Forum » Społeczeństwo Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

• 02.06.2015 - 20:51
    polska123 napisał/a:
    Mceee u nas grali w 5 osób w tym jedna kobieta,która jest wokalistką.
    Dziękuje za odpowiedź.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.06.2015 - 22:33
    zespół Jamajka okolice myślenic kont; t.robert4@wp.pl tel; 505875850
    2 7 Cytuj Zgłoś
  • 05.06.2015 - 17:36
    robi4 napisał/a:
    zespół Jamajka okolice myślenic kont; t.robert4@wp.pl tel; 505875850
    Dziękuję serdecznie :)
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 08.06.2015 - 21:47
    ponawiam pytanie- ma ktoś może kontakt do właściciela sali w Ochojnie? :)
    12 6 Cytuj Zgłoś
  • 11.06.2015 - 15:15
    Ja polecam dom weselny dom chleba w Nowej Wsi . 240zł od osoby 2 dni.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 11.06.2015 - 17:46
    malutka16 napisał/a:
    Ja polecam dom weselny dom chleba w Nowej Wsi . 240zł od osoby 2 dni.
    drogo jak za dom weselny wygladajacy zupelnie jak straznica. bylam, w srodku szału nie robi.
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 12.06.2015 - 13:00
    Drogo? w cenie jest wszystko tort weselny paczki dla gości dekoracja (bez kwiatów) Według mnie tani jak na dom weselny.
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 12.06.2015 - 13:42
    Polecam zespół immunitet oraz studio dekoracyjne margaritta
    6 11 Cytuj Zgłoś
  • 12.06.2015 - 14:13
    malutka16 napisał/a:
    Drogo? w cenie jest wszystko tort weselny paczki dla gości dekoracja (bez kwiatów) Według mnie tani jak na dom weselny.
    nie interesuje mnie co jest w cenie, raczej wszystkie domy weselne maja podobne oferty. chodzi mi o WYGLĄD.
    3 4 Cytuj Zgłoś
  • 13.06.2015 - 20:21
    malutka16 napisał/a:
    Polecam zespół immunitet oraz studio dekoracyjne margaritta
    ja cena za tak bajeczny wystrój sali( jestem os. prywatna nie firma konkurencyjna )
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • mateusz nowakowski 14.06.2015 - 13:25
    zobaczcie nową sale weselna w Ochojnie ALEXIA. Ja tam mam w przyszłym roku. Bardzo ładnie
    25 15 Cytuj Zgłoś
  • 03.07.2015 - 16:43
    mateusz100 napisał/a:
    zobaczcie nową sale weselna w Ochojnie ALEXIA. Ja tam mam w przyszłym roku. Bardzo ładnie
    Czy miał ktoś wesele w nowo powstałej sali weselnej w Ochojnie w Alexi? Może jakieś opinie? :) od jakiej kwoty sobie liczą od osoby i czy jest jakieś minimum co do ilości osób?
    80 6 Cytuj Zgłoś
  • dominika ptofiv 03.07.2015 - 17:55
    witam czy był ktoś niedawno na weselu na którym grała orkiestra " Sami Swoi "z Poznachowic , gdyż słyszałam negatywne opinie o nich , na przesłuchaniu wydawali się bardzo bardzo ok , mam nadziej że to zwykłe plotki , bardzo proszę o opinie
    2 12 Cytuj Zgłoś
  • 06.07.2015 - 9:48
    Witam podobno w tym roku w czerwcu otworzyl sie jakis nowy dom weselny w Pcimiu kolo Myslenic czy ktos moze wie jak sie nazywa albo ma na niego jakies namiary bo niestety nie moge znalesc o nim zadnych informacji ???
    2 9 Cytuj Zgłoś
  • 06.07.2015 - 13:53
    Nowa sala w Pcimiu/ Lubniu mieści 200 osób , koszt za jeden dzień /1 osoba 200-210 zeta podstawowy ( bez ciast i alkoholu )własny personel na kuchni i kelnerki sala bardzo ładna, jak dla mnie mało klimatyczne wnętrze ale zależy co kto lubi ale ma jeden straszny defekt nie ma znaczenia,ze będziesz miał (a) np 150 gości musisz zapłacić za 200 na tyle na ile sala jest przygotowana.Pierwsze wesele odbyło się w tej nowo otwartej sali 09/05/2015 r
    1 10 Cytuj Zgłoś
  • 06.07.2015 - 18:02
    Koko napisał/a:
    Nowa sala w Pcimiu/ Lubniu mieści 200 osób , koszt za jeden dzień /1 osoba 200-210 zeta podstawowy ( bez ciast i alkoholu )własny personel na kuchni i kelnerki sala bardzo ładna, jak dla mnie mało klimatyczne wnętrze ale zależy co kto lubi ale ma jeden straszny defekt nie ma znaczenia,ze będziesz miał (a) np 150 gości musisz zapłacić za 200 na tyle na ile sala jest przygotowana.Pierwsze wesele odbyło się w tej nowo otwartej sali 09/05/2015 r
    czy ktoś może coś więcej napisać może ktoś był gościem ??
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 07.07.2015 - 22:10
    Madzia plotki slyszalas sami swoi super zespol grali u mnie na weselu niedawno i nie ma sie do czego przyczepic. Rewelacja w 100 % polecam
    7 7 Cytuj Zgłoś
  • 14.07.2015 - 22:43
    Co powiecie na temat zespołu Tacy sami z Poznachowic Górnych ?? Czy ktoś w ostatnim czasie bawił sie na weselu przy ich muzyce?? Wiem że w ostatnim czasie doszła do nich nowa wokalistka ?? Bardzo zależy mi na opiniach na ich temat :)
    6 Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2015 - 23:01
    Razem z mężem polecamy salę "Dora" w Jasienicy. Wesele 11.07.2015 mega udane, jedzenie pyszne, właściciele lokalu są uczciwymi i mega pomocnymi osobami. Obsługa na weselu pierwsza klasa- kelnerki uśmiechnięte i obrotne. Sala naszym zdaniem na maxx 150 osób, choć więcej się zmieści. Cena bardzo przystępna. Lokal z zewnątrz może nie wygląda super atrakcyjnie, ale w środku rewelacja:) Ogólnie klimatyczne miejsce. Pozdrawiamy Pana Janusza i Panią Józefę.! E&P.

Co do orkiestry mieliśmy AVANGARDĘ z Dobczyc. Panowie grają dobrze- muzycznie nie ma się do czego przyczepić, natomiast zespołu nie polecamy. Wg nas ich zachowanie jest skandaliczne- oni będą wiedzieć o co chodzi. Profesjonalizm ,a raczej kompletny jego brak Panów z zespołu pozostawiam bez komentarza. Na miejscu potencjalnych klientów zastanowiłabym się 5 razy nad wyborem tego zespołu. Tak to bywa jak pieniądze przesłaniają kompetencję i chęć zadowolenia klienta.

pozdrawiamy

13 18 Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2015 - 18:45
    Witam,
    Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat domu weselnego Euforia w Myślenicach? Sala piękna ale chodzi mi o obsługę, jedzenie, cenę itp. Czy ktoś już miał tam wesele??
    Proszę o pomoc
    31 12 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2015 - 22:13
    szukam jakiegoś fajnego fotografa. Co polecacie:)
    4 Cytuj Zgłoś
  • 13.08.2015 - 7:37
    Czy wie ktoś może, ile pani Gienia bierze za wesele jedno i dwudniowe? I czy w te ceny wchodzą owoce i placki? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 13.08.2015 - 17:12
    A może DJ zamiast zespołu? Będzie taniej i bardziej nowocześnie, a zapewniam że zabawa nadal przednia :) Polecam panów z Flesh Agency, szczególnie Macieja Wilkanowskiego. Prawdziwi profesjonaliści, poprowadzą każdą imprezę, nie tylko wesele, bez problemu można do nich znaleźć kontakt w internecie, pan Maciej ma nawet własną stronę, wystarczy się skontaktować i dogadać.
    12 Cytuj Zgłoś
  • 14.08.2015 - 16:56
    Polecam w 100% kapele MADEJE świetna zabawa z nimi i wszyscy goście będą zadowoleni. Miałam na swoim weselu i nie żałuje wyboru:)
    7 Cytuj Zgłoś
  • 25.08.2015 - 9:06
    co myślicie o zespole Incognito ?
    i sali krakowiacy i górale?
    4 4 Cytuj Zgłoś
  • mateusz nowakowski 25.08.2015 - 16:26
    A jak z ugraniem na weselu? Zespoły już sporo inkasują i moje pytanie czy ugrają swoje czy trzeba dopłacać ?
    3 3 Cytuj Zgłoś
  • 04.09.2015 - 19:41
    To zależy jak grają i czy gościom się podoba, a przede wszystkim ile biorą :)
    3 Cytuj Zgłoś
  • 05.09.2015 - 15:50
    E2306 napisał/a:
    Madzia plotki slyszalas sami swoi super zespol grali u mnie na weselu niedawno i nie ma sie do czego przyczepic. Rewelacja w 100 % polecam
    a czy grają tez nowe piosenki typu "ruda" "miod malina"? i czy w zespole jest już dziewczyna?;)
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • 08.09.2015 - 11:35
    Byliśmy teraz na weselu z tą orkiestrą w Myślenicach,skład troche zmieniony, jest z nimi dziewczyna i 5-facetów,grają piosenki tego typu,i wiele innych ogółem super. Troche sie martwiłam bo grają u nas w listopadzie,a plotki są różne,ale duży pozytyw.Teraz czekamy do listopada
    Pozdrowienia dla zespółu SAMI-SWOI
    2 8 Cytuj Zgłoś
  • 08.09.2015 - 23:40
    Witam :)
    Chciałabym się dowiedzieć coś na temat zespołu REMEDIUM z Dobczyc , miał ktoś ich na weselu , bądź był na weselu na którym grali, jakie mają ceny za 1-2 dni ?
    I drugie pytanie odnośnie Domu weselnego MAGNOLIA w Budzowie , ile biorą od osoby i co się w to wlicza ?
    Bardzo zależy mi na opinii .
    4 Cytuj Zgłoś
  • 09.09.2015 - 14:44
    Co do Magnolii w Budzowie to sala piękna:) sama chciałam mieć tam wesele dzwoniłam w tym roku w kwietniu żeby zamówić sale na przyszły rok to jedynie listopad 2016 był wolny. :( Musiałam inny lokal zarezerwować. Moja przyjaciółka w czerwcu zarezerwowała sobie sale w Magnolii na lipiec 2017 i mówiła, ze jak rezerwowała to juz było bardzo dużo rezerwacji na rok 2017. Także polecam sie spieszyć :) Cena 180 zł od osoby i z tego co wiem to w tym jest tort i ciasto na stoły :) Pozdrawiam
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 10.09.2015 - 10:47
    natala napisał/a:
    Byliśmy teraz na weselu z tą orkiestrą w Myślenicach,skład troche zmieniony, jest z nimi dziewczyna i 5-facetów,grają piosenki tego typu,i wiele innych ogółem super. Troche sie martwiłam bo grają u nas w listopadzie,a plotki są różne,ale duży pozytyw.Teraz czekamy do listopada
    Pozdrowienia dla zespółu SAMI-SWOI
    4 Cytuj Zgłoś
  • 13.09.2015 - 23:21
    Ktoś wcześniej pytał o oprawę muzyczną ślubu. Byłam na ślubie gdzie oprawę muzyczną przygotowała profesjonalna orkiestra symfoniczna.
    Widać ogromną różnicę między zespołem profesjonalnych muzyków a zespołem grajków. Zespół z profesjonalnymi muzykami po szkole muzycznej, z laureatami konkursów to zupełnie inna bajka. Prawdę mówiąc pierwszy raz miałam okazję zetknąc się z profesjonalną orkiestrą symfoniczną właśnie na tym ślubie.
    6 Cytuj Zgłoś
  • 14.09.2015 - 0:00
    IMMUNITET - gwarancja udanej zabawy. Sprawdzone w ostatni weekend sierpnia.
    17 10 Cytuj Zgłoś
  • 16.09.2015 - 10:11
    Cześć,
    Odstąpię zespół muzyczny Secret Band. Teren Krakowa i okolic.Termin 20-08-2016 r. Koszt to 2600 zł.
    W razie pytań proszę o kontakt pod numerem tel. 508698817
    Pozdrawiam,
    Agata
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.09.2015 - 14:06
    Hej,
    czy moze się ktoś podzielic swoimi wrażeniami z wesela na Górze Jałowcowej w Dobczycach?
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 17.09.2015 - 20:56
    co myślicie o zespole Tadex-Band warto w nich zainwestować
    1 8 Cytuj Zgłoś
  • 18.09.2015 - 14:40
    Koko napisał/a:
    Obawiam się, patrząc na nazwę że nie warto. Są na youtubie? tak najłatwiej ocenić...
    7 2 Cytuj Zgłoś
  • 18.09.2015 - 17:54
    Adam_00 napisał/a:
    Obawiam się, patrząc na nazwę że nie warto. Są na youtubie? tak najłatwiej ocenić...
    a mogę jakiś link
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • mateusz nowakowski 21.09.2015 - 18:00
    Adam_00 napisał/a:
    Jak ty oceniasz po nazwie to ja nie mam pytań....
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2015 - 15:10
    Witam orientujecie się może na ile osób przeznaczona jest strażnica w Wiśniowej? Ile osób się tam zmieści i czy byliście tam może na weselu z ponad 200 osobami i jak było?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2015 - 15:36
    Koko napisał/a:
    A co ? Chcesz im skrzypce kupić?
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2015 - 16:17
    Koko napisał/a:
    A co? Chcesz im skrzypce zakupić? :D

A tak serio, to z całą odpowiedzialnością polecam zespół Jamajka. Dobra zabawa gwarantowana.
    5 4 Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2015 - 19:30
    renaw napisał/a:
    A co ? Chcesz im skrzypce kupić?
    ani nie chce im nic kupić, tym bardzie zabrać nie zamierzam po prostu szukam dla brata orkiestry na wesele i tyle w tym temacie ,a kąśliwe uwagi proponuję wsadzić sobie do doo*y , guzik mnie jakaś Jamajka obłazi i to co Ty renaw polecasz polecaj sobie gdzie indziej lub daj ogłoszenie w "życiu na gorąco " np , nie prosiłem o polecenie orkiestry tylko o opinię jak ktoś miał sposobność bawić się przy niej , jeśli nie to proponuje zachować spokój
    4 4 Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2015 - 20:55
    Zespół PROSPECT co sądzicie o tym zespole
    2 8 Cytuj Zgłoś
  • 26.09.2015 - 0:55
    Co do zespołu telex czy to prawda, że zmieniła im się wokalistka ? Coś ktoś słyszał?
    4 Cytuj Zgłoś
  • 27.09.2015 - 20:58
    Koko napisał/a:
    ani nie chce im nic kupić, tym bardzie zabrać nie zamierzam po prostu szukam dla brata orkiestry na wesele i tyle w tym temacie ,a kąśliwe uwagi proponuję wsadzić sobie do doo*y , guzik mnie jakaś Jamajka obłazi i to co Ty renaw polecasz polecaj sobie gdzie indziej lub daj ogłoszenie w "życiu na gorąco " np , nie prosiłem o polecenie orkiestry tylko o opinię jak ktoś miał sposobność bawić się przy niej , jeśli nie to proponuje zachować spokój
    Strasznie niegrzeczne są Twoje komentarze. Co kogokolwiek interesuje że Ty chcesz się czegoś dowiedzieć Koko. Nikt nie słyszał o takiej orkiestrze jak TadexBand czy jak im tam. Najlepiej sprawdź u źródła a opinie zostaw dla siebie..
    5 6 Cytuj Zgłoś
  • 28.09.2015 - 16:05
    Mceeeee napisał/a:
    Strasznie niegrzeczne są Twoje komentarze. Co kogokolwiek interesuje że Ty chcesz się czegoś dowiedzieć Koko. Nikt nie słyszał o takiej orkiestrze jak TadexBand czy jak im tam. Najlepiej sprawdź u źródła a opinie zostaw dla siebie..
    co w tym niegrzecznego jest ? w twojej wypowiedzi Mceeee jest mnóstwo cynizmu , zmiana nicku to jeszcze nie wszystko a właśnie,że jest ,co kogo interesuje ,że saper
    saper1234 napisał/a:
    Zespół PROSPECT co sądzicie o tym zespole
    zadał takie pytanie dokładnie takie samo jak ja tyle tylko ,że inna nazwa zespołu . Sam pytasz o zespół Jamajka i co ?Tu nie zdążyłeś cynicznie zareagować jeszcze .Po prostu jeśli by każdy tu grzeczny ( i ty również i odpowiedział by ,że nie zna zespołu , było by po sprawie , a cynizm pt " chcesz im skrzypce kupić " schowaj sobie w buty ,czytaj ty może uważniej i bądź konsekwentny w opiniowaniu i do każdej wypowiedzi nie musisz zmieniać nicku , bo na nic to się zdaje. I Greka nie musisz już udawać renaw Mceeee
    2 7 Cytuj Zgłoś
  • 28.09.2015 - 19:59
    Koko napisał/a:
    co w tym niegrzecznego jest ? w twojej wypowiedzi Mceeee jest mnóstwo cynizmu , zmiana nicku to jeszcze nie wszystko a właśnie,że jest ,co kogo interesuje ,że saper zadał takie pytanie dokładnie takie samo jak ja tyle tylko ,że inna nazwa zespołu . Sam pytasz o zespół Jamajka i co ?Tu nie zdążyłeś cynicznie zareagować jeszcze .Po prostu jeśli by każdy tu grzeczny ( i ty również i odpowiedział by ,że nie zna zespołu , było by po sprawie , a cynizm pt " chcesz im skrzypce kupić " schowaj sobie w buty ,czytaj ty może uważniej i bądź konsekwentny w opiniowaniu i do każdej wypowiedzi nie musisz zmieniać nicku , bo na nic to się zdaje. I Greka nie musisz już udawać renaw Mceeee
    Nie wiem, co bierzesz ale nie rób tego więcej , bo Ci nieźle psychikę już zryło.
    5 3 Cytuj Zgłoś
  • 28.09.2015 - 20:25
    Koko napisał/a:
    co w tym niegrzecznego jest ? w twojej wypowiedzi Mceeee jest mnóstwo cynizmu , zmiana nicku to jeszcze nie wszystko a właśnie,że jest ,co kogo interesuje ,że saper zadał takie pytanie dokładnie takie samo jak ja tyle tylko ,że inna nazwa zespołu . Sam pytasz o zespół Jamajka i co ?Tu nie zdążyłeś cynicznie zareagować jeszcze .Po prostu jeśli by każdy tu grzeczny ( i ty również i odpowiedział by ,że nie zna zespołu , było by po sprawie , a cynizm pt " chcesz im skrzypce kupić " schowaj sobie w buty ,czytaj ty może uważniej i bądź konsekwentny w opiniowaniu i do każdej wypowiedzi nie musisz zmieniać nicku , bo na nic to się zdaje. I Greka nie musisz już udawać renaw Mceeee
    Wiesz co Koko powiem tyle że bynajmniej jesteś śmieszny. Jesteś niegrzeczny w każdym komentarzu który dodajesz na tym forum... I nie tylko w tym temacie. Nie wiem kto to jest Renaw ale na pewno nie jestem jedną i tą samą osobą jak to przytoczyłeś.. W sumie to i zgadzam się z komentarzem Renaw, strasznie psyche masz zrytą, zmień lekarza bo to co bierzesz nie służy Ci!!
    4 4 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz