Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 9 wrz 2010

    ooo to super:) A na kiedy planowane otwarcie? Wie ktoś? Można już podjechać i oglądnąć?

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Ja mieszkam nie daleko i chyba nie prędko otwarcie :P, dopiero zaczynają prace wykończeniowe myślę ze za rok otworzą, jak na razie to wielki plac budowy skończyli ostatnio elewacje. ale nie wiem jak teraz.:)

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Cena za wesele z zespołem waha się od 8 do 10 milionów dolarów. Grupa nie dała szans jakiejkolwiek konkurencji - mają ponad dwukrotne przebicie nad Eltonem Johnem, który zajął drugie miejsce w zestawieniu przygotowanym przez telewizyjny kanał "Living". Trzecia lokata przypadła Kylie Minogue.

    Oto 12 najdroższych weselnych artystów:
    1. The Rolling Stones - 8-10 milionów dolarów
    2. Elton John - 3-3,7 miliona dolarów
    3. Kylie Minogue - 3-3,7 miliona dolarów
    4. Christina Aguilera - 2,5-2,8 miliona dolarów
    5. George Michael - 2,1-2,5 miliona dolarów
    6. Amy Winehouse - 1,65-1,8 miliona dolarów
    7. Paul McCartney - 1,65-1,8 miliona dolarów
    8. Leona Lewis - 1,65-1,8 miliona dolarów
    9. Jennifer Lopez - 1,65-1,8 miliona dolarów
    10. Barry Manilow - 1,2-1,4 miliona dolarów
    11. Rod Stewart - 1-1,13 miliona dolarów
    12. Duran Duran - 0,8-1 miliona dolarów
    Witam - czy wesele czy inna impreza z muzyka to show biznes
    Zycze po 140 imprez w roku obojętnie z jakiego nosnika a wtedy nie ma czasu na rozwazania kura czy jajko .Pozdrawiam
    PS wesele to juz bankiet za 15000 pln -20000 PLN za zespoł z zespolem z pierwszej ligi
    NP RODOWICZ ,WODECKI, BUDKA ,LOU BEGA ( MAMBO NO 5 )INGRID, GIPSY KINGS

    1 Cytuj
  • 9 wrz 2010

    witam ja małem wesele 19 czerwca tego roku i naprawde super wszysko mi wypaliło przyjęcie miałem w drogini sala super dekoracja jeszcze lepsza <cena dekoracji 1 tys zł> grał zespół Happy Band z Dobczyc mistrzowie w tym co robią goście zachwyceni muzyką :)<cena 4500 za dwa dni> jedzonko catering filipek cena 95zł/os w cenie tort weselny dla młodych <przesliczne łabędzie :)> placki na stoły i paczki dla gości na pożegnanie i oczywiście kamerzysta i fotograf w jednej osobie koszt 2tys <w cenie album +50 zdjęć wklejonych ,około 1 100 zdjęć z całego wesela i dvd z weselaorginał +3 kopie > naprawde fachowcy w każdym calu wszystko zrobili idealnie w razie potrzeby słóżę nr tel pisac na szu20@o2.pl

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    znalazłam super zespół za nieco ponad 3tyś z moich okolic i ślub nie będzie na jakiejś wiejskiej strażnicy gdzie cały wieczór okoliczne żule czatują na darmową wódkę...nikomu nie polecam strażnic mało która ma jakis wogóle standard.pozdrawiam was ja1

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    TYLKO ALT BAND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SA TANI A SWIETNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    witam.byłem na weselu na którym ALT BAND grali i było super!!pozdrawiam!!

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    A hotel Gala? Przeceniają się? Był ktoś może na weselu tam?:)

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    droga oli jakbyś wpadła na pomysł przeczytania kilku poprzednich stron tego forum to byś zauważyła że był już temat HOTELU GALA i różne opinie o nim.a na przyszłość dobra rada-jak chcesz zadać pytanie to sprawdz najpierw czy już nie padło!!!a ja polecam HOTEL POD DĘBAMI w Osieczanach.pa

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    [quote]znalazłam super zespół za nieco ponad 3tyś z moich okolic i ślub nie będzie na jakiejś wiejskiej strażnicy gdzie cały wieczór okoliczne żule czatują na darmową wódkę...nikomu nie polecam strażnic mało która ma jakis wogóle standard.pozdrawiam was ja1 [/quote]

    Oj jaka Ty mieszczańska jesteś i światowa!!Kto by pomyślał!! Nie jedni tak mówili a później co sie okazało?? Kicha nie wesele!! Goście narzekali, a to przecież wesela nie robisz dla siebie tylko dla gości!! Polecam wiec jednak te "wiejskie" strażnice! Pozdrawiam

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    wiesz jakoś nie mam ochoty na to aby moi goście jedli na talerzach z napisem-SPOŁEM....na strażnicy trzeba się w cholere więcej obiegać i załatwiać i prosić żeby ktoś ugotował,podał i posprzątał a na naszym rynku jest kiepski wybór cateringu..a toalety w strażnicach to już wogóle porażka.sprzątane są zaledwie przez kilka godzin a potem jest wielki syf i smród...pozdrawiam wszystkie OSP i ich strażnice!!

    1 Cytuj
  • 11 wrz 2010

    Szanowna &#039;PRZYSZŁA PANNA MŁODA&#039;zdecydowanie się z Tobą zgadzam!!Po co robić wesele na strażnicy jak można mieć wesele z klasą w jakimś lokalu np- GALA,STEK,7 Smaków czy Hotel pod Dębami.nie wiele drożej a elegancko,czysto i bez wspomnianych żuli.Pozdrawiam i życzę ci udanej zabawy

    1 Cytuj
  • 11 wrz 2010

    [quote]wiesz jakoś nie mam ochoty na to aby moi goście jedli na talerzach z napisem-SPOŁEM....na strażnicy trzeba się w cholere więcej obiegać i załatwiać i prosić żeby ktoś ugotował,podał i posprzątał a na naszym rynku jest kiepski wybór cateringu..a toalety w strażnicach to już wogóle porażka.sprzątane są zaledwie przez kilka godzin a potem jest wielki syf i smród...pozdrawiam wszystkie OSP i ich strażnice!![/quote]

    No to chyba masz wyobrażenie o jakiś strażnicach z przed lat. Strażnice o które mi chodzi nie mają tego typu co opisujesz "atrakcji" chodzi mi tu o toalety!! Nie wiem na jakich strażnicach bywałaś ale musiały być faktycznie na takim zadupiu na którym mieszkasz!

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    To przejdz się na strażnice na dolnym przedmieściu tam jest pełno komunistycznych ATRAKCJI!!!!A ja MIESZKAM NA NAJLEPSZYM OSIEDLU w MC.nie pozdr .

    1 Cytuj
  • 11 wrz 2010

    [quote]To przejdz się na strażnice na dolnym przedmieściu tam jest pełno komunistycznych ATRAKCJI!!!!A ja MIESZKAM NA NAJLEPSZYM OSIEDLU w MC.nie pozdr .[/quote]

    Jakie to są dla Ciebie "komunistyczne atrakcje"????Jakoś nie zauważyłam tam nic złego?!
    Taaa najlepszym osiedlu w M-ce?? Chwalisz się czy się żalisz?? Współczuje Ci bardzo że mieszkasz na OSIEDLU!!

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    Kto by chciał mieć w restauracji wesele :P???? ciasno i drogo .
    Jak by tak spojrzeć to domy weselne są najlepszym rozwiązaniem bo po prostu przystosowane są do organizacji wesel .
    Najtaniej wychodzi organizacja wesela W strażnicy lecz wiadomo że ona nie ma tego standardu .

    Cytuj
  • 12 wrz 2010

    polecam salę Limex, piękna z klasą i zdecydowanie tanio:) 150zl/os

    Cytuj
  • 12 wrz 2010

    poszukuje fotografa na jednodniowe przyjecie weselne w 2011r:)

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    Limex zaczyna się reklamować ostro na forum :)
    Czyżby nie było brania na nową sale?.

    Cytuj
  • 13 wrz 2010

    nikt nie pisze o zespole Giepen:(, bawił się ktoś w ich towarzystwie?

    Cytuj
  • 15 wrz 2010

    Na wesele tylko zespół GRAHAM BAND żałuje że nie maja wolnego terminu na moje wesele trochę znam się na muzyce każdemu polecam najlepszy zespół jaki słyszałam!!!troszkę się im z ukrycia przyglądałam są rewelacyjni:)

    Cytuj
  • 15 wrz 2010

    To co robi perkusista to mistrzostwo , jednym słowem świetnie graja i świetni śpiewają!!polecam

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    pani aa chyba na żadnym weselu nie była bo nie ma pojecia że straznice to naprawde niski standard..no chyba że ta w drogini bo ona jest po full remoncie.ale robi sie wesele takie żeby rodzina sie zle nie czuła więc skoro ciebie zachwycaja stażnice to wiele mówi o tobie i twojej RODZINIE;-)Wieś się bawi i tańczy..POZDREWIAM WSZYSTKIE WIOSKI OKOLICZNE!!chocież wole miasto!A pani aa jak dorośnie to ta rozmowa bedzie miała sens!Polecam ALT BAND są świetni grają na żywo.

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    [quote]pani aa chyba na żadnym weselu nie była bo nie ma pojecia że straznice to naprawde niski standard..no chyba że ta w drogini bo ona jest po full remoncie.ale robi sie wesele takie żeby rodzina sie zle nie czuła więc skoro ciebie zachwycaja stażnice to wiele mówi o tobie i twojej RODZINIE;-)Wieś się bawi i tańczy..POZDREWIAM WSZYSTKIE WIOSKI OKOLICZNE!!chocież wole miasto!A pani aa jak dorośnie to ta rozmowa bedzie miała sens!Polecam ALT BAND są świetni grają na żywo. [/quote]

    Grubo i to bardzo grubo się mylisz. Byłam na takich weselach o których Tobie nawet sie nie śniło. Głupie zagrywki typu "ale robi sie wesele takie żeby rodzina sie zle nie czuła więc skoro ciebie zachwycają strażnice to wiele mówi o tobie i twojej RODZINIE;-)Wieś się bawi i tańczy.." są bynajmniej nie na miejscu nie znasz mnie ani tym bardziej mojej rodziny wiec radziła bym sie nie wypowiadać!! Właśnie taka Twoja wypowiedz mówi o Tobie jaki z Ciebie wieśniak!!Miastowy szlachcic się znalazł!

    Dodam tylko że ja osobiście wole wesele na "wiejskiej" strażnicy która znajduje się w mieście i jest po całkiem niezłym remoncie niż wesele w lokalu przy którym muszę sie sporo ograniczać i sporo płacić! o gustach się nie dyskutuje przecież ;)

    Cytuj
  • 17 wrz 2010

    Słyszał ktoś o zespole ONYX??

    Cytuj

Odpowiedz