało jak potrafi sprzątać układy między władzą a biznesem, głosujcie dalej na polityków biznesmenów - myślicie że oni wam przysporzą więcej kasy w waszych portfelach. PO przez 5 lat to już udowodniła. Polityka prorodzinna - VAT na ubranka 23%. Emerytury - polacy najdłużej pracują w europie i najkrócej żyją na tej emeryturze. itd itd
    http://kontrowersje.net/sites/default/files/userfiles/image/Marian%20Palikot.JPG

    7 2 Cytuj
  • Marek 22 maj 2012

    [quote=gość: marcinecki] doczytać sobie proszę genezę powstania grupy ITI, a jak nie to udostępnię linka, kto ma media ten ma władzę i nie będą to żadne oszczerstwa czy pomówienia tylko same fakty [/quote]

    kazdemu "na swieczniku" mozna brudy wyciagac / vide PC i ich telegraf czy inny telefon ;)/ tylko wracajac do tematu tego watku: po co ktos TU "smaruje" Palikota ? IMHO odpowiedz jest prosta - dla flame&#039;u bo chyba nie z powodu tego o co pytalem wczesniej :D...

    ...wiec zycze dalszego owocnego obrzucania sie blotem

    3 1 Cytuj
  • 22 maj 2012

    "Żeby wyjść z Kościoła trzeba bowiem zrobić coś, na co Palikot najwyraźniej w sobotę nie wpadł. Trzeba postąpić zgodnie z procedurą apostazji!
    Tyle że nie jest ona medialna. Nie wiąże się z przybijaniem dokumentów do drzwi, ani z perorowaniem w blasku fleszy. Zgodnie z procedurą, apostazja dokonywana na terenie polskich diecezji ma być złożona w formie własnoręcznego oświadczenia przekazanego proboszczowi w miejscu zamieszkania w obecności dwóch pełnoletnich świadków. Do wniosku należy także dołączyć akt chrztu."

    "Jak widać, w sobotę Palikotowi jak zwykle chodziło o show, a nie o konkretne kroki. A prawda jest taka, że jeśli Palikot nie postąpi zgodnie z opisana przez nas procedurą, w dalszym ciągu będzie członkiem Kościoła - tego samego, który nazywa przybudówką Prawa i Sprawiedliwości."

    http://www.fakt.pl/Wpadka-Palikota-Chcial-wystapic-z-Kosciola-ale-nie-wiedzial-jak-dokonac-apostazji,artykuly,157976,1.html

    5 1 Cytuj
  • 23 maj 2012

    "Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania.
    Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę.
    Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...) O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi.

    Stefan Niesiołowski - w wywiadzie "Naśladujmy Litwę", Życie 01.08.2001

    3 1 Cytuj
  • 23 maj 2012

    Właśnie PO jest zbieraniną ludzi bez poglądów którzy dla kariery wstąpią do każdej partii która ma szansę na wygranie wyborów,wystarczy prześledzić losy znanych postaci w ilu już partiach byli.
    Przypomina się stary dow***** .W jednym z teleturniejów pada pytanie.W ilu partiach był JMR ,można sie pomylić o dziesięć?
    "Panowie,policzmy głosy"
    http://www.youtube.com/watch?v=yJrOt3wPcxE
    Jak można nazwać takie nocne obrady zmierzające do obalenia legalnego rządu?
    Czego ci ludzie się obawiali że tak się spieszą ?Przecież na granicach nie stały żadne wrogie czołgi?
    Czy teczki mają siłę wybuchu jądrowego?
    Wszystkie te partie mają jeden cel-nie dopuścić do zerwania układu z Magdalenki.

    6 Cytuj
  • Marek 23 maj 2012

    a wy dalej swoje...

    ...kogo obchodzi TU, na TYM forum jakies PO, Paliko czy palisro - zajmijcie sie pytlowaniem o ZUO albo ponarzekajcie na Ostrowskiego :P

    2 4 Cytuj
  • 23 maj 2012

    Palikot kiedyś działał w JP2, teraz chce wystąpić z Kościoła.

    Czy ten człowiek jest dojrzały ?

    3 Cytuj
  • 23 maj 2012

    http://www.youtube.com/watch?v=XjQ2YVdkrmM&feature=player_embedded

    Na zalaczonym filmie widać jaką sympatia cieszy sie Janusz Palikot wsrod taksowkarzy. Ciekawe czy popularnosc wzrosla od ostatniej niedzieli?

    3 Cytuj
  • 24 maj 2012

    [quote=marr] a wy dalej swoje......kogo obchodzi TU, na TYM forum jakies PO, Paliko czy palisro - zajmijcie sie pytlowaniem o ZUO albo ponarzekajcie na Ostrowskiego :P [/quote]
    POPIRAM !

    4 Cytuj
  • 13 lut 2013

    Janusz właśnie dokonał samogwałtu politycznego
    zawiódł tylu ludzi, tylu ludzi zdołał omamić, no ale jak się zawsze było ch.... politycznym to nim się do końca życia pozostanie

    7 Cytuj

Odpowiedz