Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 7 cze 2011

    Mam takie pytanie otóż robimy wesele na 125 osób i kilku znajomych między innymi znajomych z pracy zapraszamy na sam ślub do kościoła. Niestety spotkałam sie z opinią, że to głupi pomysł, że to naciąganie ludzi itp. Ja nie liczę na koperty od tych ludzi ani nic podobnego tylko po prostu chciałabym aby Ci ludzie byli na tak ważnej dla nas uroczystości. A wy co o tym myślicie i jak byście reagowali gdybyście dostali takie zaproszenie?

    3 3 Cytuj
  • 7 cze 2011

    [quote=gość: Mona Lisa] Mam takie pytanie otóż robimy wesele na 125 osób i kilku znajomych między innymi znajomych z pracy zapraszamy na sam ślub do kościoła. Niestety spotkałam sie z opinią, że to głupi pomysł, że to naciąganie ludzi itp. Ja nie liczę na koperty od tych ludzi ani nic podobnego tylko po prostu chciałabym aby Ci ludzie byli na tak ważnej dla nas uroczystości. A wy co o tym myślicie i jak byście reagowali gdybyście dostali takie zaproszenie? [/quote]

    U nas w pracy jest to praktykowany zwyczaj i uważamy go za normalny :)

    4 2 Cytuj
  • 8 cze 2011

    Mam takie pytanie otóż robimy wesele na 125 osób i kilku znajomych między innymi znajomych z pracy zapraszamy na sam ślub do kościoła. Niestety spotkałam sie z opinią, że to głupi pomysł, że to naciąganie ludzi itp. Ja nie liczę na koperty od tych ludzi ani nic podobnego tylko po prostu chciałabym aby Ci ludzie byli na tak ważnej dla nas uroczystości. A wy co o tym myślicie i jak byście reagowali gdybyście dostali takie zaproszenie?

    Myśle że to dobry pomysł i sama dałam znajomym w pracy zawiadomienie o slubie i pewnie by się pogniewali gdybym ich nie zawiadomiła. Zresztą osoby które Cię znają wiedzą że to szczególny dla Ciebie dzień i że chcesz zeby w nim też uczestniczyli, wątpie zeby ktoś to odebral jako naciaganie. Ja miałam przyjęcie weselne w Zagórzanach w Chacie Gieda na 160 osób wszystko wypalilo tak jak sobie marzyłam życze powodzenia Anka

    7 6 Cytuj
  • 8 cze 2011

    Zgadzam się z powyższym:) szukam sali weselnej w okolicach Dobczyc czy możesz aniu mi coś więcej powedzieć o tej Chacie Gieda? na tronce wygląda fajnie a jak cenowo to wygląda?

    5 3 Cytuj
  • 9 cze 2011

    [quote=gość: Bartek Wójtowicz] Zgadzam się z powyższym:) szukam sali weselnej w okolicach Dobczyc czy możesz aniu mi coś więcej powedzieć o tej Chacie Gieda? na tronce wygląda fajnie a jak cenowo to wygląda? [/quote]

    Zadzwoń i zapytaj właściciela!

    8 2 Cytuj
  • 9 cze 2011

    Po co ma dzwonic, po to jest forum aby się spytac. Ja bym sie nawet wstydzil dzwonic no bo jak to tak bez konkretów? Tutaj otrzyma rzetelne informacje na kazdy temat!

    3 6 Cytuj
  • 9 cze 2011

    [quote=gość: arystotelecostam] Po co ma dzwonic, po to jest forum aby się spytac. Ja bym sie nawet wstydzil dzwonic no bo jak to tak bez konkretów? Tutaj otrzyma rzetelne informacje na kazdy temat! [/quote]
    Rzetelne to to forum było jakieś 20 stron temu.....a jak się czegoś nie wie np.jak tam sala itd to najlepiej pojechać i obejrzeć bo za oglądanie sie przecież nie płaci a jak właściciel jest ok to zaprosi w sobote jak jest wesele w południe zeby klient zobaczył jak sala wygląda w dniu wesela z przybraniem itd....eh.

    8 2 Cytuj
  • 11 cze 2011

    Witam. Czy może ktoś napisać opinię n.t. zespołu Immunitet w nowym składzie? Dziękuję!

    3 2 Cytuj
  • 12 cze 2011

    [quote=gość: jola21] Witam. Czy może ktoś napisać opinię n.t. zespołu Immunitet w nowym składzie? Dziękuję! [/quote]
    Jeeezu, znowu będzie jazda w stylu: "Panowie z Immunitetu reklamują się na forum", itp.
    Najlepiej zobaczyć zespół na weselu i będziesz miała własne zdanie.

    2 2 Cytuj
  • 12 cze 2011

    Oj tam oj tam:) napiszcie szczerze proszę :)

    1 Cytuj
  • 13 cze 2011

    Mam pytanie. czy zna ktoś może miejsce gdzie można zamówić noclegi dla gości weselnych w przystępnej cenie?

    3 3 Cytuj
  • 13 cze 2011

    Na Zarabiu w prywatnych kwaterach!

    3 2 Cytuj
  • 14 cze 2011

    [quote=gość: agataaaa] Mam pytanie. czy zna ktoś może miejsce gdzie można zamówić noclegi dla gości weselnych w przystępnej cenie? [/quote]

    Jak dobrze popiją to i pod stołami się prześpią:)

    3 4 Cytuj
  • 18 cze 2011

    [quote=gość: jola21] Witam. Czy może ktoś napisać opinię n.t. zespołu Immunitet w nowym składzie? Dziękuję! [/quote]
    Najlepiej jak sama wyrobisz sobie opinie. Nie ma najmniejszego problemu, żeby się z nimi skontaktować, umówić i ich posłuchać jak grają podczas któregoś wesela. Zazwyczaj tak młodzi robią i przynajmniej nie muszą się martwić i stresować, że biorą zespół w ciemno, sugerując się opiniami innych. A poza tym zupełnie inaczej się słucha zespołu na żywo a inaczej z nagrań. Ja osobiście ich słyszałam podczas próby w nowym składzie i mi się podobają.

    4 Cytuj
  • 19 cze 2011

    Mam pytanko: czy "Bruce" i "toja" to ten sam adres?

    1 Cytuj
  • 20 cze 2011

    ostatnio w Dobczycach powstał nowy hotel-restauracja "Pod zamcze" więc można tam się spytać o sale na wesele....

    a co do zespołu to polecam HAPPY BAND z DOBCZYC lub SAMI SWOI z POZNACHOWIC :)

    1 Cytuj
  • 20 cze 2011

    Ostatnio byiśmy na weselu z Immunitet'em i śmiało mogę powiedzieć że to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy zespół weselny. Wokalista pierwsza klasa, muzyka super. Gorąco poleca ten zespół. Aha, zespól był już w nowym składzie, i wokalistka też fajnie śpiewa

    7 2 Cytuj
  • 20 cze 2011

    Czy ktos ma jakies namiary na zespól Red Bend. Mam wizytówke ale na numery tam podane nie mozna sie dodzwonic a strona internetowa jest usunieta.

    1 2 Cytuj
  • 20 cze 2011

    [quote=gość: Pacynka] Czy ktos ma jakies namiary na zespól Red Bend. Mam wizytówke ale na numery tam podane nie mozna sie dodzwonic a strona internetowa jest usunieta. [/quote]

    Podobno się rozpadają, ale to wiem z drugiej ręki więc myślą że powinieneś zadzwonić do nich i się zapytać. Happy Band podobno to samo.
    Telefonu nie mam niestety. Ale grali bardzo fajnie i jedni i drudzy.

    2 Cytuj
  • 20 cze 2011

    z tego co wiem to Happy Band jeszcze funkcjonuje :) a zapomniałam napisać jeszcze o zespole REMEDIUM z Dobczyc....byłam na weselu gdzie oni grali i było świetnie :)

    1 4 Cytuj
  • 20 cze 2011

    Prosze o polecenie DJ-ów obsługujących przyjęcia weselne.

    2 Cytuj
  • 20 cze 2011

    Polecam DJ'a Napoleona - świetna zabawa i profesjonalne prowadzenie imprezy.

    9 6 Cytuj
  • 20 cze 2011

    DJ Cameleon - też polecę. Super gość, ekstra prowadzi każdą imprezę. W sumie same plusy poza jednym minusem -ciężko go znaleźć bo się super maskuje :)

    2 3 Cytuj
  • 21 cze 2011

    [quote=gość: muzyk] Mam pytanko: czy "Bruce" i "toja" to ten sam adres? [/quote]

    Mam uzasadnione podejrzenia, że to jedna i ta sama osoba.

    3 Cytuj
  • 21 cze 2011

    Dzięki wielkie! :) w takim razie biorę tel i dzwonię :D

    2 Cytuj

Odpowiedz