Forum » Społeczeństwo

Klinika samotnych serc ^^

  • 21 sty 2013

    Moi drodzy ;)
    Jest w naszym powiecie wiele osób, które no nie oszukujmy się nie mają szczęścia w miłości ...
    A przecież to właśnie miłość jest naszym sensem życia.
    Myślę, że każda osoba powinna mieć tą "drugą połówkę" dlatego też zapraszam Was do opisywania tu swoich przemyśleń na temat miłości, związków (zarówno tych szczęśliwych jak i nieszczęśliwych) oraz chcę aby to forum było miejscem spotkań "samotnych serc"... a kto wie, może zrodzą się z tego jakieś poważne związki.

    13 6 Cytuj
  • Def Ibrylator 21 sty 2013

    Wszystko fajnie, ale z takim nickiem na pewno daleko nie zajedziesz, chyba, że szukasz blachary, której stają sutki na widok BMW. Ale powodzenia, bo chociaż temat śmierdzi, to jest całkiem świeży.

    33 4 Cytuj
  • 21 sty 2013

    Aaaa, to mnie trafiło... ciekawe, że podobny koncept porzuciłem parę dni temu, bo forum jakby "bez serc, bez ducha". Zew przyrody, zew tworzenia i zew miłości (czyli spotkania drugiej osoby) są głęboko wyryte w każdym człowieku. Życzę tematowi rozwoju: kołczan Amora strzał pełny, a świat zakręcony gubi gdzieś po drodze.. miłość, i człowiek od człowieka jakby coraz dalej.

    6 1 Cytuj
  • 21 sty 2013

    "Miłość potrafi odszukać drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki.;;Eurypides;;

    11 Cytuj
  • 21 sty 2013

    hmmm... Jako młoda kobieta nie mam nic przeciwko takim inicjatywom, ale Panowie, więcej śmiałości w "realu" :) W internecie każdy może być mega elokwentny, wygadany, oczytany (wujek Google), ujmować pięknym klikaniem :) Ale nic nie zastąpi wzroku onieśmielonego faceta, który zaczyna się otwierać w rozmowie, uśmiecha się szeroko, marszczy czoło, jak się zastanawia... Wiem z autopsji, że internetowe związki są... bardzo trudne i że muszą się przenieść na platformę bezpośredniego kontaktu w miarę jak najszybciej, bo potem jest tylko ciężej :) Pozdrawiam cieplutko, K. :)

    15 Cytuj
  • 21 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    Jako młoda kobieta nie mam nic przeciwko takim inicjatywom, ale Panowie, więcej śmiałości w "realu" :) W internecie każdy może być mega elokwentny, wygadany, oczytany (wujek Google), ujmować pięknym klikaniem :) Ale nic nie zastąpi wzroku onieśmielonego faceta, który zaczyna się otwierać w rozmowie, uśmiecha się szeroko, marszczy czoło, jak się zastanawia... Wiem z autopsji, że internetowe związki są... bardzo trudne i że muszą się przenieść na platformę bezpośredniego kontaktu w miarę jak najszybciej, bo potem jest tylko ciężej :)

    w 100% się zgadzam z koleżanką ;p są osoby, które całymi dniami siedzą w domu ... nie wychodzą do ludzi, chodzi tu właśnie o takich ludzi ;)

    7 1 Cytuj
  • 21 sty 2013

    Miastoinfowe niemalże biuro matrymonialne :D
    Inicjatywa jest światła, tylko pytanie- jaki będzie odzew?
    No i czy faktycznie da to rezultaty, czy na klikaniu się skończy :)
    Jak ten lód na drodze stopnieje, to ruszajcie się ludzie z domu,
    bo najwyżej to sobie kogoś dla siebie będziecie
    mogli... narysować :)

    3 1 Cytuj
  • 21 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    Miastoinfowe niemalże biuro matrymonialne :D :)

    tak bym tego nie nazwał ;) czas pokaże czy wgl będzie jakiś odzew.. a co do lodu masakra jakaś, dziś glebę zaliczyłem ;D nie bądź taka pesymistyczna ;) każdy kiedyś znajdzie kogoś, a w najgorszym razie rysowanie to nie taki zły pomysł ;D

    5 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Nasi panowie są strasznie nieporadni w sprawach podrywu. Boją się zrobic pierwszy krok, właściwie to tak się rozleniwili ze czekają na krok kobiety. Skąd u was ta nieśmiałość panowie? Weźcie się do roboty, bo my czekamy a wy się tylko niesmiale w nas wpatrujecie gdy mijemy się na ulicy;-)

    9 3 Cytuj
  • 22 sty 2013

    chociaż spytajcie nas do cholery "która godzina" :-D

    8 3 Cytuj
  • 22 sty 2013

    [cytat] gdy mijemy się na ulicy;-)[/cytat]

    mijemy = myjemy czy mijamy ?

    ...przepraszam Kim, nie mogłem się powstrzymać :)

    11 5 Cytuj
  • 22 sty 2013

    oczywiście że mYjemy, co za głupie pytanie Ted!! nie ma to jak orzeżwiająca kąpiel w Rabie:-D

    10 3 Cytuj
  • 22 sty 2013

    tak z innej beczki ;p
    nie może wyjść z mojej głowy ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=cBQqnvz7iz0

    "Chcę słyszeć la la la la la love you" :D
    Miłego dnia myśleniczanki ;)

    3 8 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Ale Dj lovelasek zapodał muzę no, no...:-D

    9 2 Cytuj
  • 22 sty 2013

    czasem trzeba ;p

    no i jest w miłosnym klimacie ;D

    2 4 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Wow ! Widzę, że komentujących przybywa ! :) Ok, ok, faktycznie- nie powinnam tak pesymistycznie podchodzić. Wierzę w miłość, choć trudno w nią uwierzyć w czasach, gdy na potęgę dochodzi do zdrad, rozwodów... Chyba jestem kobietą renesansu i w moim mniemaniu to mężczyzna (z racji tego, że uważa się ich za silniejszych i stworzonych do zdobywania sukcesów- ach, nie ma jak powtórka przed egzaminem :D ) powinien wykonać pierwszy krok. :) Niestety, na własnej skórze przekonałam się, że pojęcie to schodzi do lamusa. Dalej- zrywanie przez Facebooka lub sms to już dla mnie totalna przesada... A z tego co widzę, nie robią tego wyłącznie gimnazjaliści :)

    5 1 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Dar i tajemnica, która się przed Tobą otwiera...
    http://www.youtube.com/watch?v=qn7zWAw59Bk

    2 3 Cytuj
  • 22 sty 2013
    MoonOfDreams napisał/a:

    Nie powinnam tak pesymistycznie podchodzić.

    - to fakt ;)

    MoonOfDreams napisał/a:

    Wierzę w miłość, choć trudno w nią uwierzyć w czasach, gdy na potęgę dochodzi do zdrad, rozwodów...

    - nom niestety ale są też prawdziwe związki, które przetrwają wszystko

    MoonOfDreams napisał/a:

    Zrywanie przez Facebooka lub sms to już dla mnie totalna przesada...

    - i jak tu się z Tobą nie zgodzić.. ale też są takie łosie, które nie mają na tyle odwagi, żeby rozstać się w "realu"...

    2 4 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Niech ktoś wyjdzie z inicjatywa i np zorganizuje wieczorek zapoznawczy w Myślenicach :) Tylu samotnych ludzi się "marni"

    11 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 22 sty 2013
    kim napisał/a:

    chociaż spytajcie nas do cholery "która godzina" :-D

    Która godzina ? :)

    11 4 Cytuj
  • 22 sty 2013

    a ja wierze w długa, nieśmiertelna miłość... Tylko trzeba znaleźć odpowiednią osobę a uda się;) czy nie jest wzruszający widok starszego małżeństwa trzymających się za rączki i dążących do przodu... Tak żyjemy w czasach gdzie jest mnóstwo rozwodów, zdrad ale zauważmy że nie tylko po jednej stronie leży wina, o miłość trzeba dbać pielęgnować ją by każdego dnia była piękniejsza.... Panowie, powinni zdobywać swoje partnerki bez przerwy, nie tylko na początku związku ale także po kilku czy kilkunastu latach bycia razem. Kobiety również powinny pokazywać swoim wybrankom że są dla nich ważni, że doceniamy ich starania a zarazem dbać o sferę erotyczną.... :) Wszystkim tutaj życzę duuużooo miłości bo dzięki niej świat staje się piękniejszy ;))

    11 Cytuj
  • 22 sty 2013
    4 2 Cytuj
  • 22 sty 2013
    Igorka napisał/a:

    Niech ktoś wyjdzie z inicjatywa i np zorganizuje wieczorek zapoznawczy w Myślenicach :) Tylu samotnych ludzi się "marni"

    - jestem jak najbardziej za ;) kto chętny niech deklaruje się w kolejnych postach ;)

    madziocha napisał/a:

    a ja wierze w długa, nieśmiertelna miłość... Tylko trzeba znaleźć odpowiednią osobę a uda się;) czy nie jest wzruszający widok starszego małżeństwa trzymających się za rączki i dążących do przodu... Tak żyjemy w czasach gdzie jest mnóstwo rozwodów, zdrad ale zauważmy że nie tylko po jednej stronie leży wina, o miłość trzeba dbać pielęgnować ją by każdego dnia była piękniejsza.... Panowie, powinni zdobywać swoje partnerki bez przerwy, nie tylko na początku związku ale także po kilku czy kilkunastu latach bycia razem. Kobiety również powinny pokazywać swoim wybrankom że są dla nich ważni, że doceniamy ich starania a zarazem dbać o sferę erotyczną.... :) Wszystkim tutaj życzę duuużooo miłości bo dzięki niej świat staje się piękniejszy ;))

    - Panowie, panowie, panowie... ale nie zapominiajmy też o płci pięknej ;p wyznasz takiej Pani .. co tak naprawdę do niej czujesz a ona - odbiera to jako żart, albo mówi "pogadamy o tym innym razem" no i zbywa nas tak długo aż zupełnie stracimy wiarę w siebie ;/

    ____________________________________________________________________
    Podobają mi się wasze propozycję romantycznych piosenek, mają klimat ;) - prosimy o więcej !

    4 2 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Ale zauważ że kobiety oczekują szczerych wyznań, potrzebują tego chcą czuć waszą obecność drodzy mężczyźni ;) aa no aa może nie wystarczają tylko puste słowa, może należy pokazać osobie na której nam zależy co tak naprawdę czujemy... ;)

    7 1 Cytuj

Odpowiedz