Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 23 sie 2011

    czy był ktoś na weselu w domu weselnym dora w jasienicy?? jak tam jest na weselu?? jak sie tańczy na sali??

    Cytuj
  • 23 sie 2011

    [quote=gość: Mati] Stary wokalista umial zaryczeć rockowo a jak trzeba było cos ambitniej, to wymiękał. Nowy ten mały może tak nie ryczy ale za to np. Niemena śpiewa jak Niemen. Saksofonista też śpiewa cąłkiem fajnie rockowo.
    Do tego maja jeszcze niezłą rudą wokalistkę i angielski jest naprawdę po angielsku.
    Wiem bo też ich ostatnio widziałem w nowym skladzie. [/quote]

    Zgadza się. Saksofoniarz nieźle wymiata rockowe kawałki, a ten mały łysy i tęgi fajnie jedzie te spokojniejsze, swoją drogą czy on czasem nie gra w kościele ?
    Wokalistka daje radę ale nie we wszystkich kawałkach. Ogólnie powiem że jest trochę inaczej niż wcześniej ale za to jest urozmaicone wokalnie.
    Zespół na prawdę fajny i wart swojej ceny, chyba biorą 5tys za jeden dzień, ale mogę się mylić, więc niech ktoś kto wie poprawi.

    Cytuj
  • 23 sie 2011

    Za jeden dzień chyba faktycznie 5tyś. a za dwa słyszałem że 6.5tyś.

    Cytuj
  • Paweł Latoń 23 sie 2011

    Grajkoś jak Gracham band gra z midów to to udowodnij!! Powielasz zasłyszane plotki, przy czym robisz z siebie eksperta od kapel weselnych i myślisz że jesteś kozak bo napiszesz komentarz. Przy tym wszystkim pewnie nie bardzo wiesz o co chodzi i masz strasznie marny słuch.Bo gracham band od zawsze i zawsze gra na żywo !

    4 1 Cytuj
  • 24 sie 2011

    [quote=sardynka27] Grajkoś jak Gracham band gra z midów to to udowodnij!! Powielasz zasłyszane plotki, przy czym robisz z siebie eksperta od kapel weselnych i myślisz że jesteś kozak bo napiszesz komentarz. Przy tym wszystkim pewnie nie bardzo wiesz o co chodzi i masz strasznie marny słuch.Bo gracham band od zawsze i zawsze gra na żywo ! [/quote]

    E tam na żywo. Moja babcia powiedziała mi, że grają z plejbeku.

    6 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Może ktoś się wypowiedzieć na temat zespołu "JAMAJKA" z Pcimia i okolic?:)

    Cytuj
  • 27 sie 2011

    Może mi ktoś wytłumaczy dlaczego wyszły z mody stosowane konkursy przez orkiestrę , byłam na kilku weselach i nie spotkałam się z takim czymś, a naprawdę jest super na takich konkursach , można się pośmiać zabawić jest wesoło.
    GRAJKOWIE POWRÓCIE DO STARYCH CZASÓW WARTO.

    1 13 Cytuj
  • 27 sie 2011

    bo to wiocha :-/

    12 1 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Zgadzam się z "bleeeee". Te zabawy są oklepane, wszyscy znają je na pamięć i nikomu nie chce się w nich uczestniczyć.
    Jeszcze ujdzie zabawa z wałkiem, bo można poudawać, że bzyka się czyjąś żonę albo męża i każdy się napala, jak dziecko na lizaka.
    Ale reszta zabaw to gnioty.

    11 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 27 sie 2011

    każdy lokal tuż przy drodze wojewódzkiej nie nazwałbym extra miejscem na wesele.

    1 1 Cytuj
  • 27 sie 2011

    [quote=gość:Ale ogólnie polecam EUFORIĘ - zrezygnowałam z innego miejsca żeby zrobić wesele w Euforii - po przekalkulowaniu innych miejsc tu wychodzi najtaniej, jest pięknie i wierze, że w tak extra miejscu wesele też takie będzie! [/quote]

    Proponowałbym ocenę tego lokalu wykonać po imprezie ,bo polecanie czegoś gdzie się jeszcze nie było na imprezie mija się z sensem.
    A ja zapytam jeszcze czy ktoś był już na imprezie w tej "Euforii"? i jak wygląda rzeczywisty wystrój tej sali w porównaniu z projektem przedstawionym na stronie www tego lokalu, interesuje mnie też kwestia akustyki na sali (to pytanie do zespołów) ....

    Pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 27 sie 2011

    [quote=sh_ma] każdy lokal tuż przy drodze wojewódzkiej nie nazwałbym extra miejscem na wesele. [/quote]
    zgadzam się!!Fajne miejsce to takie gdzie goście w trakcie wesela moga sie przejść i po spacerować żeby ochłonąć ;)

    Cytuj
  • 27 sie 2011

    W reklamie Euforii nie jest zawarte to że jest limit gości do 170 osób .
    Jak jest poniżej 170 osób z tego co mi mówiono dopłaca się 15%
    Czyli 165zł (za menu ) +25zł (dopłata jak jest poniżej 170 osób ) = 190 zł to już nie jest tanio !
    Nie tak ?

    2 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 27 sie 2011

    15% od brakującej osoby do 170.
    Tak ja rozumiem czyli np dla 130 osób:
    130osób * 165zł + 40 * 15%z165zł = ok 130 osób * 173 zł

    1 1 Cytuj
  • 27 sie 2011

    immunitet najlepsi w powiecie - PRAWDA. Lepiej grają z nowym klawiszowcem i obecną wokalistką. Polecam na imprezę nie tylko weselną. Idealni na otwarcie knajpy czy domu weselnego. Grają dużo nowych, znanych kawałków a klawiszowiec ma jebisty głos,chce mu sie śpiewać też i grać a nie dotykać klawisze. Laska przedszkolanka też nawet nieżle śpiewa anglojęzyczne kawałki.

    6 1 Cytuj
  • 27 sie 2011

    polecam immunitet grają ciekawie.U mnie na weselu dali czadu chce sie im widać ze lubią to co robią tylko nie należą do najniższych cenowo.

    6 1 Cytuj
  • 28 sie 2011

    słyszał któs o dj napoleon?? jakie macie zdanie na jego temat? dobrze prowadzi impreze?

    1 Cytuj
  • 28 sie 2011

    [quote=gość: Marek ci] W reklamie Euforii nie jest zawarte to że jest limit gości do 170 osób .
    Jak jest poniżej 170 osób z tego co mi mówiono dopłaca się 15%
    Czyli 165zł (za menu ) +25zł (dopłata jak jest poniżej 170 osób ) = 190 zł to już nie jest tanio !
    Nie tak ? [/quote]

    Bzdury opowiadasz! Skąd te informacje wyssane z palca...???? Nie buntuj wiary i nie rób anty reklamy... Ja tam osobiście byłam -wczoraj na otwarciu... i jako osoba postronna szczerze polecam...Wszystko dopięte na ostatni guzik... Impreza z pompą, jedzonko wyśmienite....zespół naparzał....wystrój iście na czasie.....i niech na koniec dla przekonania będzie fakt, iż sala dopiero co rusza od przyszłego tygodnia to mimo to Euforia ma już zarezerwowane terminy na najbliższy rok, tak więc sami oceńcie jak jest... ????

    7 1 Cytuj
  • Stanisław 28 sie 2011

    Witam
    Dziś miałem okazje usłyszeć zespół - kapele z Mszany Dolnej "Viarusy" co prawda nie na weselu ale na czymś podobnym. Jestem pod wrażeniem "talentem muzycznym" owej grupy. Są świetni. Bardzo ładnie grają i widać odpowiedzialność zespołu nie spożywają alko więc profesjonalnie podchodzą do sprawy.

    3 6 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Witamy "Viarusy" na Forum!

    4 2 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Mam pytanie odnośnie organizacji wesela Krakowiakach i Góralach, w tej małej sali (budynek motelu). Mam spore wątpliości co do tego lokalu, chce zrobić przyjecie na 80-90 os. może ktoś z Was ma to już za sobą i również wybrał ten lokal?:) możecie coś poradzić? obawiam się co do zbyt małej ilości miejsca do tańczenia, wielkich słupów na środku no i sąsiedztwa kuchni:) Będe wdzięczna za Wasze opinie.

    1 1 Cytuj
  • 29 sie 2011

    [quote=modliszka]

    Bzdury opowiadasz! Skąd te informacje wyssane z palca...???? Nie buntuj wiary i nie rób anty reklamy... Ja tam osobiście byłam -wczoraj na otwarciu... i jako osoba postronna szczerze polecam...Wszystko dopięte na ostatni guzik... Impreza z pompą, jedzonko wyśmienite....zespół naparzał....wystrój iście na czasie.....i niech na koniec dla przekonania będzie fakt, iż sala dopiero co rusza od przyszłego tygodnia to mimo to Euforia ma już zarezerwowane terminy na najbliższy rok, tak więc sami oceńcie jak jest... ???? [/quote]

    A jakie jedzonko, obsługa, dekoracje? Jak z zespołem? Jak jest akustycznie? Pewnie w zależności od zespołu i jego głośników, ale może przybliżysz coś konkretniej. Czy jest dudnienie w końcu sali? Na podstawie jakiego zespołu piszesz i porównujesz?

    1 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Odnośnie tej małej sali powiem tak ,byłem tam na weselu i rzeczywiście jest mało miejsca do tańczenia.Proponuję przed imprezą pomyśleć nad odpowiednim rozmieszczeniem stołów aby
    było dość miejsca dla wszystkich.W tejże sali był na tej imprezie problem z prądem (spadek napięcia do 170-180V) ,spowodowany dużym poborem prądu przez kuchnię. Ale lokal dysponuje agregatem ,także zespół (nagłośnienie i światło )było zasilane z agregatu .
    Poza tym obsługa Ok.

    1 Cytuj
  • 29 sie 2011

    [quote=bebeto] Mam pytanie odnośnie organizacji wesela Krakowiakach i Góralach, w tej małej sali (budynek motelu). Mam spore wątpliości co do tego lokalu, chce zrobić przyjecie na 80-90 os. może ktoś z Was ma to już za sobą i również wybrał ten lokal?:) możecie coś poradzić? obawiam się co do zbyt małej ilości miejsca do tańczenia, wielkich słupów na środku no i sąsiedztwa kuchni:) Będe wdzięczna za Wasze opinie. [/quote]

    A te ławki są w miarę wygodne? bo tam właśnie nie ma krzeseł, no taka stylistyka:) może napiszesz coś na temat jedzenia?:)

    Cytuj
  • 29 sie 2011

    W zeszłym roku byłam na weselu w Krakowiakach i Góralach na małej sali, i muszę przyznać, że było bardzo udane. Jedzenie jest tam smaczne, zwłaszcza krem z borowików :-) Wesele było na ok 100 osób i wszyscy bez problemu się pomieścili, stoły były ustawione wokół sali. Co do wygody ław, szczerze mówiąc to nie zwróciłam na to szczególnej uwagi. Wg. mnie nie ma różnicy czy krzesło czy ława. Na weselu był zespół i nie było problemów ze skokami napięcia, nie wywalało korków ani nic z tych rzeczy się nie działo. Jedyny mankament to ten słup na środku sali, niepotrzebnie zajmuje miejsce do tańczenia i dzieli salę na dwie części. Te dwa słupy po bokach nawet nie przeszkadzają ale ten na środku to raczej nietrafiony pomysł. Ale ogólne wrażenie było bardzo dobre i jak towarzystwo jest rozrywkowe to nawet słupy nie przeszkadzają :-D

    1 Cytuj

Odpowiedz