Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 7 lut 2011

    Polecam salon ślubny koło zoologicznego na Berka Joselewicza.Jets tam dużo ciekawych modeli i panie są bardzo miłe i służa konkretną doradą. Moje znajome i ja również tam ubierałam się do ślubu i byłyśmy bardzo zadowolone. A suknia podobała sie bardzo gościom.

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    [quote=gość: A E I O U] studiodobo- a gdzie słyszałeś alt band???bo ja nie mogę doprosić się ich o płytkę z jakiegoś wesela gdzie grali..mają stronę w necie ale nie ma żadnego filmiku gdzie grają na imprezie.. [/quote] maja swoja pytę z muzyka to zadzwoń niech Ci prześlą i wszystko zależy od terminu jaki Cie interesuje ...osobiście to znam wiele kapel i wszystkie tu się pojawiają w postach ...o gustach się nie rozmawia ...ale im się chce grac .. no i stosunek ceny do propozycji muzycznych odpowiedni ...zaznaczam ze to moje subiektywne zdanie ..pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 7 lut 2011

    A ja mam takie pytanie-jaka wódeczka króluje teraz na weselach...??jestem już na tym etapie zakupów weselnych i mam dylemat jaka i gdzie w miare sensowna cena jest...??

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    [quote=gość: CATS] A ja mam takie pytanie-jaka wódeczka króluje teraz na weselach...??jestem już na tym etapie zakupów weselnych i mam dylemat jaka i gdzie w miare sensowna cena jest...?? [/quote]
    najwiecej kroluje gorzka zoładkowa czysta..wyborowa ...finlandia...wszystko zalezy od budzetu ..

    Cytuj
  • Agnieszka 7 lut 2011

    Pan Tadeusz jest również bardzo popularny na weselach a szczególnie jak uda się kupić butelki białe i te czarne z limitowanej wersji.

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Powiem tak-że jeśli zdecyduję się z narzeczoną na to by goście do ciasta na pożegnanie dostawali jeszcze alkohol to pewnie będzie ta tańsza np. wyborowa czy Pan Tadeusz,ale jesli nie będziemy dawać gościom wódki na pożegnanie to chyba skuszę się na Finlandie...bo do nie dawna nie wiedziałem że jest teraz taki zwyczaj że nie zawsze dostaję się wódkę do ciasta..wiadomo że jak ktoś robi dwa pełne dni-wesele i poprawiny z wszystkimi gośćmi to też bym raczej nie dawał,ale co zrobić jeśłi na poprawinach będzie okrojona liczba gości a ściślej np.tylko najbliższa rodzina to dawać alkohol czy nie??a może dawać tylko tym którzy nie będą proszeni na poprawiny??...oto jest dylemat moi drodzy..

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    ..... - pokaż mi pannę młodą która by nie chciała mieć pięknej drogiej sukienki która jest podstawą dla kobiety w tym dniu...!jeśli którakolwiek zle się w swojej czuła to napewno żałowała że przyoszczędziła te kilkaset zł....a apropos tej sukienki z falbanami za 2,500tyś to albo pogratulować braku totalnego gustu pani młodej albo tego że ją krawcowa na kase nabiła..nie wiadomo co gorsze.

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Częscto jest tak, ze krawcowe wciskając na siłe.. byle by zeszła...

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    byle zarobic.....byle poszła....a panny młode czesto same nie umieją sie postawić.dlatego warto na takie spotkania iść w grupie bo wtedy unikniemy nieporozumień z krawcową.

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Tylko nie zawsze wszystkim się spodoba ta sama sukienka

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    ma ktoś może numer telefonu do osoby zajmującej się salą weselną w Droginii? bo nigdzie nie mogę dostać... pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    coc-bardzo odkrywcza myśl...gratuluję ;-) na spotkania w sprawie sukienki dziewczyny zabieraja najbardziej zaufane osoby,wobec ktorych spodziewa się szczerości(mama,druhna,przyjacółka itd.....) to przecież takie proste!chyba nie wezmię sie 70 letniej cioci która jest zaproszona na wesele tylko dlatego że mama prosiła a tak naprawdę wogóle się jej nawet nie zna....ogarnijcie się ludzie i nie róbcie z siebie takich porządnych zaściankowych mało miasteczkowych ludzi....

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Emi podjedż do Drogini to wszystkiego się dowiesz od Gospodarza, jest na miejscu w Strażnicy.

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    dzwonilam, masakra wszystko zajete... najwczesniej 10.1012. oooszaleli, tyle wesel.. :P

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    [quote=gość: emi] dzwonilam, masakra wszystko zajete... najwczesniej 10.1012. oooszaleli, tyle wesel.. :P [/quote]

    1012 już był ... chyba zostaniesz "starą panną" :)

    1 Cytuj
  • 9 lut 2011

    i znów trafił się taki co czepia pierdół!........nie macie co robić tylko szukacie aż ktoś coś zle napisze.dziecinada.gratuluję.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Sardynka27, a czy pewien zespół z krakowa na "M" to wasi znajomi?? Tak mi się cos wydaje :) pozdrawiam cały Giepen!

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    witam mam pytanie czy zespół happy band gra jeszcze ?? orientuje sie ktos??

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    Co do sali w Drogini podjechałam w styczniu osobiście i mam termin na kwiecien 2011. I z tego co widziałam w kalendarzu to zajęte były wakacyjne terminy.

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    po jaka cholere tu pisac skoro jasnie panstwo usówaja posty........sprytnie

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    Odnośnie Happy Band to słyszałem że wszystkie obecnie przyjęte wesela maja zagrać w obecnym składzie, potem gitarzysta i basista odchodzą i zakładaja zespół. Więc pewnie ten rok grają razem.

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    studiodobo dostałam płytke od alt bandu...i już sie nie martwie o moje wesele;-)jestem spokojna.ale miałam nerwy..i te mp3 z ich strony sa fakt srednie ale mam płyte z wesela co grali i różnica niebo a ziemia;-)

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    po cholerę Wam Wszystkim dobry zespół jak i tak nie znacie się na muzyce. To takie pieprzenie od rzeczy w tym temacie.

    1 Cytuj
  • 16 lut 2011

    poprosze o numer do tej pani agnieszki z zarabia

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    chodzi ci o ta pania co uczy tańca????

    Cytuj

Odpowiedz