Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 7 cze 2010

    Barman na weselu ?? ostatnio słyszałem ze to modne?? znalazłem x-drink podobno barman z okolic myślenic . co myślicie o nim? moze ktoś był na jego pokazie??

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    Czytając forum skorzystam i zareklamuję zespół z okolic Wiśniowej gdyby ktoś potrzebował wolne terminy jeszcze na 2010 bo kilka jest oraz na 2011.
    Zainteresowani pisać.

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    Witam, słyszał ktoś z Was o zespole Juventus ze słowacji? Słyszalam ze dobrze grają. Mają taki "specyficzny akcent" a nie słyszałam ich na żywo. Jak ktoś był na weselu gdzie oni grali to proszę o opinie

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    Chciałam zapytać, czy może mi ktoś powiedzieć coś o zespole SchoolBoys z okolic Kalwarii, (dawniej Kryzys bądź też Faber)?

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    czy ma ktoś może nr do zespołu immunitet?????????????

    Cytuj
  • Daniel 18 cze 2010

    [quote]Witam, słyszał ktoś z Was o zespole Juventus ze słowacji? Słyszalam ze dobrze grają. Mają taki "specyficzny akcent" a nie słyszałam ich na żywo. Jak ktoś był na weselu gdzie oni grali to proszę o opinie[/quote]

    kiedyś byłem na weselu gdzie grał jakiś słowacki zespół i wrażenia takie ze nie grali źle ale nie duzo piosenek spiewali nasi polscy mają lepszy repertuar. i ten ich akcent mi bardzie podobają sie nasi muzycy.
    jedyny duży plus to ze naprawde nie dużo kasy brali.. ale szczegółów nie znam..ale moge sie dowiedziec:)

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    hej planuje wesele
    co sadzicie o staf catering?

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    A co powiecie na zespół Saxon band. Z nagrań ze strony wynika że są bardzo dobrzy, ale nie wiem jak na zywo brzmią. Ktoś był na weselu gdzie oni grali?

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    proszę o namiary na zespól muzyczny IMMUNITET

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    skąd ten zespół muzyczny immunitet jest???????????

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    zaciekawiona, pyzka czy bęc? mozesz zdecydowac sie na jeden nick? Bo to , ze to ta sama osoba to pewne. :)

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    Immunitet jest podobno z Lipnika albo z Wiśniowej, nie mogę nigdzie znaleźć do nich kontaktu:(

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    pyzka, a jaki termin Cie interesuje?

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    interesuje mnie 17.09.2011 ale co tam termin, potrzebuję nr tel

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    ludziska, czy naprawdę nikt z Was nie ma nr tel do zespołu IMMUNITET, większość z Was go zachwala ale nikt nic nie potrafi więcej napisać:(:(

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    Polecam jak najbardziej zespół Sxon band.Bardzo dobra profesjonalna kapela z rewelacyjnym damskim wokalem

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    witam!! poszukuję sali weselnej w Myślenicach albo okolicach na 150 osób bez cateringu. z góry dzięki za namiary

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    polecam zespół red band.super graja

    Cytuj
  • 27 cze 2010

    pyzka, z tego co wiem to ten termin maja zajety, bo sam ich o to pytalem na jakims weselu

    Cytuj
  • 27 cze 2010

    proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę o nr tel do IMMUNITET , termin się dostosuje do zespołu

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Immunitet nie jest ani z lipnika ani z wiśniowej!!!
    Potrzebujesz kontakt do nich masz tu e-mail
    immunitet.zespol@gmail.com

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    bardzooooooooo wiekie DZIĘKI:)

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    poszukuję sali weselnej w Myślenicach albo okolicach na 150 osób bez cateringu

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Polecam sale w Drogini :)

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    Jeżeli szukasz barmana na wesele. Polecam się :) Mam ukończone 2 kursy barmańskie u wicemistrza świata. pawel.piszka@gmail.com lub gg 2887792. Posiadam doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt.

    Cytuj

Odpowiedz