Forum » Społeczeństwo Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

• 24.03.2016 - 9:56
    Oj Panie @kamilsz , ale Pan pojechał :( Nie wdawałbym się w żadne dyskusje, bo nawet nie wie Pan z kim rozmawia. Pewnie większość to ludzie którzy niespecjalnie Panu życzą a Pan się podstawia jak na strzelnicy :(
    Ale nie o tym chciałem.
    Jaki to konkretnie model dysku i co konkretnie w nim siadło, bo odzyskiwanie z uszkodzonych dysków danych, oczywiście w zależności co się uszkodziło, nie jest wielkim problemem i kilkukrotnie to robiliśmy bez specjalnej potrzeby zatrudniania w tą sprawę innych firm.
    Problem zaczyna się w przypadku skasowania fizycznie danych i ich nadpisania lub konkretnego zniszczenia fizycznego dysku a z tego co czytałem, takie rzeczy u Pana nie wystąpiły, więc odzysk powinien być bułką z masłem.
    9 1 Cytuj Zgłoś
  • 25.03.2016 - 15:11
    Kogo polecicie do oprawy ślubu w kościele ? ;)
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 26.03.2016 - 7:14
    kos12 napisał/a:
    Kogo polecicie do oprawy ślubu w kościele ? ;)
    Judyta i Dawid sa na youtube ale z terminem ciezko. U mnie byly dziewczyny z Myslenic. Natalia chyba? Nie pamietam dokladnie ale tez super takze polecam.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 26.03.2016 - 7:21
    Mecenas napisał/a:
    Oj Panie @kamilsz , ale Pan pojechał :( Nie wdawałbym się w żadne dyskusje, bo nawet nie wie Pan z kim rozmawia. Pewnie większość to ludzie którzy niespecjalnie Panu życzą a Pan się podstawia jak na strzelnicy :(
    Ale nie o tym chciałem.
    Jaki to konkretnie model dysku i co konkretnie w nim siadło, bo odzyskiwanie z uszkodzonych dysków danych, oczywiście w zależności co się uszkodziło, nie jest wielkim problemem i kilkukrotnie to robiliśmy bez specjalnej potrzeby zatrudniania w tą sprawę innych firm.
    Problem zaczyna się w przypadku skasowania fizycznie danych i ich nadpisania lub konkretnego zniszczenia fizycznego dysku a z tego co czytałem, takie rzeczy u Pana nie wystąpiły, więc odzysk powinien być bułką z masłem.
    Moze zatem nic nie zostalo utracone tylko za duzo roboty sobie pan Sz wzial na glowe i cos musial wymyslic. Teraz bedzie "odzyskiwal" dane przez 2 lata a pozniej wszystko pojdzie w zapomnienie :-) ludzie odpuszcza tak jak to robili do tej pory (a szkoda) i sprawa ucichnie. A dla tych wszystkich co pisza ze u znajomych krecil i super extra bla bla bla to proponuje przypomniec sobie kiedy owi znajomi sluby brali bo na poczatku "kariery" to panu Sz sie jeszcze chcialo to raz i nie mial tyle zaleglosci bo nabral na glowe kapke za duzo to dwa. Pozdrawiam wszystkich odwaznych ktorzy nie mieli do tej pory problemow wiec postanowili pana Sz zaprosic na swoje wesele.
    5 7 Cytuj Zgłoś
  • 27.03.2016 - 23:15
    Dzień dobry, szukam informacji o Kapeli "Podaj Dalej" z Krzeszowa. Czy Ktoś coś wie?:) Nie mają żadnych opinii a powstali dość niedawno (końcówka 2014) i trochę się obawiam:)
    15 3 Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2016 - 12:41
    Jaką cukiernie polecicie w Myślenicach lub w okolicy? Chciałam zamówić ciasta i tort w 'czereśniowym sadzie' ale maja rezerwacje w moim terminie na duże wesele wiec ciasta upiekliby ale paczek już nie zrobią ;]
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2016 - 13:54
    Polecam cukiernie, która znajduje się za hurtownią marek (papierniczą) w Myślenicach (nie daleko jana). Szczególnie tort mocno czekoladowy z wkładką pomarańczową (mieliśmy na Naszym Ślubie) był megaaaa pyszny jak i reszta ciast :)
    5 3 Cytuj Zgłoś
  • 15.04.2016 - 20:01
    Witam, jakie są wasze opinie na temat zespołu TO i owo z Lipnika czy ktoś z was bawił sie na jakims weselu przy ich muzyce prosze o opinie.
    3 8 Cytuj Zgłoś
  • 15.04.2016 - 20:05
    I co sądzicie o sali Arkadia w Czasławiu?? chodzi obsługę i jedzenie?? warta polecenia????
    7 7 Cytuj Zgłoś
  • 17.04.2016 - 11:52
    Jakie dania najlepiej sprawdzają się na góralskich weselach?
    1 Cytuj Zgłoś
  • Paweł Stanisław Latoń 17.04.2016 - 13:07
    Z zup to herbata z spirytusem ;-)
    10 1 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2016 - 14:24
    dzeks napisał/a:
    Jakie dania najlepiej sprawdzają się na góralskich weselach?
    Z zup to kwaśnica lub rosół po góralsku - czyli robionego na bazie baraniny lub jagnięciny. Wesela góralskie to dużo mięsa: pieczony prosiak, dania na bazie baraniny, golonki - np duszona w piwie itd.
    Przekąski to bryndza czy rydykołka lub gołka. Czytaj o tym więcej tutaj: http://hotelnabloniach.pl/blog/jak-przygotowac-goralskie-wesele-goralskie-jadlo-na-gody/
    2 Cytuj Zgłoś
  • 18.04.2016 - 15:36
    Szukam zespołu na wesele 24.09.2016. Ktoś, coś ? :)
    3 Cytuj Zgłoś
  • 19.04.2016 - 23:33
    Myślę że osoby które źle wypowiadają się na temat firmy "photography.pl" są to osoby które nie mają własnego życia nie mają co z sobą zrobić ponieważ jest to osoba która jest bardzo konkretna, bez problemowa i nie widzę negatywów a że raz komuś się zdarzy tak a nie inaczej to przepraszam bardzo każdy jest człowiekiem i może się pomylić lub zrobić coś źle jeżeli osoby nie widzą swoich błędów i wytykają innym błędy polecam dorosnąć lub iść do specjalistów może oni tej osobie pomogą bo to co tutaj czytam jest jedną wielką kpiną moim zdaniem chcąc nie chcąc takowe osoby mnie co najmniej irytują takimi wypowiedziami na forach internetowych jeżeli takowe osoby są tak bardzo wyszczekane w Internecie gdzie są anonimowe to proszę o ujawnienie danych osobowych i myślę że takie osoby już nie będą tak bardzo wyszczekane i rozgadane względem wszystkich spraw bo nie mają pojęcia na dany temat lub po prostu mają dużo więcej za uszami niż większość ludzi.
    Pozdrawiam
    BN
    4 27 Cytuj Zgłoś
  • 28.04.2016 - 13:32
    Witam, chciałabym zapytać o opinię na temat zespołu WIARUSY z Mszany Dolnej.
    3 5 Cytuj Zgłoś
  • 28.04.2016 - 14:45
    Gdzie dokładnie znajduje sie cukiernia "Czereśniowy Sad "w Myślenicach ?
    4 Cytuj Zgłoś
  • 28.04.2016 - 19:44
    wiem tyle, że czereśnowy sad jest w okolicach Euforii ;;)
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 03.05.2016 - 21:32
    witam poszukuje kierowce do rozwożenia gości na wesele 23-24lipca w byszycach. ktoś chętny?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 04.05.2016 - 11:12
    Poszukuję wodzireja/dj na nieduże wesele. Macie jakieś sprawdzone propozycje?
    Cytuj Zgłoś
  • 04.05.2016 - 11:58
    Acerola napisał/a:
    Fajnie gra i bawi Dj Laufi ..
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 08.05.2016 - 11:16
    dzięki, ale czy miałbyś jeszcze do niego kontakt ?
    Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2016 - 20:04
    Poszukujemy osoby, która zaśpiewa kilka pieśni w trakcie naszego ślubu.. macie kogoś do polecenia?? dzięki wielkie za odpowiedź :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 19.05.2016 - 12:40
    talinlaw napisał/a:
    Poszukujemy osoby, która zaśpiewa kilka pieśni w trakcie naszego ślubu.. macie kogoś do polecenia?? dzięki wielkie za odpowiedź :)
    Jest dziewczyna która śpiewa jest chyba z Sieprawia. Śpiewała u mojej chrześnicy na ślubie i byliśmy bardzo zadowoleni.
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 19.05.2016 - 22:08
    talinlaw napisał/a:
    511 133 736 - dziewczyna ma na imie Natalia jest z Myslenic. Spiewala na slubie mojej siostry pozniej na moim. Wszyscy goscie mowili ze pieknie bylo w Kosciele a dziewczyna spiewala tak ze az dech zapieralo wiec na prawde polecam. Gra rowniez na gitarze.
    3 3 Cytuj Zgłoś
  • 27.05.2016 - 8:47
    gdzie polecacie kupić wódkę weselną w korzystnej cenie z możliwością oddania w przypadku zakupu więcej niż było potrzeba ? pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 07.06.2016 - 21:47
    Poproszę o opinię na temat sali Rezydent w Rudniku oraz na temat zespołu Kumple Janosika z Klikuszowej? :)
    10 8 Cytuj Zgłoś
  • 07.06.2016 - 22:38
    Kto ma wesele 22 pazdziernika w Hotelu Red w Ostrowcu Sw ? prosze o kontakt 505186355
    2 Cytuj Zgłoś
  • 09.06.2016 - 23:53
    Do Bacha.
    Mieliśmy wesele w Rezydencie pół roku temu. Polecam. Wszystko w porządku, pani przemiła, bezkonfliktowa ( pisałam o tym już wcześniej), obsługa była ekstra - szybcy, uśmiechnięci, akustyka ( tego się baliśmy, bo kiedyś był z tym problem) bardzo dobra ( po remoncie). Orkiestra ( i my oczywiście ) byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie bardzo dobre. Szkoda, że wesele tak szybko minęło.
    7 4 Cytuj Zgłoś
  • 25.06.2016 - 23:26
    Acerola napisał/a:
    exclusive DJs
    2 Cytuj Zgłoś
  • 28.06.2016 - 19:35
    Witam,
    dużo pozytywnych opinii wyrażacie o pani Gieni z rudnika:) Czy mogłaym prosić a jakiś numer kontaktowy do niej? Co sądzicie o usługach na weselu p. Filipka?
    6 Cytuj Zgłoś
  • 30.06.2016 - 1:25
    Orientuje sie ktoś ile bierze na chwile obecna zespół miła lub zespół teraz my?
    9 4 Cytuj Zgłoś
  • 30.06.2016 - 18:43
    Mil
    1 5 Cytuj Zgłoś
  • 04.07.2016 - 12:09
    ile kosztowało wynajęcie firmy do dekoracji kościoła i sali weselnej? Nie orientuje się kompletnie w tym temacie a musze zacząc - czy dekoracje do sali i kościoła firma potem bierze czy sa potem moją własnościa i sa wliczone w cene?
    3 3 Cytuj Zgłoś
  • Def Ibrylator 04.07.2016 - 15:20
    Niektóre elementy wystroju są wypożyczane, niektóre (jak kwiaty) zostają. Ceny są różne, średnio trzeba dać koło 2000-3000 zł.
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 04.07.2016 - 15:40
    Acerola napisał/a:
    Dj's Brothers :) Najlepsi
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 04.07.2016 - 18:03
    tzn 2000-3000 tyś to cena łącznie z wypożyczeniem dekoracji?
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • Def Ibrylator 05.07.2016 - 8:25
    Ubranie auta, sali, kościoła, kwiaty dla małżonki. Ale i tak najlepiej dzwonić bezpośrednio do kwiaciarni, które się tym zajmują.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 06.07.2016 - 20:53
    Powie mi ktoś coś na temat zespołu weselnego Gołecki? Jaka cena za wesele i czy dobrze grają?
    1 4 Cytuj Zgłoś
  • 07.07.2016 - 9:16
    Chcesz żeby dobrze grało zamów DJ - żaden zespół weselny nie zagra Ci dobrze
    4 8 Cytuj Zgłoś
  • 25.07.2016 - 12:15
    Witam, czy ktoś miał na weselu cukiernie gastronomiczną "Grześ" jakie opinie?
    2 Cytuj Zgłoś
  • Niebieskooka 25.07.2016 - 13:06
    Zapytać zawsze można ale najważniejsze żeby Wam smakowało a muzyka się podobała. Każdy ma inny gust i trzeba po prostu spróbować, zobaczyć posłuchać. Dlatego a wolałam zamiast zespołu DJ, bo miałam pewność że utwory będą oryginalne, a wszelakie potrawy próbowałam wcześniej
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.07.2016 - 14:50
    talinlaw napisał/a:
    Polecam Angelika Zapała :)
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 29.07.2016 - 21:40
    karolina123 napisał/a:
    Witam, czy ktoś miał na weselu cukiernie gastronomiczną "Grześ" jakie opinie?
    Jeśli to ci z Nawojowej to najlepsi. Ciasta pyszne i jedzenie też. Byłam na kilku weselach które obsługiwali i było pysznie...
    1 Cytuj Zgłoś
  • 01.08.2016 - 11:08
    mamaX3 napisał/a:
    Jeśli to ci z Nawojowej to najlepsi. Ciasta pyszne i jedzenie też. Byłam na kilku weselach które obsługiwali i było pysznie...
    Tak, z Nawojowej, a jeśli chodzi o jedzenie to porcje odpowiednie? duże? czy małe?
    JEśli chodzi o obsługę bez zastrzeżeń?
    Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2016 - 10:56
    Witam, jaką strażnice lub też sale weselną polecacie ???
    1 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2016 - 17:09
    basiulka2795 napisał/a:
    Witam, jaką strażnice lub też sale weselną polecacie ???
    Jest kilka. Podaj orientacyjnie w jakim kierunku i odległości od Myślenic?
    Chętnie podpowiem :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.08.2016 - 2:58
    wip186 napisał/a:
    Jest kilka. Podaj orientacyjnie w jakim kierunku i odległości od Myślenic?
    Chętnie podpowiem :)

W kierunku Krakowa ale nie koniecznie :) nie zależy mi na tym ile jest km od Myślenic i w którą stronę, chodzi o to żeby było warto tam zarezerwować sale na wesele :)
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 11.08.2016 - 21:37
    Co sądzicie o strażnicy w Sułkowicach? ??lub na Dolnym Przedmieściu? ?bardzo proszę o jakieś opinie
    3 Cytuj Zgłoś
  • 14.08.2016 - 14:32
    Witam, planuje ślub w 2017 roku, od nie dawna właściwie mieszkam w Myślenicach, gdzie szukać najlepszego fotografa i kamerzystę? Baardziej interesują mnie zakłady niż osoby prywatne. :) Mieliście może przyjemność korzystać z któregoś studia w Myślenicach?
    Cytuj Zgłoś
  • jeden język a dwoje uszu 14.08.2016 - 14:44
    Gdzieś w innych tematach na tym forum było sporo na ten temat
    1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz