Forum » Społeczeństwo

Plener śłubny w okolicy

  • 17 sty 2013

    Gdzie w okolicy można zrobić fajne zdjęcia ślubne, owszem są miejsca, ale strasznie oklepane i szukam czegoś nowego :)

    2 5 Cytuj
  • Basia 17 sty 2013

    zamek w Dobczycach agroturystyka w Czasławiu

    1 5 Cytuj
  • 17 sty 2013

    Zamek odpada, ale czy mogę prosić o jakieś zdjęcia z tego czasławia albo jakiś link ? Nie jestem z tych okolic więc nie wiem o którą agroturystykę chodzi.

    1 5 Cytuj
  • Michal 18 sty 2013

    wiraże nad zalewem i powiedzmy łąka nad zalewem droginia koło kościoła

    4 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 18 sty 2013

    1. Zalew dobczycki (od strony Myślenic, tzw. wały) przy niskim poziomie wody - widoczne fundamenty zalanej wsi, bardzo ciekawy, mroczny, oryginalny "księżycowy", wręcz post-nuklerany krajobraz. Świetny na niecodzienną sesję.Tylko trzeba się przedrzeć przez zarośniętą dróżkę i dojść nad samą wodę,

    (polecam zdjęcia na zamarzniętej tafli wody. Ale lepiej poczekać na kilkanaście dni siarczystego mrozu, bo z wesela zrobi się pogrzeb)

    2. Diabelski kamień w drodze przez górę Dalin w stronę Jawornika - bardzo ciekawa, niebanalna konstrukcja skalna,

    3. Ruiny skoczni narciarskiej w okolicach zamczyska (ale dawno mnie tam nie było, nie pamiętam ile z tego pozostało do dzisiaj),

    4. Całe nabrzeże zalewu, w szczególności od strony Dobczyc. Świetne skały wbijające się w wodę, bardzo dużo ciekawych elementów krajobrazu. (widziałem ostatnio na zdjęciach jednej z myślenickich kapel. Zrobili sobie w tamtych okolicach sesję. Zdjęcia pewnie będą mieli gdzieś tutaj https://www.facebook.com/hellhavenband )

    5. Szlak z góry Chełm w stronę starego stoku narciarskiego. Bardzo dużo przeciekawych miejsc utworzonych przez drzewa. Mój ulubiony - stary dom w środku lasu koło którego znajduje się korytarz z drzew.

    I najważniejsze - profesjonalny fotograf a nie kuzyn czy wujek staszek, który kupił sobie lustrzankę za 4000 zł i nie wie nawet jak jej używać (i wali zdjęcia na automacie). Dobry fotograf z byle jakiej scenerii zrobi Ci takie zdjęcie, że Ci szczena opadnie. A jak do dobrego fotografa dorzucisz jeszcze fajne tło - sukces murowany.

    14 1 Cytuj
  • 21 sty 2013

    Nikt nic więcej nie wie >??

    Tym,którzy udzielili mi odpowiedzi bardzo serdecznie dziękuję :)

    3 Cytuj
  • 22 sty 2013

    W suchej jest taki piękny park :) Podeśle zdjęcia jutro;[

    2 Cytuj
  • 22 sty 2013

    rynek w myślenicach

    1 7 Cytuj
  • Basia 23 sty 2013

    def_ibrylator dobrze napisał najważniejszy to profesjonalny fotograf

    2 Cytuj
  • 24 sty 2013
    mala_mi_23 napisał/a:

    Nikt nic więcej nie wie >??

    Tym,którzy udzielili mi odpowiedzi bardzo serdecznie dziękuję :)

    Witam,
    kliknij na moją fotkę to oprócz bryki do ślubu jedna z wielu propozycji.
    Więcej mogę podać jako prywatną wiadomość.

    3 1 Cytuj
  • Ryszard Zaleski 27 sty 2013

    Z mojego doświadczenia to nie miejsce jest najważniejsze. Owszem jako tło fajna sprawa natomiast to nie ono jest najważniejszą rzeczą, grunt to młoda para i żeby ona była najważniejszą, wiec należy zwrócić uwagę aby lokacja nie przyćmiła państwa młodych. ja bardzo często wybieram miejsca codzienne i niepozorne które wbrew pozorom maja spory potencjał. Inna sprawa czy zdjęcia w popularnym miejscu to cos złego ?

    1 1 Cytuj
  • 10 lis 2016

    Odnawiam temat:) gdzie polecacie robić sesje plenerową?Myślenice i okolice :)

    1 Cytuj

Odpowiedz