Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 29 cze 2010

    a czy polecając salę w Drogini czy w Wiśniowej macie na myśli OSP czy coś innego?? pozdro

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    czy ktos byl na weselu gdzie robil/obslugiwal Pan Filipek?

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    OSP Droginia .

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    pilne!!!!!!! potrzebuję tel. kontaktowy do OSP Drogina i OPS Wiśniowa

    Cytuj
  • Paweł Latoń 4 lip 2010

    Sala w Drogini jest rewelacyjna, Bardzo ładnie urządzona polecam każdemu.jedyny problem jaki tam występuje to to że sala jest podzielona na dwie części, parkiet do tańca i część siedzącą. I właśnie w tej części do siedzenia słabo słychać orkiestrę ludzie narzekają że nie słychać dedykacji najlepszym rozwiązaniem jest postawienie tam kolumny aktywnej (*2) i sprawa jest załatwiona. Taki system sprawdza się na każdej dużej sali gdzie jest słaba akustyka czy w rezydencie czy w na strażnicy w Sułkowicach(bo tam jest koszmar). Powracając do tematu sala w Drogini jest rewelacyjna i polecam każdemu!( niestety numeru telefonu nie posiadam)
    Mam jeszcze informację dla przyszłych par wynajmujących salę. W Hotelu Gala w Sułkowicach są dwie sale pierwsza to ta w samym Hotelu a druga znajduje się w tym samym obiekcie tj. w Limexie i ta sala to dobra alternatywa dla tych co chcą wynająć lokal ale mają własną kucharkę lub firmę kateringową.

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    Tak właśnie się zastanawiałe czy nowa sala w limexie ma własną kuchnie czy trzeba dowozić jedzenie z tej z hotelu gala ?? może mi ktoś na to odpowiedzieć

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    [quote=sardynka27]nie słychać dedykacji najlepszym rozwiązaniem jest postawienie tam kolumny aktywnej (*2) i sprawa jest załatwiona.[/quote]

    Bzdura ...
    Jeśli w drogini nie słychać dedykacji to znaczy że zapowiadajacy bełkocze a nie mówi.
    A pasywna kolumna się nie nadaje?
    Rezydent ma nowe nagłośnienie projektowane pod akustyke sali więc nie siej propagandy o konieczności dodatkowych kolumn na tej sali ....

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    uszanowanko:) proszę o informcję, czy Limex w Sułkowicach oferuje salę bez cateringu??

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    Witam, polecam Pana filipka, super zorganizowne wesle, jedzenie pyszne, bardzo smaczene.

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    dzieki za info

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    Witam,
    mam pytanie czy miał może już ktoś lub był gościem na weselu w tym nowym domu weselnym w Mogilanach i może podzieliść się wrażeniami?

    1 Cytuj
  • 7 lip 2010

    Czy orientujecie sie ile trzeba zapłacić za dobrą orkiestrę za dwa dni w przyszłym roku ?

    Cytuj
  • Paweł Latoń 7 lip 2010

    Od 4000 w górę

    Cytuj
  • 8 lip 2010

    Ostatnio byłam na weselu, gdzie orkiestra liczyła sobie 12.000 za dwa dni :/ Zabawa była super, ale kasa kosmiczna! My będziemy mieć na swoim weselu chłopaków z GrahamBand.

    Cytuj
  • 8 lip 2010

    orientuje się ktoś jakie są już długie terminy na sale w Drogini??:)

    Cytuj
  • 8 lip 2010

    z tego co wiem w Drogini już na 2012 są niektóre zarezerwowane ! :)
    a co do orkiestry to tak myślę od 3000 zł już można znaleźć , ale do przyszłego roku to może się zmienić...

    Cytuj
  • 10 lip 2010

    Hej ma może ktoś numer telefonu do osoby która zajmuje się salą w Drogini?
    Czy można jechać tak po prostu i zawsze ktoś będzie.

    Cytuj
  • 10 lip 2010

    Możesz jechać bo na górze w tym budynku mieszka gospodarz tej Strażnicy i myślę że się wszystkiego dowiesz.

    Cytuj
  • 11 lip 2010

    Dzięki za informacje:)

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    PILNE!!!! ODSTĄPIĘ SALĘ NA WESELE W DOMU WESELNYM KRZYWACZKA 17.09.2011R. INTERESUJE MNIE ZWROT ZALICZKI 2000 ZŁ. ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    a co możecie powiedziec o domu weselnym w Nowej Wsi? ile osób jest w stanie pomieścic. proszę o jakieś info . dzięki

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    uuu odstąpisz sale czyli wesele odwołane to przykre>>>>>>> ale tak też się zdarza.

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    a czy ktoś może robił wesele w Jasienicy w Agro -Gościniec, ładnie tam maja i byłabym zainteresowana ale jaka tam jest obsługa, jakie jedzenie? proszę o poradę

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    a czy ktoś może robił wesele w Jasienicy w Agro -Gościniec, ładnie tam maja i byłabym zainteresowana ale jaka tam jest obsługa, jakie jedzenie? proszę o poradę

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    Agro - Gościniec ...
    Mieliśmy przyjemność tam grać niedawno. Ogólnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Ładna sala z wydajną klimatyzacją. Co ja odróżnia od pozostałych - nie ma w niej okien jest usytuowana w przyziemiu budynku. Myślę że tego faktu nie należy klasyfikować jako wadę jednak można odczuć delikatne wrażenie przytłoczenia. Akustycznie sala przyzwoita z wystarczajacą ilością miejsca do tańczenia. Parkiet posiada kolorowe oświetlenie co znacznie poprawia klimat - scena pozwalajaca na zainstalowanie sie pełnoskładowym zespołom.
    Przed sala dużo miejsc parkingowych oraz ładny ogród z miejscem do siedzenia.
    Jedzenie...
    Bardzo dobre o domowych walorach smakowych i co podkreśla właściciel w 100% przygotowywane samodzielnie wraz z wyrobami garmażeryjnymi oraz szwedzkim stołem regionalnym a takze ciastem. Na minus zapisuje natomiast napoje made in Fantic Głogoczów - moze to kwestia gustu ale goście także narzekali.(sprawa być może do indywidualnych uzgodnień)
    Cena?
    Cena praktycznie identyczna jak najbliższa konkurencja a w tym przedziale Rezydent oraz karczma w Krzywaczce oferuja dużo lepsze warunki lokalowe, nieporównywalnie wyższy standard obsługi i napewno nie gorsze jedzenie :):):)
    Wybór jest kwestią indywidualną a Agro-Gościniec obok wymienionych wyżej lokali ścisła czołówka w naszym rejonie...

    Cytuj

Odpowiedz