Forum » Społeczeństwo

śmietnik forumowicza

  • 16 lis 2013

    Witam.
    Zaglądam sobie na to forum od pewnego czasu i zauważyłam pewną prawidłowość.
    Otóż -jest pewna grupka osób,które żywo uczestniczą a każdym wrzuconym temacie na forum,aczkolwiek niekoniecznie wypowiadając się na tenże właśnie temat.
    Odbiegają od tematu głównego ,kierując jej tor w zupelnie innym kierunku-a mówiąc prosto -są zwyczajnie ''upierdliwi''.
    Piszą,żeby pisać i czepiają się wszystkiego i wszystkich.
    Przyszło mi więc do głowy ,żeby utworzyć taki temat jak śmietnik forumowicza.
    Tu każdy sfrustrowany czy mający chęć się do czegoś doczepić albo zwyczajnie komuś ''nabluzgac''
    mógłby swobodnie to uczynićniekoniecznie zaśmiecając swoimi wywodami wszystki inne tematy.
    Pozdrawiam.
    www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40

    14 4 Cytuj
  • 16 lis 2013

    Coś w tym jest.
    Może straż nad porządkiem forum powinni przejąć moderatorzy?..

    11 1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 16 lis 2013
    mieszkaniec napisał/a:

    Coś w tym jest.
    Może straż nad porządkiem forum powinni przejąć moderatorzy?..

    tak i w pień wyciąć wszystkie posty czarownicy, pan kracego, mieszkanca, piotmala i kilku jeszcze bym znalazl hejterow ktorych wpisy oparte sa tylko na nienawisci

    a to jest tak - nie wycinaja wpisow to marudzicie ze nie wycinaja, jak zaczna wycinać to marudzicie ze cenzura... haha

    6 9 Cytuj
  • 16 lis 2013

    nie podoba się wpis? to go zgłoś do usunięcia. i po kłopocie.

    4 9 Cytuj
  • 20 lis 2013

    Żył pewien potężny król i miał dwunastu synów ..Kiedy przyszedł czas żegnać się z życiem zawołał do siebie wszystkich swoich synów.....Rozkazał by przyniesiono mu dwanaście strzał ..Związał je wszystkie razem i spróbował zgiąć . Strzały się gięły ,wiązka trzeszczała , a żadna strzała nie pękła .Następnie rozwiązał pęk i zaczął zginać każdą z osobna , jedna po drugiej łamały się z trzaskiem .Synowie na to patrzyli ze zdumieniem zastanawiając się co ojciec chce im przez to powiedzieć . Gdy król połamał wszystkie strzały , rzekł do synów : Jeżeli będziecie trzymać się razem i żyć w zgodzie ,to żaden wróg wam nie przeszkodzi ani was nie pokona .Jeżeli zaczniecie się spierać i walczyć ze sobą , połamiecie się na wyzwaniach jeden po drugim jako te połamane strzały a królestwo będzie stracone . Idzcie i wspierajcie się nawzajem ...........Autor nieznany.

    9 Cytuj
  • Andrzej 20 lis 2013
    czarownica napisał/a:

    Witam.
    (...) a mówiąc prosto -są zwyczajnie ''upierdliwi''.
    Piszą,żeby pisać i czepiają się wszystkiego i wszystkich(...)

    Jeśli chodzi o ortografię - będę się czepiał, tak już mam. I mam nadzieję, że niektórzy raz poprawieni zapamiętają, że dany wyraz pisze się tak a nie inaczej.

    np to, że później piszemy przez o z kreską, a nie puźniej

    jasmin napisał/a:

    Żył pewien potężny król i miał dwunastu synów (...)

    Dobre, dałem plusa.
    Dlatego uczę swoich młodych, że zawsze mają trzymać się razem i wspierać. Niestety, jak to w rodzeństwie w wieku szkolno-przedszkolnym, często lubią się pokłócić ;)

    2 3 Cytuj
  • 21 lis 2013

    Pewnego razu było dziecko gotowe ,żeby się urodzić .Więc któregoś dnia zapytało Boga : -Mówią że chcesz mnie jutro posłać na ziemię,ale jak ja mam tam żyć ,skoro jestem takie małei bezbronne ? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekałi zaopiekuje się tobą . -Ale powiedz mi , tu w Niebie nie robiłem nic innego , tylko śpiewałem i uśmiechałem się , to mi wystarczało by być szczęśliwym ? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia . I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy . - A jak będę rozumiał , kiedy ludzie będą do mnie mówić , jeśli nie znam języka , którym posługują się ludzie ? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś i z wielką cierpliwością i troską , będzie uczył cię mówić . - A co będę miał zrobić kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą ? - Twój anioł złoży twoje ręce nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem że na ziemi są zli ludzie . Kto mnie obroni ? - Twój anioł będzie cię chronić , nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem . - Ale będę zawsze smutny ,ponieważ nie będę cię więcej widział . - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię , jak do Mnie wrócić , chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie . W tym czasie w Niebie panował duży spokój , ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało ; -O , Boże , jeśli zaraz mam tam podążyć powiedz mi , proszę , imię mojego anioła.? -Imię twojego anioła nie ma znaczenia będziesz do niego wołał Mamusiu ........Autor nieznany

    3 2 Cytuj

Odpowiedz