Forum » Społeczeństwo Co tam Panie w polityce?

 • 03.02.2013 - 13:32
  Jak najbardziej tylko niech nie wciskają mi że to co robią to norma i mam to akceptować.Krzykliwi "działacze" wykorzystujący temat do celów politycznych i prywatnych korzyści prowadzą do tego że ludzie którym to było obojętne zacznie to denerwować.Zwierzę ciągle drażnione wreszcie się wścieknie .Tolerancja to nie to samo co akceptacja.
  4 2 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2013 - 14:05
  pesymista w ich mniemaniu to norma i trzeba to zrozumieć, bo nie kwestią tolerancja czy akceptacja takiego stanu rzeczy a właśnie zrozumienie...
  3 1 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2013 - 14:51
  W takim razie ponawiam pytanie jak WHO klasyfikuje transseksualizm?
  Bono co ty na to ,jesteś taki nowoczesny,wykształcony myślę, może poszperasz w necie i oświecisz zacofanego pesymistę?
  2 2 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2013 - 19:29
  pesymista a co mnie interesuje klasyfikacja WHO? Tak samo mnie interesuje jak unijna klasyfikacja pomidora i nazwania go owocem :) Na szczęscie kieruję się własnym światopoglądem i dopóki nikt nie karze mi wskakiwać do łóżka z chłopami nie mam zamiaru w to wnikać :)
  2 7 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2013 - 19:34
  pesymista napisał/a:
  W takim razie ponawiam pytanie jak WHO klasyfikuje transseksualizm?
  Bono co ty na to ,jesteś taki nowoczesny,wykształcony myślę, może poszperasz w necie i oświecisz zacofanego pesymistę?
  To co z nimi proponujesz zrobić? gaz, piec, wegetacja, udawanie życia, daj jakieś propozycje.
  Też bym chciał aby wszyscy rodzili się normalni.
  2 4 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2013 - 20:03
  czytelnik napisał/a:
  pesymista a co mnie interesuje klasyfikacja WHO? Tak samo mnie interesuje jak unijna klasyfikacja pomidora i nazwania go owocem :) Na szczęscie kieruję się własnym światopoglądem i dopóki nikt nie karze mi wskakiwać do łóżka z chłopami nie mam zamiaru w to wnikać :)
  no to poczekaj,moze i na to przyjsc pora,najwieksza plaga sa geje w busach,a akceptujac ich formalnie tylko zgadzamy sie na to "trykanie"
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2013 - 20:06
  bono napisał/a:
  pesymista napisał/a:W takim razie ponawiam pytanie jak WHO klasyfikuje transseksualizm?
  Bono co ty na to ,jesteś taki nowoczesny,wykształcony myślę, może poszperasz w necie i oświecisz zacofanego pesymistę?To co z nimi proponujesz zrobić? gaz, piec, wegetacja, udawanie życia, daj jakieś propozycje.
  Też bym chciał aby wszyscy rodzili się normalni.
  a czy do tej pory dziala im sie jakas krzywda?najpierw malzenstwa a potem beda chcieli dzieci adoptowac,ilu z nich te dzieci bedzie mialo "na wlasny uzytek" nikt nie zweryfikuje,a jesli nawet 1/4 nic im nie zrobi to juz od tego ze ich rodzicami bedzie dwoch chlopw w glowie im sie bedzie przewracac
  3 2 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2013 - 20:12
  albert7575 napisał/a:
  no to poczekaj,moze i na to przyjsc pora,najwieksza plaga sa geje w busach,a akceptujac ich formalnie tylko zgadzamy sie na to "trykanie"
  Heteroseksualiści w mieście też się trykają na porządku dziennym i to formalnie siejąc zgorszenie. Wychłostać publicznie ich trzeba?
  2 3 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2013 - 20:19
  A co do sugestii, że pary homoseksualne miałyby w przyszłości adoptować dzieci to jest to tylko spekulacja a nie stan faktyczny - prawny, ani obecny ani proponowany. Na dobrą sprawę większym problemem jest wypuszczanie z zakładów penitencjarnych np. pedofilii czy seryjnych gwalcicieli bo nie istnieje żaden system ostrzegania ofiar przed... zboczonym heteroseksualistą. Więc zastanówcie się co wy wogóle i o czym pierniczycie...
  2 4 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2013 - 21:22
  Metoda małych kroczków,nikt od razu nie powie o adopcji dzieci bo i nie musi dostaną to na tacy a w jaki sposób?
  Jak otrzymają zgodę na małżeństwa to każdy trybunał uzna że małżeństwa hetero i homo są równe wobec prawa więc nie można jednym zezwalać na adopcję a drugim nie?
  Proste a głupi naród to kupi.
  Cytat"pesymista a co mnie interesuje klasyfikacja WHO? "
  gdyby była korzystna dla twojej argumentacji dawno byś ją przytoczył i tyle.Czy zasługujemy sobie na to aby jedno z ważniejszych stanowisk piastował transseksualista?
  Zwłaszcza że według WHO transseksualizm .........
  A co mnie tam jak mówił Tusk ważne jest tu i teraz a reszta mnie nie obchodzi.To patriotyczna tfu obywatelska postawa.
  3 2 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2013 - 21:48
  pesymista może nie demonizuj par homoseksualnych :) Więcej zagrożeń dla dzieci widzę w katolickich i tradycyjnych rodzinach, w których dzieci są molestowane, maltretowane czy po prostu głodne, by nie wspomnieć o wychowujących się dzieciach przy tzw. singlach - rozwodnikach, wdowcach, itd., a Ty martwisz się czymś co nawet nie istnieje...

  A co do pani Grodzkiej. Brała udział w wyborach parlamentarnych, wybrało ją społeczeństwo, i jest człowiekiem takim samym jak ja. Oddycha tym samym powietrzem, je ten sam chleb, mówi tym samym językiem i ma takie same prawa jak ja, więc dla mnie problem nie występuje. Może być nawet prezydentem RP. Ważne zaś dla mnie jest to, jak ze swojej funkcji będzie się wywiązywała. A czy transseksualna, łysa, gruba, chuda czy szczerbata to mnie ryra...
  2 4 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 10:02
  Jak widać urzędnikom nie dzieje się źle, stanowisk przybywa, dostają premię itp.

  "(...) W urzędach centralnych pracuje łącznie prawie 15 tysięcy osób, niemal tyle samo co przed rokiem. W 2012 roku nagrodzono ich sumą ponad 100 milionów złotych. Ich jednorazowa miesięczna pensja to 87,5 miliona złotych. RMF24 przedstawia ranking resortów A.D. 2013. (...)"
  źródło:
  http://fakty.interia.pl/polska/news/rmf24-100-mln-zl-nagrod-dla-15-tysiecy-urzednikow,1889846,3#commentsZoneList

  Mam nadzieję, że cierpliwość tzw. "zwykłych obywateli" skończy się szybko, a wraz z tym podziały jakie nastąpiły w ciągu ostatnich lat. Powinno się obniżyć najwyższe zarobki i podnieść te najniższe. To pomogłoby reanimować naszą upadającą gospodarkę.
  6 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 10:15
  patrzę na te nagrody dla urzędników i się zastanawiam czy u nas jest kryzys? tak jest kryzys bo na stanowisku władzy zasiedli ludzie dla których nie liczy się zwykły człowiek a jakiś urzędas co ma wszystkiego pod dostatkiem i to można nazwać kryzysem taki mamy rząd niestety
  5 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 11:22
  Bez przesady, średnia 5-7 000 tys zł brutto wcale nie powala na kolana. Na łapke to kwoty 3,5-5 000 zł. Mechanik w warsztacie zarabia podobnie... na szczeblu lokalnym :)
  9 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 12:16
  Coś jednak zaczyna się dziać w polityce bo zaczynają zawiązywać się ciekawe sojusze.Szczury zaczynają kombinować gdzie by tu przejść aby dostać dobre miejsce na listach gwarantujące utrzymanie się przy korycie.Grupa trzymająca władzę kombinuje jakie ugrupowanie wzmocnić czy też powołać nowe aby" uratować"tę część lemingów która ma kilka szarych komórek i już na PO nie zagłosuje.Część może zagospodarować Palikot ze swoimi nowymi starymi sojusznikami na czele z chorobą filipińską,PSL też coś kombinuje.Czyżby szykowały się wcześniejsze wybory a straszenie PiSem nie wystarczyło?Stefan Kisielewski już dawno temu wymyślił jak powinno nazywać się takie ugrupowanie złożone z samych postępowych polityków których jedynym programem jest utrzymanie władzy ta partia to Chrześcijańska Unia Jedności(rzadko kiedy skrót nazwy tak dobitnie określa całość)
  5 1 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 13:43
  pesymista czy Ty potrafisz wypowiadać się bez inwektyw? Wyborca PO to wyborca a nie żaden leming i ma prawo głosować na kogo chce, a Ty nie masz prawa ludzi obrażać tylko dlatego, że mają inne poglądy od Twoich... głupcze!
  2 6 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 14:31
  czytelnik- bez wyzwisk proszę, widzę, że nerwy powoli puszczają, proszę zachować kulturalny i merytoryczny poziom dyskusji :-)
  5 1 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 15:24
  Pizzaro nie, nerwy nie puszczają - za ciency jesteście w piętach żeby wyprowadzić mnie z równowagi :)

  Gwoli uzupełnienia analfabeto :) Wiele razy pisałem w temacie "katastrofy smoleńskiej", że nie sympatyzuję z PO. Jedynie zniesmaczają mnie monologi jakie niektórzy z Was (sympatyków PiS) serwują, używając pejoratywnych określeń na boguducha winnych wyborców. I Ty masz czelność komuś zarzucać brak kultury? Może na początek zacznij od swoich kumpli wymagać więcej...
  1 7 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 15:43
  czytelnik napisał/a:
  głupcze!
  czytelnik napisał/a:
  Gwoli uzupełnienia analfabeto :)
  czytelnik- chyba nie zaśniesz dzisiaj z tych nerwów :-)

  Jeżeli komuś brakuje rzeczowych argumentów do dyskusji to zaczyna używać epitetów pod adresem innych osób. Właściwie nie wiem co ten twój wywód ma do tego wątku, ale niech Ci będzie jak ma to Ci ulżyć :-)
  5 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 15:52
  Pizzaro zdecydowanie, zaraz lecę do apteki po nerwosol albo jakiś prozac, tylko obawiam się, że twoja ferajna wykupiła już wszelkie zapasy :)
  5 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 16:57
  Pizzaro napisał/a:
  czytelnik napisał/a: głupcze!czytelnik napisał/a:Gwoli uzupełnienia analfabeto :) czytelnik- chyba nie zaśniesz dzisiaj z tych nerwów :-)

  Jeżeli komuś brakuje rzeczowych argumentów do dyskusji to zaczyna używać epitetów pod adresem innych osób. Właściwie nie wiem co ten twój wywód ma do tego wątku, ale niech Ci będzie jak ma to Ci ulżyć :-)
  Drogi Pizarro, pozostało jedynie się za Ciebie pomodlić. Swoją drogą, dziękuję Ci bardzo, bo to bożoojczyźniane, to smoleńskie szaleństwo doskonale reprezentujesz. To swojackie, prymitywnie kulturowo tłumaczenie zjawisk poltycznych w stylu, wszystkiemu są winni Żydzi. Folklor przedni, ale płakać się chce, jak się Was słucha czy czyta. Nawet fakt, że Macierewicz sam nie wierzy w te brednie, które uruchomił i Kaczyński też cynicznie gra do Ciebie nie dociera. Nie o PiS, nie o PO tu idzie, lecz o zdrowy chłopski rozsądek, którego w tym powiecie ubyło. Ciężkie pisowskie otumanienie.Kiedyś lud byl zdrowy i odporny na takie tandetne manipulacje. W cywilizowanym języku brak słów na określenie Twojego zaćmienia i zacietrzewienia.
  1 5 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 17:24
  czytelnik napisał/a:
  Bez przesady, średnia 5-7 000 tys zł brutto wcale nie powala na kolana. Na łapke to kwoty 3,5-5 000 zł. Mechanik w warsztacie zarabia podobnie... na szczeblu lokalnym :)
  przy czym mechanik tyle zarabi jesli ma zlecenie,a ci urzednicy tyle zarabiaja niewazne czy maja ta prace czy nie ot"czy sie stoi czy sie siedzi to pensyjka sie nalezy" druga sprawa ze mechanik to sektor prywatny,on od nikogo nie wyciaga pieniedzy na swoja wyplate badz premie,druga sprawa to tak ze skoro pracuje w sektorze prywatnym tzn ze jest potrzebny i pracuje,nijak to sie jednak nie ma do sektora publicznego,tam niewazne czy sie jest potrzebnym czy nie i tak sie "pracuje" przeciez za to placi podatnik,oczywiscie zapytasz urzednika czy kapitalizm czy komunizm opoowie ci zawsze ze kapitalizm ,oczywiscie ze kapitalizm,a zapoytasz go czy posada panstwowa czy prywatna odpowie ci ze "oczywiscie ze panstwowa,powiesz mu ze maja sprywatyzowac to bedzie placz i lament,tak to juz niestety jest gdy posady w tych urzedach to kwestia znajomosci(i niech nikt nie zaprzecza,a lepiej niech bije glowa w sciane) ale tracimy na tym wszyscy,i my ludzie i ten kraj,raz ze drenuja ten kraj a dwa ze sa bariera do rozwoju,
  a wracajac do nagrod i zarobkow tych urzedniukow,tusk obiecal ze zwolni 10% ,a jest odwrotnie bo chyba przybylo z 10%,tyle mord do wykarmienia,tylko po co? czy oni sami nie umieja zadbac o siebie tylko zyc na czyjs rachunek
  3 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 17:27
  czytelnik napisał/a:
  albert7575 napisał/a:no to poczekaj,moze i na to przyjsc pora,najwieksza plaga sa geje w busach,a akceptujac ich formalnie tylko zgadzamy sie na to "trykanie"Heteroseksualiści w mieście też się trykają na porządku dziennym i to formalnie siejąc zgorszenie. Wychłostać publicznie ich trzeba?
  heteroseksualisci przynajmniej nie nachalnie,raz mi sie taki glab napatoczyl,co tylko stalem w busie doopskiem na mnie nacieral,nie chcialem robic wrzasku na caly bus,ale po drugim czy trzecim razie wzialem ze soba agrafke,jak "najechal" tak od razu mu sie glupstw odechcialo
  i to bylo w tym okresie gdy palikot swiecil sondazowe trumfy
  3 1 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 18:18
  zachęcam obejrzeć i pomyśleć jak ten problem jest rozwiązywany przez polityków
  wolą przykrywać ten problem aferami że marszałek dostał premię, że nowy marszałem ma być "trans" itd itp
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fwOKSK_jO8M #
  5 1 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 20:09
  czytelnik weź sie schowaj
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 04.02.2013 - 22:08
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e1fYcFdMCjU #!
  i jeszcze jedno dla rozjaśnienia sprawy za co uciszono tego Pana
  2 Cytuj Zgłoś
 • 05.02.2013 - 10:25
  Czytelniku jakoś określenie leming cię razi a już mohery,sekta smoleńska itp.mowa miłości już nie?
  Zauważyłem że jedyna forma dyskusji u was z przeciwnikami to nieustanny atak i odwracanie kota ogonem jak za dawnych czasów,tak jak za komuny zawsze była odpowiedź -a w Ameryce biją murzynów.Tylu przefarbowanych lisów co w PO nie ma w żadnej innej partii zresztą jedyny program tego ugrupowania to trzymanie się u władzy.Pierwszy z brzegu przykład-Niesiołowski gdy nie był w PO był ośmieszany gdzie się dało a teraz robi za autorytet .Dlaczego tak pluje na PiS ,bo Kaczor go olał znając jego przeszłość i On tego nie może znieść.To samo Giertych ,nie tak dawno palono jego kukły a teraz jest cacy.Podawać kolejne przykłady czy wystarczy.
  Dawno temu jeden z działaczy partyjnych tak powiedział i to pasuje jak ulał -
  wiemy że to sk....yn,idiota złodziej itp(niepotrzebne skreślić) ale to nasz sk...n,idiota,złodziej itp.
  2 3 Cytuj Zgłoś
 • 05.02.2013 - 10:40
  pesymista mylisz się. Rażą mnie "lemingi", "mohery", "komuchy", oraz wszelkie tego typu zwroty. Jak chcesz uskuteczniaj sobie taką dyskusję pod trzepakiem ale nie na forum publicznym. I na przyszłość uwaga. Nie przypisuj mi "farbowanego lisa PO". Nie życzę sobie takich insynuacji - nie mam zamiaru udowadniać komukolwiek, że nie jestem wielbłądem...
  1 6 Cytuj Zgłoś
 • 05.02.2013 - 11:46
  Czytelniku masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem,czy ja piszę że jesteś przefarbowanym lisem?Napisałem".Tylu przefarbowanych lisów co w PO nie ma w żadnej innej partii,,,,,"Chyba że według Ciebie wszyscy są przefarbowani?
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 05.02.2013 - 12:05
  pesymista nie ściemniaj. Komentowałeś mój wpis a nie ciotki Helenki...
  4 Cytuj Zgłoś
 • 05.02.2013 - 20:36
  Z racji tego że w tym mieście nie organizuje się innych spotkań niż z politykami PISu. Poszukuje ludzie chętnych do pomocy przy organizacji spotkania z politykami polskiej Prawicy chodzi w szczególności o wykład p.Janusza Korwina Mikke albo p.Stanisław Michalkiewicza. Prawdopodobnie takie spotkanie odbyło by się w MOIKisie. Poszukuje ludzi którzy wsparliby to spotkania finansowa jak i poświęcili swój prywatny czas na pomoc w organizacji. Zamiast tylko narzekać na forach zacznijcie coś robić by zmienić naszą Polskę!
  3 1 Cytuj Zgłoś
 • 06.02.2013 - 23:37
  Dejna93

  no to szukaj jak znajdziesz daj znać. Ale w innych partiach, to politycy finansują, słuchacze korzystają z poczęstunku.
  1 1 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2013 - 16:12
  Co nam dają "Unijne pieniądze"?

  "Przestańmy się wreszcie cieszyć jak głupi z tych unijnych pieniędzy. Wszystko wskazuje na to, że Polska ma z nich więcej szkody niż pożytku.(...)

  Ja bym podał taki przykład. Gmina występuje do Unii o dotacje na aquapark. Kilkadziesiąt milionów, Unia daje połowę. Na drugą połowę gmina bierze kredyt. Pieniądze na różne sposoby wsiąkają w gminę, znacząco zwiększając zadowolenie. Aquapark jest fajny, budzi dumę, wszyscy się radośnie pluskają, dzieci mają fajne miejsce na szkolny WF, a po lekcjach na różne zajęcia sportowe. Na fali ogólnego zadowolenia burmistrz, zapunktowawszy na "umiejętnym wykorzystaniu unijnych funduszy", zostaje wybrany do Sejmu albo sejmiku wojewódzkiego (w czym zapewne udział ma kosztowna kampania, sfinansowana przez lokalnych biznesmenów, którzy się przy okazji Aquaparku obłowili).

  Trwa jakiś czas, nim do mieszkańców dotrze, że aquapark nie jest w stanie utrzymać się z wpływów za bilety. Choć bilety i tak drogie, i po pierwszym zachłyśnięciu się, gdy atrakcja spowszedniała, sprzedaje się ich coraz mniej. Trzeba albo pogodzić się ze stopniową dekapitacją obiektu, albo do obciążenia długiem za połowę inwestycji dodać koszty jej utrzymania. Gmina kombinuje jak koń pod górę, tnie koszty ograniczając godziny otwarcia i stopniowo likwidując kolejne sekcje sportowe i atrakcje. Tnie też środki na konserwacje i naprawy, więc obiekt stopniowo brzydnie i zaczyna się sypać...

  Pytanie naiwne: czy ta gmina się dzięki unijnej pomocy rozwinęła, czy wręcz przeciwnie, popadła w jeszcze większe kłopoty? (...)"

  Cały tekst:
  http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/brukselski-bal-wampirow,1891249,7688

  Raport Hausnera:

  "Musimy zmienić sposób wydawania unijnych funduszy, w przeciwnym razie trudno mam będzie wyprowadzić Polskę z dryfu rozwojowego. Polityka społeczno-gospodarczej jest za bardzo skoncentrowana na bieżącym funkcjonowaniu, a za mało zajmujemy się myśleniem strategicznym - uważa Jerzy Hausner, członek Rady Polityki Pieniężnej, szef Katedry Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie."

  http://finanse.wnp.pl/prof-hausner-jak-wyprowadzic-polske-z-dryfu-rozwojowego,163716_1_0_0.html
  http://natemat.pl/3103,raport-prof-hausnera-stagnacja-polskiej-gospodarki
  4 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2013 - 18:20
  Szkoda że Nowickiej nie wywalili, bo Grodzka jako wicemarszałek byłaby OK. Bardzo inteligentna kobieta, a ocenianie kogoś na podstawie preferencji seksualnych jest oznaką prymitywizmu. Homoseksualiści czy Lesby istnieją od zawsze i mają konstytucyjne prawo do wolności preferencji, dlaczego więc mają nie mieć tych samych praw w Sejmie czy Senacie?
  Ciekawe co jeden cwaniak z drugim by pisała gdyby to on miał tego typu problemy? Poddalibyście się dobrowolnie leczeniu w psychiatryku ? już to widzę :)
  2 8 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2013 - 19:13
  "Szkoda że Nowickiej nie wywalili, bo Grodzka jako wicemarszałek byłaby OK. Bardzo inteligentna kobieta, a ocenianie kogoś na podstawie preferencji seksualnych jest oznaką prymitywizmu. Pedofile czy zoofile istnieją od zawsze i mają konstytucyjne prawo do wolności preferencji, dlaczego więc mają nie mieć tych samych praw w Sejmie czy Senacie?
  Ciekawe co jeden cwaniak z drugim by pisała gdyby to on miał tego typu problemy? Poddalibyście się dobrowolnie leczeniu w psychiatryku ? już to widzę :)"
  Pozwoliłem sobie zmienić tylko dwa wyrazy w poście wcześniejszym.
  1 1 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2013 - 19:22
  Pedofilia jest karana z urzędu, więc trafiłeś jak kulą w płot :) w sumie nie spodziewałem się po tobie niczego mądrego, więc jest OK :)

  Chociaż po przemyśleniach zrozumiałem że pewnie miałeś na myśli chronioną odgórnie część kleru, która od wieków uprawiała ten proceder, aczkolwiek w przeciwieństwie do ciebie ja uważam to za naganne. O wykorzystywaniu w tych grupach zwierząt nie słyszałem, więc może mnie oświecisz?
  1 5 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2013 - 19:42
  sam wybor grodzkiego na wicemarszalka byl zwykla prowokacja i zrobieniem posmiewiska z sejmu,jej transseksualnosc mnie nie interesuje,elokwencja i krsowmowczosci jeszcze nie daje powodow aby wynosic kogos na piedestaly,o ile wogole jest on elokwentny,dlaczego niektorych rpozne dziwactwa tak fascynuja? ze ktos jest inny tzn. lepszy,bzdura,wszytskie dziwactwa biora sie z traum i kompleksow,mozna to leczyc,tylko potrzeba determinacji i checi,70% gejow czy lesbijek moglo by sie wyleczyc,nie w rok nie w dwa,ale z min 5,ja rozumiem ze jesli ktos jest gejem to nie przeszkadza,ale od razu robic z tego cos niezwyklego, a do biedrona mam wielkie pretensje,za jego slowa o pijanych zwiazkowcach pod sejmem
  4 2 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2013 - 19:55
  A jaka gwarancja że za kilka lat nie będzie karalna,homoseksualizm też był kiedyś chorobą a teraz już nie.Co ciekawe drogą głosowania uznano że nie jest chorobą to może inne choroby da się wyleczyć w ten sposób.Gdyby homoseksualizm był normą ludzkość już by nie istniała jakoś osobniki tej samej płci nie mogą mieć z sobą potomstwa a natura dązy do zachowania gatunku.Człowiek został stworzony czy jak wolą niektórzy tak skonstuowany że odpowiednie narządy służą do określonych celów,głowa lest od myślenia a nie od siedzenia na niej a .....
  Odnośnik do kopalni wiedzy Pana Prezydenta
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Okoliczno%C5%9Bci_usuni%C4%99cia_homoseksualizmu_z_klasyfikacji_DSM
  4 1 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2013 - 20:10
  To że określone narządy służą do określonych celów powiedz księżom i zakonnicom. oni też nie dążą do zachowania gatunku a to wg Biblii jest grzechem.
  6 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2013 - 20:32
  Co ty tak wkoło Macieju o tych księżach?
  Z tego co wiem jakoś nie pchają się na Marszałków Sejmu?
  Prosta piłka,politycy robią z siebie pośmiewisko sprytnie zrobioną wrzutką dla odwrócenia uwagi od innych spraw a wszyscy dyskutują nad tą "poważną "sprawą jakby od tej głupoty zależały losy kraju.
  5 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2013 - 20:35
  No nie. jak marszałkowie rozkradają publiczne pieniądze w taki sposób by nie pozostawiać śladów, to jest OK? Powinni wypi..lić wszystkich z prezydium a nie patyczkować się.
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2013 - 21:00
  co myślicie o unijnym budżecie dla polski?
  3 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2013 - 21:49
  pesymista napisał/a:
  Co ty tak wkoło Macieju o tych księżach?
  Z tego co wiem jakoś nie pchają się na Marszałków Sejmu?
  Prosta piłka,politycy robią z siebie pośmiewisko sprytnie zrobioną wrzutką dla odwrócenia uwagi od innych spraw a wszyscy dyskutują nad tą "poważną "sprawą jakby od tej głupoty zależały losy kraju.
  A szkoda, bo kampanie wyborcza na posła, mieli by za darmo a później to już tylko formalność aby być marszałkiem.
  1 5 Cytuj Zgłoś
 • 09.02.2013 - 11:52
  Luna zapomniałeś(aś) tylko o jednym. Pieniądze z samorządu i funduszy UE za wybudowanie obiektu (aquaparku) nie wyparowywują w atmosferę, tylko lądują w kieszeniach zwykłych ludzi, począwszy od producenta cementu do zwykłego murarza i szklarza. To pieniądze które obracane na rynku później wracają do budżetu w podatkach. Oczywiście kwestią często pomijalną jest takie dopasowanie inwestycji aby w perspektywie czasu była rentowna, ale ciężko doszukiwać się rentowności w budowie chodnika, drogi czy obiektu sportowego, więc z dwojga złego - mieć albo nie mieć chodnika, wiaty autobusowej czy hali sportowej który nigdy rentowne nie będzie. I to właśnie jest zasadnicze pytanie...

  Na dobrą sprawę można to porównać z zakupem samochodu. Czy samochód (rodzinny) jest elementem który jest rentowny - przynosi zyski? Nie, przynosi straty, ale daje poczucie komfortu, bezpieczeństwa i ułatwia życie :)
  1 3 Cytuj Zgłoś
 • 09.02.2013 - 13:16
  Gdyby tak było to jakis pożytek z tego by był ale akurat tak się składa że pieniążki lądują gdzie indziej i raczej podatku nikt od tego nie płaci a ci co pracowali czekają na kasę bo firma wydmuszka ogłosiła bankructwo.Druga sprawa nikomu niepotrzebny aquapark trzeba jakoś utrzymać i ci biedni którzy coś tam zarobili zwrócą to bo gmina musi podnieś podatki.Jakoś mało wykonuje się inwestycji potrzebnych bo na nich trudno przekręcić kasę a buduje się obiekty na których firmy i rozstrzygający przetargi mogą nieźle się obłowić.
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 09.02.2013 - 14:17
  Chciałby zobaczyć -pesymista- Ciebie na stanowisku burmistrza, ministra a nawet premiera. Ciekaw jestem co ty byś dokonał?. Babcia mawiała "krowa która dużo ryczy, mało mleka daje".
  3 3 Cytuj Zgłoś
 • @gmail.com 09.02.2013 - 17:09
  Bono, są ludzie którzy, chcą i mogą wszystko zmienić. Problem polega tylko na tym że albo w mediach i przez popleczników władzy robi się z nich idiotów a ci których stać na publiczne "NIE", popełniają samobójstwa. Polsce potrzebny jest teraz przewrót, jak w Jugosławii w 1991 roku. Wszystkich pod ścianę i seria z automatu. Uderzanie pięścią w stół, którą to metodę stosuje Kaczyński powoduje jedynie rekonfigurację na stanowiskach tych samych steropianów która to trwa bez mała dwadzieścia lat. Polsce potrzebne jest zjednoczenie, taki podział jaki reprezentujemy teraz, spowoduje jedynie to że sprzedadzą nas doszczętnie każdemu kto zapłaci, łącznie z historią i narodowością. Ciekawe czy nasi dziadkowie poświęcaliby życie w obronie takiej ojczyzny? "Jeszcze Polska nie zginęła, puki my żyjemy. Co nam obca przemoc wzięła szablą odbijemy..." Wkrótce słowa hymnu narodowego zatracą swoje znaczenie, "obca przemoc" nic nam nie weźmie, sami się sprzedamy - pierwsze Boga, teraz Honor a na końcu i Ojczyznę...
  4 2 Cytuj Zgłoś
 • 09.02.2013 - 17:20
  pesymista ględzisz! Takie sytuacje są marginalne na dziesiatki tysięcy różnych inwestycji i zdarzają się wszędzie, nawet w najbardziej rozwiniętych krajach. Nie wierzycie? Jeździe do Niemiec, ba, nawet w tak genialnej i uporządkowanej Danii czy Szwecji i popytajcie czy u nich się to nie zdarza. Zdarza, zdarza, tylko oni w przeciwieństwie do nas, po pierwsze szanują co mają, po drugie - nie popadają w depresje wzajemnie nakręcając się na forach o beznadziejności świata i bredzeniu trzy po trzy...

  A u nas? Każdy będzie jęczał, że papierek leży na ulicy ale nikt du*y nie ruszy by go podnieść. Taką macie mentalność malkontenci...
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 09.02.2013 - 17:22
  Myśleniczanin zgadzam się z Tobą w 100%ale na końcu użyłeś słów z dużej litery których sens trzeba by niektórym tutaj wytłumaczyć,oni tych słów podejrzewam nie znają a już o zrozumieniu mowy nie ma.Jeżeli w tym kraju na obchody Święta Niepodległości zaprasza się niemieckich antyfaszystów aby pomogli walczyć z polskim faszyzmem i większość uważa to za normalne to o czym tu rozmawiać.Rodaków mających inne zdanie nazywa się sektą smoleńską a największym wrogiem jest Rydzyk i Radio Maryja a Kiszczak,Jaruzelski Urban uważani są za ludzi honoru to o czym tu rozmawiać.
  Dla niektórych mottem może być np."Targajmy jadło na sztuki niechaj nagie świecą kości"
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 09.02.2013 - 18:53
  bono napisał/a:
  Chciałby zobaczyć -pesymista- Ciebie na stanowisku burmistrza, ministra a nawet premiera. Ciekaw jestem co ty byś dokonał?. Babcia mawiała "krowa która dużo ryczy, mało mleka daje".
  kazdy z nich zatrudnia doradcow,najwiecej z wszystkich premierow ma chyba tusk,generalnie on zatrudnia najwiecej ludzi wokol siebie,to samo z ministrami jak i z ich kompetencjami,niestety dla co ponoektorych caly czas tytul przed nazwiskiem ma bardzo duze znaczenie,
  tusk od 22 lat plata sie po sejmie i juz zdazyl sie obyc,to byl jego sposob na zycie,gdyby nie to dzisaj bylby od 22 lat bezrobotnym,pustka w glowie lenistwo w doopie,brak charyzmy ,
  pamietam jego wystraszona mine gdy wygral wybory do pierwszej kadencji ,i od razu apel do wszystkich o wspolne rzadzenie,juz przystepujac do wyborow Po nie miala zadnego programu a sam tusk zadnej wizji jakby to panstwo mialo wygladac,ale juz sie poocieral ,zadomowil i stroi glupie usmieszki
  1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz