Forum » Społeczeństwo

bus poręba-kraków; kraków-poręba

  • 5 paź 2009

    witam
    nie orientuje sie ktoś czy jedzi nadal taki bus( poręba-ktraków; kraków-poręba) ?? jeżeli ma ktos rozkład jazdy to bardzo prosżę o niego pozdrawiam i z góry dziękuje na odpowiedż

    Cytuj
  • 5 paź 2009

    Teraz to już nikt nie jest w stanie się zorientować. Szanowny PKS rozwiesił niedawno nowe rozkłady ważne od 3 września ,a od 1 października pozawieszał kursy( sprytny plan) taka informacja znajduje się na dworcu,a na przystankach ani śladu o zmianach ty sobie możesz czekać do usranej śmierci:)szlak mnie trafia bo kupuję miesięczne dzieciom do szkoły i nikt nie potrafi nawet powiadomić o zmianach!!! podaję nr.tel.do PKS 12 272 02 10 tam dzwońcie i powiedzcie im co o tym myślicie? ja tak zrobiłem i jest mi lżej,a co oni sobie myślą ,dokąd nas będą robić w capa!!

    Cytuj
  • adzygmunt 6 paź 2009

    Poręba Kraków Poręba nie ma bezpośredniego połączenia od dość dawna. Linia była nierentowna!!!

    Cytuj
  • Agnieszka Jabłońska 6 paź 2009

    Ale pytanie było o busa nie autobus! Jeździłam kiedyś tym busem rano i też się ostatnio zastanawiałam czy jeździ dalej?

    Cytuj
  • 6 paź 2009

    wlaśnie jakieś 2 lata temu jechałam raz tym busem, słyszalam że juz go zlikwidowali no i chyba jednak tak się stało ...

    Cytuj

Odpowiedz