Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 3 wrz 2011

    dużo ciekawych wiadomości na temat wybierania kamerzysty na wesele
    http://forum.miasto-info.pl/myslenice/791,dobry-kamerzysta-wesele,2.html

    2 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    [quote=gość: Mariano] Skończyła się jatka zespołów a teraz czas na fotografów i kamerunów. Dajcie sobie już spokój, a ty Pablo6 jak chcesz opinii to wyrób sobie ją sam, a nie szukaj tutaj, bo tu albo się ktoś będzie reklamował samemu jako niby klient, albo bezpośrednio fotografowie sami będą pisać o tym jacy to są profesjonalni.
    Poza tym opinii będzie tyle ile fotografów i kamerunów, a o gustach się nie dyskutuje bo każdy widzi to po swojemu.
    Najlepiej wejdź sobie na ich strony lub wpisz na youtube.pl lub na vimeo.com słowo myslenice lub wesele myslenice czy slub myslenice, slub pcim czy jakie tam sobie miejscowości upatrzysz i pooglądaj sam, bo jest tam tego od groma.

    Pozdrawiam. [/quote]
    Wiesz, że fotograf czy kamerzysta będzie się reklamował swoim najlepszym materiałem. A ja po prostu chcę poznać opinię ludzi(Najlepiej tych, na których był dany fotograf lub kamerzysta). Chcę dowiedzieć się jakie są efekty ich pracy. Czy ludzie są zadowoleni z pracy tego czy tamtego. Czy jeden idzie i robi zdjęcia, lub film jak karabin maszynowy. Czy przykłada się do tego swoją weną twórczą, i wychwytuje najlepsze i najładniejsze momenty. Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    teraz już co raz mniej ludzi na swoim weselu ma kamerę (kamerzystę) bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto!!!!!!!!!!!!!! taka jest prawda!!!!!!! zdjęcia jak najbardziej różnego rodzaju w plenerze itp. bo to fajna pamiątka i tyle.......

    1 3 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    [quote=gość: jola5] teraz już co raz mniej ludzi na swoim weselu ma kamerę (kamerzystę) bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto!!!!!!!!!!!!!! taka jest prawda!!!!!!! zdjęcia jak najbardziej różnego rodzaju w plenerze itp. bo to fajna pamiątka i tyle....... [/quote]
    Dla mnie fajną będzie to i to. Zdjęcia nie wyrażą do końca tego co się działo. Jedynie jakąś cząstkę tego co było. Dlatego planuję na swoim weselu mieć i fotografa i kamerzystę. Ale Twoje zdanie, chociaż odmienne od mojego szanuję.

    3 2 Cytuj
  • 3 wrz 2011

    Ja jestem odmiennego zdania niż jola5. Kamera na weselu musi być w wersji zawodowej w przeciwieństwie do fotografa, których jest teraz tylu że zawsze na weselu znajdzie się przynajmniej dwóch z dobrym sprzętem i odpowiednią wiedzą. To prawda że do zdjęć w plenerze potrzeba odpowiedniego człowieka, który potrafi zapanować nad młodymi, dobrze ich ustawić, wybrać odpowiednie miejsca i zrobić dobre kadry. Dlatego uważam że przynajmniej na plener potrzeba zainwestować w fotografa, ale kamera na ślubie i weselu to podstawa, bo zdjęcia to tylko martwe kadry, a film to jednak odzwierciedlenie prawdziwego klimatu. Praca potrzebna do wykonania dobrego filmu jest o wiele większa niż do zrobienia przyzwoitej fotografii. Także wiedza potrzebna do zrobienia na odpowiednim poziomie jednego i drugiego jest niewspółmierna, dlatego przypadkowy kamerzysta to zawsze porażka. Sam interesuję się zdjęciami i filmem, na razie na amatorskim poziomie, ale wiem z własnego doświadczenia że kamerzysta musi posiadać całą pełną wiedzę fotografa, gdy fotograf potrzebuje jedynie niewielkiej wiedzy niezbędnej dla kamerzysty.
    Poza tym małe porównanie dla tych którym wydaje się że zdjęcia są ważniejsze bardziej wzięte od filmu:
    Ilu ludzi w Polsce i na świecie chodzi na dobre filmy, a ilu na wystawy fotograficzne? 1000 do 1 ?
    Nawet 3000 do 1 nie będzie kłamstwem.

    Dlatego uważam że bardzo dobrze robisz Pawle że orientujesz się konkretnie w temacie, bo to już sprawia że chcesz uniknąć filmu typu gniot i zdjęć rodzaju przypadkowe pstryki, złe kadry, słabe optyki, wypalone twarze, czarne wszystko poza pierwszym planem.

    Nie polecę ci nikogo z branży wideo bo żadnego nie znam i jak na razie nie widziałem ich filmów (siebie nie polecę bo dopiero się uczę i robię tylko dla siebie i rodziny), ale z czystym sumieniem polecę ci kilku fotografów z miasta i okolic: Studio Proste - Pcim, Bogdan Żak - Foto Kadr z Niepodległości ich zdjęcia widziałem i wiem że są bardzo skrupulatni i dokładni w tym co robią i co najważniejsze nie oddają tysiąca zdjęć, a 150-200 dobrze obrobionych fotografii z wesela i 20-30 fotek z pleneru.
    Tych których nie polecam nie napiszę, bo byłoby to nieetyczne, ale wiedz o tym że jest ich większość.

    4 1 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    Ja chciałam polecić zespół Cza-Cza jest rewelacyjny ,byłam ostatnio na weselu gdzie grali było bosko.

    1 4 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    ..zastanawia mnie dlaczego na tym forum jest tyle nienawiści ...czym jest to spowodowane ....

    2 1 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    [quote=gość: dobo] ..zastanawia mnie dlaczego na tym forum jest tyle nienawiści ...czym jest to spowodowane .... [/quote]
    Czym? Niczym nie skrępowaną, wypływającą z głębi serca zazdrością.

    7 1 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    A czy może ktoś napisać coś o nowo powstałym domu weselnym Euforia??

    Cytuj
  • 5 wrz 2011

    na przyszły rok nie planujcie ślubu ani wesela to rok przestępny i może byc różnie

    1 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    [quote=gość: go123] na przyszły rok nie planujcie ślubu ani wesela to rok przestępny i może byc różnie [/quote]
    No przecież w przyszłym roku będzie koniec świata! Więc po co się bawić w ślub?
    Za to można do końca świata bawić się w mamę i tatę... ;)

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Ja tam w ten koniec świata nie wierzę. Na wszystkie wróżby i przepowiednie patrzę z przymrużeniem oka. Tak samo jak nie wierzę w przesądy. Co ma być to będzie i niczego nie da się przewidzieć. Więc jak chcecie to się pobierajcie ludzie. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia życzę i udanego wesela.

    4 1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    [quote=monika91] Ja tam w ten koniec świata nie wierzę. Na wszystkie wróżby i przepowiednie patrzę z przymrużeniem oka. Tak samo jak nie wierzę w przesądy. Co ma być to będzie i niczego nie da się przewidzieć. Więc jak chcecie to się pobierajcie ludzie. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia życzę i udanego wesela. [/quote]

    A ja wierze. Gram w zespole i przyjmuje zamówienia na 2013, po kilka wesel na jeden termin.
    Biorę zaliczki a i tak wiem ze bedzie koniec świata wieć weselów nie bedzie. Za zaliczki pojade do Egipta

    2 1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Kazek jak pojedziesz do Egiptu lub polecisz jak będzie koniec świata, chyba do tego piekiełkowego:)

    Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Słuśnie kaziu, biercie nawet po wesel zaliczek na jeden termin! Ludziska bedom zajente ratowaniem własnej skóry i nie bedom myśleć o piniondzak.
    Ale jest problem. W Egiptu też bedzie koniec świata, więc się pospiesz i jedź dzisiaj.
    I pozdrów faraona Hejhopsa od myśleniczanóf!

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Alem sie machnoł! Kciołek napisać "birecie po pietnaście wesel..." i wyszły jakieś gupoty.
    Ale mi jest przykro.

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    [quote=gość: Iwona90] A czy może ktoś napisać coś o nowo powstałym domu weselnym Euforia?? [/quote]

    Obejrzyj sobie otwarcie sali na Youtube :)

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    ADMINISTRATORA proszę o usunięcie reklamy Euforii. Jest to niezgodne z regulaminem forum.

    2 1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Ktoś był na wesele co grał zespół MAXY (maxi)? Jaki jest ten zespół?

    2 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Widziałam ten filmik z otwarcia i bardzo mi sie podoba, ale chciałam usłyszeć opinie na temat tej sali i ogólnie miejsca ;)

    1 1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    mnie sie tam buty ślizgały (250zł kosztowały -to dobre)nie wiem czy ktoś wódkę wylał czy się polał
    bo ostro było do rana:)ale tak to ok mogę chodzić co tydzień i robić za dancera bo jem i pije zadarmo
    ok:)

    2 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    [quote=gość: melon] Ktoś był na wesele co grał zespół MAXY (maxi)? Jaki jest ten zespół? [/quote]

    Taki i to nie raz :) Dobrzy, doświadczeni, i grają pod nogę :) Oprócz nich mogę polecić też zespół Tex-z Koźmic :)

    1 1 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    [quote=gość: Romano] gość: Iwona90 napisał/a:A czy może ktoś napisać coś o nowo powstałym domu weselnym Euforia?? Obejrzyj sobie otwarcie sali na Youtube :) [/quote]

    Ładny filmik ,tyle alkoholi - tylko nie wiadomo czy Eforiia posiada na to wszystko koncesję .

    3 6 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    a co to panią z krakowa obchodzi ?

    6 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    Nie tylko mnie to interesuje .

    6 Cytuj

Odpowiedz