Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 30 sie 2010

    najfajniejsza sala jest w Gali w rudniku tylko troche duzo wychodzi za jedzenie ale zawsze mozna ja wynając i zalatwic fajny catering nowa sala duzo miejsca elegancja sama byłam na imprezie było super a co do zespołu to najlepszy jest HOT-NIGHT sami posłuchajcie http://hot-night.pl/muzyka

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    a czy ktoś z Was był na weselu gdzie grał DJ?

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    ja byłem -ale ciocia Halina nie potańczyła i wujek Józek psioczył ,że mu marsza nie zagrali :)

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    Ludzie maja dużą wyobraźnie :) Dodam tylko tyle. Na weselu liczy się LUZ. Ludzie nie mogą być "zeschizowani" , ale też nie można ich na siłę zmuszać do zabawy.
    Orkiestra jest najważniejsza!!! i choćby skały srały NA ŻYWO TO NA ŻYWO ...albo sztucznie- jak kto woli ;)
    jeszcze panie młody zasmucony. Wypacasz tu jakieś teorie o zespołach i o kumplu co gra w filharmonii, do której chodzisz co tydzień ;) ale nie możesz zrozumieć że na weselach grają ludzie po akademiach muzycznych i że to też jest PRACA! dla wielu muzyków!!!
    Więcej szacunku stary i życzę udanego wesela.

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    kilka moich uwag do tego calego tematu:

    Wesele jest imprezą gdzie nalezy sie bawic, pić i jeść. Nie jest organizowane po to, aby posłuchać bardzo dobrego zespołu cover-owego. Dobry zespół to taki, który potrafi wyciągnąć nawet najbardziej marudnych gosci zza stołu na parkiet. Nie ważne czy zrobi to z dysku, z dyskietki czy na żywo.

    Nie chce pomyslec co by sie tutaj działo gdyby jeszcze poruszyć temat czy np DJ gra na zywo czy z dysku :-)

    Zarówno w przypadku zespołu czy też DJ-a istotny jest sposób rozmowy, zachowanie, konferasjerka.

    Zespół weselny to konferansjerzy, to animatorzy, to reżyserzy. Łączy w sobie kilka funkcji, aby osiągnąć jeden cel. Ma za zadanie sprawić, aby wszyscy uczestnicy imprezy doskonale bawili się na parkiecie.

    Byłem juz na nie jednym weselu gdzie zespół fałszował (grał nierówno), wokalista (-tka) wył (-a) jak wilk podczas pełni i każdy to słyszał (nawet niedosłysząca babcia:-) ). Niejednokrotnie były to bardzo udane wesela. Nie tylko w moich odczuciu.

    Postawcie sobie pytanie ile polskich, zagraniczny artystów, zespołow gra na żywo. Jedno jest pewne: Nie wszyscy!!!

    Najwazniejsze!!!! Jest to wątek na temat wesela, powinny znalesc sie tutaj subiektywne odczucia nt wesela, cateringu, zespolu, sali, zwyczajów weselnych, a nie któtnie pomiedzy zespołami !!!

    Pomiedzy Waszymi kłotniami przewineły sie posty z pytaniami od przyszłych młodych par i niestety zostały one "zagłuszone" przez zespoły te grające na zywo i z dysku.

    Proszę moderatora o przeniesienie tychze kłotni do osobnego wątku np pod tutułem "Róznica grania na żywo oraz z dysku zespołow weselnych (lokalnych)"

    Powróćmy do tematu!!!

    Wesele !!! Udane czy nie ?

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    Hot-Night. ? to nie zespół na wesele, bardziej do klubu..

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    [quote]Hot-Night. ? to nie zespół na wesele, bardziej do klubu..[/quote]

    Do klubu dla dorosłych. Ten zespół myśli że jest nie wiadomo jak super. Dzwoniłem do nich i dowiedziałem się że chcą 8 tys za wesele, a kiedy dzwonił mój kolega to dla niego cena była 4,5 tys. Nie wiem o co chodzi. Chyba sami nie wiedzą za jaką kasę mają grać. To jakaś paranoja.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Fajne to forum. Sam gram na weselach ale stosunkowo rzadko bo studia dzienne nie pozwalają na cosobotnie chałturzenie, ale jeżeli miałbym polecić zespół na wesele (wiem co piszę bo jestem stałym bywalcem wesel jako gość - 6 w tym roku i jeszcze czekają mnie 4), to Maxi Koźmice, Happy Band z Dobczyc, Immunitet z Trzebuni lub Magnum z Myślenic, a dlaczego? Maxi bo grają super pod nogę i z humorem, Happy Band bo zagrają prawie wszystko i z humorem, Immunitet bo zagrają nawet to czego nie wykona żaden zespół z powyższych i z humorem, a wszystkie powyżej zespoły grają na żywo, natomiast Magnum polecę za wokalistkę która potrafi poderwać do zabawy i nadrabia wspomaganie zespołu midami.

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Hajka:) czy byliście na przyjęciu weselnym z udziałem zespołu MAXI z Koźmic? jakie wrażenia?

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    a czy ktos bawił sie przy zespole GIEPEN z Sułkowic?

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    [quote]Hajka:) czy byliście na przyjęciu weselnym z udziałem zespołu MAXI z Koźmic? jakie wrażenia? [/quote]

    Fajnie grają. Andrzej gitarzysta ma rację są to faceci z super podejściem i wielkim humorem niestety nie można ich posłuchać w necie przynajmniej ja nie znalazłam, a szkoda. Dosyć drodzy ale warto bo potrafią stworzyć superową atmosferę a ten co gra u nich na gitarze jak zaśpiewa Smolenia to jak prawdziwy.

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Witajcie, jak wygląda sprawa z weselami w sali OSP w Drogini, odbywają się - można zamówić salę? Ładnie wyremontowana?

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    OSP w Droginii to jedna z najładniejszych sal strażackich w okolicy. Nie jeden dom weselny gorzej wygląda. Polecam jak najbardziej.

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Immunitet.? zgadzam się, najlepszy zespół, swietnie grają i nie tylko. :)
    a co sądzicie o sali w Trzemeśni.?

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Witajcie:) Poszukuję dobrego zespołu na wesele, niestety Immunitet nie ma wolego terminu, bawił się ktoś z Was przy Exodus?

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    fotograf z okolic Myślenic poszukiwanyyyyyyyyyyyyyy

    Cytuj
  • 8 wrz 2010
    2 Cytuj
  • 8 wrz 2010

    A co sądzicie o organizacji wesela w Hotelu Gala w Rudniku Dolnym??

    Ma ktoś jakieś doświadczenia a może ktoś z Was gościł na takim weselu???

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Gala w Rudniku jest ok, obsługa i jedzenie na poziomie, osobiści polecam też Karczmę w Krzywaczce, tylko z terminami jest tam ciężko i dość drogo.

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Sala bardzo fajna muszę przyznać ale organizacyjnie lega .
    Cenowo też nie jest tanio porównywalnie jak rezydent czy karczma w krzywaczce
    A jak ja rezerwowałem w tamtym roku to był mały wybór terminów .

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Dobry tani i ambitny fotograf..697 618 256

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    polecam salę w LIMEX (obok Gali)-zaje.....:)

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Limex? Czy wesela są tam udane? Ile osób mieści sala i jak z wystrojem, bo na stronce taki troszkę "zimny", bardziej pod biznesowe konferencje:) proszę o opinie:D I ile wcześniej trzeba rezerwować (zarówno Limex jak i Galę)... Dzięki:)

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Czy ktoś słyszał o budownie nowej sali weselnej (domu weselnego) w Myślenicach, na drodzę w stronę Borzęty??

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    TO jest prawda jest budowana, ja myślę że jest na wykończeniu ma też być hotel tak że będzie super .

    Cytuj

Odpowiedz