Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 2 wrz 2009

    trochę dziwne chyba że masz 12 lat i każdy po 30-tce to dla ciebie dziadek też ich słyszałem w tym roku i "dziadek" był jeden, a co do sztywniactwa to jakoś nie zauważyłem. Dla mnie byli mili i uprzejmi, ale wnioskując z ilości bandów weselnych jakie znasz pewno jesteś jednym z nich i wywalili cię z rynku :):):)

    1 2 Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Jak zawsze miło sympatycznie i kulturalnie :) A cała ta dyskusja jest bez sensu bo to jak każdy gra czy się prezentuje zawsze weryfikuje życie i ilość wypitego alkoholu :) byłem na wielu weselach w życiu i przerobiłem mnóstwo zespołów, prawda była zawsze jedna: jedni grali lepiej inni gorzej gdzieś tam był dj, grali parapeciarze z playbacku i stwierdzam jak jest dobre towarzystwo i dużo wódki prawie wszyscy się nadadzą. A robienie komuś reklamy czy też antyreklamy na tego rodzaju forum jest głupie po prostu bo zawsze się znajdą znajomi co pochwalą i konkurencja co obsmaruje. Dajcie sobie spokój i zajmijcie się czym innym

    2 1 Cytuj
  • 4 wrz 2009

    Sączę sobie właśnie kawke w pracy i poczytuje. Nie sadziłem że taka burza tutaj zaszaleje po moim poście.
    Ja tylko poleciłem pewien zespół gdyż fajna zabawa była z jego udziałem ale nigdzie nie napisałem ze to najlepsza na świecie kapela i że wszyscy muszą ja brać i wszystkim się podobac.
    Zgadzam sie z przedmówcą ze jak jest dobra paka na imprezie i dobrze wódeczka wchodzi to kapela ma drugoplanowe znaczenie ale musi grać a nie 3, 4 piosenki i idziemy na jednego. Ja sie nie wypowiem czy było na żywo czy z jakiś podkładów bo sie na tym nie znam ale pamietam że było bardzo dużo grania i bardzo wesoło.

    2 1 Cytuj
  • 8 wrz 2009

    Najlepszy zespół Immunitet! Ktos poruszył temat tego zespołu lecz nikt nie kontynuował! szkoda! Zespół gra wszystko- zagraniczne kawałki, stary polski rock, nowości, disco polo i typowa chałture! Niektórzy zarzucają im playback ale jak się widzi jak gitarzysta gra na kolanach na środku sali to musi być gra na żywo! A sala bardzo fajna jest w Wiśniowej pomieści spokojnie 220 osób! Wystarczy wpisać na youtube wiśniowa immunitet i można zobaczyć jak się ludzie bawią na weselach!!

    Cytuj
  • 8 wrz 2009

    Szukam dobrej orkiestry na wesele do 2,5 tysiąca za 1-dniową imprezę. Znacie jakieś w Myślenicach i ich okolic? Jeżeli tak, proszę o kontakt pod adresem: krzysiek339siepraw@interia.pl . Za wszelkie info z góry dziękuję.

    1 Cytuj
  • 9 wrz 2009

    Ja Polecam Dj. Koszt ok 2000zł a zabawa rewelacyjna. Polecam www.avantgardemusic.pl

    Cytuj
  • 9 wrz 2009

    Nie ma DJ, który zastąpi kapele grająco na żywo, pod warunkiem że faktycznie grają na żywo. DJ jest dobry na 18-stke nie na impreze gdzie jest duży przekrój wieku gości. To nie tylko moja opinia.

    1 Cytuj
  • 10 wrz 2009

    Uwierz mi że są DJ którzy poprowadzą wesele dużo lepiej niż nie jedna kapela grająca na żywo. Miałem ostatnio wesele i grał dj. Możesz spytać wszytkich moich gości jak się bawili i zapewniam, że nie znajdziesz osoby która powie, że było kiepsko i orkiestra była by lepsza.

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    My też szukaliśmy zespołu na wesele i jest ciężko z grającymi na żywo. Najbardziej podobali nam się MAXI z Kożmic

    3 Cytuj
  • 10 wrz 2009

    T4D3k Byłem kiedyś na krakowskim weselu z DJ'em, brakowało mi elementu zaskoczenia, improwizacji. Co mam na myśli, faceta który z trabką wchodzi na sale i prowadzi łańcuszek ludzi.
    Ale nie mówię że DJ jest złym pomysłem, kwestia co sie komu podoba i czego oczekuje.

    1 1 Cytuj
  • 11 wrz 2009

    Macie namiary jakieś do zespołu "Maxi" z Koźmic? Telefon, strona internetowa?
    Cokolwiek....

    3 Cytuj
  • 11 wrz 2009

    Pytałeś o dobry zespół do 2,500zł.
    Jeśli chodzi o Maxi to bardzo dobry zespół weselny ale cena ... ok 4000 za jeden dzień

    2 Cytuj
  • 11 wrz 2009

    Jak strażnica to tylko na dolnym, aczkolwiek na górnym przedmieściu odpicowali strażnicę i tez wygląda super tylko ze na mniejszą ilość osób bo tak na luzaka to tylko 120 wejdzie.... Jak zespół grający całkiem na żywo to najlepszy wg mnie jest ADET, mają szeroki i różnorodny repertuar, a to że istnieją na rynku o ile się nie mylę jakieś 30 lat to coś znaczy... U mnie grali i cała rodzina była zadowolona:(myślę ze nie wezmą więcej niż 2500 za pierwszy dzień wesela) bywałam na wielu weselach i szczerze nie polecam Morawskich, uwieczniliśmy ich nawet na kasecie jak grali z płytki, he he solówka leciała na saksie a gość od saksofonu w tym momencie gadał z innym trzymając saksofon w ręce... a jak strażnica a nie lokal z własną kuchnią i kucharzem to polecam Filipka:)

    Cytuj
  • 22 wrz 2009

    witam! jak ktos juz wyzej napisal "IMMUNITET"!!! tylko i wylacznie!!! ja na swoim weselu bede mial ich, i nawet termin z tego powodu zmienilem, bo moj nie pasowal do ich terminow. ten zespol to mlodzi ludzie, ktorzy grali juz na tylu weselach i imprezach, ze glowa mala! jesli chodzi o technike, to sa to swietni muzycy, ktorzy graja z pasja i widac, ze cieszy ich to co robia. gitarzysta gra takie solowki, ze czasami szczena opada, a perkusista lubi sobie na przygrywke nawet slayera zabebnic!:) graja wszystko: od typowych weselnych przygrywek, przez disco polo, pop, po rock. niektore utwory sami aranzuja i wydaja sie swiezsze i lepsze. oprawe tez maja fajna: swiatla, stroboskopy, sztuczny dym. za wesele biora 3,500 tys, co jak na nich wydaje mi sie nie jest duzo. naprawde polecam! warto! a jesli chodzi o miejsce na wesele to w Wisniowej sa dwa bardzo fajne - straznica i zajazd grodzisko. w straznicy, ktora jest specjalnie dostosowana do takich imprez, spokojnie pobawi sie 250 osob a bylo i 320, a w zajezdzie okolo 180. pozdrawiam!

    Cytuj
  • 22 wrz 2009

    A czy słyszał ktoś o zespole 2 światy bodajże z Bysiny? Co możecie powiedzieć na ich temat? Słyszałam, ze ponoć są dość dobrzy...?

    1 Cytuj
  • 23 wrz 2009

    Jestem świeżo po ślubie więc co nieco moge doradzić. Sala na Zarabiu - szczerze odradzam!!! Szkoda słów na zachowanie i postępowanie właścicieli. Lawiranty i oszuści. Trzeba się pilnować i wszystko od poczatku na papierze - oczywiście jeśli się zgodza bo to im ręce zawiązuje:) Potrafia cenę wynajmu podnieśc zaraz przed ślubem!!! Z reszty byłam bardzooooo zadowolona, cataring, dekorator, zespół, kamerzysta i fotograf na medal!!! Goraco polecam. Jeśli ktoś zainteresowany szczegółami prosze pisać na maila hankaa82@wp.pl

    Cytuj
  • 23 wrz 2009

    [quote=jedyneczka]O! Chyba zawaliłam ? No na pewno w przypadku "J" nie chodziło mi o reklamę , ale o antyreklamę . Widzę , że tak naprawdę nie o wszystkim można tu pisać . W mojej wypowiedzi pojawiły się jakieś skróty...? [/quote]

    Zakładam że nie chcecie tu nikogo reklamować ale jeżeli antyreklama to czemu nie.
    Wydaje mi się, że powinniśmy przestrzec innych, przyszłych nowożeńców przed uczciwą konkurencją.

    Kogo macie na myśli pisząc "J".

    Cytuj
  • 24 wrz 2009

    A jeśli chodzi o kamerzystów-fotografów? O kim słyszeliście dobre opinie, kogo byście mogli polecić. Słyszałam ostatnio dużo dobrego o jakimś Panu z Drogini- ktoś wie jaka to firma? Ktoś pisał wyżej o Polku. Znacie może kogoś kto plener robi wraz z kamerą nie tylko same zdjęcia?

    Cytuj
  • 24 wrz 2009

    Znam świetnego kamerzystę i fotografa. Nie współpracują ze sobą tak strikte ale wiele osób wynajmuje ich razem i świetnie sie dogadują. hankaa82@wp.pl

    Cytuj
  • 24 wrz 2009

    Aha. Waro dodać ze jak połączą swój prodesjonalizm to cuda tworzą. Miałam plener w miejscu które mi się wogóle nie podobało a potradili z byłe czego wydobyć niesamowite rzeczy. Naprawdę polecam.

    Cytuj
  • 24 wrz 2009

    Z czystym sumieniem polecam Pawła Kęska.Widziałem kilka jego filmów,pokazywał mi swoje pomysły w trakcie realizacji i uważam,że nie ma lepszego kamerzysty.Przynajmniej w Myślenicach i okolicy.

    2 Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Jak potrzebujecie fotografa(-ow) to bierzcie kolesi z Dobczyc - Lukasza i jego kumpla.Robili ostatnio zdjecia w Kornatce.To jest adres: www.lmfoto.pl
    I calkiem mozliwe,ze gral Immunitet,bo jak wyzej pisal erni,cyt."...gitarzysta gra takie solowki, ze czasami szczena opada, a perkusista lubi sobie na przygrywke nawet slayera zabebnic!" A na pewno gral na dwie stopy,jak w Slayerze.

    Cytuj
  • 29 wrz 2009

    Może goście weselni się pochwalą ile dają do koperty, a może prezenty typu odkurzacz, toster, lodówka.

    Cytuj
  • M G 29 wrz 2009

    Noo , na pewno się pochwalą... , Ci co mają troche kasy i dają więcej to może sie pochwalą ale ci bardziej ubodzy .... hmmm.. ,nie sądze żeby sie chwalili , bo nie ma pewnie czym. Ale zawsze szczęśliwi nowożeńcy mogą się pochwalić 'ile się dostaje do koperty' teraz , średnio-statystycznie oczywiście. ;)

    Cytuj
  • 29 wrz 2009

    MY najmniej dostaliśmy 200zł od osób które przyszły same, ale były to może 2-3 koperty, tak to średnio 400zł wzwyż - osoby średniozamążne...chrześni ok 1500-2000 rodzice to zależy jakie mają możliwości czy dają do koperty co mogą czy stawiają wesele;)

    Cytuj

Odpowiedz