Forum » Społeczeństwo

O tragicznym stanie państwa, depresyjny blog o agonii

  • Andrzej 20 lut 2014

    No jak porównujesz grę smoleńską z obecnością Tuska na pogrzebie małej Julki, to gratuluję perspektywy.
    Osobiście nie pochwalam ani jednego, ani drugiego. Jeśli miał czyste intencje to jako osoba publiczna powinien to zrobić z większym wyczuciem, na pewno nie przy błysku fleszy. A tak, kolejny etap kampanii wyborczej.

    2 Cytuj
  • 20 lut 2014

    Ale powiedźcie mi czy to Tusk podąża za kamerami czy kamery za Tuskiem ?
    Pojawił sie na pogrzebie - lansuje sie nie pojawia sie- Tusk nawet na pogrzeb nie raczył przyjść.

    2 4 Cytuj
  • 20 lut 2014

    Niesamowite. Bono dotrzymał sowa i opuścił nas. Zobaczymy czy jest słowny?

    2 Cytuj
  • 20 lut 2014

    "Ale powiedźcie mi czy to Tusk podąża za kamerami czy kamery za Tuskiem ? "
    Czy Ty masz nas za idiotów? Telewizja znak rozkład zajęć Premiera czy ktoś z otoczenia robi ustawkę?
    Skąd wiedzieli że będzie na pogrzebie jak sam mówił-"Wolałbym się nie urodzić, niż na grobach zmarłych budować swoją karierę polityczną"

    4 5 Cytuj
  • 20 lut 2014

    No to jak myślisz ,że tak działają dziennikarze to mam Cie za idiotkę ( jak już sama się tak o sobie wyrażasz).
    "Wolałbym się nie urodzić, niż na grobach zmarłych budować swoją karierę polityczną" - pewnie by wolał.

    3 3 Cytuj
  • 20 lut 2014

    Jeżdżą za nim non stop i wpadają na takie szopki objazdowe. Co nie zmienia faktu że akcja w pełni sprokurowana.

    2 Cytuj
  • 20 lut 2014

    To powiedz mi zrobił sobie ustawkę i jakie tego skutki.?
    Walker84 żebyś wiedział ,że jeżdżą za nim non stop bo na tym polega ich praca.

    3 Cytuj
  • Andrzej 21 lut 2014
    Walker84 napisał/a:

    Endrju nie wiem co takiego ci pisiaci naskrobali. A robienie głupa z gawedzi to specjalność rządowych telewizji. Mało brakło a niektórym wmówiliby że faktycznie kaczor z zioberem odstrzelili osobiście blidę.

    No coś musi być na rzeczy, że już 7 lat nie mogą się dopchać do koryta. Ja tam sobie chwalę Zytę, bo mi obniżyła składki i podatek, przez co więcej do łapy dostałem z mojej biednej pensji u prywaciarza w polskiej firmie
    (z prywaciarzem to ukłon w kierunku krowka123)

    malina napisał/a:

    To powiedz mi zrobił sobie ustawkę i jakie tego skutki.?
    Walker84 żebyś wiedział ,że jeżdżą za nim non stop bo na tym polega ich praca.

    Taka niestety jest rzeczywistość. I nie chodzi tylko o ludzi polityki.

    A jeśli chodzi o reporterów na tym właśnie pogrzebie, to Walker84 i krowka123, Wy czytacie w ogóle coś więcej, niż niezalezna.pl? Sprawa Bonka jest medialna prawie, jak sprawa Madzi z Sosnowca tylko z innym wydźwiękiem. Że będą tam reporterzy, to było pewne na 100%. Skąd wiecie, że Tusk nie jeździ na inne pogrzeby ludzi ze świata sportu, gdzie nie ma kamer? Nie wiecie, ale że nie lubicie Tuska, to krytykujecie jego udział na pogrzebie, byle mu przywalić wizerunkowo. Piszecie w kółko o tematach zastępczych rządu, a sami skupiacie się na rzeczach nieistotnych, zamiast punktować tam, gdzie należy.
    To tak, jak Kaczyński rządził, krążyła po necie lista z jego obietnicami (kilkadziesiąt punktów, czego on to nie zrobi, bądź zrobi). Identyczny poziom.
    Ale Panowie i Panie, Was żadne krzyki nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne, jak mawia Prezes.

    przepraszam za formę tego posta, mspanc.

    2 Cytuj
  • 8 mar 2014
    taki_gość napisał/a:

    To wszystko jest nic.... najgorsze jest:

    mam nadzieję, że nie na stałe, albo na zmywak do Londynu ....

    Już wróciłem, pracowałem jako didżej. Nigdy bym nie wrócił, ale zajmowałem ósme łóżko piętrowe w pokoju i wrócił jego właściciel i musiałem odpuścić. Londyn jest super, nie to co Polska. Idziesz do sklepu z wypasionym po tygodniu portfelem, okupisz się na cały tydzień, tylko w pokoju kolejka do kuchenki i do lodówki. Niektórzy się już urządzili i maja samodzielne mieszkania koło Heathrow, takie mieszkania w domach z lat 20-tych z ogródkiem o szerokości domu. Wchodzisz do domu i przez kuchnię wychodzisz na drugą część ogródka za domem, obok kuchni jest jeszcze salon 20m2 i schody na górę, gdzie znajdują się sypialnie i toaleta z której rury wodna i kanalizacyjna idą na zewnątrz budynku bo tam budynki nie mają ocieplenia i rury też nie zamarzają. W pomieszczeniach są piece z takimi rusztami na zewnątrz na które wrzucało się koks lub węgiel. Teraz te piece zastępują grzejniki elektryczne. Cała dzielnica to same takie domki. Widać startujące samoloty, takie wielkie, że można by siedzieć cały dzień w oknie i oglądać (a zasiłek załatwić).
    W sklepie to nie tylko Johnnie Walker czy Ballantine's, to tylko nam się wydaje, że takie znane. Oni pija zupełnie inne marki a jak smakują? za wypłatę tygodniową to można drugi tydzień pić i nic nie robić, no ale później to już trzeba wracać do Polski bo pieniądze się kończą a bilet na wszelki wypadek kupiłem w obie strony. Na lotnisku Luton, cała obsługa mówi po polsku, tak że już tam jesteś w Polsce.

    ps

    Na Oxford Street i na Soho tyle żydów i czarnych, że aż się dziwię, że nikt ich nie bije i że stacje religijne nic o nich nie mówią. To taki dziwny kraj, oni nie wiedzą jak mogą żyć "prawdziwi Anglicy" i ten z partii opozycyjnej w ogóle ich na ten temat nie uświadamia, no ale to angole głupole, nie maja tej świadomości, którą mamy my, którzy potrafimy dokładnie oddzielić ziarno od plew.
    No i jestem znów w tej depresyjnej Polsce, gdzie większość jest niezadowolona i modli się o lepsze czasy i czaka na swojego proroka który poprowadzi nas do raju.

    Co do życzenia taki_gość, nie mogę go spełnić, bo demografia Polski jest pod krechą a mnie losy tego kraju nie są obojętne.
    Wyglądasz mi na taką, która wszystkich inaczej myślących, wysłała by na emigrację (ale to już było, znikło gdzieś za nami).

    2 1 Cytuj
  • 8 mar 2014

    Jak już GW zaczyna pisać takie rzeczy to zaczynam się obawiać co jest grane,to juz nie PiS jest największym zagrożeniem?Czy ktoś przestawił wajchę?Jak można PiSać takie rzeczy gdy działa pani od korupcji ktora potrafi wytropić rachunek za dorsza wartości paru złotych?To na pewno jakaś pomyłka ? W PO obowiązują wysokie standardy moralne i takie rzeczy są nie do pomyślenia.
    http://wpolityce.pl/dzienniki/jeden-taki/76041-dzialacz-po-dostal-dotacje-na-restauracje-bioraca-udzial-w-promocji-slaskich-smakow-oto-menu-gazpacho-piers-z-kurczaka-po-katalonsku-tapas-pieczone-banany-tortille

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2014
    krowka123 napisał/a:

    Jak już GW zaczyna pisać takie rzeczy to zaczynam się obawiać co jest grane,to juz nie PiS jest największym zagrożeniem?

    Masz rację, jak ty zaczynasz Wyborczą cytować, to z Pisem jest cienko.

    4 2 Cytuj
  • 9 kwi 2014

    Po co nam olimpiada w Krakowie, czy nie lepiej nakarmić bezdomnych, wybudować przedszkola, szpitale i chodniki? , po co komu w ogóle takie imprezy?, ale też nie powinno się marnować pieniędzy na np. Dni Myślenic, Sylwestra i wszystkie takie...

    4 1 Cytuj
  • 9 kwi 2014

    Bono jak zwykle swoim wpisem odwala kawał dobrej roboty na polu walki ideologicznej,stara ,dobra komunistyczna szkoła-jeżeli nie ma się argumentów na przeciwnika to najlepiej go ośmieszyć.Dobry jesteś w swojej robocie.
    I będą Igrzyska czy nard chce czy nie?Jak w referendum zadecydujecie przeciw to zwracać pieniądze te których część już zmarnotrawiono tak wygląda demokracja po POlsku
    http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3395933,igrzyska-w-krakowie-biernat-przy-negatywnym-referendum-zazadamy-zwrotu-srodkow,id,t.html
    Ciekawe jaka będzie odpowiedź na te pytania chociaż jak znam życie wszystko OK
    http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3396223,igrzyska-w-krakowie-specjalna-komisja-sprawdzi-wydatki-8-pytan,id,t.html
    Lenin nazywał takich ludzi pożytecznymi idiotami i widać miał zdolnych uczniów którzy po 100 latach wykorzystują jego pomysły
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,135274,opage,17,title,Lukasz-Warzecha-bezczelny-numer-Jagny-Marczulajtis,wid,16501314,wiadomosc.html

    1 Cytuj
  • 9 kwi 2014
    krowka123 napisał/a:

    Bono jak zwykle swoim wpisem odwala kawał dobrej roboty na polu walki ideologicznej,stara ,dobra komunistyczna szkoła-jeżeli nie ma się argumentów na przeciwnika to najlepiej go ośmieszyć.Dobry jesteś w swojej robocie.
    .html

    Szkolili mnie jeszcze w Moskwie, jadę na wakacje na kolejne szkolenia, potem będę szukał ludzi mówiących po rosyjsku, wręczę im szmal rosyjski i będziemy robić rozpierduchę, za przyłączeniem Sejn i Przemyśla i Białegostoku do Rosji.
    Co do olimpiady, jesteś za, czy przeciw?

    1 2 Cytuj
  • 9 kwi 2014

    Co do olimpiady jestem przeciw.
    Co do szkolenia w Moskwie to lipa ,nie przyjęli by Cię nie to IQ.Pożyteczny idiota to człowiek wszechstronnie wykształcony który powtarza podsunięte mu głupoty.Z przyłączaniem proponuję się nie spieszyć bo ten największy ,wychwalany jeszcze nie tak dawno demokrata ma sporo roboty na ten rok z przyłączeniem trochę bliższych rejonów a do roboty zatrudnia fachowców a nie amatorów.

    1 1 Cytuj
  • 9 kwi 2014
    krowka123 napisał/a:

    Co do szkolenia w Moskwie to lipa ,nie przyjęli by Cię nie to IQ.Pożyteczny idiota to człowiek wszechstronnie wykształcony który powtarza podsunięte mu głupoty..

    Przyjmą, tacy są nierozpoznawalni, idiota na takie funkcje pasuje znakomicie, przykład Maciarewicza- wszyscy myślą, że jest mądry a on jest pier.....ęty.

    1 2 Cytuj
  • 9 kwi 2014

    Bono zgodzę się z Tobą że jest "nawiedzony" i robi dla PiS więcej krzywdy niż pożytku.
    Mamy niewielki wybór albo nawiedzonych w miarę uczciwych albo niby normalnych złodziei i kombinatorów,wybór między dżumą a cholerą.O postkomunistach nie wspomnę bo ich miejsce jest na śmietniku histori ale dzięki "Bolkowi" i Magdalence mogą brylować w mediach i pouczać głupi naród.(są też nawiedzeni i do tego złodzieje i to już jest patologia ?)

    2 Cytuj
  • 9 kwi 2014

    Nie porównywał bym Wałęsy, którego nazwisko na świecie jest rozpoznawalne jak
    Coca Cola, z Maciarewiczem, który kojarzy się z Amazonią i ludem który pierwszy raz zobaczył samolot.

    1 1 Cytuj
  • 9 kwi 2014

    Co wcale nie znaczy że Coca Cola jest zdrowa?
    Druga sprawa Zachód w swojej historii popierał nie takich idiotów i dewiantów?

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2014
    krowka123 napisał/a:

    Co wcale nie znaczy że Coca Cola jest zdrowa?
    ?

    A przypadkiem jej nie pijesz?

    1 Cytuj
  • 30 maj 2014

    O wymiarze sprawiedliwości!!!! a raczej niesprawiedliwości!!!
    Daleko nam do amerykańskich standardów. Tamtejszy sąd potrzebował pół roku, by skazać twórcę piramidy finansowej Bernarda Madoffa, który oszukał ludzi na 65 mld dol., na 150 lat więzienia. U nas pewnie byłoby odwrotnie: sprawa ciągnęłaby się latami, a potem skazanoby go na pół roku.
    A może nieefektywność naszego wymiaru sprawiedliwości wynika z braku nakładów na prokuraturę czy sądy?

    Na tle innych krajów wydajemy relatywnie dużo na wymiar sprawiedliwości. Przeznaczany na sądownictwo prawie 0,40 proc. PKB. Dla porównania Włochy, Litwa czy Estonia połowę tego. Mamy więcej sędziów na 100 tys. mieszkańców niż Niemcy, Włochy czy Francja. A prokuratorów więcej niż w Niemczech czy we Francji.

    Cytuj
  • 30 maj 2014
    bono napisał/a:

    Nie ma już czym oddychać, Jutro wyjeżdżam!

    OSIEMNASTEGO LUTEGO tegoż roku ogłosiłeś wszystkim ku mojemu zadowoleniu również, że wyjeżdżasz...

    Wygonili Cię już ???

    1 Cytuj
  • 30 maj 2014

    Ręce opadaja gdy czyta sie takie rzeczy
    http://www.tvn24.pl/gdyby-zyl-ks-popieluszko-koncelebrowalby-msze-w-intencji-gen-jaruzelskiego,434308,s.html
    a to już dobija
    http://www.tvn24.pl/michnik-jaruzelski-zrobil-dla-polski-wiecej-niz-kuklinski,434280,s.html
    Teraz już wiecie kto chce świętować 25 lat tylko czego?
    okradzenia Narodu i największego oszustwa XXwieku gdy komuniści oddali władzę...sobie a okradzeni jeszcze bili im brawo.
    Czy to nie jest dom wariatów?
    Teraz nie dziwi że większość wyjeżdża a pozostali młodzi głosują na JKM.
    Jeżeli Jaruzelski to bohater,patriota i człowiek honoru to kim był Pilecki?
    Jak nisko trzeba upaść aby dać się tak poniżać?
    Czy w tej Sodomie jest tylko jedna odważna i sprawiedliwa mająca odwagę powiedzieć prosto w oczy co sądzi o takich patriotach?

    Cytuj
  • 30 maj 2014
    pan Kracy napisał/a:

    OSIEMNASTEGO LUTEGO tegoż roku ogłosiłeś wszystkim ku mojemu zadowoleniu również, że wyjeżdżasz...

    Wygonili Cię już ???

    Czytasz bardzo wybiórczo albo jesteś czytelnikiem z przypadku, ale ja nie podzielam twego zadowolenia, z twojego otępiałego refleksu.

    1 Cytuj
  • 30 maj 2014

    Słuchając niektórych dzisiejszych wypowiedzi "autorytetów"uważam że tytuł jest jak najbardziej trafny-tragiczny stan Państwa gdy zbrodniarza chowa się z honorami a" autorytety" wychwalają jego zasługi.
    Rotmistrzu Pilecki, Żołnierze Wyklęci i inni warto było cierpieć???
    Dla kogo?
    Poświęciliście życie ,młodość ,rodziny dla walki o Polskę ale czy o taką aby w wolnym niby kraju oddawano honory waszym oprawcom?

    1 Cytuj

Odpowiedz