Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 11 sie 2011

    co sądzicie o zespole System z Tokarni ??

    26 7 Cytuj
  • 11 sie 2011

    nic

    9 11 Cytuj
  • 11 sie 2011

    [quote=gość: yola] polecam zespół gołecki z koniny [/quot
    Gołecki total wiocha.....sprawdziłem w necie

    5 5 Cytuj
  • 11 sie 2011

    może ktoś napisać coś o zespole seven? jak grają?

    1 Cytuj
  • 11 sie 2011

    [quote=gość: jola] może ktoś napisać coś o zespole seven? jak grają? [/quote]
    Sporo leci z playback-a u nich :)

    3 Cytuj
  • 11 sie 2011

    Ale się wam uwaliło z tym Playbackiem.

    Usilnie lobbujecie podział na zespoły grające na żywo oraz domniemany Playback ...

    Po co wznosić te podziały jak i tak każdy kto gra na weselu (w przenośni) wydziarane ma na czole słowo CHAŁTURNIK ...

    A chałturników dzielimy TYLKO W JEDNEJ KATEGORII na:

    1. Tych co mają granie
    2. Tych co nie mają grania

    Jak widać ta druga grupa jest tutaj w zdecydowanej przewadze ....

    2 12 Cytuj
  • 12 sie 2011

    A co sądzicie o Hot Night? We wrześniu kuzynka ich ma a ja powoli rozglądam się za kapelą za dwa lata...

    8 Cytuj
  • 12 sie 2011

    Zespół Seven polecam:) gra tam moj narzeczony:)

    9 Cytuj
  • 12 sie 2011

    [quote=gość: Yoanka] A co sądzicie o Hot Night? We wrześniu kuzynka ich ma a ja powoli rozglądam się za kapelą za dwa lata... [/quote]
    Skoro to kuzynka, to pewnie będziesz na weselu i sama sprawdzisz.

    7 Cytuj
  • 12 sie 2011

    Ja bym podzielił też na zespoły w kategorii:

    1. Te co biorą kasę za granie (pracę)
    2. Te co biorą kasę za udawanie (lenistwo lub braki umiejętności, albo obie te rzeczy naraz)

    Dodatkowo podzieliłbym na:

    1. te co robią z siebie gwiazdy (z nimi nie pogadasz)
    2. te w których muzycy są otwarci do ludzi

    9 Cytuj
  • 13 sie 2011

    Niestety nie będę, bo jestem za granicą i dopiero przyjadę do PL na święta. Dlatego pytam Was "znawców".

    1 7 Cytuj
  • 15 sie 2011

    Zgadzam się z katherine co do zespołu remedium z dobczyc. Wokalistka marna, nie umie śpiewać, głos nieciekawy.

    1 Cytuj
  • 15 sie 2011

    [quote=gość: Yoanka] Niestety nie będę, bo jestem za granicą i dopiero przyjadę do PL na święta. Dlatego pytam Was "znawców". [/quote]

    na tym forum niestety niczego się nie dowiesz...

    2 Cytuj
  • 15 sie 2011

    Tak z czystej ciekawości wszedłem, posłuchałem i muszę się zgodzić zespół gra jako tako ale wokalistka strasznie naciągana. Niestety to nie ten głos i słychać że śpiew nie przychodzi jej z łatwością. Niestety to jest ból, że chce się śpiewać ale warunki naturalne blokują by roić to z pełną swobodą, ale brawa dla niej że się stara bo w tej sytuacji musi ciężko pracować. Niektóre wokalistki z naszych terenów mają ten komfort że śpiewanie przychodzi im tak samo łatwo jak bicie Coli. W przypadku wokalistki Remedium jest to niestety ciężka praca, a efekt średni.
    Pozdrawiam wszystkie zespoły.

    1 2 Cytuj
  • 16 sie 2011

    [quote=Bruce] Ale się wam uwaliło z tym Playbackiem.

    Usilnie lobbujecie podział na zespoły grające na żywo oraz domniemany Playback ...

    Po co wznosić te podziały jak i tak każdy kto gra na weselu (w przenośni) wydziarane ma na czole słowo CHAŁTURNIK ...

    A chałturników dzielimy TYLKO W JEDNEJ KATEGORII na:

    1. Tych co mają granie
    2. Tych co nie mają grania

    Jak widać ta druga grupa jest tutaj w zdecydowanej przewadze .... [/quote]

    Zdecydowanie się nie zgadzam. Dla mnie zespoły grające z playbacku to zwykłe lenie i nieuki a nawet pokusił bym się o słowo: oszuści i ściemniacze.
    Czasem, żeby dobrze opracować trudny utwór trzeba poświęcić ze 2 godziny na próbie, grając go w kółko i poprawiając błędy a to i czasem nie wystarczy. Dopiero po którejś imprezie piosenka zaczyna siedzieć. A taki zespół, który gra z playbacku włączy PLAY / START i muza gra. Tylko wokal musi popracować a instrumentarium samo "gro i bucy".
    Wkurza mnie, ze ludzie tego nie wychwytują i łapią się na takich ściemniaczy.
    Byłbym w stanie to wszystko zrozumieć, gdyby takowe zespoły otwarcie mówiły o tym, że wspomagają się gotowymi podkładami, ale większość twardo twierdzi, że grają na żywo.

    Pamiętam cię Bruce jak kiedyś wasz zespół też wciskał mi taki kit. Graliście z podkładów (może nie wszystko, ale ambitniejsze utwory tak). Mi mówiłeś, że tylko linia basu jest z aranżera, a przecież głuchy nie jestem (grałeś jeszcze wtedy na saksofonie na imprezie i sporo śpiewałeś). Teraz może gracie na żywo, (nie wiem bo nie byłem ostatnio na żadnej imprezie z waszym udziałem). Na demówce widać, że grasz partię basową lewą ręką na klawiszu, ale wątpię, żebyś tak grał całą imprezę, no chyba, że jesteś aż tak dobry.

    5 Cytuj
  • 16 sie 2011

    Brawo Bruce. i troche kultury panowie na zywo i nie na zywo. Za krotko wszyscy gracie jeszcze panowie muzykowie.

    1 6 Cytuj
  • 16 sie 2011

    [quote=gość: muzykanty] Brawo Bruce. i troche kultury panowie na zywo i nie na zywo. Za krotko wszyscy gracie jeszcze panowie muzykowie. [/quote]

    Ty pewnie grasz 30lat i masz wielki brzuch na którym opierasz sobie saksefon.

    4 2 Cytuj
  • 16 sie 2011

    [quote=gość: miecio] gość: muzykanty napisał/a: Brawo Bruce. i troche kultury panowie na zywo i nie na zywo. Za krotko wszyscy gracie jeszcze panowie muzykowie.

    Ty pewnie grasz 30lat i masz wielki brzuch na którym opierasz sobie saksefon. [/quote]

    Hehe, brawo za dobre OKO. Tylko patrz tam, gdzie trzeba.

    Cytuj
  • 17 sie 2011

    Szukam fajnej orkiestry na sierpień 2012...
    Tylko obawiam się czy znajdę jeszcze jakąś z wolnymi terminami :(

    Cytuj
  • 18 sie 2011

    Brillant z Gdowa! To młoda kapela, ale grają super. Byłam z moją koleżanką ich posłuchać jak grali w Krakowie. Koleżanka od razu ich zaklepała na swoje wesele. Później pojechałyśmy jeszcze na ich próbę, żeby dograć szczegóły. Grają weselne przytupanki i coś ostrzejszego i ambitniejszego. Mają fajny kontakt z gośćmi, prowadzą zabawy itp. Nie wiem jak z terminami, ale możesz spróbować się z nimi skontaktować.

    1 1 Cytuj
  • 18 sie 2011

    Czy ktoś może zna zespół MAXI z Kożmic i miał okazję posłuchać ich na żywo? Jeśli tak to proszę o opinię.

    1 Cytuj
  • 19 sie 2011

    A ENSEMBLE dalej gra z playbacku..i wciska ten kit swoim klientom którzy płacą za jeden taki wieczór z ich udziałem koło.5tyś ...???

    4 Cytuj
  • 19 sie 2011

    tak ja byłam na weselu gdzie grały Maxy z Koźmic i graja rewelacyjne

    2 2 Cytuj
  • 19 sie 2011

    polecam zespół Keys z Wieliczki!!!!super graja ,fajne zabawy organizują!!!grali na naszym weselu wszystkim się podobało.pozdrawiam!

    1 3 Cytuj
  • 20 sie 2011

    A można gdzieś usłyszeć jak grają Gracham Bend?

    2 Cytuj

Odpowiedz