Forum » Społeczeństwo Co tam Panie w polityce?

• 13.12.2012 - 20:58
    Oglądałem dzisiaj Kaczyńskiegoi pomyślałem że:
    część z nas urodziło się z syndromem niewolnika., tak dalece że gdyby byli nawet w niebie uważali by, że wolni nie są bo mają nad soba aniołów, św. Piotra a więc nie wpełni decydują o sobie, więc są niewolnikami i muszą dalej walczyć o wolność.
    Słuchając dzisiaj zrzędzenia Kaczyńskiego mówiącego że są kolejki do lekarza, że są biedni, że Trwam nie jest na kanale cyfrowym, że tylko szkoła medialna z Torunia, że Gazeta Polska i że w związku z tym zagrożona jest wolność i suwerenność .
    I mam taką wizję, że dochodzi Kaczyński do władzy i jest głównie szkoła medialna z Torunia, jest na cyfrze Trwam, są tylko jego dziennikarze, tylko jego gazety- to to jest możliwe bo tak już było za Kaczyńskiego.
    Ale jak zrobi wszystkich bogatymi, bez kolejej do lekarza i żeby było wspaniale, jak tego nawet za Kaczyńskiego nie było.
    To jest to samo co mówi ksiądź Natanek a więc nowy kściół, bo ten jest zły, niedobry niegodny, bładzący.
    Każdemu, który ma swoją wizję świata mamy wierzyć?
    44 111 Cytuj Zgłoś
  • 13.12.2012 - 23:40
    bono napisał/a:

To jest to samo co mówi ksiądź Natanek a więc nowy kściół, bo ten jest zły, niedobry niegodny, bładzący.
    bono, przepraszam że zrobię Ci spam w temacie ale wg mnie ksiądz Natanek jest porażką Kościoła katolickiego z jednego powodu: jeden jedyny prawdziwie wyspecjalizowany merytorycznie z darem przekonywania i ogromna wiedzą z zakresu historii i filozofii religii okazał się totalnym banitą. Nigdy wcześniej ani później nie słuchałem bardziej przygotowanego księdza , gdyby tą wiedzę i energię poświecił na głoszenie praw zgodnych z obowiązującym kanonem nauczania z ambony, zrobiłby kawał dobrej roboty dla Kościoła katolickiego.
    taki off top, raz jeszcze przepraszam ;)
    21 6 Cytuj Zgłoś
  • 14.12.2012 - 1:35
    mieszkaniec napisał/a:
    bono napisał/a:
    bono, przepraszam że zrobię Ci spam w temacie ale wg mnie ksiądz Natanek jest porażką Kościoła katolickiego z jednego powodu: jeden jedyny prawdziwie wyspecjalizowany merytorycznie z darem przekonywania i ogromna wiedzą z zakresu historii i filozofii religii okazał się totalnym banitą. Nigdy wcześniej ani później nie słuchałem bardziej przygotowanego księdza , gdyby tą wiedzę i energię poświecił na głoszenie praw zgodnych z obowiązującym kanonem nauczania z ambony, zrobiłby kawał dobrej roboty dla Kościoła katolickiego.
    taki off top, raz jeszcze przepraszam ;)
    Ja popieram ks. Natanka, w wielu kwestiach ma rację i co ważniejsze nie wzbudza w ludziach nienawiści, otwarcie mówi że modli się za kościół i biskupów.
    Natomiast o. Tadeusz R. w swojej rozgłośni wzbudza w ludziach gniew i nienawiść, modli się tylko za swoich sponsorów którzy wspierają jego liczne "dzieła"
    A imć Jarosław K. jest wspierany przez rozgłośnię z Torunia ale temu chyba nikt sie nie dziwi bo ich retoryka nienawiści jest bardzo podobna
    16 27 Cytuj Zgłoś
  • 14.12.2012 - 9:52
    @mieszkaniec

Zgadzam się z tobą i nasuwa mi się analogia do tego co napisałeś o Natanku, że jest porażką kościoła, do J. Kaczyńskiego i Solidarności.

@PiSior

Zgoda zwłaszcza do części dot. T.R. zwanego ojcem no chyba, że jest tatą.
    9 23 Cytuj Zgłoś
  • 14.12.2012 - 12:49
    Ciekawy wiadomość z dzisiejszej prasy.
    Michał Kamiński ostro rozprawia się z Jarosławem Kaczyńskim. Były spin doktor PiS uważa, że skoro PiS twierdzi, że Polska nie jest suwerenna, a jednocześnie bierze pieniądze z budżetu, to kolaboruje ze zdrajcami.
    Ten człowiek naprawdę wie dużo o PiSie i jego prezesie, zna też świat i nawet umie się porozumieć z tymi, którym nie dane było się urodzić w Polsce, bez pośrednictwa tłumacza.
    6 24 Cytuj Zgłoś
  • 09.01.2013 - 21:02
    Jak pięknie rząd" przykrywa"sprawę fotoradarów i umieszczenie w budżecie kwoty miliarda 500 milionów wpływu z mandatów(chyba jedyny kraj na świecie który wpływy z karania obywateli wpisuje do budżetu) to dla poprawy bezpieczeństwa i wygody obywateli.
    Nawet to potrafią wytłumaczyć
    http://www.youtube.com/watch?v=KckjYVki0-s
    a głupi naród po raz kolejny to kupi,pytanie jak długo. ONI NAPRAWDĘ MAJĄ NAS ZA IDIOTÓW ale trudno im się dziwić jak od kiedy PO doszła do władzy to każdą aferę potrafi zamieść pod dywan a każdą wpadkę przekuć w sukces.Najdroższy stadion świata w którym nie można zamknąć dachu,autostrady które miesiąc po otwarciu trzeba remontować nowe lotnisko którego pas startowy po miesiącu użytkowania trzeba zamknąć itd..Nawet za Gierka media tak bezczelnie nie kłamały a ludzie nie wierzyli w głupoty władzy.Teraz wystarczy postraszyć że PiS wróci do władzy i już wszyscy siedzą cicho i głosują jak każe Słońce Peru.
    20 4 Cytuj Zgłoś
  • 10.01.2013 - 0:56
    "a głupi naród po raz kolejny to kupi,pytanie jak długo", głupi . bo na PiS nie głosuje? Przecież to klasyk Kurski mawiał, że ciemny lud wszystko kupi, Kurskiego nie chcą, PiS-u nie chcą, istotnie "głupi". maciek nad Maćkami powtarzał: Głupi Wy, głupi Wy, po stokroć głupi. Kochani pisowcy, naród już Was ma dość. Czym wcześniej to zrozumiecie, tym lepiej. Przyjmijcie to na spokojnie.
    6 17 Cytuj Zgłoś
  • 10.01.2013 - 17:25
    pesymista robi agitację.
    Drogi pesymisto
    gdy zapewnisz mnie, że to będzie inny pis aniżeli za czasów Marcinkiewicza i Kaczyńskich z inną telewizją niż Wilsztajna /piszę po polsku bo to Polak/ z innym straszakiem aniżeli Ziobro i Kamiński, z innym ministrem zdrowia aniżeli nałogowy pijak /i nie mam tu na myśli broń boże prof Religi/, z innym doradcą aniżeli Bugaj, czy Maciarewicz, mógłbym wymieniać więcej ale powołał już ich Pan do Siebie,
    no to przemyślę propozycję alternatywną za PO.
    7 11 Cytuj Zgłoś
  • 10.01.2013 - 19:37
    O jakiej agitacji mowa?
    Stwierdzam że "rząd rżnie głupa" o czym wszyscy wiedzą tłumacząc że chodzi o bezpieczeństwo a nie o budżet a wy mi wyskakujecie z PiSem czy z agitacją?Czy jeżeli ktoś logicznie myśli i ma swoje zdanie to musi być już według Was zwolennik PiS.Tak nisko cenicie swoich zwolenników że uważacie że wierzą w każdą głupotę którą poda na tacy rząd czy przychylne mu media a jeżeli ktoś nie wierzy to musi być PiSowiec?Znaczy się wyborcy PO wierzą w każdą głupotę podaną w mediach i nie mają żadnych wątpliwości co do "zielonej wyspy" sukcesu Euro pięknych stadionów i autostrad oraz w to że czołowi politycy partii rządzącej spotykają się potajemnie na cmentarzach tylko w celach religijnych?
    Czyli według Ciebie podane fakty nie miały miejsca?Dach działa OK,lotnisko w Modlinie jeszcze bardziej a fotoradary służą TYLKO I WYŁĄCZNIE POPRAWIE BEZPIECZEŃSTWA a zapis w budżecie znalazł się przez przypadek.Nawet Urban na swoich konferencjach tak nie kpił sobie z obywateli jak obecna władza z jej rzecznikiem przepraszam cieciem na czele.
    Ile razy mam powtarzać że przeżyłem sporo lat i nigdy nie należałem do żadnej bandy przepraszam partii może właśnie dla tego żeby mieć własne zdanie.
    Czy to że nie wierzę obecnej władzy jakoś mnie dyskwalifikuje?
    10 2 Cytuj Zgłoś
  • 10.01.2013 - 21:24
    Odwrotnie, masz myśleć jak chcesz, podajesz dziesiątki błędów ekipy rządzącej. Też je widzę, nie widzę natomiast konkurencji, która robiła by to lepiej w realu, nie w deklaracjach i pobożnych życzeniach.
    Byłem w Tarnowie autostradą i ona jest, późno z bólami nie dokończona, Miler jak poświęcał odcinek zakopianki - Obidowa, to ksiądz kropidła nie zdążył wyjąć w trakcie jazdy i dwupasmówka się skończyła, Kaczyński z Marcinkiewiczem nie pokropili żadnego odcinka który by powstał dzięki nim. Owszem zerwali umowę z konsorcjum budującym odcinek Toruń Gdańsk, bo przed nimi złodzieje z SLD podpisali za drogą umowę, po czym po kilku latach podpisali tę umowę ale już dwa razy drożej, w konsekwencji planowany jako pierwszy odcinek autostradowy w Polsce został oddany dopiero w tym roku.
    Jechałem też metrem w Warszawie i autostradą z Warszawy do Berlina i leciałem z nowego Okęcia do Balic i to pierwsze imponuje.
    Cóż można rzec na twoje niezadowolenie,
    odpowiem fragmentem tekstu z książki "Laska Nebeska " Szczygła, gdy ten przyjechał na pogrzeb Havla, wpuścili ich 20 dziennikarzy akredytowanych z całego świata, bocznym wejściem do katedry w Pradze na chór, kurz pył i trzy stopnie w środku, na krzesłach pył i kurz. Przed wejściem kazali im oddać mocz i nie zabierać płynów, bo do ceremonii trzy godz.Szczygieł chciał się wycofać i wyjść, ale kierująca powiedziała, że to nie możliwe, bo na dole jest strefa zero bo przyjeżdżają prezydenci.
    Przez trzy godziny chodzili w miejscu po chórze i się wzajemnie masowali aby nie przemarznąć. Gdy zaczęła sie ceremonia z góry nie mogli rozpoznać poszczególnych twarzy a głos który docierał był pogłosem katedry. wyczekali do końca a pod koniec Szczygieł zwraca się do swego czeskiego kolegi,
    czterysta euro lot z Warszawy po to żeby nic nie słyszeć i widzieć to idiotyzm
    /sprawozdanie do gazety napisał po szybkim przybyciu do hotelu gdzie w tv 24 na okrągło powtarzali ceremonię i z tv24 zrobił sprawozdanie/
    na to jego czeski kolega z najwyższą powagą:
    panie Szczygieł przecież Havel był mistrzem farsy, to niech pan pomyśli, że jest na jego sztuce, może on to tak wyreżyserował i zaplanował?
    Nikt przez trzy godziny nie narzekał a czeski dziennikarz uważał że sytuacja jest adekwatna do okoliczności.

Spróbuj chociaż raz wczuć się w skórę Czecha, oni znajdą zawsze dla siebie wyjaśnienie, aby nie tracić dobrego samopoczucia.
    2 10 Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2013 - 16:36
    Ciekawy felieton nielubianego przez salon autora
    http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz-mysli_nowoczesnego-endeka/news/lepiej-byc-lapowkarzem-niz-staruchem,1881913
    Faktycznie jak tak praworządny sędzia mógł skazać doktora G na podstawie niezgodnie z prawem zebranych dowodów??
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2013 - 17:06
    Facet był łapówkarzem, jak większość w tej branży, może karę dostał za małą. OK.
    Ale nie wolno na doraźne potrzeby polityczne
    /my jesteśmy sprawiedliwi i pokażemy ilu złodziei jest w kraju i jak ich błyskawicznie karzemy /
    robić zlecenia; musimy dzisiaj złapać pięciu w świetle kamer i pokazać narodowi jacy jesteśmy skuteczni.
    Na tej samej fali Ziobryzmu zamknięto Bochenka i nauczyciela z Technikum w Myślenicach o obu było w telewizji, mimo że to temat lokalny. Czy to przypadek?
    Było zlecenie z góry aby kogoś na czymś nakryć, aby się nadawało do telewizji i tyle, koledzy prokuratorzy wykonali zlecenie.
    Wytypowano osoby a później robiono dowody ich przestępstwa.
    To taka ma być sprawiedliwość i prawo?
    Jak pokazały kolejne wybory, większość takiej sprawiedliwości nie chce i prawa takiego też.
    2 9 Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2013 - 19:09
    Jeżeli dowody zostały zebrane niezgodnie z prawem to sąd nie miał prawa wydać na ich podstawie wyroku skazującego a już szczytem jest późniejsza wypowiedź.Czy każda okazja jest dobra aby dołożyć znienawidzonemu PiS?
    Co do aresztowań w Myślenicach dobrze wiesz jak było i większość wie jaka była prawda i dziwię się że akurat taki dajesz przykład.Oczywiście wszyscy wiedzą że zostali niesłusznie zatrzymani,?Ci co chodzili do szkoły czy kupowali samochody dobrze wiedzą że to zwyczajne pomówienia???Jeżeli uważasz że to przypadek lokalny to media ogólnopolskie nie powinny pisać o żadnym lokalnym zdarzeniu?
    4 Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2013 - 19:34
    Nie wiecie co tam w sprawie Agrobombera?Udaremniono taki potworny zamach a teraz cicho wokół sprawy?Kto wyszedł na idiotę Brunon K czy ABW?Szukałem w sieci informacji i znalazłem tylko to
    http://vod.gazetapolska.pl/3131-brunon-k-przerwal-milczenie
    3 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2013 - 15:45
    Romaszewski wysądził za swoja działalność patriotyczną 240 tyś zł to jest jakieś 20 tyś miesięcznie w skali roku.
    Cholernie dziwny ten patriotyzm w rozumieniu ludzi prawicy.
    Podam definicję patriotyzmu;
    Oddanie własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar; pełna gotowość do jej obrony, w każdej chwili. Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością.

A więc ten prawicowy patriotyzm tych "świętych" ludzi to zwykła robota za wynagrodzeniem, taka służba narodowi, bo wg. mnie narodowi moja praca się Polsce należała i za tę prace należy mi się solidne wynagrodzenie.

Zgoda ale wtedy "taki" opozycjonista nie ma nic wspólnego z patriotą, ot zwykły zawodowy opozycjonista dla kasy albo stanowiska.
    6 9 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2013 - 16:25
    co tam w POlityce?
    na dzisiejszy to tak wygląda
    Konferencja Tuska. - cudotwórca przemawia, chwaląc się osiągnięciami swego rządu.
    - A tuż pod Mszczonowem Platforma Obywatelska doprowadziła do uruchomienia nowej, ekologicznej elektrowni, gdzie, zamiast węgla, pali się torfem - chwali się Tusk.
    Głos z sali:
    - Ale ja tam byłem, tam nie ma żadnej elektrowni!!!!!!!!!!!!
    Premier niezrażony peroruje dalej:
    - A dzięki staraniom Platformy Obywatelskiej, niedaleko Jasła, wybudowaliśmy eksperymentalny odcinek autostrady czteropasmowej!
    Tenże głos z sali:
    - Ale tam kuzwa nie ma żadnej autostrady!!!!!!
    Nie wytrzymał w końcu Schetyna i wkurzony krzyczy:
    - A ty, gościu, zamiast wozić się po Polsce, lepiej byś TVN24 pooglądał!!!!!!!!!!
    15 3 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2013 - 16:29
    Schetyna, Tuska raczej by pogrążył!
    1 8 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2013 - 17:01
    Żal mi cię "barak" :)
    8 3 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2013 - 17:31
    A mi jakoś Ciebie nie żal. Po prostu jesteś mi obojętny.
    2 7 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2013 - 18:26
    Polecam tym którzy nie oglądali,nasi krajanie też tam są .
    http://www.youtube.com/watch?v=9NL29jv-oV8
    4 Cytuj Zgłoś
  • 31.01.2013 - 9:08
    Tak się dba o nasze potrzeby:

http://fakty.interia.pl/polska/news/fakt-60-mln-zl-na-nagrody-w-rzadzie,1888624

http://niezalezna.pl/37783-gigantyczne-premie-w-nfz

Polska jest w coraz większym kryzysie ale nie przez kryzys globalny, a tylko i wyłącznie przez beznadziejne zarządzanie. Jeśli ludzie nie zaangażują się obywatelsko i nie zaczną się temu przeciwstawiać, to będzie jeszcze gorzej...
    10 Cytuj Zgłoś
  • 31.01.2013 - 14:34
    Po powstaniu Solidarności była nadzieja na zmiany ale ekipa Kiszczaka przygotowała perfekcyjnie operację Okrągłego Stołu i uwłaszczenie się na majątku narodowym.Teraz bez jakiegoś gwałtownego wstrząsu nie jest możliwe aby ekipa ta oddała władzę.Zbyt dużo ludzi jest zainteresowane aby nic się nie zmieniło mają media,kapitał i co najważniejsze służby.A głupi naród myśli że to on wybiera????
    9 2 Cytuj Zgłoś
  • 31.01.2013 - 18:44
    Wojciech Cejrowski nokautuje Donalda Tuska.

http://www.youtube.com/watch?v=9MuTFlh-WLk&feature=endscreen&NR=1
    10 3 Cytuj Zgłoś
  • 31.01.2013 - 21:07
    wczorajsze sondaze z wygrana PIS zmienily cos w podejsciu rzadu do pensum nauczycieli,tak wlasnie tusk kupczy glosami
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2013 - 8:40
    Czekam aż Pis dojdzie do władzy. Obniży podatki, podniesie pensje, zlikwiduje kolejki do lekarza, skończy budować autostrady, zatrudni ludzi bez pracy, obniży cenę paliw, zlikwiduje większość radarów, załata dziury w drogach a w Myślenicach obniży cenę wody i ścieków, dopilnuje aby trutka na szczury i sól do posypywania dróg nie była w żywności, podniesie eksport, będą się z nami wszyscy na świecie liczyć a rolnicy będą godziwie zarabiać za swoje plony ale bez podwyżki cen na płody rolne, no i KRUS zostanie utrzymany a renty pójdą w górę, będzie mniej wypadków śmiertelnych na drogach i dobra opieka szpitalna a lekarstwa w większości bezpłatne /te na receptę / i prawie całkiem zostanie zlikwidowana korupcja i wreszcie dowiemy się, że był zamach na prezydenta.
    I dlatego już dziś głosowałbym na PIS.
    8 12 Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2013 - 8:43
    I jeszcze miałbym pewność, że zablokowane 4 mld na drogi natychmiast nam odblokują, ale żeby to się stało PIS musi już rządzić!
    3 13 Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2013 - 21:35
    sporo sarkazmow w tym twoim poscie i to bardzo nie trafionych,PIS obnizyl skladke rentowa o 2% dla przedsiebiorcow,PO gdy tylko doszlo do wladzy od razu ja podnioslo,to PIS w programie wyborczym mial zamontowanie fotoradarow na drogach przez co zostal bezczelnie wysmiany miedzy innymi przez tuska,nie wiem jakie sa statystyki ,ile osob ginie rocznie,ale latwo mozesz sobie to obliczyc,poprostu pomnoz sobie to przez 5 lat,albowiem tyle trwa kadencja PO,gdyby PO rzadzilo od samego poczatku naszego wejscia do uni przy bardzo dobrej koninkturze i prowadzilo by taka polityke jaka prowadzi dzisaj ten kraj bylby mocno na minusi,zreszta ostatnie 4 lata na wzrost gospodarczy pracowaly tylko przygotowania do EURO,opieka lekarska....przez ostatnie 5 lat spadamy caly czas w jakims tam rankingu,to nie kto inny jak PO zamiast reformy emerytalnej w prymitywny sposob podniosl wiek emerytalny,za PO stoi balcerowicz za PIS stoi centrum Adama Smitha,moglby jeszcze sporo wymienic,sam glosowalem na PO ale tylko w wyborach do pierwszej kadencji, w ostatnich wyborach nie bralem udzialu,ale w przyszlych napewno wezme udzial
    P.S.nawet niemieccy dziennikarze krytykowali tuska ze traktuje sektor prywatny po macoszemu
    10 2 Cytuj Zgłoś
  • 01.02.2013 - 21:36
    bono napisał/a:
    I jeszcze miałbym pewność, że zablokowane 4 mld na drogi natychmiast nam odblokują, ale żeby to się stało PIS musi już rządzić!
    no tak,teraz to bedzie wina PISu ze nam (tuskowi) zablokowano 4mld
    8 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2013 - 0:30
    albert7575 napisał/a:
    bono napisał/a:I jeszcze miałbym pewność, że zablokowane 4 mld na drogi natychmiast nam odblokują, ale żeby to się stało PIS musi już rządzić!no tak,teraz to bedzie wina PISu ze nam (tuskowi) zablokowano 4mld
    Po prostu, wy byście chcieli, aby te 4 mld zablokowano, a to rutynowe postępowanie, tak Wam do władzy spieszno, że Polskę byście sprzedali, co do biznesu, od 1990 roku słyszę zielone światło dla biznesu, wolny rynek, powstało mnóstwo firm, przymykano i przymyka się oko na szarą strefę, bo dziecko transformacji, PiS obniżył podatki najbogatszym { Gilowska ], aby sobie bryki zmieniali i barykadowali się przed ludźmi. około 39 mld stracił budżet państwa, nie trzeba by wieku emerytalnego podnosić. Byłem i jestem za ułatwieniami dla prowadzenia biznesu, ale cywilizowanego biznesu i nie może biznes łaski robić, że podatki płaci na wydatki budżetowe, bezpieczeństwo, oświata etc. W głowie się nuworyszom i nowobogackim przewraca, a słoma zbutów często wychodzi. Pieniądz to nie wszystko, Panowie. Trochę pokory.
    3 7 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2013 - 7:37
    albert7575
    No nie wiem co mam już pisać, piszę że pis nas wyzwoli ze wszystkich nieszczęść, też źle.
    Ja myślę, że gdyby rządził Pis przez te ostatnie dwie kadencje, zamiast PO, to nawet na świecie może by do kryzysu nie doszło, dlatego już marzę o PIS.
    2 7 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2013 - 8:39
    Rządy PiS-u mamy w Pcimiu: nepotyzm, kumoterstwo, brak jakichkolwiek zasad, wejścia na ambony, populistyczne długi, sprzedaż majątku, wykorzystywanie gminy do karier pisowskich działaczy, Obajtek, Szlachetka. Tandeta, prostactwo, nuworyszowski szpan pseudobiznesmętów
    4 8 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2013 - 8:45
    bono no i po co ten sarkazm,czuc go z daleka,a tak appropo,mialem kiedys zrobic akcje przeciwko PO "oddajcie nam nasze glosy" dla mnie policzkiem w twarz bylo expose Tuska,a ci kktorym napluto w twarz szepczac do ucha 'smiesznie wygladacie" nie dlaje sobie tylko przecieraja policzek,zacytuje slowa z pewnego filmu "tylko krowa nie zmienia pogladow"
    Wkibic
    wczoraj slyszalem ze Tusk oglosil iz 2013 rok bedzie rokiem gorszym od 2012,a ja oglaszam ze 2014 bedzie jeszcze gorszy od 2013,nie jestem zadnym prorokiem,tyle tylko ze tego mozna sie spodziewac po takiej polityce,pamietaj wystraszona mine tuska gdy wygral pierwsze wybory
    kolego Wkibic cyt."nie może biznes łaski robić, że podatki płaci na wydatki budżetowe, bezpieczeństwo, oświata etc."skoro mamy kapitalizm to i biznes i sektor prywatny robia laske utrzymujac ,bezpieczenstwo dla wszystkich,oswiate dla wszystklich,tak to chyba jest...
    -kapitalizm czy komunizm?
    -kapitalizm oczywiscie ze kapitalizm....
    -na posadzie panstwowej czy prywatnej...?
    -panstwowej....tylko panstwowej....
    P.S.ja nie jestem zadnym nowow bogackim,mam 10 zl. na godz. przy najnizszym ubezpieczeniu,sam mam w glowie pare pomyslow na produkcje i wlasny warsztat,ale majac w glowie to iz swoim podatekim bede utrzymywal ten rzad,tych urzednikow,troche mi sie odechciewa,a druga sprawa to brak kapitalu

4 3 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2013 - 9:58
    WKibic napisał/a:
    Rządy PiS-u mamy w Pcimiu: nepotyzm, kumoterstwo, brak jakichkolwiek zasad, wejścia na ambony, populistyczne długi, sprzedaż majątku, wykorzystywanie gminy do karier pisowskich działaczy, Obajtek, Szlachetka. Tandeta, prostactwo, nuworyszowski szpan pseudobiznesmętów
    co ty masz do biznesmenow? czyje to byly slowa aby "brac los w wlasne rece",kiedys pewni "dobrodzieje" wywalczyli nam kapitalizm sami pozostajac w socjalizmie,kogo tym uszczesliwili? chyba tylko siebie,bo nie ma nic lepszego gdy wkolo "kapitalizm" a posada panstwowa
    a glownymi tymi ;dobrodziejami' byli czlonkowie Uni Wolnoci ,PO to tego popuczyny,a stalo sie tak po fatalnych wynikach (unia wolnosci nie dostala nawet 5% poparcia i nie weszla do sejmu) dlatego pozniejsi jej czlonkowie zmienili nazwe parti (dosc ironicznie) na Platforme Obywatelska,jak dla mnie to powinni sie nazywac Łowcy Skór
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2013 - 11:45
    albert7575 napisał/a:

P.S.ja nie jestem zadnym nowow bogackim,mam 10 zl. na godz. przy najnizszym ubezpieczeniu,sam mam w glowie pare pomyslow na produkcje i wlasny warsztat,ale majac w glowie to iz swoim podatekim bede utrzymywal ten rzad,tych urzednikow,troche mi sie odechciewa,a druga sprawa to brak kapitalu

Masz problem z tym warsztatem, by gdy założysz go za rządów PiS a po czterech latach wróci PO, będziesz musiał go zlikwidować / żeby na nich nie robić /
    A co do wieszczenia, że następny rok będzie jeszcze gorszy, to następny po nim 2015 będzie jeszcze gorszy.
    3 5 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2013 - 17:49
    bono napisał/a:
    albert7575 napisał/a:

Masz problem z tym warsztatem, by gdy założysz go za rządów PiS a po czterech latach wróci PO, będziesz musiał go zlikwidować / żeby na nich nie robić /
    A co do wieszczenia, że następny rok będzie jeszcze gorszy, to następny po nim 2015 będzie jeszcze gorszy.
    gdybym go otworzyl to gdy weszlo by znowu do rzadu PO to bym go nie zamykal bo i tak by mnie doprowadzili do bankructwa
    ja sadze ze tusk poda sie wczesniej do dymisji niz w 2014 ,wiec jest nadzieja ze 2014 nie bedzie juz gorszy
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2013 - 17:53
    to nie milosc do kaczynskiego sprawia abym glosowal na PIS,to strach przed balcerowiczem i jego reformami
    7 4 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2013 - 18:59
    Balcerowicz tylko firmował swoim nazwiskiem to co narzucił MFW i wielkie korporacje do spółki z bankami.Niechby tylko rząd spróbował zrobić coś nie po myśli tych instytucji czy Kanclerz Angeli??
    http://www.youtube.com/watch?v=EGkXMjCDCDM
    obojętne co dyżurni partyjni aktywiści wypisują na wszelkich forach to oni i tak zrobią swoje.Jak Putin uzna że w interesie Rosji jest aby podać że w Smoleńsku był zamach to to zrobi gdyby Tusk mu podskoczył to na dokładkę dyżurne kundle medialne zrobią jeszcze wrzutkę że Polacy o wszystkim wiedzieli.A tobie Bono niech dalej wydaje się że masz własne zdanie.
    PS.Ciekawe dlaczego posty krytyczne dla modnej linii są usuwane chociaż są bardzo łagodne w porównaniu z "mową miłości" niektórych zwolenników obecnie panującego dworu?
    Obrażać zwolenników PiS i mających inne zdanie od Partii Miłości jest trendy.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2013 - 22:52
    Kiedy w końcu przejdziemy na euro?
    1 10 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2013 - 23:16
    Podobno nowy wicemarszałek Sejmu z Ruchu Palikota:

zdjecie

Zanim Anna Grodzka stała się kobietą wcześniej była Krzysztofem Bęgowskim. Zmianę płci przeszła w Tajlandii - wyjechała jako mężczyzna wróciła jako kobieta ...

Nie wiem jak Wam, ale mi się zrobiło niedobrze :-(
    10 4 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2013 - 8:18
    Piękna nie jest, ale czy to znaczy, że należy ją odstrzelić?
    A z nią wszystkich pedofili, lesbijki i gajów, ale by się skurczył nasz naród, jakieś 10% to prawie 4 mln luda, ze wszystkich zawodów i duchownych, nie wiem czy to dobry pomysł, zwłaszcza, że w latach 1940-1944 był zrealizowany i natura to odtworzyła
    / można by rzec bóg odtworzył, bóg tak chciał /.
    Gdyby Stwórca Świata tego nie chciał załatwił by to jednym pstryknięciem palca.
    Najgorsze jest w tym to, że to oni, rodzą się okaleczeni, nie z własnej winy a my nie pozwalamy im tego zmienić.
    4 13 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2013 - 8:32
    Jak jej twarz porównuje z twarzą lumpów stojących na rynku, to jej twarz przy ich zapijaczonych gębach, jest piękna. Te twarze nierobów szwędających się po mieście jakoś nie są napiętnowane,
    pomimo, że pożytek z nich żaden.
    Grupa o której pizzaro pisze, płaci podatki, zus, nie są kula u nogi gospodarki kraju a wręcz przeciwnie.
    4 11 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2013 - 9:43
    bono napisał/a:
    Jak jej twarz porównuje z twarzą lumpów stojących na rynku, to jej twarz przy ich zapijaczonych gębach, jest piękna. Te twarze nierobów szwędających się po mieście jakoś nie są napiętnowane,
    pomimo, że pożytek z nich żaden.
    Lumpy stojące na rynku nie domagają się nachalnie jakichs wyimaginowanych przywilejów, a geje, lesbijki i im podobni owszem.
    13 5 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2013 - 10:15
    pomimo, że pożytek z nich żaden. Lumpy stojące na rynku nie domagają się nachalnie jakichs wyimaginowanych przywilejów, a geje, lesbijki i im podobni owszem.[/cytat]Nie mówimy o przywilejach, tylko o przepisach potwierdzających fakt.
    Albo udajemy, że te rzeczy nie istnieją. Zgody na małżeństwa tej grupy, nie ma, natomiast tu mówimy o zgodzie na wspólne własności, mieszkanie i wspólny dorobek, głównie materialny i wskazanie opiekuna.
    4 10 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2013 - 10:24
    Jakoś lumpów nikt nie robi Marszałkami Sejmu chociaż powiem szczerze niektórzy politycy ich przerastają jeżeli chodzi o zachowanie i zasady.Grodzka to temat zastępczy bo jest trochę problemów od których należy odwrócić uwagę myślącej części społeczeństwa.(niektórzy tu piszący przyjmą każdą głupotę jaką objawi im PO więc ich to jakby nie dotyczyło ale bronić będą "racji"za wszelką cenę)Włosi mieli swoją Cicolinę my też będziemy mieć jakąś atrakcję,i tak już mało kto traktuje poważnie polityków.To że ktoś jest tolerancyjny wcale nie znaczy że musi akceptować pewne zachowania.Może ktoś poszuka na stronach WHO jak postrzegany jest transseksualizm prze tą organizację Bono ty jesteś taki inteligentny i oczytany może poszukasz coś ciekawego na ten temat bo u mnie kiepsko z angielskim.
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2013 - 10:33
    trzeba mieć nieźle nawalone w główce żeby sobie płeć zmieniać i anna g nie zasługuje na stanowisko wicemarszałka sejmu
    5 5 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2013 - 10:42
    Nie jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych ani adopcji dzieci przez pary homo. Jako chrześcijanin uważam jednak, że ludziom tym trzeba pomóc, państwo winno pomóc, kościól winien pomóc. To niech ich wina, że Bozia ich takimi stworzył. pisowiec i pizarro zamknieci w skansenie razem z pijaczkami, bo to takie swojskie, takie katolickie i takie polskie. sami sobie wystawiacie opinię. Chrześcijanie, pisowscy chrześcijanie? Może tak wychyli łba z własnego grajdoła i dostrzec i zrozumiec inności, a nie śmiać się z inności a priori. przykre, ale takie postawy spotykamy także wśród spisionych duchownych. Trochę wysiłku.
    3 6 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2013 - 10:55
    kibic czy któs tu sie z kogoś śmieje albo kogoś obraża ja po prostu wyrażam swoją opinie
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2013 - 11:01
    WKibic napisał/a:
    To niech ich wina, że Bozia ich takimi stworzył.
    WKibic- tym wpisem kompletnie się ośmieszyłeś :-)

Bóg stworzył go jako MĘŻCZYZNĘ a nie jako kobietę ...

WKibic napisał/a:
    uważam jednak, że ludziom tym trzeba pomóc, państwo winno pomóc, kościól winien pomóc.
    Tak, takich ludzi jak on/ ona (niepotrzebne skreślić) i jej towarzystwo powinno się pomóc wysyłając na przymusowe leczenie a nie jeszcze zapewniać rozgłos i promować takie zachowania ...

Nazywasz siebie chrześcijaninem a jakoś daleko Ci do niego. W każdym wątku "plujesz jadem" i obrażasz ludzi którzy mają inne zdanie od twojego, wiesz jak to się nazywa HIPOKRYZJA i też powinno się takie osoby leczyć :-)
    8 8 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2013 - 12:26
    Ktoś myli tolerancję z akceptacją ,nigdy nie przeszkadzali mi homoseksualiści pod warunkiem że nie zaczną mnie i moich dzieci wychowywać i obnosić się ze swoją odmiennością.To nie żadna nowoczesność używać części ciała które służą celom dalekim od przyjemności,już starożytni to znali .A że w XX wieku lobby gejowskie stało się tak mocne że
    "W 1973 roku Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne wykreśliło homoseksualizm z listy chorób na poziomie krajowym, w 1989 homoseksualizm przestał być zaliczany do zaburzeń seksualnych – usunięto go z międzynarodowej klasyfikacji psychiatrycznej DSM-III-R, a Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w 1991 roku wykreśliła homoseksualizm z Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Zaburzeń."A może tak np.grypę wykreślą z listy chorób,jakie oszczędności dla państwa?
    Jaką mamy gwarancję że za kilkadziesiąt lat lub wcześniej ktoś uzna drogą głosowania że np. pedofilia to też norma?
    W takim razie ponawiam pytanie jak WHO klasyfikuje transseksualizm?
    5 3 Cytuj Zgłoś
  • 03.02.2013 - 13:06
    Homoseksualiści, biseksualiści, transseksualiści kompletnie mi nie przeszkadzają :) Jak każdy z nas mają prawo do życia według własnych norm i jeśli nie krzywdzą innych to ja nie zamierzam w żaden sposób ganić ich za ich wybory. To ich prywatna sprawa z kim, po co i dlaczego śpią :)
    7 7 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz