Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 11 sie 2010

    Przechodząc do meritum. Nie jestem kamerzystą weselnym. Tylko uważnym "Obserwatorem" :) :) :) Czas najwyższy zastanowić się nad tym co się wypisuje. Szczególnie na swój temat. Pozdrawiam i życzę więcej samokrytyki. Szczególnie tym, którzy mają w sobie potencjał, ale rozmienili go na drobne firmując swoim nazwiskiem "nieszczególne" produkcje. Miłej kłótni życzę, bo znając życie na tym się nie skończy.

    Cytuj
  • Paweł Kęsek 11 sie 2010

    [quote]Przechodząc do meritum. Nie jestem kamerzystą weselnym. Tylko uważnym "Obserwatorem" :) :) :) Czas najwyższy zastanowić się nad tym co się wypisuje. Szczególnie na swój temat. Pozdrawiam i życzę więcej samokrytyki. Szczególnie tym, którzy mają w sobie potencjał, ale rozmienili go na drobne firmując swoim nazwiskiem "nieszczególne" produkcje. Miłej kłótni życzę, bo znając życie na tym się nie skończy. [/quote]

    Coś nie chce mi się wierzyć byś był spoza branży, ale jeżeli to prawda to uświadomiłeś mnie że są ludzie płonący zawiścią i zazdrością o wszystko i do wszystkich i co najgorsze robiący to bezinteresownie.

    Ponownie życzę zdrowia, bo co jest od zdrowia ważniejsze ?

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    No a jednak nie jestem "z branży" i nie o zawiść mi chodzi bynajmniej. Zacząłem czytać tego posta z czystej ciekawości, po uprzednim poinformowaniu mnie przez znajomego, że coś takiego istnieje i ubawiłem się przednio przechodząc kolejne strony i czytając jakie bzdury potrafią wypisywać ludzie. Doszedłem do strony z twoimi filmikami i zacząłem przeglądać z ciekawości, aż odkryłem twój "bombAklip" i zaniemówiłem. Do czasu , gdy nie podjąłeś ze mną dyskusji, myślałem, że ot taki żart sytuacyjny kolega wrzucił dla rozluźnienia atmosfery. Teraz pozostało mi tylko załamać ręce, bo albo to prawda, albo kolega mnie wkręcił "do spodu" i śmieje się do rozpuku. Oby tak było......

    Cytuj
  • Paweł Kęsek 11 sie 2010

    Nie tłumacz się, bo już za późno. Słowa zostały zapisane i logicznie myślący czytający, potrafi powiązać fakty i wyciągnąć wnioski.
    Powiem ci tylko, że bardzo zaszkodziłeś tylko firmie peephole studio, i jeżeli nie masz z nią nic wspólnego, to najbardziej z tego wszystkiego przykre, że boga winny kamerzysta będzie cierpiał za twoje zdziecinniałe posty. A jeżeli jednak masz z tą firmą coś wspólnego to tylko współczuć, bo strzał we własną nogę nie należy do przyjemności.

    Tak jak pisałem wcześniej o gustach się nie polemizuje i to co u jednego powoduje nieciekawe odruchy drugiego cieszy, a sztuką jest to, by wiedzieć jak zaspokajać wymagania i jednych i drugich a nie by być ograniczony tylko w swoich często wąskich granicach.

    Fliziarz który układa tylko niebieskie flizy bo tylko takie mu się podobają nie ma szans na regularną pracę.

    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • Paweł Kęsek 11 sie 2010

    Do usłyszenia lub zobaczenia :)

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Ale jaja, dawno mnie tu nie było. Piotrek z Peepshole znowu nagania sobie klientów pisząc samo o sobie jaki to z niego zawodowiec he he he. Któryś raz z kolei wychodzisz na nieokrzesanego pozbawionego kultury durnia i nic cię to nie nauczyło.

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Dosłownie "dwa słówka" do wszystkich fotografów, kamerzystów, zespołów, kelnerów i wszystkich związanych z branżą ślubną : póki macie zlecenia i klienci są zadowoleni to cieszcie się z sukcesu i swojej pracy. Zacznijcie się martwić jak klienci przestaną do was przychodzić, bo to znaczy, że obniżyliście poziom i przestaliście się rozwijać zawodowo. Dyskusje na tym forum nie mają sensu, bo zawsze ktoś zrobi sobie autoreklamę, a ktoś obsmaruje konkurencję. :-)

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Dzień dobry .....

    Obejrzałem Bombastica .
    Film mi się nie podoba.
    Ale nie dlatego że to tak jak wy nazywacie chłam tylko najzwyczajniej w świecie nie trafia w mój gust.
    Pomimo że mi się nie podoba to nie chcąc wazelinić autorowi uważam ze to dobra produkcja. Waszym priorytetem jest tylko dowalać artylerią słowną autorowi pozostając zasłoniętym anonimowym nickiem. Jeśli macie jaja to w klipie jest telefon do Pawła wystarczy zadzwonić i przedstawiając się uzasadnić swoją krytykę. Nikt z was nie napisał co w tym filmie jest złe niepoprawne i jakie są błędy kadrowe i montażowe. Wiecie dlaczego - bo tych błędów tam nie ma. Film jest bardzo dobrze nakręcony również dobrze zmontowany i rewelacyjnie zsynchronizowany z muzyką. Nie ma tu ani jednego kwiatka do kożucha a wszystkie ujęcia wykorzystane w produkcji to materiał zarejestrowany taki jaki się dało uchwycić na tej imprezie.
    Jednemu się podoba drugiemu nie - kwestia gustu
    Chętnie obejrzałbym autorski montaż każdego piszącego powyżej wykonany z tego samego surowego materiału zdjęciowego a jeszcze chętniej napisał jego recenzję :):):)

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    o rajuu a co wszyscy uczepili sie ze robią sobie reklamę..?? a nawet gdyby!!! jest to buzz marketing jak najbardziej stosowany jeśli jest wogóle... a jeśli jeśli....to czy marketing szeptany komuś tu szkodzi ?? kurde ludzie....to chyba wręcz POMOC że "kasia i michał" napisali ze byli zadowoleni i tu macie filmik "link" ...jest podparte pracą i zainteresowani mogą obejrzec pablo peephole czy innych i wybrać wg swojego gustu...przeciez para nie musi sie znac..oni musza byc zadowoleni i ma sie im podobać.ew. karygodne braki i usterki i wioche widać gołym okiem. gusta i guściki

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Tak sobie przeglądam i oglądam to i tamto i wniosek nasuwa się sam. Jaki klient taki powinien być film, bo to młodym ma się podobać a nie anonimom tutaj. Możne dyskutować o błędach technicznych ale nigdy o treści i sposobie składu bo to kamerzysta wie z jaką parą ma doczynienia i czego oni oczekują. I tak to co tu prezentowane jest na dobrym poziomie a trafiając na takie coś u pablamce jestem zszokowany jak ktoś mógł coś takiego oddać młodym i jeszcze za to wziąć pieniądze. Naprawdę polecam oglądnąć na przestrogę dla młodych by nie wpakowali się w coś podobnego i bardzo uważnie i rozsądnie dobierali fotografa i kamerzystę:
    http://www.vimeo.com/pablomce/albums
    Materiały z Turniejów Tańca Towarzyskiego - Hasło: mct , i film mały pokaz z wesela.
    Nie wiem kto to kręcił i jaka orkiestra grała, ale słów mi brakowało a oglądłem z otwartą gębą do samego końca.

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Ty chyba sam nie wierzysz by jakaś kasia i michał kłócili się na forum kilku miejscach że ich kamerzysta i zespół magnum byli najlepsze w okolicy. To nie jest żadna buzz reklama ale zwykłe naciąganie podobne do przebijania na allegro własnych aukcji przez lewego klienta mając za cel podniesienie ceny sprzedaży, co jest zabronione.
    Oszustwo i kłamliwa reklama są karalne a udowodnienie tego byłoby małym piwkiem. Z drugiej strony ciekaw jestem czy macie pozwolenie osób znajdujących się na filmach do pokazywania publicznego ich wizerunków.

    Cytuj
  • Profesjonalne Studio Filmowe Nowy Wymiar Filmu 11 sie 2010

    Witam
    Niegrzecznym jest nazywanie kogoś durniem jeżeli się go nie zna - to riposta do osób bez kultury. Co do tego całego zamieszania to powiem krótko że reklamę to Ja, PeepHole Studio jak i pewnie Paweł robimy sobie gdzie indziej, na pewno nie na tym forum gdzie panuje totalny brak kultury. Każdy może krytykować lub chwalić, takie ma prawo. Ocenę zostawcie ludziom ponieważ są gusty i guściki i o tym się nie rozmawia. Szacunek do kolegi z branży bo krytykować to każdy potrafi. Pozdrawiam Piotrek

    Cytuj
  • Profesjonalne Studio Filmowe Nowy Wymiar Filmu 11 sie 2010

    Nie będę komentował kolejnych obelg - porażka

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    [quote=PeepHole Studio]Witam
    Niegrzecznym jest nazywanie kogoś durniem jeżeli się go nie zna[/quote]

    Dobre, sprytnie ukryty sens.

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Sprytne jest to że po serii autoreklamy kasia i michał się logują jako autor starając się wzbudzić litość i udając niewinnego. Sprytne tylko czy ktoś się na to złapie

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    [quote]Ty chyba sam nie wierzysz by jakaś kasia i michał kłócili się na forum kilku miejscach że ich kamerzysta i zespół magnum byli najlepsze w okolicy. To nie jest żadna buzz reklama ale zwykłe naciąganie podobne do przebijania na allegro własnych aukcji przez lewego klienta mając za cel podniesienie ceny sprzedaży, co jest zabronione.
    Oszustwo i kłamliwa reklama są karalne a udowodnienie tego byłoby małym piwkiem. Z drugiej strony ciekaw jestem czy macie pozwolenie osób znajdujących się na filmach do pokazywania publicznego ich wizerunków.[/quote]

    porównujesz buzz marketing do przebijania cen na allegro??zabawne!! niestety w tym temacie brakuje Ci dokształcenia... buzz marketing jest jaknajbardziej legalny...może faktycznie jakiś ktoś polecił tych ludzi bo miał z nimi do czynienia i określił że są najlepsi...dla innych najlepsi są inni...tak jak i najlepsze disco polo czy rock czy reggae.!! buzz marketing się zazwyczaj czymś podpiera.a jeśli peephole studio ma materiały reklamowe dostępne w sieci tzn że każdy może sam zajrzeć i ocenić!myślisz że ktoś zdecyduje się tylko dlatego że ktoś napisał że najlepszy????? chyba jest w stanie obejrzeć...spotkać się i wybrać..i z tego co wiem pary nie tylko z jednym zespołem czy fotografem czy kamerzystą spotykają się przed weselem!! buzz marketing stosowany w wieloraki sposób przede wszystki ma za zadanie pokazac się HALO JESTEŚMY I MY NA RYNKU sprawdź nas.

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    pod warunkiem że kasia i michał to nie ta sama osoba co usługodawca (a w tym przypadku tak jest na 100%), bo wtedy to nie jest buzz marketing ale to co gość porównuje z przebijaniem ofert na allegro. Chwalenie własnej firmy podszywając się pod niby klientów to najgorszy upadek na jaki może posunąć się firma, a klient nie jest głupi i do takiego oszusta raczej nie przychodzi, chyba że klient tego samego pokroju i wtedy może zacząć się jatka

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    no gościu trochę poleciałeś wyobraźnią..... jak masz 100% to może jesteś moderatorem i stąd masz dowód..??i to nie jest jak przebijanie ofert na allegro...teraz wy gracie nie fair oczerniając siebie nawzajem, i przez wyzywanie od oszustów...jeśli ktoś podszywa się na forach reklamując swoją usługę po części kierują się dobrą formą marketingową żeby zwrócić uwagę na firmę..a Ty gościu masz zerowe pojęcie o reklamie!!!! klient nie jest głupi i przyjdzie tam gdzie mu się najbardziej spodoba i ktoś najlepiej jak potrafi przedstawi mu swoją ofertę!!a Ty bawisz się gościu w jakiegoś strażnika... wejdź lepiej na forum masła i krzycz że to co reklamują w tv jako najlepsze i najzdrowsze masło jest oszustwem bo znasz lepsze i zdrowsze i nie kupujcie tego masła bo będzie jatka i będziesz głupim klientem.... hahahahahahahahaah

    Cytuj
  • Profesjonalne Studio Filmowe Nowy Wymiar Filmu 11 sie 2010

    http://www.youtube.com/watch?v=eEg0Rcs1Dno
    http://www.youtube.com/watch?v=ppJ8QEhlJwg&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=znK2O59c4GE&feature=related

    Pozdrawiam i zapraszam do współpracy nie tylko Pary Młode lecz także zespoły muzyczne:)

    NOWA JAKOŚĆ FILMU
    PeepHole Studio

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Witamy wszystkich, jestesmy klientami peephole studio, tymi bardzo zadowolonymi I tymi ktorzy twierdza ze jest to jedna z najlepszych I najbardziej profesjonalnych ekip video w naszym rejonie, z moja opinia zgadzaja sie takze moi znajomi nie majacy zielonego pojecia co to I gdzie sa nasze kochane Myslenice. Do rzeczy jednak, nie hejtujcie bo lipa to smierdzi peephole jest wypas a wy w swojej nienawisci czekajcie na klientow ktorzy beda tak zadowoleni jak my , jak fryta jak lydzi jak willy I cala banda . Stop hate!! Waldek I Karolina Bartosz.

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Ja wręcz przeciwnie. Jestem bardzo niezadowolony z filmu, ale był to nasz wybór i tylko nasza wina że nie poszliśmy do profesjonalnej firmy z Krakowa.

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Bu....hahahahahahhahah......bezczelność niektórych nie zna granic, chciałam zauważyć że podszywanie się pod kogoś i pisanie w jego imieniu fałszywych informacji to totalna żenada. NIEZADOWOLONY heheheheh WHO?

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Podszywanie i chwalenie jest czymś innym niż podszywanie i ganienie.
    Ot ciekawe podejście masz Gabrysiu.

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    P...U...K P....U......K Jest tam ktoś, niech sie ktoś odezwie, skrytykuje kogoś, zjedzie na maksa, powciska non-stop linki Pabla i zespołu Imunitet, czy jakoś tak. Nie, niestety nikt sie nie odezwie bo te wszystkie osoby to co najwyżej dwie w.w. postacie heh......

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    O co ci Maestro chodzi , ty wogóle znasz waldka i karoline, bo ja tak i tym bardziej mi ciebie żal.

    Cytuj

Odpowiedz