Forum » Społeczeństwo

Petycja w sprawie katastrofy Smoleńskiej.-podpisz.

  • Tolo 1 lip 2012

    Petycja do Prezydenta Baracka Obamy w sprawie katastrofy Smoleńskiej.
    Proszę o podpisy pod petycją, do 5 lipca wymagana jest ilość 25.000
    https://wwws.whitehouse.gov/petitions/!/petition/support-polish-nation-appeal-international-investigation-smolensk-2010-air-crash/tDSMBfXr?utm_source=wh.gov&utm_medium=shorturl&utm_campaign=shorturl

    70 39 Cytuj
  • 1 lip 2012

    To jakiś żart ?!

    20 55 Cytuj
  • 1 lip 2012

    A co niby ma Kunta Kinte do Smoleńskiego zamachu.

    11 54 Cytuj
  • 1 lip 2012

    1. W dowolnej przeglądarce internetowej wejść na adres www.wh.gov/zMU. Wyświetli się petycja zatytułowana "We petition the Obama administration to support the Polish Nation appeal for an international investigation of the Smolensk 2010 air Crash".

    2. Pod tekstem petycji znajdują się przyciski "Sign in" oraz "Create an account". Jeżeli ktoś posiada już konto w serwisie informacyjnym Białego Domu, powinien wybrać "Sign in", zalogować się, po czym wrócić na stronę petycji i wcisnąć przycisk "Sign this petition". Nieposiadający konta wciskają "Create an account" (Utwórz konto).

    3. Pojawi się strona "Create a WhiteHouse.gov Account". W tabeli należy wpisać swoje podstawowe dane:
    * First Name - Imię
    * Last Name - Nazwisko
    * E-mail - adres poczty elektronicznej
    * ZIP - amerykański kod pocztowy (pole można pominąć)

    4. Pole "Sign up for e-mail updates from President Obama and other senior administration officials" można zaznaczyć, jeżeli ktoś chce otrzymywać e-maile z informacjami biura prasowego Białego Domu. Nie jest to obowiązkowe.

    5. Następnie należy przyjrzeć się zniekształconym literom w polu poniżej napisu "For security, type the following text in the box below it" i przepisać je do pustej rubryki na samym dole. Ma to za zadanie uniemożliwić tworzenie fikcyjnych kont przez automaty. Jeżeli litery są zupełnie nie do odczytania, można kliknąć na ikonę z dwoma strzałkami i je zmienić. Następnie pojawi się przycisk "Create an account", który należy przycisnąć. W przypadku błędnego wypełnienia (np. nieprawidłowego przepisania literek z obrazka) system zaproponuje ich poprawienie.

    6. Należy odebrać swoją pocztę elektroniczną z adresu wpisanego w rubrykę "E-mail". W ciągu kilku minut powinien przyjść e-mail z adresu info@messages.whitehouse.gov. Zawiera skomplikowany adres internetowy zaczynający się od https://wwws.whitehouse.gov/user/validate/ . Trzeba na niego kliknąć lub ręcznie przenieść do przeglądarki. E-mail zawiera też hasło (password), które należy zachować, aby można było w przyszłości używać serwisów Białego Domu, na przykład do tworzenia i popierania innych petycji.

    7. Ponownie pojawi się strona z tekstem petycji smoleńskiej. Pod tekstem powinien znajdować się przycisk "Sign this petition". Należy go wcisnąć. Otworzy się okno z potwierdzeniem, które można zamknąć, wciskając "Close".

    8. Po odświeżeniu strony albo ponownym wejściu na stronę petycji pod jej tekstem widać będzie listę sygnatariuszy. Najpierw jest na niej inicjatorka Barbara C., a następnie każdy widzi siebie, po czym wszystkich pozostałych.

    Ja już założyłem. Teraz kolej na innych- przekazujcie znajomym i przyjaciołom !

    64 17 Cytuj
  • Marek 1 lip 2012

    [quote=gość: cenzur] A co niby ma Kunta Kinte do Smoleńskiego zamachu. [/quote]

    ...no pewnikiem maczal w nim swoje brudne paluchy :D

    5 48 Cytuj
  • 1 lip 2012

    http://niewygodne.info.pl/artykul/00147.htm

    Administracja Baracka Obamy jak dotychczas unikała zajęcia jednoznacznego stanowiska w kwestii katastrofy smoleńskiej oraz podjęcia działań na rzecz umiędzynarodowienia badania jej przyczyn. W najbliższym czasie może jednak zostać do tego zmuszona. Powodem tego może być... presja polskich internautów!

    58 8 Cytuj
  • 1 lip 2012

    a kim jest Barbara C. i jaki ma cel to działanie (czytałem tekst petycji, który jest bardzo mętny).

    7 47 Cytuj
  • 1 lip 2012

    Dajcie już spokój z tą katastrofą, rondem i innymi wymysłami. Macie te swoje fundacje to sobie budujcie ronda, pomniki z własnych uzbieranych środków. Jak by wam przyszło budować je z własnej kasy to byłoby ich zdecydowanie mniej. Kasę przeznaczyć na łatanie dziur w jezdni lub inne rzeczy.

    21 44 Cytuj
  • 1 lip 2012

    Czy Cezary uważa Polskę, za podległą Stanom Zjednoczonym kolonię zamorską?

    Co pan O. ma do spraw polskich?

    13 41 Cytuj
  • 1 lip 2012

    [quote=gość: Przeciwniczka pomnika] Dajcie już spokój z tą katastrofą, rondem i innymi wymysłami. Macie te swoje fundacje to sobie budujcie ronda, pomniki [/quote]
    Nie chcesz podpisywać petycji - NIE PODPISUJ, ale nie krytykuj innych za chęć działania.
    Polska (podobno) już jest wolnym (?) krajem.......

    46 20 Cytuj
  • 1 lip 2012

    [quote=gość: Ted Bundy] Czy Cezary uważa Polskę, za podległą Stanom Zjednoczonym kolonię zamorską?

    Co pan O. ma do spraw polskich? [/quote]

    A ma i to całkiem sporo, bo między innymi zginął tam 1 obywatel USA (Polak z obywatelstwem Amerykańskim)
    Rząd USA powinien się tym zająć z urzędu jak w innych przypadkach z udziałem obywateli USA.

    52 10 Cytuj
  • 1 lip 2012

    całkiem sporo - 0,96%. nie ośmieszaj się. Wystarczyło Polsce 44 lata podległości Ruskim. Jak chcesz lizać dupę Amerykanom to nie musisz się zasłaniać tym że jakiś dwu- paszportowiec leciał z ''elitą'' .

    12 45 Cytuj
  • 1 lip 2012

    Kończy się EURO czas spokoju i już na arenę wkraczają oszołomy kaczusie ludzie nie ośmieszajcie Polski i dajcie nam spokojnie żyć!!!!!!

    23 47 Cytuj
  • 1 lip 2012

    [quote=gość: Ted Bundy] całkiem sporo - 0,96%. nie ośmieszaj się. Wystarczyło Polsce 44 lata podległości Ruskim. Jak chcesz lizać dupę Amerykanom to nie musisz się zasłaniać tym że jakiś dwu- paszportowiec leciał z ''elitą'' . [/quote]

    Ted, twoja wypowiedź jest wewnętrznie sprzeczna!!!
    Chyba sam siebie nie ogarniasz:)
    To,Twoim zdaniem te 44 lata tak miały wszystkim w głowie przewrócić że mają siedzieć cicho bo Ruskie teraz grają?????
    Żal mi takich ludzi jak TY :(
    Ciekawe cobyś na to powiedział jak by ta jedna osoba była właśnie Tobie bliska????
    Zważ na to że "niby" mamy niepodległy kraj a tym czasem nie my gramy tam pierwsze skrzypce,tak być nie powinno!!!!
    Szkoda i wstyd że do dziś jest wielu takich którzy nie potrafią tego ogarnąć dla czego tak jest i nawet tu szczekają jak ktoś usiłuje coś mądrzejszego napisać.

    44 7 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Wydawać by się mogło że forum naszej myślenickiej społeczności będzie wolne od tego tematu, jednak się pomyliłem.. przez to wszystko jak słyszę słowo smoleńsk to nie mam przed oczami zdjęć z katastrofy tylko tych debili z pochodniami. Ojczyznę mądrą racz na oddać panie......

    13 45 Cytuj
  • 2 lip 2012

    amerykonie niech wyjaśnią swoje WTC 9/11 wszędzie wam powiedzą prawdę i g.... prawdę ,
    http://wtc.hotnews.pl/

    8 34 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Jak przeczytałem tytuł tego posta to pomyślałem, że to żart :) a tu proszę... hehehehe
    Przy okazji chciałbym do petycji dołączyć punkt - kto mi zwinął gumkę do mazania w podstawówce- klasa 2a w 1992 roku. może Barak pomoże :)

    11 36 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Nigdy w życiu nie podpisze!!!!

    16 39 Cytuj
  • 2 lip 2012

    [quote=gość: fix] gość: Ted Bundy napisał/a: całkiem sporo - 0,96%. nie ośmieszaj się. Wystarczyło Polsce 44 lata podległości Ruskim. Jak chcesz lizać dupę Amerykanom to nie musisz się zasłaniać tym że jakiś dwu- paszportowiec leciał z ''elitą'' .

    Ted, twoja wypowiedź jest wewnętrznie sprzeczna!!!
    Chyba sam siebie nie ogarniasz:)
    To,Twoim zdaniem te 44 lata tak miały wszystkim w głowie przewrócić że mają siedzieć cicho bo Ruskie teraz grają?????
    Żal mi takich ludzi jak TY :(
    Ciekawe cobyś na to powiedział jak by ta jedna osoba była właśnie Tobie bliska????
    Zważ na to że "niby" mamy niepodległy kraj a tym czasem nie my gramy tam pierwsze skrzypce,tak być nie powinno!!!!
    Szkoda i wstyd że do dziś jest wielu takich którzy nie potrafią tego ogarnąć dla czego tak jest i nawet tu szczekają jak ktoś usiłuje coś mądrzejszego napisać. [/quote]

    Nie Fix - te 44 lata to wystarczająco dużo, nie licząc zaborów - żeby być komukolwiek podległym, czy to Rosji czy USA.
    Te podpisy wyglądają właśnie jak poskarżenie się sześciolatka mamie, że większy kolega mu długopis w szkole zabrał.
    Jeśli uważasz że to wina Rosji - ok , ja tego nie wiem, bo co mnie to gówno obchodzi - nie moja sprawa,
    to napisz petycję do Donka, on zdaje się rządzi Polską - nie Obama, żeby zerwał wszelkie kontakty z Rosją - zero importu , zero eksportu , lub jak ma jaja i mu się to opłaci , to wojna.
    A lizanie tyłka Ameryce, zostaw tym którym się to opłaci, bo Polska z ''sojuszu'' z USA ma tylko zabitych żołnierzy w Iraku, Afganistanie itd. no i wizy, które znoszą od kilkunastu lat :)

    7 37 Cytuj
  • Marek 2 lip 2012

    mozna "zalozyc klodke"

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,12053333,25_tysiecy_podpisow_pod_petycja_do_Obamy_ws__Smolenska_.html

    ...no chyba ze to tylko pretekst do tarzania sie w blocie ;)

    2 30 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Rok 1918 odzyskanie niepodległości
    1920 wojna polsko –bolszewicka
    1 wrzesień 1939r agresja Niemiec hitlerowskich
    17 wrzesień 1939 agresja Rosji sowieckiej
    Okupacja , pierwsze obozy koncentracyjne, Katyń wywózki na Sybir i Kazachstan.
    Dochodzimy do 1945r kiedy to Stalin instaluje władze komunistyczną na terenie Polski.
    Teraz pytanie kto po tym wszystkim popiera władze ludową ?
    Właściciele ziemscy nazwani obszarnikami którym skonfiskowano majątki i podzielono na parcele – nie
    Małorolni chłopi nazwani kułakami –nie
    Młynarze , kowale , leśnicy – nie
    Fabrykanci, bankierzy , handlarze, kamienicznicy – nie
    Lekarze, prawnicy , administracja państwowa – nie
    Wykwalifikowana klasa robotnicza - nie
    No więc kto ?
    Otóż bezrolni chłopi , fornale , menele, bezrobotni, złodzieje i mordercy.
    Ta grupa otrzymała od Stalina prace , mieszkanie i awans społeczny . Ci ludzie to pierwsza elita PRL, jeszcze surowa ale świadoma że bez opieki Rosji nic w życiu nie osiągnie, to sekretarze lat 50 i 60 tych.
    Następnie ich dzieci , już po skończonych studiach partyjnych, potrafiący się poprawnie wysłowić stanowią w latach 70 i 80 kwiat PRL.
    Koniec komunizmu był łaskawy dla ich dzieci , zachowali majątki , układy zostali biznesmenami to już kadra IIIRP .
    Mimo że minęło tyle lat odkąd ich dziadowie wyszli z czworaków i melin podmiejskich , nadal słoma wystaje z butów.
    Popatrzcie na zachowanie obecnych elit , czy ktokolwiek wyobraża sobie żeby powiedzieć człowiekowi którego brat zginął powiedzmy w ”wypadku” aby do niego zadzwonił.

    To ten sam typ ludzi którzy odzierali powstańców styczniowych z butów , grzebali we wnętrznościach zamordowanych Żydów szukając kosztowności .
    Ta hołota wniosła na szczyty wzorce wyniesione z czworaków , język ,zachowanie obyczaje , wtedy miedzy sobą się żarli , kopali dołki aby mieć lżejsza prace ,lepsze wynagrodzenie . Dzisiaj robią to samo , żaden nie pomyśli o wspólnocie , o narodzie, liczy się tylko indywidualny zysk.
    Czy popieranie takich ludzi nie świadczy o tych co ich wybierają ?
    Nawet nie wiecie jak się brzydzę tą cała elitą obecną , jak mnie mierzi oglądanie Niesiołowskiego Palikota i innych .
    Polacy !!!!!!!!!!
    Otwórzcie oczy , to że inni plują nam w twarz to nasza wina , chama trzeba lać PO pysku bo będzie coraz gorzej .

    41 6 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Co za naiwny naród! Mało razy Obama pokazał gdzie ma Polske i Polaków, ile razy i gdzie będziecie go lizać....panie Baracku może da nam pan wizy, panie Obama może nakrzyczy pan na ruskich i na Tuska za ten Smoleńsk, bo my jako twoi poddani i wierni słudzy zawsze będziemy na twe skinienie ciemnym paluszkiem.
    Pomijam już kwestie idiotyzmów z petycjami itp...
    Gdzie nasza duma, honor?

    15 40 Cytuj
  • 2 lip 2012

    [quote=cygnus]
    Gdzie nasza duma, honor? [/quote]
    o co ty pytasz wyznawców PIS-u?? o DUMĘ i HONOR???? Proszę Cię!!!!

    15 38 Cytuj
  • 2 lip 2012

    A GDZIE JEST PETYCJA PRZECIW WYDAWANIU KASY NA DURNE POMNIKI OSÓB O WĄTPLIWEJ REPUTACJI ?!

    20 29 Cytuj
  • Marek 2 lip 2012

    [quote=gość: marcinecki] [...] chama trzeba lać PO pysku bo będzie coraz gorzej . [/quote]

    petycjami ? pisaniem bzdurnych postow na prowincjonalnym forum ? marszami ramie w ramie z kibolami ? otwieraniem parkow, rond, ulic i czego tam jeszcze im Kaczynskich ? rozdrabnieniem "prawicy" ?

    nie tedy droga Panowie...

    6 32 Cytuj

Odpowiedz