Forum » Społeczeństwo

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

  • 13 lut 2013

    Tutaj jest inaczej. Patologia już się zrodziła. Teraz czyha na władzę.

    2 21 Cytuj
  • 18 lut 2013

    http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smolenska/pplk-stroinski-nie-czuje-sie-morderca,1,5423598,wiadomosc.html
    ja bym radzil Ppłk Sroinskiemu aby uwazal na seryjnego samobujce ,dopada kazdego ktory publicznie podwaza wersje o katastrofie

    19 Cytuj
  • 18 lut 2013
    albert7575 napisał/a:

    http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smolenska/pplk-stroinski-nie-czuje-sie-morderca,1,5423598,wiadomosc.html
    ja bym radzil Ppłk Sroinskiemu aby uwazal na seryjnego samobujce ,dopada kazdego ktory publicznie podwaza wersje o katastrofie

    A ilu już ten seryjny SAMOBÓJCA już wykonał tych SAMOBÓJSTW. I czy komisja Macierewicza na prawdę rzetelnie udowodniła wszystkie popełnione przez tego samobójcę samobójstwa :)

    Gościu - potrafisz rzetelnie rozbawić. Pasujesz do kabaretu PiS i Komisja Sejmowa :)

    Masz u mnie dwa plusy. Jeden za ortografię :) Sobie dam 3 minusy :)

    1 25 Cytuj
  • 19 lut 2013

    moze i z ortografia mam czasami problemy,ale za to z arytmetyka i logarytmami zadnych,
    poprostu do tej pory juz dwie osoby ktore mialy cos do powiedzenia w sprawie "upadku" TU 154 popelnily juz samobojstwo,a jak pewnie przeczytales ten artykul to zwrociles uwage na slowa o tym ze po komendzie "odchodzimy" musialo sie cos stac ze TU-154M nie odszedl na drugi krag,pytanie tylko co sie stalo,
    jednym z tych samobojcow byl technik pokladowy JAKa
    -cyt :
    "W śledztwie dotyczącym katastrofy, Muś był wzywany na świadka. Jego zeznania pozostawały w sprzeczności z tym co zostało zapisane w stenogramach dokumentujących rozmowę pomiędzy załogą Tu-154 i obsługą wieży kontroli lotów Korsarz w Smoleńsku. W relacji Musia wieża zezwoliła pilotom Tu-154 zejść do wysokości 50 metrów. W stenogramach natomiast zapisano, że do 100 metrów. "
    druga osoba byl gen. Petelicki,ktory dosc ostro atakowal rzad komisje millera za sledztwo w sprawie tej katastrofy
    kolega...,mam coraz wieksze wrazenie ze ty jestes calkowicie oderwany od swiata,
    i nie rozbawiaj mnie z tymi plusami i minusami,zostales "zlinczowany" i probujesz jakos wybrnac,
    w tym, temacie moge jeszcze podystkutowac,w tamtym juz zamknalem dyskusje z toba,jestes kompletnym ignoratem,wszystkie twoje wypowiedzi opieraja sie tylko na twoich wolnych myslach
    a moge ci zadac jedno prywatne pytanie?

    15 1 Cytuj
  • 20 lut 2013

    Wal smialo z tym pytaniem.
    Tez w temacie urojonego zamachu nie mam nic do powiedzenia. Walka z religią nie ma snsu, bo opiera sie ona na wyimaginowanych wnioskach, wyciaganych z kazdego elementu do ktorego mozna sie przyczepic. Nikt nie mowi ze nie bylo bledow, z kazdej ze stron. Ruscy pewnie tez ich wiele popelnili i niektore sa bardzo dla nich niewygodne prez co chca je zatuszowac, to jest logiczne i normalne ze kazdy stara sie ukrywac swoje bledy, ty tez pewnie nie raz to robiles i ja i inni, a gdy chodzi o rzecz takiego kalibru jak ten wypadek, dziwi cie to. Bo mnie wcale.
    Tylko ze ta religia lapie kazdy tego typu element, nawet niewielki i wznosi go na oltarz fanatycznego spektaklu jako dowod ze byl zamach, a byl to tylko wstydliwy blad, do ktorego kazda ze stron nie jest skora sie przyznac. Jedno jest pewne ze gdyby samolot nie probowal ladowac w warunkach ktore zabranialy na ladowanie, zaden z tych bledow nie mialby miejsca. I to jest prawda wszystkich prawd.

    3 14 Cytuj
  • 20 lut 2013

    a skad ty to wszystko wiesz?,normalnie jak czytam twoje posty to mam wrarzenie ze z wszechmogacym i wszechwiedzacym rozmawiam,
    kiedys urban w jednym ze swoich wywiadow powiedzial ze istnieje sekta smolenska i sekta palikota,a ja dodam jeszcze ze istnieje sekta tuskopeowaska,sldowska pisowska,biurokracka,i mase innych jeszcze sekt
    moze dla takich "ludzi" jak ty nie ma znaczenia co sie stalo,ale nie wtracaj sie do tych ktorzy chca to wyjasnic

    12 3 Cytuj
  • 20 lut 2013

    Wystarczy byc otwartym na wiadomosci, ale zamknietym na wszelkie proby manipulacji. Samemu wyciagac wnioski a nie posilkowac sie i to jeszcze takimi ludzmi, ktorych najwazniejszym celem jest dzielenie ludzi w imie jakiegos chorego spisku. Czy ty nie lapiesz ze jak nie chodzi o kase to chodzi o wladze? Tacy ludzie nie maja ani honoru ani zasad, robienie popularnosci na grobach jest dla takich niczym dla ciebie sniadanie, wystarczy popatrzec na Martusie Kaczynska, ktora ujadala na temat spisku i zamachu jak pies. Wystarczylo tylko powiedziec ze jezeli uwaza ze to zamach to musi oddac pieniadze z ubezpieczenia, bo ubezpieczenie nie uwzglednia zamachu i nagle cisza jak makiem zasial. KASA i TYLKO KASA I WLADZA sie liczy, a ci co daja sie wciagnac w ich gierki o wladze sa ich marionetkami i miesem wyborczym i sadazowym.

    2 14 Cytuj
  • 20 lut 2013
    Mecenas napisał/a:

    Wystarczy byc otwartym na wiadomosci, ale zamknietym na wszelkie proby manipulacji. Samemu wyciagac wnioski a nie posilkowac sie i to jeszcze takimi ludzmi, ktorych najwazniejszym celem jest dzielenie ludzi w imie jakiegos chorego spisku. Czy ty nie lapiesz ze jak nie chodzi o kase to chodzi o wladze? Tacy ludzie nie maja ani honoru ani zasad, robienie popularnosci na grobach jest dla takich niczym dla ciebie sniadanie, wystarczy popatrzec na Martusie Kaczynska, ktora ujadala na temat spisku i zamachu jak pies. Wystarczylo tylko powiedziec ze jezeli uwaza ze to zamach to musi oddac pieniadze z ubezpieczenia, bo ubezpieczenie nie uwzglednia zamachu i nagle cisza jak makiem zasial. KASA i TYLKO KASA I WLADZA sie liczy, a ci co daja sie wciagnac w ich gierki o wladze sa ich marionetkami i miesem wyborczym i sadazowym.

    ale teraz to mnie rozwaliles,jestes ostatnia osoba ktora podejrzewal bym o "byciem otwartym na wiadomosci",nie dyskutujemy od dzisaj,juz zdazylem cie "wyczuc" ze ty nie masz albo dobrej woli albo ci sie poprostu nie chce wglebic dalej w temat,jak na razie wszystko co piszesz jest powieszchowne,cos uslyszane i powtorzone przypomina mi to POwskie banaly z przed roku i dwoch,ktore to im juz dawno wybito z glowy,PO poslugiwalo sie takim frazesami "jak jezyk milosci", "jezyk nienawisci","chyca""demagogia""populizm" juz dawno to wszystko wybnito im z glowy,oprzytomnil,a po drugie,
    przestan juz z ta manipulacja,mam wrazenie ze to ty jestes mocno zmanipulowany,
    petelicki nigdy nie byl politykiem,ani lewicowym ani prawicowym,(znajdz na wikipedi i poczzytaj sobie o petelickim)
    a co do wladzy i kasy,juz ci cos kiedys napisalem jak dziele politykow,moglo by ich nie byc,nawet tez to popieram,sam ci juz mowilem kiedys o tym aby zrobic strajk generalny sektora prywatnego,anarchia to tez ustroj,najbardziej sprawiedliwy
    ten rzad boi sie grup pracowniczych zgromadzonych w zawiazkach zawodowych,boi sie gornikow boi sie nauczycieli,juz od roku mysle nad tym aby stwporzyc zwiazek zawodowy pracownikow sektora prywatnego

    13 1 Cytuj
  • 20 lut 2013

    W co sie mam wglebiac w sprawie tego wypadku? Co mnie to obchodzi czy Ruski zrobily 10 czy 15 bledow. Napisalem ci ze wina lezy po stronie samolotu i takze mnie nie interesuje czy to general naciskal na pilota czy sam prezydent, bo to nic nie zmieni poza uczynieniem kogos winym w oczach spoleczenstwa. Byl wypadek, zycie toczy sie dalej a ciagle pitolenie o przeszlosci powoduje ze stoimy w miejscu zamiast razem wspolpracowac. Nie madrzej byloby energie przeznaczana na te wszystkie bzdury skierowac w inne miejsca, bardziej pożyteczne?

    2 17 Cytuj
  • 20 lut 2013
    Mecenas napisał/a:

    W co sie mam wglebiac w sprawie tego wypadku? Co mnie to obchodzi czy Ruski zrobily 10 czy 15 bledow. Napisalem ci ze wina lezy po stronie samolotu i takze mnie nie interesuje czy to general naciskal na pilota czy sam prezydent, bo to nic nie zmieni poza uczynieniem kogos winym w oczach spoleczenstwa. Byl wypadek, zycie toczy sie dalej a ciagle pitolenie o przeszlosci powoduje ze stoimy w miejscu zamiast razem wspolpracowac. Nie madrzej byloby energie przeznaczana na te wszystkie bzdury skierowac w inne miejsca, bardziej pożyteczne?

    .........."Napisalem ci ze wina lezy po stronie samolotu "....................
    ale skad ty to wiesz??????????skad?,skad wiesz co bylo przyczyna? i czyja byla wina,
    przeczytales wywiad do konca z Pplk Stroinskim? mowi wyraznie ze cos sie musialo stac ze samolot nie odszedl na drugi krag
    mam wrazenie ze tobie teraz jest wygodnie aby zadne fakty do ciebie nie trafily,przyjales taka wersje a nie inna i nic juz nie chcesz wiedziec

    15 2 Cytuj
  • 20 lut 2013

    Nie lubie sie powtarzac, napisalem ci juz kiedys ze by pozbyc sie polityka nie ma zadnego sensu ryzykowanie zamachu, gdyz kazdego nawet najbardziej lubianego mozna wykonczyc slowem, przy czym taki spisek bylby o wiele prostszy do zorganizowania i co najwazniejsze nie wymagalby ryzykownego wtajemniczania tak wielkiej liczby osob.
    Zamach to bylaby skrajna glupota, ktora nie mialaby najmniejszych szans na utrzymanie jej w scislej tajemnicy. Zwyczajnie nie wykonalne przedsiewziecie.
    Kolego, po prostu szkoda mi czasu na pisanie z kims kto karmi sie scisle wybranymi przez PR Pisu wiadomosciami. Czytanie tysiac razy zdanie "to byl zamach" wreszcie kazdemu wypali zdrowe komorki mozgowe i stanie sie dla niego jedyna prawda.
    Dla mnie to jest nawiedzony fanatyzm i skrajna ignorancja rzeczywistosci i zdrowego rozsadku. Dla ciebie to religia smolenska i jedyna prawda, bez mozliwosci jakiegokolwiek jej podwazenia.
    Ja bede sie modlil za takich ludzi, o nawrocenie madrosci i zlapanie wreszcie kontaktu z prawdziwa rzeczywistoscia, bo ich upor i slepa wiara tylko szkodza Polsce.

    3 18 Cytuj
  • 20 lut 2013
    albert7575 napisał/a:

    Mecenas napisał/a:W co sie mam wglebiac w sprawie tego wypadku? Co mnie to obchodzi czy Ruski zrobily 10 czy 15 bledow. Napisalem ci ze wina lezy po stronie samolotu i takze mnie nie interesuje czy to general naciskal na pilota czy sam prezydent, bo to nic nie zmieni poza uczynieniem kogos winym w oczach spoleczenstwa. Byl wypadek, zycie toczy sie dalej a ciagle pitolenie o przeszlosci powoduje ze stoimy w miejscu zamiast razem wspolpracowac. Nie madrzej byloby energie przeznaczana na te wszystkie bzdury skierowac w inne miejsca, bardziej pożyteczne?.........."Napisalem ci ze wina lezy po stronie samolotu "....................
    ale skad ty to wiesz??????????skad?,skad wiesz co bylo przyczyna? i czyja byla wina,
    przeczytales wywiad do konca z Pplk Stroinskim? mowi wyraznie ze cos sie musialo stac ze samolot nie odszedl na drugi krag
    mam wrazenie ze tobie teraz jest wygodnie aby zadne fakty do ciebie nie trafily,przyjales taka wersje a nie inna i nic juz nie chcesz wiedziec

    Albert nie dyskutuj z nim! Nie widzisz, że to jak walenie głową w mur?! Takiemu jak on nigdy nie przetłumaczysz, choćbyś nie wiem jak się starał. On i tak wie swoje i nawet najlepsze argumenty wyśmieje i uzna za brednie. Będzie ci wciskał, że jesteś zmanipulowany, wyprany itp itd podczas gdy sam bardziej przypomina "zaprogramowanego" na jedyną słuszną wersję osobnika. Daruj sobie więc dyskusję i ignoruj takich jak on. Zamiast porozmawiać normalnie, wymienić się spostrzeżeniami tacy jak on tylko niszczą dyskusję jątrząc, podjudzając i nierzadko wyśmiewając oponentów. Uwierz, że nie robią tego bezcelowo. Słyszałem kiedyś pogłoski (nie wiem ile w tym prawdy), że,istnieje proceder polegający na opłacaniu grupy ludzi, którzy mają na celu tzw. internetowy trolling czyli nic innego jak pisanie na konkretny temat tylko w jednym z góry narzuconym tonie wyśmiewając przy tym wszystkich, którzy myślą inaczej. Nie wiem czy to prawda ale jak tak patrzę na wypowiedzi takich osobników jak twój adwersarz to mam wrażenie, że to co słyszałem może mieć w sobie jakąś dozę prawdy.

    21 1 Cytuj
  • 20 lut 2013

    No to mamy nastepnego Macierewicza ze swoimi teoriami. Tak oplacilo mnie FSB i Duma. ZENADA.

    2 21 Cytuj
  • 20 lut 2013

    Albert wiesz co, zaproponuje ci konkret na twoje ciagle teorie zamachowe.
    Od kilku dni czytuje pytanie tobie podobnych ludzi kierowane bezposrednio do zrodla z wiedza.
    Zaloguj sie na tweeter i poczytaj lub jak masz ochote zadaj pytanie @LasekMaciej, odpowiedzi sa stosunkowo szybkie i publiczne.
    Jak jestes kumaty to sobie poradzisz, bo tego rodzaju odpowiedzi i nie chodzi tylko o temat smolenski, sa zdecydowanie bardziej wiarygodne niz te przefiltrowane i wyjalowione ktorych linkami ty mnie raczysz, a ktorymi ja calkowicie gardze.
    Po prostu zdradzam ci tajemnice o ktora pytales: skad ja to wszystko wiem.
    Teraz ty mozesz wiedziec.

    2 20 Cytuj
  • 24 lut 2013

    [cytat=Mecenas]Albert wiesz co, zaproponuje ci konkret na twoje ciagle teorie zamachowe.
    Od kilku dni czytuje pytanie tobie podobnych ludzi kierowane bezposrednio do zrodla z wiedza.

    A to źródło z wiedzą to co to jest? czarodziejska kula czy jakieś zwierciadło ktore odpoowiada na wszystkie pytania na które inni nie znają odpowiedzi,akurat to co ty czytasz (o ile wogole cos czytasz) mało mnie interesuje,żaden twój argument nawet przez chwile nie dał mi powodów do zastanowienia,nie jestem radykałem,ale nie jestem tez tumanem który "łyka" wszystko
    .

    18 1 Cytuj
  • 24 lut 2013

    Ty łykasz wiadomości z sufitu ja szukam źródła, dlatego twoje opinie są uzależnione od ludzi, którzy mają interes w tym byś właśnie takie zdanie miał. Jesteś zmanipulowany, ale widzę że dobrze ci z tym, więc nie nalegam :)

    2 18 Cytuj
  • 24 lut 2013
    Mecenas napisał/a:

    Ty łykasz wiadomości z sufitu ja szukam źródła, dlatego twoje opinie są uzależnione od ludzi, którzy mają interes w tym byś właśnie takie zdanie miał. Jesteś zmanipulowany, ale widzę że dobrze ci z tym, więc nie nalegam :)

    a tym zródłem jest wojewódzki i Szczuka,pasujecie do siebie

    17 2 Cytuj
  • 25 lut 2013

    sorry ale nie łapię jaka Szczuka? Masz jakieś zwidy ?

    1 17 Cytuj
  • 25 lut 2013

    Kaziemira Szczuka,oto jedno z jej "dokonan":
    cyt:
    "26 lutego 2006 jako jeden z gości wystąpiła w programie Kuba Wojewódzki, gdzie sparodiowała głos Magdaleny Buczek, niepełnosprawnej prezenterki Radia Maryja. Za emisję tego odcinka Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na Polsat karę pieniężną w wysokości 500 000 złotych. Zdaniem KRRiT, w programie prześmiewczo odnoszono się do osób niepełnosprawnych oraz modlitw[4]. "

    11 3 Cytuj
  • 25 lut 2013

    Ja pierdzielę. Co mnie jakaś Szczuka obchodzi? Ty faktycznie masz jakieś zwidy.
    Mam gdzieś jakąś Szczukę :)
    O co ci w tym momencie w ogóle chodzi :)
    To że podałem linka do programu Wojewódzkiego tylko ze względu na wypowiedzi Kukiza, ty już mnie wiążesz z Kubą, a twoja jaźń dodatkowo wiąże mnie z Szczuką :)
    Wszystko z tobą jest w porządku ?

    2 13 Cytuj
  • 26 lut 2013
    Mecenas napisał/a:

    Ja pierdzielę. Co mnie jakaś Szczuka obchodzi? Ty faktycznie masz jakieś zwidy.
    Mam gdzieś jakąś Szczukę :)
    O co ci w tym momencie w ogóle chodzi :)
    To że podałem linka do programu Wojewódzkiego tylko ze względu na wypowiedzi Kukiza, ty już mnie wiążesz z Kubą, a twoja jaźń dodatkowo wiąże mnie z Szczuką :)
    Wszystko z tobą jest w porządku ?

    to z kim cie "wiazac"? z tuskiem nie,z palikotem nie, z kaczynskim tym bardziej nie,
    apropo wypowiedzi kukiza.....,kiedys niedawno powidzial ze teraz jest "pisiorem",

    10 1 Cytuj
  • 26 lut 2013

    Ale to nie ma znaczenia kim on jest i nie jest na pewno pisiorem, bo dla niego podstawa to pozbycie sie szarych eminencji polityki a oddanie wladzy ludziom wybranym przez narod. Nie tak jak do tej pory gdzie ty czy ja glosujemy na pana xx z listy y z pozycji 8 a i tak ten pan nie wejdzie gdyz wejdzie ten co jest na pierwszej i drugiej pozycji tej listy. A tego ani Pis ani PO nie poprze bo szare eminencje czyli jedynki boja sie o wlasne dupska, gdyz mogliby zwyczajnie nie dostac sie do sejmu.

    Chodzi mi po prostu o sprawiedliwe wybory gdzie ten kandydat dostaje mandat na ktorego jest najwiecej glosow a nie jak do tej pory. Tak jest w Stanach czy Anglii, Francji ale nie w Polsce. Senat sie nie liczy bo jest do rozwiazania jako calkowiccie zbedna izba, ktora tylko kosztuje a nic nie daje.

    1 12 Cytuj
  • 26 lut 2013
    Mecenas napisał/a:

    Ale to nie ma znaczenia kim on jest i nie jest na pewno pisiorem, bo dla niego podstawa to pozbycie sie szarych eminencji polityki a oddanie wladzy ludziom wybranym przez narod. Nie tak jak do tej pory gdzie ty czy ja glosujemy na pana xx z listy y z pozycji 8 a i tak ten pan nie wejdzie gdyz wejdzie ten co jest na pierwszej i drugiej pozycji tej listy. A tego ani Pis ani PO nie poprze bo szare eminencje czyli jedynki boja sie o wlasne dupska, gdyz mogliby zwyczajnie nie dostac sie do sejmu.

    Chodzi mi po prostu o sprawiedliwe wybory gdzie ten kandydat dostaje mandat na ktorego jest najwiecej glosow a nie jak do tej pory. Tak jest w Stanach czy Anglii, Francji ale nie w Polsce. Senat sie nie liczy bo jest do rozwiazania jako calkowiccie zbedna izba, ktora tylko kosztuje a nic nie daje.

    a dołączyłeś przynajmniej do akcji kukiza? ja dołączyłem,a to że jest pisiorem sam powiedział,nawet chyba u wojewódzkiego,(jak chcesz to ci znajde) i nieważne czy popiera kaczyńskiego czy nie,chodzi o sama mentalnośc polityczną,juz ci to kiedys wytłumaczyłem

    a z drugiej strony to dziwne że nie wiesz kim jest kazimiera szczuka,to pierwsza feministka polski,skrajna lewica,organizuje parady równośc,na świeto 11 listopada rok temu zaprosiła jakieś organizacje niemieckie które napluły na polska flage (sprawa była dośc głośna w mediach)

    13 Cytuj
  • 26 lut 2013

    ".....więc jednak to był zamach. – Ale nie, to nie był zamach w sensie zamach, tylko zamach w sensie wymach" , ...hahaha jedynie tak te wasze wypociny można skwitować !!!

    4 13 Cytuj
  • 26 lut 2013
    muza napisał/a:

    ".....więc jednak to był zamach. – Ale nie, to nie był zamach w sensie zamach, tylko zamach w sensie wymach" , ...hahaha jedynie tak te wasze wypociny można skwitować !!!

    "wypociny" to próbuje sklecic komisja milera,nastepny nawiedzony który wierzy że brzoza urywa skrzydło samolotu,muza...... może rusz sam/a głową, ten rząd kiedyś przestanie za ciebie myśleć i co wtedy?

    13 1 Cytuj

Odpowiedz