Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 20 sie 2011

    Ludzie, odrobina samodzielności wam nie zaszkodzi. Zespoły na pewno mają swoje strony internetowe, tam na pewno są nr. telefonów kontaktowych. Wystarczy zadzwonić i umówić się na próbę lub zapytać gdzie grają najbliższe wesele, podjechać i posłuchać. Czy to jest aż tak skomplikowane ???!!! Na miłość boską przestańcie już wypisywać głupie pytania: jak gra taki a taki zespół, a gdzie ich posłuchać, a czy grają na żywo czy nie na żywo. Normalnie ręce opadają :-(

    4 2 Cytuj
  • 20 sie 2011

    bleeee Jak Ci ręce opadają to po co wogóle wchodzisz na to forum!? Po prostu idz sobie stąd a nie pouczaj innych....
    Dla Twojej wiadomości zespoł (maxi) o który pytałam, nie ma strony itp, nie mam też czasu jezdzisz po innych weselach itd.
    Aggga dzięki za informacje.

    2 Cytuj
  • 20 sie 2011

    A NIECHAJ ZESPOŁY POCHWALĄ SIĘ NA FORUM ,KTO PO JAKIEJ AKADEMII MUZYCZNEJ,JAKI SPRZĘT,CZY NA CODZIĘŃ JEST MURARZEM CZY NUTY ZNA ZE SZKOŁY MUZYCZNEJ ,CZY GRA NA NERWACH TESCIOWEJ CZY MA INNE ZINTERESOWANIA; WOKALNE A NIE RYCZY NA SĘDZIEGO NA MECZU DRAGON SĘP ZBÓJNICKI TOPÓR np.CZEMEŚNIA..ITD ITP...:)bo wszyscy tutaj obgadują domokrążnych samograjków weselnych a ONI NIC

    1 4 Cytuj
  • 20 sie 2011

    czy wik ktos coś na temat sali weselnj w Jasinicy?? chodzi mi o dom weselny dora? jaka tam jest obsługa i wogole czy fajnie jest??

    3 Cytuj
  • 20 sie 2011

    jo wim ale nie powim bo sie ucyłem i robie i mom pore grosy na koncie i weś se taksófke i jeć i zapłac to sie dowis mondrusiu.

    Cytuj
  • 21 sie 2011

    Dziękuję Tobie bardzo za komentarz naprawdę mi zależy na opini kogoś kto naprawdę wie jak tam jest na wselu!!

    Cytuj
  • 21 sie 2011

    Osobiście gdybym miała wybierać zespół na swoje wesele bez zastanowienia brałabym GRAHAM BAND byłam na weselu gdzie grają wszystko na żywo świetnie!! (na moje wesele 1,5 roku wcześniej nie mieli terminu więc musiałam wybrać inną orkiestrę)niewiem czy można ich posłuchać na pewno mają stronę w internecie ale to oczywiście nie to samo:)) także polecam ten zespół może będziecie mieć szczęscie mieć ich na swoim weselu..

    3 Cytuj
  • 21 sie 2011

    [quote=gość: rewerberator] A NIECHAJ ZESPOŁY POCHWALĄ SIĘ NA FORUM ,KTO PO JAKIEJ AKADEMII MUZYCZNEJ,JAKI SPRZĘT,CZY NA CODZIĘŃ JEST MURARZEM CZY NUTY ZNA ZE SZKOŁY MUZYCZNEJ ,CZY GRA NA NERWACH TESCIOWEJ CZY MA INNE ZINTERESOWANIA; WOKALNE A NIE RYCZY NA SĘDZIEGO NA MECZU DRAGON SĘP ZBÓJNICKI TOPÓR np.CZEMEŚNIA..ITD ITP...:)bo wszyscy tutaj obgadują domokrążnych samograjków weselnych a ONI NIC [/quote]

    Kolego, idź do Biedronki na dział z warzywami, połóż głowę na wadze i wciśnij przycisk "Burak".

    11 Cytuj
  • 21 sie 2011

    Ja polecam zespół Seven u mnie beda grali za 4 tygodnie:)

    1 Cytuj
  • 21 sie 2011

    ja- znaczy -mnie chcą ożenić ,tam mam w d... kto zagra ,potrzebuję intercyze spisać a głupio trochę-nie wiem gdzie i jak?

    1 Cytuj
  • 21 sie 2011

    żeńcu po prostu się nie żeń!!!:P

    1 Cytuj
  • 21 sie 2011

    [quote=gość: żeniac] ja- znaczy -mnie chcą ożenić ,tam mam w d... kto zagra ,potrzebuję intercyze spisać a głupio trochę-nie wiem gdzie i jak? [/quote]

    U notariusza :)rozumiem że wpadka :)

    3 Cytuj
  • 21 sie 2011

    [quote=gość: pppp] Ja polecam zespół Seven u mnie beda grali za 4 tygodnie:) [/quote] Masz się czym chwalić ;) ale jeżeli lubisz muzykę z playbacku to spoczko :)bo oni puszczają, aż do przesady :)

    1 Cytuj
  • 22 sie 2011

    [quote=gość: Chałturnik]
    Kolego, idź do Biedronki na dział z warzywami, połóż głowę na wadze i wciśnij przycisk "Burak". [/quote]

    w BIEDRONCE nie da się tego zrobić :)

    Cytuj
  • 22 sie 2011

    W soboty gram wesela, w niedziele poprawiny a w poniedziałki wchodzę na forum poczytać te wasze brednie. Nie rozumiem tego, że w weekendy pojawia się najwięcej wpisów.
    Idzie się uśmiać z tych waszych durnych pytań i poleceń. Ja nie polecam nikomu mojego zespołu i nikt nas nie poleca na forach a i tak mamy granie. Naszą wizytówką jest dobrze zagrana impreza.

    5 1 Cytuj
  • 22 sie 2011

    Witam,
    być może ten temat już został poruszony wielokrotnie, ale nie będę sięgać daleko wstecz w stronki.
    Mam zapytanie odnośnie EUFORII, czy ktoś orientuje się może jakie są tam ceny zł/osobę ?
    pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 22 sie 2011

    W sobotę Wielkie otwarcie Euforii wiecie jaka kapela ma tam zagrać i kto tam może być ?

    2 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Wiemy kto gra, podobno zespół Immunitet

    4 3 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Immunitet? No nieźle się chłopaki ustawiły. Gratulacje. Jeden z najlepszych zespołów w mieście. Bieniu nie szalej z gitarą za bardzo, bo mury świeże i szkoda ny nyło abo nowy lokal popękał ;)

    4 2 Cytuj
  • 23 sie 2011

    [quote=gość: Kasiunia] A można gdzieś usłyszeć jak grają Gracham Bend? [/quote]

    Przecież masz na ich stronie. I pisze sie Graham Band. Słychać że wspomagają się midasem, ale takie czasy że każdy zespół idzie na łatwiznę.

    1 4 Cytuj
  • 23 sie 2011

    U mnie Graham Band grał na weselu 2 lata temu. Nie wiem czym się wspomagali, ale grali imho świetnie :)

    2 2 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Graham band z midów? Grajkos ty wiesz wogóle co piszesz?
    Wpisz sobie na youtubie "wesele Graham Band" i jeszcze raz mi napisz że grają z midów cwaniaczku.

    3 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Inmunitet gra w nowym składzie, bez starego wokalisty to juz nie to samo on naprawde miał głos byłem na kilku weselach i naprawde facet odwalał kawał dobrej roboty. No i z cena też zaszaleli ale to już ich sprawa konkurencja jest nie mała więc jest w czym wybierac i naprawde warto przemyślec sprawe 3razy niż się coś ustali bo orkiestra na weselu to przecież podstawa. Pozdrawiam.

    5 Cytuj
  • 23 sie 2011

    A ile biorą Immunitety za dwa dni?

    Cytuj
  • 23 sie 2011

    Stary wokalista umial zaryczeć rockowo a jak trzeba było cos ambitniej, to wymiękał. Nowy ten mały może tak nie ryczy ale za to np. Niemena śpiewa jak Niemen. Saksofonista też śpiewa cąłkiem fajnie rockowo.
    Do tego maja jeszcze niezłą rudą wokalistkę i angielski jest naprawdę po angielsku.
    Wiem bo też ich ostatnio widziałem w nowym skladzie.

    5 Cytuj

Odpowiedz